کتاب دیدار به قیامت

اثر پی یر لومتر از انتشارات آگاه - مترجم: مرتضی کلانتریان-داستان تاریخی

«جنگ برای تجارت بسیار سودآور است،حتا پس از پایان آن»

با به پایان رسیدن بزرگ ترین کشتار قرن بیستم در جنگ جهانی اول در سال های ۱۹۱۴-۱۹۱۸ و باقی ماندن ویرانه هایی عظیم،دو نجات یافته ی این فاجعه،دو سرباز خط مقدم جبهه،که چندان هم سلامت جسمی و روحی ندارند،وادار میشوند کلاهبرداری حیرت انگیز و ضد اجتماعی طرح ریزی کنند که آن را تا سرانجام پی میگیرند.گویا از میدان افتخارآمیز نبود با دشمن،برای نجات میهن،تا صحنه های کسب سود راه درازی در پیش نیست...

دیدار به قیامت بنای عظیمی است بر افراشته بر پایه های بی رحمی ها و تقلب هی گوناگون،با ساختاری چنان درخشان وقدرت بیانی چنان پر صلابت که،به باور اهدا کنندگان جایزه ادبی گنکور به این کتاب،چنین رمان باشکوهی بعد از جنگ‌های ۱۹۱۴-۱۹۱۸ تا کنون خلق نشده است.


خرید کتاب دیدار به قیامت
جستجوی کتاب دیدار به قیامت در گودریدز

معرفی کتاب دیدار به قیامت از نگاه کاربران
یک داستان شگفت انگیز، که من را در راه حدس زدن در راه آن به نوبه خود. من این کتاب بود که در Alibis خریداری شده است، نه بسیار در دسترس است. Pierre LeMaitre یک رمانناک مشهور به شما اجازه می دهد که خواننده خود را به عنوان او به ما می گوید داستان.

مشاهده لینک اصلی
یک رمان € © ~ دا در مورد اولین wereldoorlogâ € ™ می گوید یک برچسب بر روی € Covera | و دوباره جنگ جهانی اول، من بشنوم که ناله، اما در این مورد آن است که فقط وا R. اما \"دیدن آن\" بسیار بیشتر از آن است. این رندنامه مدرن، سرنوشت دو سربازان در جبهه در پایان جنگ است و به طور خلاصه بعد از مرخص شدن سربازان توصیف - دو احساس از صمیم قلب توسط شرکت به آنها ترانشه فریب تعقیب و تدبیر یک برنامه هوشمندانه برای انتقام برای ایجاد ثروت به طور همزمان تف نویسنده یک قطعه از تاریخ تا â € \"حداقل یک من €\" کاملا ناشناخته بود: سود مالی گسترده و تکان دهنده جنس بنجل که با بازگشت به وطن \"ایجاد و تدفین سربازان افتاده در گورستان نظامی (یک رسوایی در ارتباط بود که توسط مطبوعات فرانسوی در دهه 20 به چاپ رسیده است. سبک Lemaitre بی سابقه ای است: cynical، sarcastic، swirling. او قبل از â € ~ مرده خداحافظی daarbovenâ € ™ نوشت خصوص کارآگاه روشن است: تاب طرح و عوارض هر یک از دیگر در سرعت سرعت سریع دنبال، داستان های مختلف کاملا تو در تو می و منجر به (هنوز) شرایطی به هیچ وجه تعجب آور است. منظور من، خداحافظ € ~ مرده daarbovenâ € ™ یک صفحه ترنر در عمق که از اول تا صفحه آخر مجذوب. پیتر لماتر در سال 2013 جایزه Goncourt را به دست آورد. او همچنین پنج ستاره از من می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
@ (...) ایده های خوب «N مانند مواد غذایی فاسد شدنی @ هستند هنگامی که رفقا آلبرت میلارد و ادوارد پا © Ricourt بازگشت پس از جلوی جنگ بزرگ، آنها می خواهند که افراد موفق در ایجاد تفاوت. Péricourt - به شدت در صورت آسیب دیده - قصد دارد برای شروع یک نوسان بنای یادبود. شک میلارد و می پیوندد طرح، در حالی که او در حال غرق شدن مسیر در یک morgineverslaving ویرانگر. تحت نام سپاسگزار پدری کشیدن جفت بر فرانسه همراه در چیزی که وجود ندارد و عواقب - مانند یک جنگ - به سختی نظارت zijn.De قدرت مطلق Lemaitres حماسی سبک نوشتن سینمایی قوی است، بازی با هویت ، جادوها، تحلیلهای روانشناختی و طرحهای شخصیت شگفت انگیز. ترکیبی از این عناصر برای یک رمان بین المللی عالی به کار رفته است. این تعجب، خفگی و خستگی نیست. این انفجار، غرق شدن و زین کردن مانند یک بمب است. که پایان می یابد آخرالزمانی و قطره تمام قطعات از پازل در محل. یک شاهکار و صفحه ترنر ذات formaat.In، این ذغال سنگ نارس حداقل شش ستاره، اما متاسفانه ما می توانید بیش از پنج بیمه بیکاری را پیدا نتیجه گیری: خواندن آن نیش حالا نگهدارنده ظهور

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دیدار به قیامت


 کتاب جوینده طلا
 کتاب خاک خوب
 کتاب قرن من
 کتاب آمریکائی آرام
 کتاب درختی در بروکلین می روید
 کتاب آنجا که ایمانم را رها کردم