کتاب دیدار به قیامت

اثر پی یر لومتر از انتشارات آگاه - مترجم: مرتضی کلانتریان-داستان تاریخی

«جنگ برای تجارت بسیار سودآور است،حتا پس از پایان آن»

با به پایان رسیدن بزرگ ترین کشتار قرن بیستم در جنگ جهانی اول در سال های ۱۹۱۴-۱۹۱۸ و باقی ماندن ویرانه هایی عظیم،دو نجات یافته ی این فاجعه،دو سرباز خط مقدم جبهه،که چندان هم سلامت جسمی و روحی ندارند،وادار میشوند کلاهبرداری حیرت انگیز و ضد اجتماعی طرح ریزی کنند که آن را تا سرانجام پی میگیرند.گویا از میدان افتخارآمیز نبود با دشمن،برای نجات میهن،تا صحنه های کسب سود راه درازی در پیش نیست...

دیدار به قیامت بنای عظیمی است بر افراشته بر پایه های بی رحمی ها و تقلب هی گوناگون،با ساختاری چنان درخشان وقدرت بیانی چنان پر صلابت که،به باور اهدا کنندگان جایزه ادبی گنکور به این کتاب،چنین رمان باشکوهی بعد از جنگ‌های ۱۹۱۴-۱۹۱۸ تا کنون خلق نشده است.


خرید کتاب دیدار به قیامت
جستجوی کتاب دیدار به قیامت در گودریدز

معرفی کتاب دیدار به قیامت از نگاه کاربران
تاریخ سنت های قرون وسطایی، با توجه به Lemaitre بر اساس برخی از واقعیت های واقعی. همه در اطراف جسد بدبو جنگ، گورستان ها، کسب و کار، سربازانی که رتبه بدشکل و نظامی بودند، juntó با سیاستمداران از درد بشر توسط زیان PA © بستگان در میدان جنگ بهره برده است.

مشاهده لینک اصلی
از جوایز حروف فرانسوی، و به عنوان شاهکار طبقه بندی شده است، شما انتظار بیشتر، خیلی بیشتر. این یک داستان مناسبی است، به خوبی گفت و با رنگ اصلی درمان پس از جنگ. این شایستگی خود را دارد تا ضایعات طوفان را بدون تردید و ضعف خفیف، بسیار سبک، شمارش کند. قابل قبول است سرگرم کننده و جذاب است، اما برای طعم من هیچ شاهکار نیست.

مشاهده لینک اصلی
شروع بسیار خوب است. پرتره بسیار زیبا در قلب جنگ بزرگ است. اما پس از آن نفس نفس نکشید، شخصیت ها فاقد ظرافت نیستند، برخی از رشته ها خیلی بزرگ هستند و ما کمی از دست می دهیم. خیلی بد بود ...

مشاهده لینک اصلی
این اولین بار بود که من این کتاب را بخوانم و واقعا این داستان را با عطر کلاسیک عالی ادبیات فرانسه دوست داشتم و از این طریق دیگر از کار او خواسته شد. پس از این خواندن من در انتظار گره های سیاه و سفید خود را.

مشاهده لینک اصلی
داستان عالی به خوبی مستند شده و اصلی. در نهایت کمی فراتر رفته است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دیدار به قیامت


 کتاب چخوف،مهمان تابستانی
 کتاب سفال شکسته
 کتاب نوری که نمی توانیم ببینیم
 کتاب خون اجنبی
 کتاب دشمن
 کتاب عموزادگان