کتاب در برابر تخت

اثر نجیب محفوظ از انتشارات پیدایش - مترجم: محمد علی عسگری-داستان تاریخی

قبل از تختخواب، رژه ای از کسانی که امپراتوری مدرن مصر را شکل می دهند، از رژیم پیشین مصر که در سال 3000 قبل از میلاد تا انور سادات، که توسط تروریست های مذهبی در سال 1981 به قتل رسید، از جمله افرادی مانند فرعون معروف رامسس دوم و قهرمان قهرمان قرون وسطی. همانطور که از تصمیم گیری های خود در برابر اوزیریس، ایسیس و هوروس دفاع می کنند، کسانی که برای خیر ملت عمل می کنند، به جاودانگی در بهشت احترام می گذارند، در حالی که کسانی که از آن محافظت نمی کنند، به فریبکاری و یا «ناچیز بودن» محکوم می شوند. این کار تحریک آمیز به طرز ماهرانه ای پنج هزار سال گذشته مصر را به عنوان جاری شدن در حال آشفتگی مشاهده می کند.


خرید کتاب در برابر تخت
جستجوی کتاب در برابر تخت در گودریدز

معرفی کتاب در برابر تخت از نگاه کاربران
â € œHow آسان است که گفتن و چقدر سخت انجام شد â € ™ در این کتاب، که Naguib Mahfouz (2006-11-1911) به عنوان تاریخ به جای داستان به حساب می آیند، او یک تابلو از تاریخ مصر را ارائه می دهد. این کتاب به تازگی به زبان انگلیسی منتشر شده است، برای اولین بار در سال 1983 به زبان عربی منتشر شد. تقریبا شصت حاکم مصری برای قضاوت در دادگاه پسزمینه اوزیریس احضار شده است. هر فردی از زمان خود در قدرت و تاثیر و تأثیر آن بر مصر سخن گفته است. اوزیریس سپس برای افرادی از مصر از فرعونان قضاوت می کند، آیا آنها به جاودانان پیوستند، به قلمرو خلط یا جهنم بروند. قضاوت متعلق به اوزیریس است، اما او توسط Isis و Horus همراه است و با کمک Thoth، Scribe خدایان. هنگامی که محاکمات فراتر از فرعون ها حرکت می کنند، قضاوت های اوزیریس نوعی ارزیابی تاریخی است که توسط دادگاه مذهبی مناسب مورد توجه قرار می گیرد. تقریبا 5000 سال از تاریخ پوشش داده شده است: از منس تا محمد انور سادات. تنظیم â € \"دادگاه عدالت ساختن قضاوت در مورد گذشته â €\" و گفت وگو تصور فراهم می کند نگاهی به دوره ها و حوادث. این کتاب به عنوان یک رمان منتشر شده است و هنوز به عنوان داستان به جای داستان به چاپ رسیده است. از مفهوم و پتانسیل آن برای روشن شدن تاریخ لذت می برم اما متوجه شدم که شکاف های زیادی در دانش من در تاریخ مصر وجود دارد تا مفهوم کامل آنچه را که ارائه می شود وجود داشته باشد. واضح است که آنچه غریب نگوید ماهفوز است در تاریخ مصر است. ریموند سهام، مترجم این کتاب، بیوگرافی نغیز ماهفوز را نوشت. پسرش او اطلاعات متنی و بیوگرافی را فراهم می کند که در خواندن من ارزشمند است. »پس زندگی مصر قبل از شما در تمام شادی ها و غم و اندوه شما گذشته است.» جنیفر کامرون اسمیت

مشاهده لینک اصلی
امروز صبح من خواندن قبل از تخت در قطار به کار پایان داد. این یک داستان بسیار جالب است. رهبران مصر پیش از خدایان باستانی هوروس، اوزیریس، ایزیز، پاتوتپ در داوری مرده قضاوت می شوند. هرکسی باید پرونده خود را در زندگی بیان کند. این مکان خود را در بین جاودانها تعیین می کند یا اینکه آیا آنها به جهنم، بهشت ​​یا خالص می روند. خلاصه ها یک تا دو صفحه از رهبران را از طریق سنین بسیار کوتاه، Ramses، Khufu، Amenhotep و دیگر رهبران باستان های مصر قدیم در نظر گرفته شده است. این کمی با رهبران مدرن تر از خلافت، عثمانی ها و حتی مصر مدرن تغییر می کند. خدایان قدیم اولین فرصتی را برای بررسی آنها قبل از فرستادن آنها از قبل به خداوند منصوب می کنند؛ مسیحی، کپی رایت، یا اسلام. هر کدام به نحوی که آنها حکومت می کنند و آنچه که آنها برای مردم مصر انجام دادند، قضاوت می شود. این کتاب بسیار جالب است. در نویسندگی احساس ناسیونالیسم وجود دارد. او شامل سازندگان ملت مصر مانند انور سادات و مصطفی کمیل است. این نوعی از تاریخ تصور ادبی است. این یک دیدگاه متفاوت از تاریخ یک نویسنده ی مدرن مصری است. نقیب ماهفوز جایزه نوبل ادبیات در سال 1988 را برنده شد. او نویسنده ای عالی ادبی است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را تمام کردم، تمایلی به توضیح کامل آن ندارم، زیرا دانش من در مورد تاریخ مصری به شدت توسط سیستم آموزشی آمریکا، مستندات کانال کشف و هر نوع بیت و قطعات منحصرا در مسیری که Ive درمورد موضوعات مرتبط خواند، شدیدا رنگ شده است. معمولا، من با مترجمان تفسیر و یا مقالاتی که همراه با یک کتاب به این موضوع همراه هستند، نگران نباشید، اما با این کتاب خواندن کردم و متوجه شدم که ریموند مقبره تمام مسائل من را با این کتاب و چند مورد دیگر نیز مطرح کرده است. بنابراین، من می گویم من با تجربه من با کتاب در ترجمه به طور کلی راضی است. چند ماه طول خواهد کشید تا بار دیگر من را در اختیار من قرار دهد تا اطلاعات بیشتری در مورد برخی از کسانی که دوره سقوط مصر را طی می کنند، جستجو کنند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب در برابر تخت


 کتاب در انتظار تاریکی در انتظار روشنایی
 کتاب مرگ به پمبرلی می آید
 کتاب دروز بلگراد
 کتاب آن سوی آبی بی کران
 کتاب پرندگان زرد
 کتاب مدرسه ی قدیم