کتاب دوزخ

اثر ژان پل سارتر از انتشارات قطره - مترجم: حمید سمندریان-داستان تاریخی

No Exit is a 1944 existentialist French play by Jean-Paul Sartre. Two women and one man are locked up together for eternity in one hideous room in hell. The windows are bricked up; there are no mirrors; the electric lights can never be turned off; and there is no exit. The irony of this hell is that its torture is not of the rack and fire, but of the burning humiliation of each soul as it is stripped of its pretenses by the cruel curiosity of the damned. Here the soul is shorn of secrecy, and even the blackest deeds are mercilessly exposed to the fierce light of hell. It is an eternal torment.


خرید کتاب دوزخ
جستجوی کتاب دوزخ در گودریدز

معرفی کتاب دوزخ از نگاه کاربران
به نظر من، نظرات کلاسیک درجه سختی را داریم. البته من آن را دوست دارم وقتی که من یک کار را دوست ندارم، اما من اغلب سبک خواندنم را نیز تردید می کنم. آیا من شاید از آنچه نویسندگان می خواهند ترجمه کنند؟ آیا من در تفسیر خیلی بد هستم؟ یا من فقط خیلی جوان هستم که کتاب را خوب پیدا کنم؟ همانطور که برای بررسی کتابها، من یک عالم هستم، من از آن آگاه هستم. اما حتی اگر شک و تردید وجود داشته باشد، نمیتوانم شانس خود را برای ارزیابی یک یا چند کلاسی دیگر از دست بدهم. قطعه سارتر «جامعه محدود» دوباره با شفافیت و سادگی، با پیام انتقادی اجتماعی پایان می یابد. شخصا، من فکر می کنم عالی است که جهنم را به عنوان یک اتاق مشخص کنیم که سه غریبه - یک مرد و دو زن - تمام این اتاق بی ضرر \"هول\" آنها را فقط به این که چطور دیگران دو شخص خود را درک می کنند، ایجاد می کنند. این باعث ایجاد درگیری درونی افرادی می شود که تهدید به تشدید می کنند. من هنوز فکر می کنم که سارتر یک سبک نوشتن خوب دارد، اما چیزی در داستان نداشتم. اوج آنجا بود، متأسفانه پایان پایان. من \"اثر آقا\" را از دست دادم، حتی اگر پیام را درک کردم. علاوه بر این، من با شخصیت ها نمی توانستم شناسایی کنم؛ برای من خیلی خام بود. البته، این بخشی از داستان است، و هر شخصیت فقط یک جایزه است، اما چند صفحه و اطلاعات بیشتر به هیچ وجه آسیب نخواهند گذاشت. بنابراین، من فکر نمی کنم انجمن جامع \"یکی از کلاسیک های مورد علاقه من در حال حاضر، اما هنوز هم پاداش است. هر کسی که می خواهد سارتر را امتحان کند، می توانم این قطعه را توصیه کنم، اما قطعه اش «بازی بیشتر است». همچنین، اگر امتیاز بسیار دشوار باشد، من 3.5 امتیاز از 5 امتیاز را کسب خواهم کرد.

مشاهده لینک اصلی
جهنم شخص دیگری است. جمله فوق بیشتر یا کمتر خلاصه ای از این اسطوره درام است. متأسفانه بسیاری ممکن است این بیانیه را به عنوان یک رد شدن از وجود شخص دیگری تعبیر کنند. دلیل روشن است: کسانی که به نقل قول اشتباه می کنند، اسکریپت نمایشنامه را نمی خوانند. در ابتدای این نمایشنامه یک اثر، مردی به نام گارسین را که توسط یک خدمتکار به یک اتاق معرفی شده بود، می بیند. گارسین، که به عنوان یک خائن و یک روح جان باخت، متقاعد شد که جایی که او به آنجا آمد، جهنم بود. اما به جای پیدا کردن یک اتاق پر از ابزار شکنجه، او فقط یک اتاق ساده با سه صندلی دید. به دو صندلی دیگر؟ به زودی Inez و Estelle، که همچنین به عنوان گناهکار فوت کرد. از آنجا که آنها مجاز به خارج شدن از اتاق نبودند، این سه شخصیت اصلی زمان صحبت کردن را صرف کردند. در نهایت، آنها متوجه هدف از جمع آوری خود در اتاق شدند. جین پل سارتر در درب بسته، از عذاب جهنم سخن گفت. با این حال، مجازات جهنمی که سارتر معتقد است، رشته های رشته ای و آتش سوزی آتش نیستند زیرا ایمانداران مذهبی معتقدند. برای سارتر، که انسانهای شرور را شکنجه می کند، جهنمی نیست که در روز انتقام دیده می شود. وجود مردم در اطراف گناهکاران به اندازه کافی جهنم است. نسخه اصلی تحت عنوان \"Huis close\" یا ترجمه انگلیسی آن با عنوان \"No Exit\" (گاه به عنوان \"In Camera\" ترجمه شده است) بسیار زیاد شده است. فیلم ها را در یوتیوب جستجو کنید. : D

مشاهده لینک اصلی
3.5 / 5ive مایل بود که این بازی را برای همیشه بخواند زیرا طراحی جهنم جالب بود. برای همیشه آمد، و، خوب، این بازی چیزی است که مورد نظر برگشته است. این کاراکتر ها مسطح هستند به ویژه @ slimy @ estelle. طرح می تواند از نفوذ بیشتر آسیب دیده بیشتر بهره مند، در واقع. من به یک فیلسوف دیگر وجودی نیاز دارم تا این طرح را به سطح بعدی برسانم. lenfer، cest les autres @؛ یا،hell poeple @ خط معروف از بازی است که ویکیپدیا می گوید اکثر مردم، مانند من، اشتباه تصور می کنند، با توجه به زمینه بازی و عدم آشنایی با مفاهیم فلسفی سارتر. خوب، من می گویم، شما را پیچیده، ویکیپدیا، و همچنین شما sartre (kiddings)، چون معیوب، مستقل @ mis @ تفسیر خوب در زمینه موضوع (ها) کار می کند، حتی ممکن است به عنوان یک موضوع را عمل کند. افکار / آرزوهای متفاوتی: - آرزو می کنم که والت بیشتر زمان هوا داشته باشد. - من آرزو می کنم estelle کمتر @ slimy. @ - چه مدت من قادر به ایستادن برای تمام ابدیت لعنتی در یک اتاق نشیمن آغشته به یک سبک دوم امپراتوری لعنتی - اگر من مجبور به سرد شدن در اتاق برای همه ابدیت لعنتی، اما اجازه دادم اتاقم را به من تزئین کنم، چطور نگاه کنم؟ (چیزی شبیه اینکه اتاق من الان به نظر میاد @ hell @ no.) من همیشه میخوام گنجه بزنم. @ چیزی که میاد و هیچ چیز دیگه ای نیست که چیزهایی رو که ازش ساخته شده رو نشان بده. @ @ خیلی زود جانم. من زمان اجازه ندارم - انجام اعمال من انجام شود.همیشه همیشه خیلی زود میمیرد یا خیلی دیر است. و در عین حال، تمام زندگی در آن لحظه تکمیل شده است ... شما - زندگی تان، و هیچ چیز دیگری.

مشاهده لینک اصلی
من شعار مشهور جهنم را قبلا شنیده بودم و دیگران را قبل از آن، و بعد از آنکه چیزی از زندگی مشابهی در زندگی ام تجربه کردم، تصمیم گرفتم این بازی را انجام دهم. و این بازی معلوم شد که یکی از تجربیترین تصاویری از تعاملات انسانی است که من تا به حال دیده ام. با سه نفر شروع می شود که می دانند که آنها در همه جا برای همیشه زندگی می کنند و بر اساس قضاوت بهترشان تصمیم می گیرند آنها هرگز نباید به خاطر خود با دیگران صحبت کنند. و سپس آنها در مقابل قضاوت بهتر خود را به دنبال لذت بردن از فوری. و نتیجه قضاوت حتی بهتر است که مردم دیگر جهنم هستند. در زندگی، ما به دنبال تکمیل و آرامش هستیم و ممکن است حس تعلق و موجود در دیگر افراد باشد. با توجه به Maslow، داشتن حس تعلق داشتن، نیاز انسان است. اما اگر این نیاز راضی نباشد یا شما با دیگران متفاوت هستید، زمانی که سعی می کنید به شخص دیگری نزدیک شوید و واقعا آن شخص را می شناسید، شما با تغییر تفاوت اخلاقی یا ارزش هایی که بلافاصله خود را دور می زنید، بسیار ناراحت می شوید . شما احساس می کنید که اعتماد شما در آن قرار گرفته است، در آن شخص آسیب پذیری که مدیریت می کنید، تمام قدرت را به دست می دهد، همه چیز بیهوده است. و این زمانی است که این آتش سوزی وارد می شود، زمانی که شما احساس می کنید که شخص دیگری یا کل جهان جعلی است. همچنین به این معنی است که جهنم ممکن است مفهومی نداشته باشد یا مبهم باشد که معمولا مورد بحث یا تصویر قرار می گیرد و آن این است که ممکن است نزدیکتر از این باشد که فکر می کنید و در حال حاضر ممکن است در آن سوزانده شود.

مشاهده لینک اصلی
این بازی Sartre است که خط معروف خطSoylent Green را از افراد ساخته شده است. @ خوب، نه واقعا. من فکر نمی کنم چیزی را از بین ببرم که می گوید بازی با نوعی جهنم با سه شخصیت، یک مرد و دو زن اتفاق می افتد. آنها همه به دلایل مختلف هستند. این بازی چندین خط را تحسین برانگیز فلسفه اگزیستانسیالیستی و شاید شگفت آور به شما برخی از فضایل سنتی مانند شجاعت و صداقت می دهد. شخصیت ها بیشتر وقت خود را صرف تلاش برای پیدا کردن چرا آنها وجود دارد. من تنها سه ستاره را به بازی می دهم، زیرا بیشتر جالب تر از هر شخصیت روان شناختی بوده است. شخصیت ها، در بهترین حالت، طرح هایی از شخصیت ها بودند. با این وجود، آنچه در مورد آن جذاب است، این است که می تواند به شما در مورد اینکه چگونه برخی از روابط اجتماعی شما را فریب می دهد را یادآوری می کند. به عنوان مثال، امروز در حالی که در کتابخانه کار می کنم، امروز در حالی که در کتابخانه کار می کنم، خواب می گیرم و از پروژه های در حال انتظار در دانشگاه امتناع می کنم، به من می گویم که کتاب ها و لپ تاپ ها را بررسی می کنم و سوالات را مطرح می کنم. در ضمن، شخصیت های این بازی به زودی یاد می گیرند متوجه شوند که برای آنها خواب غیرممکن است و همه آنها می توانند با یکدیگر صحبت کنند حتی اگر شخصیت های آنها مخالف باشند. ادبیات سارتر یا ادبیات اگزیستانسیالیستی تمایل به دنیای شما را از طریق این لنز می بیند، اگر فقط کمی برای اینکه بهتر یا بدتر.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دوزخ


 کتاب صورت جلسه
 کتاب دروز بلگراد
 کتاب عموزادگان
 کتاب خانه
 کتاب زندگی در جنگ
 کتاب گرینگوی پیر