کتاب دوزخ

اثر دن براون از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسین شهرابی-داستان تاریخی

دن براون در کتاب تازه و حیرت انگیز خود٬ دوزخ٬ این بار پس از خلق داستان‌های تاریخی‌اش در واتیکان و پاریس و واشنگتن به سراغ فلورانس آمده؛ همان شهری که دانته آلیگیری دوزخ ِ کمدی الهی دانته را در آن پروراند و از آن تبعید شد و تا آخر عمر در حسرت دیدارش از زادگاهش سوخت.
رابرت لنگدان٬ کارآگاه معماهای تاریخی و هنری٬ در این کتاب مجروح و مبتلا به فراموشی به هوش می‌آید و خود را در آستانه‌ی خطر مرگ می‌بیند و اندکی بعد خود را در برابر خطری که نسل بشر را به مخاطره انداخته است. این داستان پای او را به فلورانس زیبا و کهن می‌کشاند و از آن جا به ونیز حیرت‌انگیز و از آن‌جا هم به شهری در دل تمدن شرق با مساجد زیبایش و هنر و تاریخ معماری غریبش.
اگر کتاب‌های قبلی دن براون خواننده را بهت زده می‌کرد٬ دوزخ قرار است معنای تازه‌ای به بهت و حیرت‌زدگی بدهد!
دوزخ قرار است خواننده را در میان هیجان‌انگیزترین ماجرای رابرت لنگدان به فکر و تصمیم‌گیری وا دارد؛ زیرا دانته می‌گوید:«ظلمانی‌ترین مکان‌ها در دوزخ از آن کسانی است که در زمانه‌ی بی‌اخلاقی بی‌طرف می‌مانند.» خواننده پس از این کتاب قرار نیست بی‌طرف بماند.


خرید کتاب دوزخ
جستجوی کتاب دوزخ در گودریدز

معرفی کتاب دوزخ از نگاه کاربران
بررسی کامل در ظهور مبارک ظاهر می شود. دانشکده هاروارد، معروف ترین استاد، در دان بوروین، قسمتی از سری رابرت لنگدان، Inferno را بازگو می کند. با الهام از شعر مشابه در مورد سفر انسان به عمق جهنم، تمرکز اصلی Inferno شامل رمزگشایی برخی از خطوط مرموز است که تنها توسط هوش رابرت حل می شود. همانطور که کتاب پیش بینی من در سال 2013 ، Inferno ناامید نشد علیرغم یک آغاز جسورانه که در آن رابرت از تحریم کوتاه مدت رنج می برد، تحقیقات به شعر قرن های پیشین، منظره ای افسانه ای فلورانس و ارجاعات تاریخی مصنوعات عمده جشن ادبی برای حواس شماست. همانطور که مارک تجاری دن براون، Inferno ما را از طریق موزه های مشهور، کریپت های قدیم و جاهای توریستی جلب می کند، جایی که روبرت دانش نمادین، پاس های مخفی و اسرار تاریخی می تواند شکوفا شود. تنها یک نفر می تواند به طرز حیرت انگیزی چندین نقطه تاریخی و پژوهش های جاری در یک طرح هیجان، اما در عین حال عجیب و غریب و آن شخص است که دن براون. رول با پیچ و تاب و چرخش، رمان ما را با این اقدام بی وقفه با رابرت و سینا، همدستان خانم علامت تجاری خود که از سربازان مسلح در حال اجرا است، به ما تحمیل می کند. مأموریت آنها این است که یک شعر مبهم را که توسط ژنرال کارشناسی ارشد و متولیان دانته، برانتین Zobrist که به حل و فصل بیش از جمعیت، بزرگترین خطر تهدید انسان تبدیل شده است، رمزگشایی کند. توطئه در کتاب این است که به عنوان خنثی و واقع بینانه در این مقابله نقل قول: â € œ اگر شما می توانید یک سوئیچ پرتاب و به طور تصادفی نیمی از جمعیت در زمین را بکشند، آیا شما آن را انجام دهید؟ â € | چه اگر شما گفته شد که اگر شما این سوئیچ را در حال حاضر نیست، نژاد بشر در صد سال بعد منقرض شده است؟ خطوط چندگانه، به نظر میرسد با یک سرعت کامل همگرا میشوند و جابجایی از تحقیقات فکری، هرگز به نظر میرسد که با طرح تسریع شده دخالت نکنند. این رمان موضوعات متعددی را شامل می شود، از نظریه ها به زیست سلاح و ژنتیک، زندگی دانته و دیگر شخصیت های تاریخی، اپرا ماسک علامت تجاری، به اهمیت مصنوعات باستانی مانند ماسک مرگ. یک کتاب مانند این را می توان بارها و بارها هضم کرد و هر بار که ما می توانیم از آن چیزی جدید را از بین ببریم. با این که رابرت به همان اندازه تیزهوش (با وجود گذشت کوتاهی از حافظه)، همراهش سینا بروکس است که دزدی می کند نمایش. از ابتدای کتاب، ما متوجه می شویم که دکتر همچنین یک کودک جادوگر است، جایی که عقل و ذهن او باعث می شود که دیگران از آب خارج شوند. او به عنوان یک بازیگر استاد، جنگنده ماهر، چند زبانی و قادر به فکر کردن به سرعت در پاهای او، به نظر می رسد دستور کار اسرار آمیز خود را، که او تنها اشاره به در سراسر کتاب. از آنجا که سوفی Neveu از کد داوینچی به ویتوریا Vetra در فرشتگان و آمپر؛ پسران شیطان، دن براون همیشه در ایجاد شخصیت های زنانه هوشمند است که با رویکرد روبرت به نوعی با یکدیگر روبرو هستند. واقعیت ها همه ما را به شیوه ای هیجان انگیز ارائه می کنند، و پایان آن قطعا خوشایند نیست. این ما را با بعضی از اندیشه ها می اندازد تا به آنچه که می دانیم، بپردازیم، برای حل یک تهدید واقعی برای زندگی، چه باید کرد. دن براون در هنرهای تجسمی خود بسیار متخصص است و خوانش های گیتی، هوشمندانه و بحث برانگیز آن همیشه در بالای فهرست مورد علاقه من قرار خواهد گرفت.

مشاهده لینک اصلی
اگر شما می توانید یک سوئیچ پرتاب کنید و به صورت تصادفی نیمی از مردم روی زمین را بکشید، آیا شما این کار را انجام می دهید؟ اگر شما گفته شد که اگر شما این سوئیچ را در حال حاضر انجام ندهید، نژاد انسانی در صد بعدی سالها آیا شما آن را پرتاب می کنید؟ حتی اگر این بدان معناست که شما ممکن است دوستان، خانواده و حتی خودتان را به قتل برسانید، امروز نیمی از مردم را می کشید تا گونه های خود را از بین ببرید. »پروفسور رابرت لنگدان در بیمارستان بیدار می شود، چه اتفاقی در چهل و هشت ساعت گذشته است. بدون ذکر است، او متوجه می شود که در آمریکا خوب نیست اما در فلورانس، ایتالیا. گلوله زخم بر روی سر او نشان می دهد او شلیک شده است. در اینجا افکار خود را با یک زن نقرهای مواج نگاه می دارید، احاطه شده توسط بدن، فریاد می زد جستجو و شما باید پیدا کنید! زمان در حال فرار است! و زمانی که یک پزشک در مقابل دو چشم خود کشته شود، او خود را در یک مسابقه مرگبار همراه با دکتر سینا بروکس جوان می یابد. در حالی که در همه افراد، حتی دولت خود، از آن استفاده می کند، او باید دریابد که سرنخ در جیبش چیست. همانطور که رابرت و سیننا به آرامی \"Inferno\" پرده برداری می کنند، آنها بر روی یک کشف واقعا وحشتناک برخورد می کنند. برای کسی یک کیسه پر از یک طاعون بسیار مسری است که عمیق در زمین است. توصیف بی نظیر بسیاری از مناطق و کشورها و رویدادهای تاریخی همراه با تعقیب مرگبار و احتمالا حتی مرگبارتر شدن نتیجه، همراه با چند پیچ ​​و تاب سریع طرح، باید شما را با یک کتاب که نمی تواند خیلی اشتباه انجام دهد. باید، چون یاد گرفته ام که اگر شما یک کتاب دان راب را بخوانید، همه آنها را می خوانید. این پرچم / تعقیب تاریخی تقریبا غیرممکن و هیجان انگیز نیست به عنوان یکی در فرشتگان و شیطان. در حالی که من منابع انفرادی را درک می کردم، من نمی دانم آنچه که «Inferno» با چه چیزی در درون زمین قرار دارد. پایان آن تقریبا غیرممکن و وحشتناک نیست چون کل کتاب به شما اعتقاد دارد و حتی یک کور کسی می تواند بیشتر از پیچیدگی های طرح را ببیند. در بالای آن، حرکت به دلیل تمام صحنه های تعقیب کننده بسیار کند است، که برای من جالب نیستند - من پاسخ ها را می خواهم، و آنها با سرعت خشن بسیار آرام ارائه می شوند. اگر شما یک طرفدار بزرگ دن براون کار می کند و شما برای حدس زدن پاسخ ها تا انتهای کتاب استفاده می کنید، پس این همه شماست. اگر، با این حال، شما به عنوان مضطرب هستید، ممکن است در معرض مشکل باشید. این مفهوم بسیار فریبنده است، جو فریبندهای از پیشگوییهای عجیب و غریب است و شخصیتها جالب و متناقض هستند، لنگدانهای آمنیازیایی به این تعلیق دائمی افزوده میشود و هیچ شکی نیست که این کتاب شما را با چیزی به فکر میاندازد. Brownâ € ™ ثانیه تمام آن را برای او رفتن - بدون شک وجود دارد که یک نویسنده ماهر است. من فقط نمیتوانم احساس خفگی را در سراسر پایان نامه به دست بیاورم. مطمئنا، این وحشتناک است، اما هنوز آنچه که من انتظار داشتم نیست. با این حال، این کتاب به من اطلاعات زیادی در مورد تاثیر کمدی الهی داده است؛ به همین دلیل من این کتاب را برای اولین بار برداشت کردم - من به دنبال یک مقاله در کمدی الهی بودم. بنابراین، علی رغم لذت بردن از داستان، باید بگویم: ماموریت انجام شده است. :)

مشاهده لینک اصلی
Florençae ونیز، دو نفر از شهرستانها مورد علاقه من به این دلیل به خواندن این livro.Inferno دانته آلیگیری یک کتاب está cá سال خانه há شد و در نهایت من کنجکاو به عنوان خوانده شده بود، consequência بود که این کتاب را بخوانید زمانی که ما در مورد دن براون صحبت می کنیم، بحث های زیادی وجود دارد. Há که دوست، که در £ لذت ببرید و که فکر می کنم مانند این نوع از خواندن تحتانی در literários.Pois خوب، من دوست دارم و من فکر می کنم à © همیشه یک زمان خوبی به سر برد وقتی که شما سرگرم کننده با آنچه که ما را خوانده بود. همانطور که در تمام کتاب دن براون (aliás fórmula à © همیشه همان) داستان à © engraçada، جریان، پر از تعلیق، conspiraçÃμes و نوبت. اضافه شده به این عامل há شاخص در طول کتاب بود ما را به جستجو برای غنی سازی دانش ما و / یا اغلب یاد سایت ها و آثار تاریخی visitámos و ما دیدیم که یکی دیگر از کتاب دن براون contexto.Dos امیدوارم همیشه یک زمان گذشته خوب و جهنم در £ excepçà بود £ o.Gostei به راه رفتن (با نرخ نشت) با Langdon طراحی از طریق خیابان های ونیز Florençae و به یاد داشته باشید در تمام مناطقی که TAMBA © متر بود، دوست داشتم از ویژگی های ماجراجویی همدم خود را به پاسخ نام شهری در ایتالیا (شهر دیگر lindÃssima نزدیک Florença)، دوست داشت شرح استانبول، یک شهرستان با داستان بسیار است که قرار است شاید یک روز یک visita.A بیشتر cientÃfica از کتاب های DB همواره یکی از آنهایی است که من دوست دارم و آن را به 5 ستاره بدهم. اگر چه آن را یک کتاب از £ ficçà است دوست برای دیدن برخی از واقع گرایی در برخی از questÃμes که SA £ درجه apresentadas.Mas، à © £ ficçà رئالیسم و ​​TAMBA © متر باعث می شود â € € œcoisaâ خسته کننده است.

مشاهده لینک اصلی
(قبل از) باید بهتر از نماد از دست رفته (پس از آن) به پایان رسید، آن را کمی بهتر از Symbol Lost.I در واقع 3 1/2 ستاره آن را نمره داد، آن را به عنوان @ ذهن دمیدن @ به عنوان من امیدوار بود این خواهد بود بخشی از من آنها را با Angels \u0026 amp؛ شیاطین که همواره مورد علاقه من از این مجموعه است، بخش های خوبی داشت و دیگران که فقط باعث ایجاد علاقه من به زمان شد. بعضی از بخش های عجیب و غریب من در واقع با برانت زبیرت موافق هستند، اما او فقط به این که چگونه آن را اداره می کند، رفته است. (خواندن کتاب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در مورد من صحبت می کند.) سینا در ابتدا خسته کننده بود، اما بعد من مانندHello بود! نمی دونم که میرسم @ متاسفانه، به نظر من، او دوباره خسته شد ... دوباره ... رابرت، عزیزم رابرت .... -___- (من فقط این مقاله را خسته کردم) در کل، این @ OK @ کتاب بود، چیزی برای کشتن زمان با. من تعجب می کنم که آیا دن براون باید این سری را ادامه دهد، مانند آنچه که او بعدا بعد می رود؟ حدس بزنید فقط باید صبر کنید و ببینید ...

مشاهده لینک اصلی
در هیچ وقت خسته کننده نیست، و وقتی تصور می کنید که شما احساس می کنید که می توانید فلورانس زیبا، ونیز را با راهنمای توریستی بزرگ ببینید. من همچنین منتظر فیلم هستم. ؛)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دوزخ


 کتاب امواج گرسنه
 کتاب بهار زندگی دوشیزه جین برودی
 کتاب استاد پترزبورگ
 کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)
 کتاب زندگی در جنگ
 کتاب شبح ویرانی ها