کتاب دسامبر رئیس دانشکده

اثر سال بلو از انتشارات ققنوس - مترجم: سهیل سمی-داستان تاریخی

اما فقط تصور کنید، دو دوست از لیک‌ویو، دوستان دوران مدرسه، در پایتخت کشوری کمونیستی همدیگر را ملاقات می‌کنند، آن هم در روزهای تیره و تار اواخر دسامبر. در بیمارستان، پیرزنی رو به مرگ؛ و در شیکاگو، محاکمه و هیئت‌منصفه. رئیس دانشکده در مسئله‌ی ناخوشایند مرگ یک دانشجو درگیر شده.


خرید کتاب دسامبر رئیس دانشکده
جستجوی کتاب دسامبر رئیس دانشکده در گودریدز

معرفی کتاب دسامبر رئیس دانشکده از نگاه کاربران
Saul Bellow یک نویسندۀ بد $$ است دقیقا به این دلیل که او می تواند یک داستان کوتاه را با استانداردهای هزاره جدید انجام دهد و آن را بسیار شگفت آور قابل خواندن است. من فکر نمیکنم که داستان یا کاراکترها را دوست داشته باشم، اما مجبور بودم در طول خواندن آن به نویسنده احترام بگذارم. راه او برای توصیف و توضیح دادن مردم، ظرافت های آنها و موارد مشابه. شخصیت ها واقعی هستند و کل داستان بسیار قابل اعتماد است. براوو!

مشاهده لینک اصلی
من هنوز نمی دانم اگر سول بول را دوست دارم یا نه، اما او را به هر حال خواندم چون دوست دارم با شخصیت ها شناسایی کنم. این یکی در مورد یک مرد از شیکاگو که همسرش رومانیایی است. من از شیکاگو و دوست دخترم اسلوونیایی هستم. بنابراین خیلی مهم است که من این کتاب را دوست داشتم. و نه، اسلوونی جایی نیست که آنها @ Hostel @ را ساخته اند، که اسلواکی بود. و این جایی نیست که آنها @ Borat @ را فیلمبرداری کردند، که در واقع رومانی بود.

مشاهده لینک اصلی
من تعدادی از نویسندگان کتاب را خوانده ام و من خاطره ای از آنها را حفظ کردم. همه چیز که من نمی توانم در مورد این یکی بگویم. من این کتاب را بخوانم اولین بار پس از آنکه جایزه نوبل را گرفتم. تاسف او باید آنچه را که برایش عجیب داشت، چسبیده بود. این کتاب بیش از حد طولانی است، کثیف است، در تمام نقاط و به طور کلی خسته کننده و واقعا جالب نیست

مشاهده لینک اصلی
IncipitCorde که به رهبری امریکا زندگی یک مدیر اجرایی (شاید آن را رئیس دانشکده نوعی اجرایی نیست؟) ..... دسامبر دین incipitmania.com

مشاهده لینک اصلی
من متاسفم که می گویم من از این کتاب لذت نمی برم. Saul Bellow یکی از نویسندگان مورد علاقه من است، اما من بسیار ناامید شدم که چگونه کتاب پیشرفت کرد (خیلی خسته کننده بود بدون @ oomph @ مانند کتاب های Herzog و The Adventures of Augie March). من منتظر خواندن هندرسون پادشاه باران در آینده نزدیک هستم هر چند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دسامبر رئیس دانشکده


 کتاب گل های ویرانی
 کتاب وزن رازها
 کتاب رز برفی
 کتاب سکه ای از آسمان
 کتاب وداع با اسلحه
 کتاب سیاهاب