کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه)

اثر ایزاک باشویس سینگر از انتشارات نیماژ - مترجم: احمد پوری-داستان تاریخی

هارمن برادر، پناهنده و بازمانده جنگ جهانی دوم، تقریبا قبل از آنکه بداند، سه زن دارد؛ یادویگا، دهقان لهستانی که او را از نازی ها پنهان کرد؛ ماشا، عشق واقعی و زیبای نوروزی او؛ و تامارا، اولین همسرش، به طرز معجزه آسایی از مردگان بازگشت. هرمان با هر عارضه جدید، و در عین حال استعفای خود را به زندگی از فرار، هارمن حرکت می کند، شلوغ، ییدیش نیویورک با حس ظهور دائما قریب الوقوع. دشمنان با تعدیل بازماندگان هولوکاست به جریان اصلی جامعه می پردازند. دوران هیتلر اثرش را روی آنها گذاشت و حتی زمانی که هرمان، شخصیت اصلی، فرصتی برای مهاجرت به آمریکا را برای شروع دوباره به ارمغان می آورد، او می بیند که زندگی برای آن بسیار پیچیده است. به عنوان یک شوهر به سه زن، او به یک تقلب، کلاهبردار و دروغگو تبدیل می شود. زندگی خانوادگی و تکگامی فضایلات را از دست می دهند.


خرید کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه)
جستجوی کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه) در گودریدز

معرفی کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه) از نگاه کاربران
هرم برودر از هولوکاست یهودیان در اروپا جان سالم به در برد. او در مدت سه سال با کمک دهقان دهقان، یادویگا، در پهلوانی در لهستان پنهان شد. بعدها، به عنوان یک بیگانه زندگی در نیویورک، او با Yadwiga ازدواج کرده است، بیشتر از بدهی نسبت به او نسبت به هر گونه عشق واقعی. او برای یک خرگوش کار می کند، اما به همسرش می گوید که او کتاب ها را می فروشد و به خرگوش می گوید که او تلفن ندارد و آدرس دائمی ندارد. همه دروغ ها به یک نفر هدایت می شود: ماشا، گریمور زیبا که از اردوگاه های نازی جان سالم به در برده است و در حال حاضر، در هرمس چشم های بزرگتر از زندگی است و همه جاودویگا را شامل می شود. او عشق واقعی و شهوت واقعی او است. او زمان خود را صرف فروش اسناد و مدارک با او در یک منطقه دیگر می کند. سپس یک آگهی در یک مقاله با نام هرمان به آن نشان داده می شود. همسر پیشین او، قبل از جنگ، تامارا، علی رغم گزارشات شاهد عینی، به تازگی به هرمان گفت که تامارا در طول جنگ کشته شده است. او به نیویورک آمده است و تماسهای خانوادگی او هرمان است تا او بتواند با او متحد شود. سه زن مختلف، سه داستان متفاوت. هرمان سه مرد مختلف با همه آنها است و تلاش می کند تا هر یک را بدون اعتراف به جنایات دیگر خود (و قبلی)، متعادل سازد. هر کس چیزی خاص از او می خواهد و او قادر به تبدیل هر کسی نیست؛ در نهایت او می خواهد کیک خود را بخورد و آن را نیز بخورد، هر چند که کیک برای او بسیار سنگین است. محیط نیویورک مهم است که در آن شهر بزرگ و اصلی جهان است. در یک شهر که در آن یک نفر یک بار می تواند یک نفر را ببیند و پس از آن هرگز دوباره به آنها نرسیده است، در اینجا هرمان سه زن و سه جهان را که در او فرو می ریزند، شبیه سازی می کند. دنیای او کوچکتر می شود، شهر کوچکتر می شود، تا زمانی که قادر به نفس کشیدن نیست. او شایسته ترین شخصیت نیست، اما پس از آن هیچ کدام از زنان هم نیستند. آنها همه گسل ها - شاید بزرگترین گسل موجود در وسواس خود را با این مرد کوچک، هرمان Broder، مردی که خانواده اش را قبل از جنگ رها کرد، مردی است که هیچ اعتقادی به هیچ چیز (حداقل از همه خود)، مردی که دروغ به هر کس برای به دست آوردن و حفظ آنچه که او می خواهد. خواننده می نویسد با سادگی است که باعث می شود تمام شخصیت (حتی در پایین ترین فرم) مرتبط است. یک نفر می خواهد هر یک از شخصیت ها را حداقل یک بار بخورد، به آنها بگوید که آنها را مکیدن و حرکت می کنند. اما برای کسانی که از طریق هولوکاست زندگی می کنند شاید یک عنصر فکر وجود دارد که مهم نیست چقدر بد است که این مرد دلسوز را دوست داشته باشیم، حداقل آن را دوست نداشتیم که در اردوگاه نازی زندگی کنیم.

مشاهده لینک اصلی
سوال: وقتی کسی در حال انجام \"سال خواندن پروست\" است، 2013 @ جایی که جهنم یک پناهنده است ؟؟؟؟؟؟؟ A: ظاهرا در جهان یاس دنیای فوق العاده اسحاق بشوی خواننده! Q: چگونه می دانم این یعنی: چون این دومین لحظه ای است که من اینجا رو به پایان رسیدم! اینه که یه دنیا بی رحمانه از پروست های مسیو و نه Fantastische کمتر! من الان متوجه شدم که من از پاستوس در ALL ALL فرار نکردم! من فقط به یک نسخه متفاوت پرید. و از انجمن لانگ، من باید بدانید بهتر است، از آنجا که من داستان کوتاه ALL SINGERS و چندین رمان او خوانده ام. خواننده، مانند پروست، هیچ چیز اگر نه سخاوتمندانه. او مواد چند داستان کوتاه را در یک داستان صرف می کند. آنچه که شما برای اولین بار برای داستان می گیرید، به طوری پر از شخصیت ها و موقعیت ها و فراوان جزئیات است، صرفا یک رهبری به موضوع، داستان هنوز آمده است. یک داستان، با نام سه درگیر در PASSIONS \u0026 amp؛ داستان های دیگر، آخرین پناهگاه من از پروست در ماه مارس، به راحتی می توانست سه داستان جداگانه باشد. @ Havent زمان برای گسترش این، اما در اینجا آنها به هر حال، و شما، خواننده عزیز من، می توانید جزئیات در این زمان در اطراف @ بنابراین، در اینجا ما درEnemies، A Love Story @ می باشیم. پرطرفدار کاملا گیج کننده، جابجایی، زندگی تکه تکه شده، ذهن بافته شده، در هر جایی پر شده است. ما در نیویورک هستیم و اگر این نشانه ای از چند فرهنگی و بی نظمی از زندگی و فرهنگ، جنایت و هنر نباشد .. شما آن را می نامید و آن را در اینجا !!! این بخش یهودی / ییدیش شهر، پس از هولوکاست است ، تراژیک و وری. هارمن هرجایی گم می شود ... از صفحه اول فقط بدتر می شود. اما کمدی های خام در اینجا با این شخصیت های دوست داشتنی، ناقص، تحریک کننده، غرور ناپذیر، بر روی زندگی حلق آویز شده است، پس از آنکه هیتلر از بین بردن آنها مردم، توسط دندان، ناخن انگشتان دست و پا، زندگی می کنند در سایه میلیون ها نفر از مرگ ... زندگی می کنند و دوست داشتنی، مانند بز های رندی. فقط باید منتظر بقیه این ... من تا صفحه 83 و تو 220 در کتاب است. و پروست خواستار پوند خود از گوشت هم هست.

مشاهده لینک اصلی
به غیر از این طرح، این کتاب دشوار است. صدای کتاب عالی، خشک و خنده دار است. شخصیت ها تقریبا دو بعدی، تقریبا کاریکاتور هستند، اما کتاب موفق می شود زیرا جالب است. من نمی خواهم دلسوزانه، به معنای سنتی، دقیقا نمی گویم. چیزی که من بیشتر در مورد این کتاب عاشقانه، حس چشایی طنز و اعلامیه های جالبی در مورد زندگی است. واقعا این کتاب را خوانده ام که بیشتر راویان معاصر از بیان عبارات گسترده در مورد زندگی یا جهان یا وجود انسان سخن می گویند. شاید به دلیل دوره زمانی، یا شاید فقط یک حساسیت یهودی بود، اما هرمان دائما اظهاراتی در مورد زندگی و صداقت و غیره داشت، و من واقعا دوستش داشتم. من برخی از داستان های او را قبل از خواندن، اما هرگز از رمان های او. من واقعا از این کتاب لذت بردم و آن را به همه توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه)


 کتاب دورنمای کاسل راک
 کتاب اینشتین رویاهای یک نابغه
 کتاب سمرقند
 کتاب مرغان شکسته بال
 کتاب دختر جوان و همسر خیالیش
 کتاب میخائیل و مارگریتا