کتاب راز داوینچی

اثر دن براون از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسین شهرابی-داستان تاریخی

اگر بميرم، حقيقت از دست مي‌رود... بايد اين راز را به کسي بسپارم.
رابرت لنگدان، استاد نمادشناسي و تاريخ، براي سخنراني به پاريس رفته که پليس براي مشاوره درباره‌ي قتلي مرموز به سراغش مي‌آيد: رييسِ موزه‌ي لوور در موزه به قتل رسيده و جسدش در وضعيت عجيب و ترسناکي قرار گرفته است. در کنار جسد، معماهايي گيج‌کننده نوشته شده که پليس تصور مي‌کند پرده از راز قتل او برمي‌دارد و لنگدان بايد در رمزگشايي از آن‌ها به پليس کمک کند.
در اين بين، رمزشناسِ فرانسوي، سوفي نُوو، به لنگدان ملحق مي‌شود و همراه با هم مي‌فهمند که تمام اين رازها به نحوي با نقاشي‌ها و يادداشت‌هاي لئوناردو داوينچي مرتبط است. اما درعين‌حال پاي رازي تاريخي در ميان است، رازي که گويا مي‌تواند جهان را زير و زبر کند و باعث شود تا تاريخ را از نو بنويسند.
متاسفانه، فرقه‌ي مذهبي تندرويي هم همزمان به دنبال دستيابي به اين اسرار است که از کشتن اَبا ندارد. اگر لنگدان و نوو نتوانند معماها را حل کنند، حقيقت بزرگ تاريخي يا تا ابد از دست مي‌رود يا به دست کساني مي‌افتد که مي‌خواهند نابودش کنند..


خرید کتاب راز داوینچی
جستجوی کتاب راز داوینچی در گودریدز

معرفی کتاب راز داوینچی از نگاه کاربران
من متوجه شدم که من هرگز با بررسی برای این موضوع ناراحت شدم؛ من امروز باهوش هستم، بنابراین به نظر میرسد زمان خوبی است. تنها چیز خوب در مورد خواندن این (احتمالا ده سال پیش) این بود که من آن را پرداخت نکردم. زن که من در آن زمان کار میکردم مجبور شدم آن را بخوانم؛ او آن را خوانده بود و تصور می کرد فوق العاده است و از آنجایی که من نوعی شهرت داشتم به عنوان یک خواننده که می خواست (به طور واقعی) به نظر من می خواست. من آن را به او دادم من واقعا فکر نمی کنم که چیزی برای انجام این کار وجود دارد که برای خیلی طولانی کار نمی کنم. واقعا از این کتاب نفرت داشتم من از این کتاب متنفر بودم، قبل از اینکه می دانستم آن را سرد می شود از آن متنفر است. نوشته شده بود متوسط ​​- به همین دلیل من از آن نفرت داشتم، هرچند که من را تهدید کرد، چیزی که موجب شد لیست فروشندگان برای حدود صد و شصت و سه سال خیلی بد باشد. من به طور معمول برای چیزهای نوعی هیجان انگیز تعلیق بین المللی نیستم - به همین دلیل من از آن متنفر بودم. من کاتولیک بودم، و این یک دیدگاه پوچ از کلیسای توطئه بود که بسیار غم انگیز بود به طوری که توهین آمیز بود - اما این، «نظر واتیکان ها کنار گذاشته می شود»، هنوز هم به همین دلیل من از آن متنفر نیستم. دلیل آن این است که نور خاردار و پوشش نور آبی لیزر در چشمان من وقتی این را خواندم این بود که به طور کامل و کاملا با تاریخ هنر پیچیده شد. من خودم یک بار در یک لحظه شلیک کردم که صفحه وب را حذف کردم که در آن زمان مشخص شد و چیزهایی را نشان می دهد که دن براون اشتباه در مورد نقاشی ها و هنرمندانی که تقریبا وانمود می کند بسیار دانا است. خیلی چیزها وجود داشت. من متخصص نیستم؛ هرچند من به مدرسه هنر رفتم، و بهترین معلم من که تا به حال در هر موضوعی اتفاق افتاده بود، کسی بود که تاریخ هنر غرب را آموخت. من از جانب او متذكر شدم كه در این كتاب مقدار زیادی زباله وجود دارد. کسی که یک بار دفاع کرد به من یک بار گفت که حداقل آن را به داوینچی و هنر و لوور و â € | مواد. برای من مثل این است که می گویم یکی از مزایای مشهور A لیست از توجه پاپارازی است. یک شباهت قوی وجود دارد: اگر همه افراد یک قاشق مرطوب و نادرست را به آنها تزریق کنند توسط مقامات Dan Brown یا National Enquirer، آنها بهتر از همیشه باقی خواهند ماند. من هنوز دلربا هستم Hm â € | آیا من همیشه گرگ و میش â € |؟

مشاهده لینک اصلی
این کتاب، این کتاب، این کتاب ناامید کننده احمقانه است. مشکلی نیست. چیزی برای خواندن آن. این بدترین کتابی است که تا به حال خوانده ام. من همه چیز را از دست دادم اما، به سادگی، این خوب نیست. من اکنون به نقل از یکی دیگر از بازرسان، مر، نقل قول نقل قول، که دقیقا آنچه را که من برای سالها گفته ام، گفته ام - با این حال او آن را خیلی شفاف تر از من می کند: @ شخصیت ها ضعیف کشیده شده . گفت و گو مبهم است. تحقیق در بهترین حالت خودکشی و خشن است. این طرح، مهم نیست که چقدر شما بازمتن هستید، فراتر از شگفتی است. (...) @ من همه را برای فروپاشی تخیلی پارادایم غالب کاتولیک، اما فقط اگر subverter می داند چه جهنم آنها صحبت کردن. براون DOESNT اون همهla لا لا، اتصال نقاط @ اما تصویر او می آید تا با دست و پا و قانع کننده نیست. @ کد داوینچی است آسان مرده، نه، به عنوان خوانده شده کاملا تنبل، و در عین حال خیل مردم خود نوازش در پشت برای داشتن خواندن و * گاز گرفتن * در واقع آن را درک کرد. مانند این است که برخی از موفقیت های چشمگیر؟ چرا؟ چه چیزی، چون لغزنده آن را به عنوان @ erudite @ توصیف میکند؟ آیا شما لعنتی شوخی من؟ @ Dont اعتقاد بر تکان دادن، بچه ها. شما عمیقا هوشمندانه تر از این صفحه تعطیلات هستید. تورنر به شما اعتبار میدهد. بنابراین، بنابراین، درست است. و اگر شما @ Angels و Demons @ را بخوانید، می بینید که دقیقا راه @ Code @، تقریبا کلمه به کلمه، حتی با استفاده از توصیف شخصیت به نظر می رسد در خود در درون آینه cop-out . این، و مرد (نویسنده، است) به نظر می رسد مثل یک ترول. یک غول پیکر بسیار جذاب و باهوش پر از تلالو. تمام کارهای او بر روی یک موضوع است که برای سالها در آنجا بوده است، اصرار میورزد که 100٪ واقعی باشد، و روی آن پوشش بسیار قرمز گذاشته شود. او حس حسابی ایجاد کرد و فیلم خودش را به من داد. من شرط می گذارم او هر شب در غواصی پول بخوابد و به خواننده گمشده اش برسد. اما این کتاب فقط خوب نیست. بیش از آن میخواهید چیزی تاریخی داشته باشید؟ آنیا ستون را بخوانید. چیزی هیجان انگیز است؟ خواندن تامس تامون ریچارد شمالی پترسون. جان کراوائر. Croikey، حتی کلوی کاسلر! چیزی جز آن دون براون لعنتی.

مشاهده لینک اصلی
بدترین کتاب. همیشه.

مشاهده لینک اصلی
اول از همه، به شما اجازه می دهد سعی کنید ذهنتان را در برابر همه ترس و وحشت در اطراف همه چیز خلاص کنید. اجازه می دهیم وانمود کنیم که همه چیز فقط یک نوت بوک مارپیچی است که شما در قطار یافت و به عنوان خوانده شده به عنوان شما تنها بود. اوک، انجام این کار، اجازه می دهد تا برخی از تعاریف را انجام دهد. طرح خوب، پسر دنی! شما موفق به نوشتن یک جنایت / رمز و راز جالب / هر چیز در حالی که مدیریت به سوء قصد یکی از پرستش ترین dudes از تمام زمان. که خلاقیت و بعضی از توپ ها را می گیرد. کودوس اگر ممکن است چیزی را پیش بینی کنم، اما من متوجه شدم که این صدمه است، اما آن را مانند یک مرد بزرگ می بینم - شما احتمالا می توانید جهان ادبی را با ارائه این داستان فوق العاده کمی به عنوان نویسنده، نویسنده. منظورم این است که آن را خوب می توان تمام چیز را در یک بعد از ظهر خواندن بدون حتی نیاز به شستشو، اما من نمی توانست کمک کند، اما احساس می کنم که من روزنامه را تمام وقت خواندن. و این بخش بزرگی از اعتبار کتاب است - کل @ کیفیت نوشتن @ چیز. به هر حال، شما با توجه به همه چیز در سطح بین المللی، فکرمی کنید - در حال حاضر همه افراد خفیف در جهان از کتاب خود ناراحت هستند، زیرا این شیوه از بین رفته است و تنها افرادی که هنوز در آغوش می گیرند، کسانی هستند که ساده نیستند. تفاوت بین هیپ و مربع به نظر میرسد که در کلاس پایینتر طبقه متوسط ​​برای شما، آقای Brown.But شگفت انگیز است - لذت بردن از استخر شنا پر شده با دوقلوهای طلایی.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب سرگرم کننده پیچیده بود. دو تا گرید! 🠷 🠷

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راز داوینچی


 کتاب چه بر سر وحشی سفید آمد؟
 کتاب دست نوشته های آکرا
 کتاب بازمانده ی روز
 کتاب وقتی به من می رسی
 کتاب دشت کیت
 کتاب رگتایم