کتاب ربوده شده

اثر رابرت لوییس استیونسون از انتشارات قاصدک‏‫ - مترجم: سوده کریمی-داستان تاریخی

کشته شدن داستان یک مرد جوان 16 ساله است که در جستجوی حقانیت حقوقی خود است و مصمم است که پس از مرگ پدر و مادرش ثروتمند شود. این داستان بی انتها توسط رابرت لوئیس استیونسون از زندگی دیوید بلفور که پس از مرگ پدر و مادرش در اسکاتلند زندگی می کند، پیروی می کند. اول او برای اولین بار در زندگی خود با عموی خود ملاقات می کند. عموی او یک فرد بسیار معنی دار است که در ابتدا سعی کرد دیوید را به وسیله وسیله نقلیه کشتن بکشد، اما بعد او را به یک کشتی برده ربوده شد. در کشتی، دیوید با یک شورش اسکاتلندی دوست می شود و با هم با موفقیت از خدمه کشتی شلیک می کند.


خرید کتاب ربوده شده
جستجوی کتاب ربوده شده در گودریدز

معرفی کتاب ربوده شده از نگاه کاربران
تحقیقات من به من می گوید ربوده اولین بار در سال 1886 در مجله هفتگی مردمی جوان ظاهر شد، کمک به تحکیم یک سنت اواخر دوران ویکتوریا تورم â € ~boyâ € ™ ثانیه booksâ € ™ .با این حال، هنری جیمز، معاصر و تحسین نویسنده، خصوصی اظهار نظر که رابرت لوئیس استیونسون بود (و من قول) â € œtaking € mickeyâ در ارائه به عنوان یک داستان برای پسران â € ربوده \"دریافت حکمت برگزار شد که بسیاری از خوانندگان بزرگسالان و که بسیاری از girls.Reader پرنعمت به کنار، یک نکته من بودند پیشنهاد این است که از زبان است. با وجود یک واژه نامه جامع، اسکاتلندی قدیمی می آید ضخیم و سریع است، و من معتقد است که هر کسی که در اینجا زندگی نکرده است، ممکن است در بعضی مواقع خواندنش را کمی شگفت انگیز کند. همانطور که برای طرح «خوب»، طرح بزرگی وجود ندارد هیچ رمز و راز â € \"هر چند که چیزی از هیجان انگیز، یک سفر خطرناک است که می بیند شخصیت 17 ساله دیوید بالفور است ربوده و محدود برای بردگی در مستعمرات (تا او را از ارث خود را تقلب)، تنها به فرار به متقابل به عنوان کشف حوادث خود را با کسانی که از تبعید بدنام Jacobite، آلن Breck.I از سه دیدگاه خاص لذت می برد. ابتدا تجربه زنده گری و تحقیر آمیز زنده ماندن در مقابل همه حوضه های وحشی بود که می توانست در فراریان ها پرتاب کند. دوم، مردمی عادی از این زمان ها، دریانوردان، کوهپایه ها، افراد ملایم - و زندگی وحشیانه آنها از فقر و ترس. و سوم، سیاستهای یک دوره € \"شورشهای یعقوبی از 1700s به، و صحنه جنگ داخلی و چریکی از طریق نماینده های قبیله، ممنوعه و اخته شده به عنوان آنها را قرار بود جنگیدند. (یادداشت به خود: برخی از خواندن تاریخی در اینجا انجام می شود.) و هنگامی که حماسی سفر به معنای واقعی کلمه در عرض چند متری از درب من به پایان رسید - هنوز هم تپه های سنگی غیر مکرر که در آن زمان بود - من باید اعتراف کنم صدای جیر جیر در حال حرکت پایین ستون فقرات من است. پایان؟ در حالی که برخی از قطعنامه های رضایت بخش وجود دارد، هیچ عجله ای بزرگ وجود دارد. قرعه کشی دوباره از هنری جیمز، \"خاتمه یافته متوقف می شود بدون ending\". برانگی در عاقبت ... Catriona! * Troublesome

مشاهده لینک اصلی
داستان پیش زمینه خوبی بود، و تصاویر بسیار خوب دید، اما 3/4 از زمان من نمی توانم درک آنچه در جریان بود. به علاوه، شما فکر می کنید نویسنده به نکات بیشتر در مورد اینکه چه زمانی داستان اتفاق می افتد را ارائه می دهد.

مشاهده لینک اصلی
برخی از چیزهای واقعا شسته و رفته را در این رمان آموختم، مانند تفاوت بین Jacobites و Jacobins، که، برای زندگی من، من هرگز نمی توانستم مستقیما، هرچند آنها در طرفهای مختلف کانال زندگی می کردند و بیش از یک قرن متولد شده بودند، و من ادعا می کنم که یک مورخ آماتور باشد (به شیوه ای کمی آماتور). و من برخی از عبارات Gaelic واقعا اسکاتلندی را آموختم، مانند @ sneck-draw، @ که به معنیa مرد عجیب و غریب @ اگر من یک اسب مسابقه متعلق به من، من آن را Sneck-Draw نامگذاری می کنم، و شرط می بندم که خانه آن را تا نام خانوادگی پایین میآید اگر من پایدار اسب ها بودم، یکی دیگر را،Alan Breck، @ که یکی از شخصیت های اسکاتلندی کوچک است؛ یک عجیب و غریب در عادات خود، که آیا آن را swashbuckling، شمشیر یا قمار، اما عادات این نیز مفید است به پایین کشش نیز هست. آلن برک یک سبک اسکاتلندی است که به صورت ترسناک و کلاسیک به کار می رود، یعنی منحصر به فرد محاسبات دیگری که یکی از معروف ترین ادبیات ادیسه، ادیسه است. مطمئن نیستید نام اسم اسبBalfour @ هاد به شما یک سوار خوب صادقانه می دهد، هرگز اجازه نمی دهد تا مربی او او را یک شوت تقویت نژاد قبل از نژاد. هاد شانس خوبی برای قرار دادن و یا نشان دادن در یک میدان سخت است، اما او نمی تواند برنده مسابقات سهام بزرگ بدون کمک زیادی از سواران خود را، و برخی از sneck-draw jocks فقط در آلن Breck وفادار نیست. خوب، این یک بررسی ازA Day در مسابقات نیست، @ اما من قطعا می تواند Harpo مارکس در Tartan ابریشمی از قبیله استوارت سوار Sneck-Draw در Derby را ببینید. من متوجه شدم که تصاویر می تواند واقعا یک کتاب، به ویژه یک @ کلاسیک @ خوب، من قبلا این را می دانستم، اما نقاشی های جوی NC Wyeths دوباره به خانه برگشت. من مجبور شدم تلاش نکنم جلو برویم و به تصاویری از صحنه هایی که هنوز خوندم نگاه نکنم. من متوجه شدم که فقط یک کتاب به نام @ Childrens @ یا @ YA @ literate به معنای آن نیست که خوانندگان بالغ پویا از آن لذت می برند؛ نمی خواهم آن را بسیار سرگرم کننده پیدا کنم، و نه فقط در برخی از مد فراموشی ناامید کننده. منتقد Claire Harman در واپسین کلمه Signet Classics نسخه (که هیچ تصویری ندارد) استدلال می کند که Kidnapped با تریلرهای مدرن تر نسبت به رمانتیک های تاریخی ویکتوریا شباهت بیشتری دارد، اما من نمی توانم فکر کنم هر نویسنده ی تفرجی معروف که با RLS ها می نویسد سبک زنده غنی است که با حس قدرت کنترل می شود. اگر من جوان تر و سالم تر بودم، این کتاب من را الهام بخش می کند تا در ارتفاعات اسکاتلند، با همراهی و یا بدون هماهنگی با طعنه های شاد و سرحال، پیاده شود. من متوجه شدم که نوشتن خوب همیشه فراتر از ژانر است و RLS یک نویسنده خوبی است. او بسیاری از مقالات خود و برخی از خاطرات سفر خود را خوانده است - سفر با یک خر در Cevennes؛ مهاجم آماتور عالی است - و تعداد انگشت شماری از داستان های کوتاه او و حکم حکم او هرگز موفق به ورود به من نیست. کشته می شود، تخیل من همان قدر که جزیره ی گنجینه نمی کند، اما می توانم بگویم که در مورد یک قلعه پر از کتاب است.

مشاهده لینک اصلی
من فقط می خواهم یک بار کوتاه این بار بنویسیم. به طور کلی من این نوع کلاسیک را دوست دارم من هیچ کدام از این کیسه های دوشش را نمی بینم که می گوید از کتاب های قدیمی متنفر است زیرا آنها سخت درک شده اند. کتاب های مورد علاقه من عمدتا از قرن نوزدهم است، که واقعا در طرح بزرگتر چیزها قدیمی نیست، اما شما می دانید منظور من چیست. به طور کلی من این نوع کتاب ها را دوست دارم و انتظار داشتم این یکی را نیز دوست داشته باشم. اگر چیزی شبیه Gordon Pym Poe بود (که نوعی آن است) و پنج هفته در یک بالون ژول ورن فقط یک ماجراجویی قدیمی مدرسه ویکتوریا برای کودکان بدون تکنولوژی نوشته شده بود تا آنها را سرگرم نگه دارد € | سپس من درست پشت سر آن بودم. و واقعا سعی کردم این کتاب را دوست دارم. من صادقانه انجام دادم و در حالی که قطعا برخی از لحظات عالی وجود دارد، من فکر می کنم که به طور کلی آن فقط احساس کمی خسته کننده است. این کمک نمی کرد که آن را با گویش متراکم اسکاتلندی نوشته شده بود. آیا مترجم لعنتی من؟ مطمئنا من می دانستم که بیشتر کلمات چه معنایی دارند، اما وقتی که آنها به صورت gibberish نوشته می شوند، واقعا روند خواندن را تسریع می کند. من نمی خواهم صدایی مثل یک احمق، اما محل آن - (Highlands اسکاتلند) - آیا واقعا برای من بسیار مفید است. اغلب اوقات دیوید بالفور بیش از پیش به سر و صدا زد و در حنجره پنهان شد. اذعان می کنید که اولین قسمت از ماجراجویی، زمانی که بلفور ربوده شده و به سپاه میانه رسیده بود، به خوبی نوشته شده بود و بسیار دلگرم کننده برای چیزهایی است که باید برآورده شود. و، همانطور که گفتم، لحظات فوق العاده ای در کتاب وجود داشت. اما متأسفانه آنها بسیار دور بودند. من می توانم همه چیزهایی را که دوست داشتم فهرست کنم، مگر اینکه من وقت خود را هدر ندهم؛ زیرا تنها کسی که این را خوانده است، Scott Raynor است. آیا نمی توانم آن را ببینی؟ خیر، نه. من مست هستم، به من ببخشید. اما پیچش کن من زمانی را دوست داشتم که بالفور به آلن برک کمک کرد تا با خدمه این میثاق مبارزه کند. وقتی که بالف در آن جزیره از جزیره مول گرفتار شد، من تا حدودی در تمام طول بخش بوجود آوردم. وقتی Breck و دیگر جرقه اسکاتلندی تصمیم گرفتند که با همدیگر دوئل نکنند، سخت شدم، اما به جای اینکه بتوانم مهارت های خود را در بطری بسوزانم. موسیقی با هم به ارمغان می آورد موسیقی هیچ وقت به کسی آسیب نمی زند. به همین دلیل است که می توانید بولینگ برای سوپ را در Spotify بشنوید. هنگامی که بالفور و Breck راه را ترک کردند، من قادر به نگه داشتن آن بودم و خودم را در برابر خانواده خجالت زده کردم. پدرم گفت من عصبانی بودم و در بیمارستان با چشم های شکسته و فک بالا قرار گرفتم. نه، من گفتم شکم شکسته. چرا من یک لحظه دلم می خواد برم بیرون؟ این کتاب خوب بود، من فقط خودم آن را ندیدم. دو ماه بعد. حالا اینجا نگاه کن، شاید برای این کتاب کمی دشوار بود. در گذشته، قدردانی من از آن رشد کرده است. خوب سپس. این می تواند سه ستاره داشته باشد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را سالها پیش خواندم، اما این کتابی است که از ابتدا یک فن استیونسون را ساخته است. از آنچه که من این کتاب را به یاد دارم، قطعا چیزهایی را که دوست نداشتم، اما عمدتا به خاطر زمان است. و سبک نوشتن آن بود. اما کتاب رضایت کلی

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ربوده شده


 کتاب زلیخا چشم هایش را باز می کند
 کتاب ژان دو فلورت و دختر چشمه
 کتاب ویلا
 کتاب انقلاب های پرهیاهو
 کتاب بی همان
 کتاب نوسترومو