کتاب ذرت سرخ

اثر مو یان از انتشارات جویا - مترجم: صدیقه جوکار-داستان تاریخی

ذرت سرخ کتابی است که در آن تاریخ و داستان با هم یکی شده‌اند تا افسانه‌ای بسازند، بدیع و فراموش‌نشدنی. داستان این کتاب زندگی سه نسل متفاوت را دربرمی‌گیرد که با بازگشت‌هایی به گذشته روایت می‌شود و وقایع دهشتناک دهه‌ی ۱۹۳۰ را - که هم‌زمان با هجوم ژاپنی‌ها و درگیری‌های داخلی چین بود - در پس‌زمینه‌ای از زیبایی جواهرگونه نشان می‌دهد


خرید کتاب ذرت سرخ
جستجوی کتاب ذرت سرخ در گودریدز

معرفی کتاب ذرت سرخ از نگاه کاربران
مادربزرگ صداهای جهان را شنید و آنها از هر سورگوم قرمز آمده بودند. AA مادر بزرگ £ چشم در عنوان در سورگوم قرمز، و چشم او PA ¢ cloÅŸi سورگوم ساقه آنها به نظر می رسید بی ثبات و با شکوه با اشکال عجیب و غریب و înfăŠ£ işări سنگ عجیب و غریب ¢ دوم، پیچ خورده خود، văicărindu خود، A® تکان دادن، داشتن تصویر شیاطین و تصویر عزیزان. من آشکار است که در بسته نرم افزاری niÅŸte împletesc ÅŸerpării، îndreptà NDU ¢ سپس به محل با ÅŸuÅŸotit، ​​و او تا به حال rostească کلمات زیبایی ¢ تی آنها را اجازه دهید. آنها شد و roÅŸii و سبز و سفید و سیاه و سفید و سبز و albaÅŸtri RA ¢ Deau هکتار هکتار ¢ ¢ صنعت چرم در PLA ¢ ngeau căinà ¢ NDU خود و اشک است که از چشم رفت ضربه چلپ چلوپ باران باران گلدان از قلب مادربزرگ است. در کراس از تاج های سورگوم، تکه ای از آسمان آبی قرار گرفت - آسمان بسیار بالا، آسمان کم است. مادربزرگ احساس کرد که آسمان با زمین، مردم، سورگوم، و همه چیز در یک دریا عظیم روبرو است. ابرهای سفید از سورگوم و خراش و چهره مادربزرگشان، گوشه های گوشه سخت خود، هنگامی که چهره خود را لمس می کردند، سرگردان شدند. سایه های ابرهای سفید، ابرهای سفید را دنبال می کردند، در حال چرخش در می آیند. یک کپسول سفید که برف را از بالای آن برداشت و به شاخ سورگوم افتاد. دامادش مادربزرگش را در انتظارش گذاشت و او را به طور واضح و واضح مینوشید. از طریق چشم های قرمز روشن و بزرگ به عنوان دانه های سورگوم، و کبوتر به مادربزرگشان نگاه کرد. او لبخند زد ¢ ها صادقانه، و آنها را با یک عشق داغ در Za ¢ رسیدن به زمان حاضر mărinimos مادر بزرگ FAA £ £ ă ă از این زندگی و تمایل خود را به £ părăsi نیست، arătate £ زمان مرده در آنها به پاداش باشد.

مشاهده لینک اصلی
با تمام اختلافاتی که پیرامون موینس در سال گذشته دریافت جایزه نوبل ادبیات داشتم، فکر کردم ممکن است جالب باشد که چیزی را بخوانید از آنچه نوشته شده است. به طور کلی، از کتاب (یا سری کتابهای درون یک پوشش) لذت بردم، با داستانهای متفاوتی از اعضای خانواده مختلف و شخصیتهای ممتاز مختلف. این اولین بار است که من یک رمان چینی میخوانم و نمیدانم ترجمه چقدر است و چه مقدار اصلی است، اما من ثابت را به قسمتهای مختلف جدول زمانی برگرداندم، به طور کلی بدون هیچ نشانه ای از اینکه تغییر زمان اتفاق می افتد، که کمی نگران کننده باشد قبل از اینکه متوجه شوید که داستان 20 سال در یک جهت یا دیگری شروع شده است، اغلب خودم را یک پاراگراف یا دو قسمت در یک قسمت قرار دادم. و، در حالی که متوجه می شوم که عنوان این کتاب شامل سورگوم قرمز است، بدیهی است، بخش های کامل کتاب وجود دارد که در هر جمله، صفحه ای بعد از صفحه، بی رحمانه استفاده می شود. ما آن را گرفتیم، سورگوم قرمز برای داستان مهم است. شما مجبور نیستید که ما را با سر و صدا بکشید.

مشاهده لینک اصلی
خوب نوشته شده، فراموش نشدنی، مقدار زیادی از دیدگاه های جدید. به جز من از آن نفرت داشتم من هرگز تا به حال به پایان نرسیده بودم که بر روی صدا نبود. من خودم را با عمق شرارت انسانی در این کتاب آشنا کردم. جنایات در جزئیات بسیار خوبی شرح داده شده است. معمولا چنین کتاب هایی به شما چیزی کمی می دهد تا به برخی از گیاهان گل سرخ در تخریب زباله های انسانی برسید. نه اینجا اینجا تنها بدبختی، بقای برخی و مرگ برای اکثر اوقات وجود دارد. روایتگر بزرگترین فرزند یکی از شخصیت های اصلی است. بیشتر این کتاب در مورد حمله ژاپنی در جنگ جهانی دوم است. جدایی از خطوط زمانی وجود دارد که بعضی وقت ها گمراه کننده بود چون من آن را در صدا بود. بعد از مدتی دیگر من دیگر اهمیت نمی دادم اگر این همه ما هستیم، هیولاها، ما هم اکنون می توانیم خودمان را بکشیم و خود را به قتل برسانیم و آینده روحهای ماگوراتوری را نجات دهیم. اما نویسنده معتقد است جنگ، بدترین مردم را به خود جلب می کند. صادقانه بگویم، من ترجیح می دهم در آن زندگی نکنم. اگرچه من برای وحشت دوستانه هستم، تنها شکنجه، خون و غرق شدن من وجود دارد. این کتاب به اندازه کافی برای من گذاشت تا برای همیشه زندگی کند.

مشاهده لینک اصلی
چند روز پیش، دوست من به من گفت که پس از تماشای _No کشور برای مردان قدیمی، او به خودش فکر کرد، و پس چه؟ کسی که @ را دوست دارد؟ من این رمان را دوست داشتم. من دوست داشتم که آن را در مورد رنج های تاریخی است که از طریق یک نوع حافظه خانوادگی دیده می شود. من دوست داشتم که آن را به طور عمده unparing در تن، شستشو از Shuihu Zhuan و Lu Xun. من دوست داشتم که این اصطلاحات رایج بود و رنگ ها را دوست داشتم. من دوست داشتم که من می توانستم یک حس @ chinese @ تحت ترجمه Goldblattian داشته باشم. و من اعتقاد دارم که این کاملا درست است. درست نیست به این معنی که @ در واقع به این افراد اتفاق افتاده است @ اما این ممکن است داشته باشد یا شاید هم داشته باشد و یا موارد مختلفی که گفته شد اتفاق می افتد از حقایق الهام گرفته شده - حیرت انگیز، طعنه آمیز و یا هذلولی است، هر چند آنها ممکن است آن را داشته باشیم و شاید مهم آنست که آن را در صفحه پیدا کنیم، اگر میخواهید یک داستان بگوئید. و شاید هیچ اخلاقی از داستان هایی درباره جایی که ما از آن خارج نشده بود، وجود داشته باشد. شاید منتظر بمانم تا قطعه ها برایم جمع شوند ...

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به سه نسل در شهر شاندونگ چین واقع در شمال شرقی گومه می پردازد. بین زیبایی زمین و زمین های سورگوم و خرافات و تاریکی در حوادث واقعی که وجود دارد، تفاوت قابل توجهی وجود دارد. این روایت بسیار شگفت انگیز است که در آن زمان تقریبا به پاراگراف تقسیم می شود و باعث می شود که قسمت های قبلی را مجددا دوباره به هم مرتبط کنید. هیچ شخصیت به طور کامل یک راه یا دیگری نیست. همانطور که در ابتدا توسط یان Mo مطرح شده است، هر کس دارای ویژگی های قهرمانانه و بدبختانه است. این بخشی از چیزی است که کتاب را تا حدی معتبر می سازد و واقعا وحشت جنگ چین و ژاپن را به زندگی می اندازد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ذرت سرخ


 کتاب سور بز
 کتاب پدرخوانده
 کتاب مردی در تاریکی
 کتاب بن هور
 کتاب شیرین ترین رویاها
 کتاب کودک 44