کتاب راهی به سوی بهشت

اثر ماریو بارگاس یوسا از انتشارات علم - مترجم: حمید یزدان پناه-داستان تاریخی

بهشت کجاست؟ در ساخت یک جامعه عادلانه یا در بازگشت به دنیای ابتدایی؟
دو زندگی: از فلور تریستان که همه تلاشش را در مبارزه برای حقوق زنان انجام می دهد و کارگران، و پل گوگن، مرد
در که شور و شوق خود را کشف برای نقاشی و رها وجود بورژوازی سفر
در خود به تاهیتی در جستجوی یک دنیای بدون آلودگی با کنوانسیون <برزیلی /> دو مفهوم از جنس: که فلور، که در آن را می بیند یک ابزار سلطه مردان /> <برزیلی و گوگن، که آن را یک نیروی حیاتی در نظر <برزیلی /> ضروری در خدمت خلاقیت خود را <. این دو زندگی غیر متضاد و مخالف، به غیر از پیوند خانوادگی، مشترک است چرا که فلور مادربزرگ مادری Gauguin است؟ این همان چیزی است که وارگاس لواسا در این رمان برجسته می کند: جهان اتوپیایی که قرن نوزدهم بود. یک پیوند بین دو کاراکتر که دو مدل حیاتی متضاد را انتخاب می کنند که میل مشترک را نشان می دهند: برای رسیدن به بهشت ​​که در آن شادی برای انسان ها امکان پذیر است.


در سال 1844، فلورا تریستان در سفر به فرانسه برای مبارزه برای کارگران و حقوق زنان به راه انداخت. در سال 1891، نوه او پل گوگین برای طاهتی کشتی فرستاد، مصمم به فرار از تمدن و شاهکارهای ابتدایی رنگ بود. فلور پیش از مرگش نوه اش متولد شد، اما این سفر و وسواس آنها آشکار در کنار هم در پروازها استادانه، رمان کاملا جذب.

او فلور، فرزند نامشروع یک پدر پرو ثروتمند و مادر فرانسوی، رشد می کند تا در فقر، و پس از فرار از شوهر وحشیانه، به پرو سفر می کند تا تقاضای ارث خود را بدهد. او در بازگشت، او باعث می شود نام او به عنوان یک نویسنده محبوب و قهرمان منکوب، تنظیم خودش وظیفه دشوار تور حومه فرانسه برای جذب اعضای برای او اتحادیه کارگران. پل، مبارزه نقاش و رویایی لجوج، رها همسر و پنج فرزندش برای زندگی در دریاهای جنوبی، که در آن رویاها او از بهشت ​​توسط سفلیس مسموم خود، نیروهای سرکوب از استعمار فرانسه، و عدم مزمن بودجه، هر چند من انتخاب او از نوجوانان دوستداران تاهیتی و برخی از بزرگترین آثار او را نقاشی می کند.


خرید کتاب راهی به سوی بهشت
جستجوی کتاب راهی به سوی بهشت در گودریدز

معرفی کتاب راهی به سوی بهشت از نگاه کاربران
یکی از بزرگترین نویسندگان جنوب آمریکا با داستان روایت افسانه ای و غریزی و جالب درباره پل گاوین و ترس های عمیق و اوج لذت می برد. شما بیشتر در مورد نقاش می دانید، بلکه در جهان مات و مات و مات وارگاس لوسا وارد می شوید.

مشاهده لینک اصلی
اخیرا من یک طرفدار بزرگ Vargas Llosa شده ام و من چند سال پیش این کتاب را خوانده ام. این داستان داستان سنگ پل گوگین را می گوید و چگونه او را در طاهتی به پایان می رساند. Gauguin خشن و باز به همه انواع تجارب در جزیره و همچنان به شکل جدید خود را از هنر است.

مشاهده لینک اصلی
شاید من یک مقاومت ذاتی برای جدا کردن فرد از ایجاد آنها داشته باشم، و به همین دلیل هزینه زیادی برای خواندن این رمان گرفتم. من به سختی می توانید â € هنرمند œgran در جستجوی بهشت ​​که همیشه evadeâ € در شخص که گوگن به تصویر می کشد ماریو بارگاس یوسا را ​​ببینید. همچنین، از تکرار ماجراهای فلور Tristán در تلاش خود را برای بهشت ​​خود را، و TA © cnica به یاد داشته باشید برای گفتن، من متوجه نشدم ابدی می رسد نیست. مانند استفاده از شخص دوم دستوری، در مکالمه در کلیسای جامع بسیار موثر بود، اما در اینجا به نظر می رسد مؤثرتر است. من خودم را مجبور به ادامه خواندن کردم، که هرگز خوب نیست.

مشاهده لینک اصلی
Vargas Llosa به ما \"دو در یک\" با \"بهشت در گوشه دیگر\" می دهد. این کتاب © متر دو تاریخ که می گیرد در یک زمان های مختلف © و که única ligaçà £ درجه à © خویشاوندی که متحد حرف می باشد. در یکی از تاریخ، ما می دانیم که زندگی فلور Tristán، مدافع حقوق زنان و از operários نیمه اول قرن نوزدهم SA ©، که riplo نان © توسط França ساخته شده به دفاع از یک جامعه بیشتر igualitária برای همه است. در داستان دیگری، ما باید یک زندگی مشکل نوه خود، نقاش پل گوگن، که € € œfugiuâ به جزایر اقیانوس آرام در جستجوی آزادی و força criativa.Estamos جدید قبل از دو شرح حال رمانتیک A که تمرکز بیشتر در سال های گذشته از دو کاراکتر. بی خبر از وجود فلور Tristáne، atravà © ها و مبارزه آنها را برای یک جامعه عادلانه تر، من به پایان رسید تا پیدا کردن filosóficas و نظریه های اجتماعی که در اروپا ایناسیو SA © CULO نوزدهم منتشر و در حال حاضر از شرایط هشدار داد شرایط کاری شایسته کارگران. در مورد گوگن، آن جالب بود به زمینه ای که در بسیاری از آثار شناخته شده او produzidas.O único £ سنا کتاب à © بارگاس یوسا می شود گاهی اوقات بسیار تکراری در شرح و توصیف £ از atribulaç شد و بی ادبیات قهرمانان. برای بقیه، خواندن لذت بخش و بسیار آموزنده است.

مشاهده لینک اصلی
دو داستان موازی. اول، زندگی گوگن، نقاش فرانسوی. ما گام های خود را به دنیای هنر و جنون می اندازیم. ما مسیر خود را بین پاریس و تاهیت دنبال می کنیم. سپس، زندگی مادربزرگش، یک فعال حقوق کارگری در جامعه فرانسه زمان او است. ما درک مبارزه او، مبارزه او، انگیزه های او است. رمان زیبایی نوشته شده است که اسرار این دو شخصیت برجسته را با سبک مرسوم Mario Vargas Llosa برجسته می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راهی به سوی بهشت


 کتاب دوست بازیافته
 کتاب ندای کوهستان
 کتاب ماه عسل در پاریس
 کتاب تورتیافلت
 کتاب آن سوی آبی بی کران
 کتاب دروازه راشومون