کتاب دستیار ماما

اثر کارن کشمن از انتشارات قطره - مترجم: نسرین وکیلی-داستان تاریخی

من آليس هستم. نه «تُحفه» نه «سوسک» و نه «سوسکِ پِهِِن» فقط آليس. در يک شب يخبندان، دختري که نه خانه‌اي داشت و نه پدر و مادري، و نه حتي نامي جز «تُحفه»، در گرماي توده‌ي پِهِن طويله‌ي دهقاني پناه مي‌گيرد. آن‌جا جِين، ماماي دهکده او را پيدا مي‌کند. «تُحفه»، که حالا صاحب جديدش نام «سوسک» بر او گذاشته است، کار خود را به عنوان دستيار ماما شروع مي‌کند. راه زندگي‌اش هموار نيست؛ جِين زن خشني است با نگاه‌هاي تند و تيز و اخلاقي تندتر. با اين همه سوسک براي خود جايگاهي به دست مي‌آورد. گربه‌اي دارد. و دوستيِ يکي از پسران دهکده را جلب مي‌کند. او بخشي از فوت و فن‌هاي کار ماما را، که سعي مي‌کند، از او پنهان کند، مخفيانه ياد مي‌گيرد. حتي براي خود يک اسم واقعي يعني «آليس» را انتخاب مي‌کند. سپس روزي بعد از شکست در وظيفه‌اي که به عهده‌اش گذاشته‌مي‌شود، فرار مي‌کند. زيرا معتقد است که به قدري احمق است که براي هيچ‌کس مفيد نيست. آيا واقعاً بچه‌اي بي‌نام و نادان است، که به هيچ‌جا تعلق ندارد؟ يا اين‌که او آليس، دستيار ماما است، انساني با نام و متعلق به مکاني مشخص در اين دنيا؟


خرید کتاب دستیار ماما
جستجوی کتاب دستیار ماما در گودریدز

معرفی کتاب دستیار ماما از نگاه کاربران
اسطوره اصلی: یک دختر بی خانمان در قرون وسطی انگلستان جای خود را در جهان و اهدافش پیدا می کند. وضعیت دختر فقیر در ابتدای کتاب در مورد خرد کردن قلب من. بچه های بی خانمان یک چیز بسیار سخت برای والدین هستند. این داستان ساده بود، اما معنای آن چیزی است که واقعا مهم است. آلیس (نامی که او برای خودش انتخاب می کند، همانطور که ابتدا هیچ کدام از آن ها را نداشت) واقعا در ابتدای داستان هیچ چیز و حتی غرورآفرینی ندارد. او به دلیل وضعیت او توسط همه افراد اطرافش مورد آزار قرار گرفته است، تا زمانی که ماما محلی برای غذا غذا خود را ارائه دهد. او به شاگرد مامایی می رسد و تحمل می کند. در حال حاضر، همانطور که گفتم، پیام آن مهم است. تنها دلیل این که آلیس زنده بماند این است که او تلاش می کند تلاش کند. به رغم وضعیت وحشتناکی که او هرگز از دست نمی دهد و همیشه در حال رفتن است. ماما می گوید که او به کسی نیاز دارد که بتواند آنچه را که به او می گویم انجام دهم، آنچه را که من می گذارم، می توانم انجام دهم، می توانم امتحانش کنم، شکست می خورم و دوباره امتحان می کنم و از دست نمی دهم. زندگی در زندگی مستقل و پایدار است. یک درس حیاتی برای هر کس برای یادگیری است. این کتاب آن را به جوانان آموزش می دهد ارزشمند است. من به شدت آن را توصیه می کنم برای هر کودک این سؤال که با ایده تلاش و شکست مواجه می شود. ناکامی این است که چگونه ما یاد بگیریم، پس چیزی که همه ما باید تجربه کنیم. این سرگرم کننده نیست، اما بسیار مهم است. ما باید به یاد داشته باشیم که اغلب اوقات ما می توانیم اشتباهات خود را برطرف کنیم و ادامه دهیم، اما نه اگر ما اجازه ندهیم که خودمان از شکست هایمان خسته شویم. درس حیاتی.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم که شاگرد ماما کتابی خواهد بود که در مقیاس متوسط ​​می تواند مشکل باشد. این کتاب درمورد اینکه چگونه فرزندان متولد می شود و صحنه های خیره کننده ای دارد. این گفته می شود که من فکر می کنم کتاب تدریس می شود به این منطقه بستگی دارد. منطقه ای که نمی توانم این کتاب را لمس کنم می تواند در گرجستان باشد. در وسط کمربندی کتاب مقدس به نظر نمی رسد محل مطالعه یک کتاب است که شامل یک زن به یک مهد کودک دیگر در یک کودک می شود که بیرون می آید. با توجه به اینکه اکثریت توافق کلی برای جنوب به دانش من این است که جنسیت یک موضوع پنهان را حفظ کند، ایده های بد پدر و مادر در مورد کتاب به شیوه اشتباه است. اگر قصد داشتم کتاب را تدریس کنم، هرچند موضوع اصلی کتاب را پوشش می دهم و جزئیات زیادی از نحوه تولد فرزندان نمی گذارم. این فقط یک ایده وحشتناک است. این کتاب خوب است که بتواند در یک کلاس انگلیسی درس بخواند و من فکر می کنم که آن را می توان در یک کلاس تاریخی استفاده کرد؛ زیرا نمونه هایی از جهان را در زمانی که جهانی هنوز پیچیده نیست، نشان می دهد. این یک کتاب عالی برای کسی است که در یک کلاس که فکر می کنم مبارزه می کند. اگر آنها بتوانند از سر خود بیرون بیایند، این چیزی نیست که آنها باید انجام دهند و به جای آنها باید مبارزه کنند و بهترین کار را انجام دهند. من فکر می کنم جهان برای آن بسیار بهتر خواهد بود. نشان دادن دانش آموزانی که راه آسان را انتخاب می کنند همیشه بهترین ایده نیستند و در واقع سخت تلاش برای رسیدن به یک هدف چیزی است که باید تشویق شود.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** یک دختر جوان به خودی خود، گرمترین نقطه را برای خواب در می یابد. یک شب او گرم شدن یک کج کانه را پیدا می کند و هرگز برگ نمی کند. او یک روز توسط جین، ماما روستایی کشف شده است. جین سوسک خود را نامزد می کند و خانه اش را به عنوان ماما شاگرد تبدیل می کند. دختر یک روز یک نام آلیس را می شنود و تصمیم می گیرد که نام او را دوست دارد. و بنابراین او می شود Alyce. مأمور زندگی آلیس را به طرز وحشیانه ای رفتار می کند اما Alyce با هیچ جایی به سر نمی برد. شب آلیس در هنگام تولد در حالی که ماما به دیگری کمک می کند، کمک می کند. آلیس در حال از دست دادن کارهایی است که باید انجام دهد. او تلاش می کند چیزهایی را که ماما دیده می شود انجام دهد اما فایده ای ندارد. در نهایت ماما بازگشت و قادر به تحویل کودک است. آلیس معتقد است که او هیچ استعدادی ندارد و فرار می کند. او خودش را در خانه ای می بیند که در آن قادر به استفاده مفید است. اما زمانی که یک غریبه از غریبه ها یک شب ظاهر می شود و تصمیم می گیرد که زن گروه در کار باشد، آلیس زیر پله ها پنهان می شود. او هیچ بخشی از وقایع را نمی خواهد. وقتی که همه از اتاق بیرون می آیند، قادر به مقابله با زن کارگر Alyce احساس همدردی برای او. او از پنهان شدن بیرون می آید و به بهترین وجه تلاش می کند. و این همه چیز طول می کشد پس از چند کار سخت در قسمت های هر دو او و مادر، یک پسر کوچک متولد می شود. او اعتماد به نفس خود را به دست می آورد، آلیس به مرخصی باز می گردد تا تمرین خود را تمام کند. پس از همه، برای او یک مکان در جهان وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
این داستان با یک دختر جوان بدون نام، هیچ خانواده ای باز می شود و خودش را در گرمای کثیف برای گرما دفن می کند. این دختر توسط یک متخصص مامایی جین گرفته شده است، که جاندار او را برای انتخاب محوطه خواب خویش سوق می دهد. تصمیم جین برای برداشتن سوسک به دلیل خیرخواهی نیست، اما حرص و طمع؛ جین می بیند که سوسک یک کارگر سخت است که بار او را روشن می کند. جین به تمام کارهای دشوار حرفه او سوق می دهد، اما مراقب سوسک شدن از دیدن جین در هنگام زایمان است، از اینکه بته اسرار مامایی را یاد بگیرد و تبدیل به یک رقیب شود. با این حال سوسک در تجربه و اعتماد به نفس رشد می کند، صرفه جویی پسر از غرق شدن، کمک به گاو در تحویل دوقلوها، حتی کمک به یک مادر با تحویل غیرمستقیم، یک دختر سالم را تولد می دهد. سوسک خود را Alyce تغییر نام می دهد و او شروع به یادگیری اسرار Jane و کمک به جین در deliveries.Then Alyce با تحویل سخت مواجه است. او می بیند که باید جین را صدا بزند تا مادر و کودک را نجات دهد. آلیس احساس آرامش و بی فایده را ترک می کند. او فرار می کند تنها پس از انعکاس زیاد است که او میتواند عشق خود را برای مامایی تشخیص دهد و قبول کند که شکست بخشی از یادگیری و بازگشت به کار او با جین است.

مشاهده لینک اصلی
این بیشتر از 3.5 است زیرا پایان دادن به ذهن من تغییر کرد. داستان خود بسیار واقعی است و تا حدودی هنوز قابل پیش بینی است به جز پایان دادن به. جین، ماما، یک دختر کوچک را در یک شمع ماده مدفوع پیدا می کند. دختر هیچ خانواده ای ندارد، دوست ندارد و نام او را نمی داند. او جین را متقاعد می کند که او را در جریان کار خود بگذارد. او همچنین یک گربه دوست دارد. سوسک، این است که چگونه روستاییان او را فراخواند، کار سختی است و برای همه او بسیار سپاسگزار است. اگرچه روستائیان آن را ضعیف می کنند، او به آنها کمک می کند. در طول کتاب، او چیزهای زیادی را درک می کند: چطور او هم فردی نیست، مهم این است که دیگران چه می گویند و توانایی و هوشمندانه دارد. این اساسا یک داستان پیدا کردن خود و مواجهه با ترس ماست. همانطور که قبلا گفته بودم، داستان کاملا قابل پیش بینی است به جز پایان دادن به اینکه واقعا من را شگفت زده کرد و من احساس عاطفی شدم. با این حال، من واقعا در رمان تنها در نیمه راه به این کتاب علاقمند شدم. سبک نوشتن نیز گاه کمی ساده و کودکانه بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دستیار ماما


 کتاب سان ست
 کتاب قدرت و جلال
 کتاب بر کرانه کنعان
 کتاب خیابان نیوگراب
 کتاب پریرا چنین می گوید
 کتاب پیش روی