کتاب راز داوینچی

اثر دن براون از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسین شهرابی-داستان تاریخی

اگر بميرم، حقيقت از دست مي‌رود... بايد اين راز را به کسي بسپارم.
رابرت لنگدان، استاد نمادشناسي و تاريخ، براي سخنراني به پاريس رفته که پليس براي مشاوره درباره‌ي قتلي مرموز به سراغش مي‌آيد: رييسِ موزه‌ي لوور در موزه به قتل رسيده و جسدش در وضعيت عجيب و ترسناکي قرار گرفته است. در کنار جسد، معماهايي گيج‌کننده نوشته شده که پليس تصور مي‌کند پرده از راز قتل او برمي‌دارد و لنگدان بايد در رمزگشايي از آن‌ها به پليس کمک کند.
در اين بين، رمزشناسِ فرانسوي، سوفي نُوو، به لنگدان ملحق مي‌شود و همراه با هم مي‌فهمند که تمام اين رازها به نحوي با نقاشي‌ها و يادداشت‌هاي لئوناردو داوينچي مرتبط است. اما درعين‌حال پاي رازي تاريخي در ميان است، رازي که گويا مي‌تواند جهان را زير و زبر کند و باعث شود تا تاريخ را از نو بنويسند.
متاسفانه، فرقه‌ي مذهبي تندرويي هم همزمان به دنبال دستيابي به اين اسرار است که از کشتن اَبا ندارد. اگر لنگدان و نوو نتوانند معماها را حل کنند، حقيقت بزرگ تاريخي يا تا ابد از دست مي‌رود يا به دست کساني مي‌افتد که مي‌خواهند نابودش کنند..


خرید کتاب راز داوینچی
جستجوی کتاب راز داوینچی در گودریدز

معرفی کتاب راز داوینچی از نگاه کاربران
دن براون - تصویر از ایالات متحده آمریکا امروز یک تورنر صفحه اصلی، در مورد تلاش مقدس گریل. با جزئیات زیادی از تاریخچه کلیسا، معنای واقعی گران، جوامع مخفی از طریق سنین، Opus Dei و جزئیات معماری، تکمیل شده است. در این ماجراجویی سریع گام کارشناس هنر آمریکایی متهم به کشتن یک مدیر لوور شده است. ناپديد شده توسط نوه مرحوم، يک متخصص پليس، اين جفت از هر دو پليس فرانسه و بريتانيا فرار مي کند. این داستان با شخصیت هایی مانند سیلاس، آلبومی سابق، که نور را دیده است و توسط فرمانروای فرقه افراطی کاتولیک گرفته شده است، Leigh، یک شوالیه بریتانیا، وسواس پیدا کردن گران، را تحریک می کند. جالب بود! من همچنین Browns ----- فرشتگان و شیاطین ----- نماد از دست رفته و ----- نفس

مشاهده لینک اصلی
طرح غیرممکن پیچیده واقعا، واقعا، نوشتن واقعا بد. این کتاب بر من اعمال شد من باید بهتر شناخته باشم

مشاهده لینک اصلی
5 ستاره به دن براونز کد داوینچی. اکثر افراد این فیلم را دیده اند و احتمالا این کتاب را مطالعه نمی کنند. چه چیزی برایشان ضرر دارد؟ گفتم، من می دانم که بسیاری از مردم از کتابهای براون لذت نمی برند، اعتقاد دارند او بیش از حد تجاری شده است و بیش از حد اغراق آمیز در سبک خود. در حالی که می توانم درک کنم که چرا کسی ممکن است فکر کند، من موافق نیستم. من عاشق پیچیدگی داستان، واقعیت و داستان، تست قدرت شخصیت، پازل، دیدگاه های مختلف است. این کاملا من را جذب می کند ... بنابراین من به دسته ای از کسانی که او را دوست دارند و این سبک نوشتن، حتی اگر دیگران فکر می کنم نوشته های او فوق العاده نیست. آیا منظور من این نیست که رمان های کلاسیک و غم انگیزی که در آن تصویر و واژه هایی که برنده می شوند را دوست داشته باشم. من هیچ وقت در سال های اول از دن براون شنیده بودم. من درباره فیلمی که از این کتاب ساخته شده بود شنیدم و نسبتا به زودی از آن بیرون می آید. من آن را نگاه کردم و دیدم آن را به درخواست تجدید نظر @ treasure hunter @ thrill داشتم و تصمیم گرفتم قبل از اینکه فیلم را بیرون بیاورم و کتاب را بخوانم، کتاب را بخوانم. پس خوشحالم که اعتیاد داشتم. در حال رشد کاتولیک، من بیشتر جزئیات مذهبی را می دانستم، اما زمانی که آن هنر، ادبیات، تاریخ و فلسفه را بافت داد، من فقط با این داستان عاشق شدم. آیا واقعا می تواند درست باشد؟ شاید من به آدم و حوا هم مربوطه! خوب، اجازه نمی دهی بیش از حد دیوانه بشو ... داستان باشکوه. ماجراجویی سریع صحنه های زیبا و تصاویر. براون، کنترل بسیار شدید خوبی را در بین هر یک از توطئه ها، زیر قطعه ها و مینی قطعه ها دارد. آن را به عنوان واقعی از یک گنج شکار به عنوان یک می توانید دریافت کنید اگر شما یک مهاجم، باستان شناس یا نمایشگاه-junkie نیست. اما آنچه که آن را به سطح بعدی برای من شد مقدار جزئیات برای هر جزء است. پیچیده پیچیده آن، با تکیه بر پازل خالص برای حرکت داستان به جلو. هر پازل جدید باعث ایجاد جرقه خاصی از درام می شود که خوانندگان را هدایت می کند تا به چالش کشیدن آنچه انجام می دهند و درباره عیسی، مری مجدلیه، زبان ها، فرهنگ ها، مکان ها و غیره اطلاع نداشته باشد. بسیاری از امواج متفاوتی از تجدید نظر می کنند که احساس می کردم در بالا هستم از بازی آن. و احتمالا تنها فرشتگان و آمپر؛ شیطان به خاطر اینکه این داستان چقدر تنگ است. قطعا باید برای سبک ژانر، برای براون و قبل از تماشای سازگاری فیلم، مورد نظر باشد.

مشاهده لینک اصلی
ایوان در نهایت شروع به خواندن آن شده بود که تا کنون تا به حال بحث برانگیز ترین فروشنده Dan Brown. در حقیقت، آن را مطالعه نکنید، در هنگام رانندگی در اطراف لانسینگ، MI گوش دادن به آن. به نظر می رسد این کتاب ذهن بسیاری از کاتولیک ها (پدربزرگ من) و پروتستان ها را به طور یکسان تغییر داده است. بدیهی است، در طول کلیسای کاتولیک رومی، شایعاتی در مورد جوامع و سازمانهای مخفی وجود داشته است و پوشش های تاریخی در سراسر تمدن نیز شایع است. با این حال، این کتاب تلخ است. آن را به خوبی نوشته نشده است. به نظر میرسد که براون به نظر میرسد که برای رمزگشایی توطئه مقدس مقدس بر خوانندگانش تأثیر میگذارد، او باید تکراری و نادان باشد. به نظر می رسد تقریبا به نظر می رسد هدف کل کتاب این است که جهان چه مقدار براون درمورد تاریخچه هنر مبهم و نمادشناسی را به جهان بگوید و مایل باشد که آن را به توده های پرجمعیت کریستن مونیتور تقسیم کند. استفاده مداوم او از پایان فصل فصل صخره ها (تقریبا در هر فصل) باعث می شود رمان خواندن مانند آن را در ابتدا به عنوان یک انتشار سریال در نظر گرفته شده است. بسیاری از داستان های Browns بر روی از دست دادن زنان مقدس متضاد است، و در عین حال شخصیت اصلی زنش (معروف برای پلیس فرانسه) دائما باید سرانجام با سرنخ به نتایج قابل توجه توسط همجنسگرای سریع تر و بیشتر دنیوی او منجر شود. ممکن است برخی از سهام را به Browns @ تاریخ گذاشته، @ او با اعتقاد بر این می نویسد، اگر سبک نیست. من حتی ممکن است برخی از منابع خود را به خود من نگاه کنید. با این حال، امروز، براون به طور کامل هر سهامی را که من به دانش واقعی خود داده بود، از دست دادم. او چندین مرتبه به عیسی مسیح به عنوان مفهوم بت پرست اشاره کرد. همانطور که هر کاتولیک نیمه آگاه می داند، مری، مفهوم مفهوم غیر مسیحی بود (بدون گناه تصور می شد)، عیسی مفهوم شگفت آور بود (که توسط قدرت روح القدس تصور می شد) .چگونه این رمان به همان اندازه محبوب بود، می توانستم بفهمم . امروزه همه میمیرند تا به راستی بزرگ برسند، چیزی که هرگز در دین انجام نمی شود. ایمان تعریف چیزی است که بی اساس است، ما باید فقط ایمان آورده باشیم. چیزی که من نمی فهمم این است که چگونه مردم می توانند این رانندگی مطلق را باور کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راز داوینچی


 کتاب کوتوله
 کتاب سرنوشت یک مرد
 کتاب عقل و احساس
 کتاب یک گربه یک مرد یک مرگ
 کتاب من و استادم
 کتاب گل آفتابگردان