کتاب دورنمای کاسل راک

اثر آلیس مونرو از انتشارات افراز - مترجم: زهرا نی چین-داستان تاریخی

یک مجموعه جدید قدرتمند از یکی از نویسندگان محبوب، تحسین و احترام ما.

در آثاری که شخصیتی بیش از آنچه که پیش از آن نوشته شده است، آلیس مونرو داستان تاریخی خانواده خود را به داستان زیبایی تصور می کند. پسر جوان به قلعه راک ادینبورگ منتقل می شود، جایی که پدرش به او اطمینان می دهد که در یک روز روشن، می تواند آمریکا را ببیند، و نگاهی به رویای پدرش می کشد. در داستانهایی که دنبال می کنند، به عنوان رویا یک واقعیت می شود، دو خواهر در انواع مختلف شور و شوق سفر طولانی به دنیای جدید تجربه می کنند؛ یک کودک از دست رفته و جادویی دوباره در سفر از خانه ایالت ایلینوی به مرز کانادا می آید.

داستان های دیگر در قلمرو مونرو، شهرها و حومه ها در اطراف دریاچه هورون، که در آن گذشته از طریق کنونی نشان می دهد مانند آثار یخچال در چشم انداز و احساسات قوی، فقط در زیر سطح از رفت و آمد عادی. اول عشق گل در درخت سیب، در حالی که احساسات قوی تر خود را در انبار ارائه. یک دختر که به عنوان کمک تابستانی استخدام شده است، و در مورد "مکان" خود را در مورد جهان جادویی ناخوشایندی که او به آن می آید، ناراحت است، از طریق هدیه ای که از سوی کارفرمای خویش برگردانده می شود. یک پدر که انتظارات اولیه از موفقیت در زمینه روباه شدن را تجربه کرده است، راحتی عجیب و غریب در یک کار شبانه روزانه در ریخته گری آهن پیدا می کند. دختر باهوش به کالج و ازدواج فرار می کند.

تحریک، جذب، سکسی و غیر منتظره - این داستان ها عمق و غنای تجربه را نشان می دهد. نمایش از قلعه راک یک دستاورد درخشان از یکی از بهترین نویسندگان زمان ما است.


خرید کتاب دورنمای کاسل راک
جستجوی کتاب دورنمای کاسل راک در گودریدز

معرفی کتاب دورنمای کاسل راک از نگاه کاربران
آلیس آن را دوست داشت و احساس کرد که من بخشی از این مکان و این افراد بودم.

مشاهده لینک اصلی
من از جایزه نوبل نوین بهتر بودم. من نتیجه گرفتم، افتخار تو ... (ما دوباره با یکی دیگر از کانادایی امتحان خواهیم کرد)

مشاهده لینک اصلی
اولین بار در سال 2008 خواندن: مایع، آسان، ساده اما در عین حال بسیار درک پیچیده است. یک کتاب که مورد احترام و ارزشمند قرار می گیرد.

مشاهده لینک اصلی
مهم نیست که کتاب یا داستان آن چیزی است که من از مونرو فراموش نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
خوب، کجایی شروع کن با این واقعیت که من تقریبا به پایان نرسیدم؟ آلیس مونرو احترام می گذارد (به ویژه در اینجا در میدویست، جایی که انتاریو به عنوان کشور 51 می شود). چند سال پیش یکی دیگر از رمانهایم را امتحان کردم و آن را رها کردم. من تقریبا همین کار را با این انجام دادم. اولین صد صفحه یا تقریبا غیر قابل خواندن بود. او به طور مکرر توضیح داد که این یک خاطره نیست. این داستان بر اساس چند واقعیت پراکنده در مورد خانواده اش یافت شد. خانم خوب این کتاب شامل مجموعه ای از داستان های تاریخی در مورد خانواده اش است - شروع به عقب در اسکاتلند، و پس از آنها به عنوان آنها به ایالات متحده و کانادا، و در حال حاضر به حرکت می کند. من داستان ها را اغلب خیس و خشک کردم. هیچ پاداش عاطفی هیچ. احتمالا مورد علاقه من این داستان بود که @ Alice @ شخصیت در حال آماده شدن برای ازدواج است و مادربزرگ و عمه بزرگ او بسته بندی یک تنه trusseau نوع برای او - پر از گنجینه های خانواده و یک لباس عروسی دست ساز. تصویری از تردید و عشق در خانواده افسانه است. شاید این به این دلیل بود که راوی (آلیس) بیش از حد پر از این تردید است که من این کتاب را دوست نداشت. او هر دو به عنوان یک نویسنده به نظر می رسید و شخصیت داستانی برای انجام بهترین کار خود برای از بین رفتن از خانواده اش. به نظر می رسید که ارتباط بسیار عاطفی با آنها وجود دارد، پس چگونه می توانم؟ دقیقا متاسفم من آن را خواند، اما توصیه قوی نیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دورنمای کاسل راک


 کتاب سور بز
 کتاب دره دراز
 کتاب پیکار با سرنوشت
 کتاب کاساندرای زیبا
 کتاب آقای دیکنز و سرودش
 کتاب مجموعه سه گانه ی دوقلوها