کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه)

اثر ایزاک باشویس سینگر از انتشارات نیماژ - مترجم: احمد پوری-داستان تاریخی

هارمن برادر، پناهنده و بازمانده جنگ جهانی دوم، تقریبا قبل از آنکه بداند، سه زن دارد؛ یادویگا، دهقان لهستانی که او را از نازی ها پنهان کرد؛ ماشا، عشق واقعی و زیبای نوروزی او؛ و تامارا، اولین همسرش، به طرز معجزه آسایی از مردگان بازگشت. هرمان با هر عارضه جدید، و در عین حال استعفای خود را به زندگی از فرار، هارمن حرکت می کند، شلوغ، ییدیش نیویورک با حس ظهور دائما قریب الوقوع. دشمنان با تعدیل بازماندگان هولوکاست به جریان اصلی جامعه می پردازند. دوران هیتلر اثرش را روی آنها گذاشت و حتی زمانی که هرمان، شخصیت اصلی، فرصتی برای مهاجرت به آمریکا را برای شروع دوباره به ارمغان می آورد، او می بیند که زندگی برای آن بسیار پیچیده است. به عنوان یک شوهر به سه زن، او به یک تقلب، کلاهبردار و دروغگو تبدیل می شود. زندگی خانوادگی و تکگامی فضایلات را از دست می دهند.


خرید کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه)
جستجوی کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه) در گودریدز

معرفی کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه) از نگاه کاربران
آخرین کتاب LMU به عنوان خوانده شده برای 08-09. سری Exccellent، هماهنگ Rhonda Rosen از LMU. این آخرین کتاب توسط پروفسور هالی L تسهیل شد بحث بسیار خوب است. تمام شخصیت های اصلی به نظر می رسد یا آسیب دیده و یا شکسته. همه بازماندگان هولوکاست بودند. ما بین یک بازمانده هولوکاست و یک بازماندۀ مرگ کره ای تمایز قائل شدیم. هیچ شخصیت بسیار دوست داشتنی نبود. همه نشان داده شده از دست دادن و محرومیت. هرمان همواره در محل نگهبانی برای یک مکان مخفی بود، در نزاعی که ناگهان در شهر نیویورک ظاهر شد. به وضوح توسط I B Singer نوشته شده است.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از نوشته های مستقل نوشته شده توسط IB Singer! داستان به راحتی به زندگی می رسد و هر شخصیت در حقیقت واقعی آشنا می شود. من همه چیز را دوست داشتم و در مورد آنها مراقبت کردم، اما رفتارهای مختلف آنها را تایید یا رد کرد. نه Dickensian، اما من توانستم تصویری از هر صحنه ای از توضیحات ارائه دهم. داستان تقریبا فراتر از حد ممکن بود اما همچنان متقاعد کننده و واضح بود. خوانندگان اکتشاف طبیعت انسانی در مواجهه با شدت در تجربه بشر بسیار دقیق هستند. خواننده به داستان می گوید چون هیچ کس دیگری کار نمی کند.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب ظاهرا برنده جایزه پولیتزر در مورد یک بازماندۀ هولوکاست لهستانی است که از دهقان لهستانی که او را در انبار خود مخفی می کند، به مأموریتش می کوبد، به آمریكا مهاجرت می كند، با یك زن یهودی دیگر رابطه برقرار می كند، و سپس متوجه می شود كه همسر مظلومی مرده هنوز زنده است. به نظر می رسد آن را باید به عنوان خوانده شده عالی بود، اما ننگ و ناتوانی او را به هر گونه تصمیم گیری ساخته شده است آن را سخت برای من به همدردی. تمام شخصیت های زن به طور یکسان هشیار و آزار دهنده بودند.

مشاهده لینک اصلی
© چرا داستان عشق همیشه دردناک است؟ هرمان در دیدار قلب شکاف عشق، تعصب اجتماعی، با ترس مذهبی و می تواند راه را از آنچه او می خواهد اراده خود را تا زمانی که شرایط پیدا کنید peligrosamente.Una داستان پر تنش که در نیویورک اتفاق می افتد با حافظه از جنگ جهانی دوم، لهستان، آداب و رسوم دین judÃa و ظلم و ستم از نازی ها.

مشاهده لینک اصلی
از آنچه که از بشوی سینگر خواندم، این رمان یکی از چالشبرانگیزان برای من بود. من به داستان، در پیچیدگیهای شخصیت اصلی، خیلی غم انگیز نبودم. چیزی که من نجات می دهم این است که او دوباره به خوبی می نویسد، دیدگاه ها را به نمایش می گذارد، داستان های قهرمانان را پیوند می دهد و به شدت به یهودی پس از جنگ، به ویژه آنکه پس از هولوکاست آسیب دید، توصیف می کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دشمنان (یک داستان عاشقانه)


 کتاب الفبای خانواده
 کتاب خوش شانس تر از همه بودیم
 کتاب عاشق آتش فشان
 کتاب در برابر تخت
 کتاب قصاص مقدس
 کتاب فرشته سکوت کرد