کتاب دلبند

اثر تونی موریسون از انتشارات نشر چشمه - مترجم: شیریندخت دقیقیان-داستان تاریخی

معشوق، شاهزاده بی نظیر موریسون است. این زیبایی لمس علامت های تجاری خود را جذاب می کند: پروس زیبا، رخدادهای خارق العاده، شخصیت های برجسته و تنش نژادی. این داستان عجیب و غریب به طور ناگهانی به عرصۀ برده داری تبدیل می شود تاریخ را به یک داستان قدرتمند به عنوان خروج و به عنوان صمیمی به عنوان یک لالایی. Sethe یک برده متولد شد و به اوهایو فرار کرد، اما هجده سال بعد او هنوز آزاد نیست. او خاطرات بیشماری از خانه شیرین، مزرعه زیبا دارد که در آن بسیاری چیزهای بدی اتفاق افتاده است. خانه جدید او توسط روح کودک خود، که ناموجه نامیده می شود و سنگ قبر او با یک کلمه گنجانده شده است: عاشق، خالی از سکنه است. دوست داشتنی با شعر تلخ و تعطیلات به عنوان طناب به عنوان طناب، معروف ترین دستاورد تونی موریسون، برنده جایزه نوبل است.


خرید کتاب دلبند
جستجوی کتاب دلبند در گودریدز

معرفی کتاب دلبند از نگاه کاربران
من فقط این کتاب و \u0026 amp؛ همه می توانم بگویم که هر انسان باید این را بخواند! این در مورد سابق برده Sethe و دخترش دنور در سینسیناتی زندگی می کنند، پس از Sethe از یک کشتار وحشتناک در جنوب 18 سال پیش فرار کرد. یک برده سابق که در خانه با 124 قطعه در خانه قرار گرفته بود و وضعیت ها اتفاق می افتاد. در خانه خانه شبح وجود دارد اما چه کسی آن را دارد و یا چه چیزی نمی تواند به خوبی به داستان نشان داد. این کتاب به شدت عاطفی بود و من نمی توانم دروغ بگویم. با این حال، نوشتن در اینجا تنها نابغه و زیبایی خالص است. تونی فقط با نثر شاعرانه شما را جذب می کند، چند نویسنده این کار را کاملا انجام می دهند، شما فقط می خواهید ادامه دهید، می خواهید با Sethe مبارزه کنید تا از گذشته بیرون بیایید و ریشه کنی دونور در آینده موفق خواهد شد. من موضوعاتی را در این کتاب جستجو کردم تا بتوانم از درک بسیاری از نمادهایی که در کتاب اشاره شده است را بدست آورم تا بتوانم دید کلی از آنچه که تونی به آن اشاره کرد، اشاره کرد. من فکر می کنم هر انسانی باید این کتاب را بخواند، آن را درک و واقعی کند!

مشاهده لینک اصلی
این نکته ای بود که این خواندن را نداشت، در نهایت من متنفر بودم، خیلی سخت بود، خیلی ترسناک بود. این یک کتاب عالی در مورد علت سیاه پوستان است، آزادی و بالا می تواند به دوست داشتن یک مادر برای فرزندان خود، رفتن تا آنجا که آنها را کشت برای محافظت از آنها. همانطور که می گوید، بد را انتخاب کنید تا از بدترین حالت جلوگیری شود. هنگامی که شناخته شده است این کتاب از یک آیتم خبری واقعی الهام گرفته شده است، ما کمی بیشتر مجبور به قطع و خواندن آن به پایان، با وجود همه چیز.

مشاهده لینک اصلی
این واقعا یک کتاب شگفت انگیز بود. من انتظار نداشتم کتابی را که خواندید برای کلاس انگلیسی بخوانم. این به این معنی است که چرا این جایزه نوبل را به دست آورد. برای همه افراد کلاس من که فقط خواندن SparkNotes را می خوانم متاسفم.

مشاهده لینک اصلی
این سومین سفر من با مؤمن است، اما اولین بار من به آن گوش می دهم. چقدر خوشحال بود که تونی موریسون رمانش را برای من خواند.

مشاهده لینک اصلی
این یک مطالعه جالب بود که در آن من کمی در مورد آنچه که برای بردگان سابق در منطقه ای از اوهایو زندگی می کردم چیزی است که تا حدودی برای من آشناست. داستان تاریخی در آن بهترین است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دلبند


 کتاب آخرین مرز
 کتاب قرار ملاقات
 کتاب پرواز
 کتاب محفل عوضی ها
 کتاب باب اسرار
 کتاب عشق های زودگذر ماندگار