کتاب دنیای آشنا

اثر ادوارد پی.جونز از انتشارات شورآفرین - مترجم: شیرین معتمدی-داستان تاریخی

جهان شناخته شده به داستان هنری تاونسند، کشاورز سیاه و برده سابق که تحت حاکمیت ویلیام رابینز، قدرتمند ترین مرد در منچستر، ویرجینیا می شود، می گوید. Townsend امور خود را با نظم غیر معمول انجام می دهد. اما وقتی که مرگ او را به طور غیر منتظره ای برمی دارد، بیوه او، کالدونی، نمی تواند نظم املاک را حفظ کند و هرج و مرج اتفاق می افتد. جونز یک پاورقی از تاریخ را به حماسی متصل کرده است که در تمام دغدغه های اخلاقی او نگاهی بی رحمانه به برده داری می گیرد. رمان جاه طلبانه و درخشان نوشته شده که به طور یکنواخت بین گذشته و آینده و دوباره به حال حاضر می آید، جهان شناخته شده با هم زندگانی سیاهان، سفید پوستان و سرخپوستان آزاد و بردگان را به هم می زند - و همۀ ما را در درک عمیق تر از پایدار جهان چند بعدی ایجاد شده توسط موسسه برده داری.


خرید کتاب دنیای آشنا
جستجوی کتاب دنیای آشنا در گودریدز

معرفی کتاب دنیای آشنا از نگاه کاربران
این داستان داستان صاحبان سیاهان برده در جنوب پیش از جنگ جهانی است. این یک بازیگر گروهی از کاراکترهاست که به زیبایی در زبان غنی گنجانده شده و با یادآوری احترام آمیزشده است. داستان به سرعت به جلو و عقب در زمان می رسد، بنابراین ما می دانیم پیش از سرنوشت برخی از، اما نه تمام شخصیت های اصلی. انتهای، به عنوان بسیاری برای شخصیت های متنوع وجود دارد به سمت افتضاح، اما نه همه مناسب توصیف است.

مشاهده لینک اصلی
من این کار را می کنم، از این رو یک ستاره هستم. من حدود 150 صفحه را خواندم و آن را پایین گذاشتم. من نمی خواهم چیزی را از تلاش های جونز دور کنم تا ظواهر برده داری را بازگو کنم، در این صورت صاحبان برده های سیاه. اما این کتاب فقط من را خسته کرد من احساس گناه کردم، به ویژه از آنجایی که من برای ماه سیاه تاریخ سیاه آن را خواندم و آن را Pulitzer برنده شدم، اما کتاب ماری کاندوز من را از این گناه آزاد کرده است. نه برای من.

مشاهده لینک اصلی
تم ها و شخصیت های بسیار پیچیده. داستان های تاریخی در ویرجینیا، دوره 1800s. داستان برده های سابق صاحبان برده ها. برخی از حقایق را فرا گرفته، بسیار جذاب است. قرعه کشی: سخت است که تمام شخصیت ها را دوباره یاد بگیریم و چگونگی ارتباط آنها با یکدیگر.

مشاهده لینک اصلی
بله برنده جایزه پولیتزر و من آن را 2.5 ستاره (که در آن ارزیابی ستاره ها Otis است!!!!) من داستان را آهسته و آن را به من حرکت نمی کند. با این حال، یک درمان شگفت انگیز برای بیخوابی من بود.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم می توانم بدون رد شدن از رمان دیگری درباره بردگی، چندین سال پیش بروم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دنیای آشنا


 کتاب نقاب آپولون
 کتاب جلاد
 کتاب سایه هایی در شب
 کتاب لینکلن در برزخ
 کتاب خطای نسل ها
 کتاب در کوران زمستان