کتاب دختری که رهایش کردی

اثر جوجو مویز از انتشارات میلکان - مترجم: کتایون اسماعیلی-داستان تاریخی

Jojo Moyes’s bestseller, Me Before You, catapulted her to wide critical acclaim and has struck a chord with readers everywhere. “Hopelessly and hopefully romantic” (Chicago Tribune), Moyes returns with another irresistible heartbreaker that asks, “Whatever happened to the girl you left behind?”

France, 1916: Artist Edouard Lefevre leaves his young wife, Sophie, to fight at the front. When their small town falls to the Germans in the midst of World War I, Edouard’s portrait of Sophie draws the eye of the new Kommandant. As the officer’s dangerous obsession deepens, Sophie will risk everything—her family, her reputation, and her life—to see her husband again.

Almost a century later, Sophie’s portrait is given to Liv Halston by her young husband shortly before his sudden death. A chance encounter reveals the painting’s true worth, and a battle begins for who its legitimate owner is—putting Liv’s belief in what is right to the ultimate test.

Like Sarah Blake’s The Postmistress and Tatiana de Rosnay’s Sarah’s Key, The Girl You Left Behind is a breathtaking story of love, loss, and sacrifice told with Moyes’s signature ability to capture our hearts with every turn of the page.


خرید کتاب دختری که رهایش کردی
جستجوی کتاب دختری که رهایش کردی در گودریدز

معرفی کتاب دختری که رهایش کردی از نگاه کاربران
من دوست دارم ببینم که هنوز کتابهای عاشقانه وجود دارد که منجر به تعجب من می شوند و از مراحل ابتدایی تا انتهای مرا نگه دارند. دو داستان که ما را در تعلیق نگه می دارد، جایی که ما دو زن را بدون شک شجاع، پرشور و با کمبودهای خود می بینیم، که باید با دغدغه های زندگی مواجه شوند. داستان سخت، با لحظات لبخند .. من دوست داشتم ملاقات با این نویسنده دوباره پس از ناامیدی پس از شما. چیزی که من با آخرین بخش گریه کردم !!! فوق العاده

مشاهده لینک اصلی
اگرچه من هنوز در مسیر بازگشت به کار خود کار می کنم، این کتاب های این نویسنده را دوست داشتم و از اینکه یک نسخه پیشین از آخرین وی دریافت کردم هیجان زده شدم. یکی از ژانرهای مورد علاقه من، داستان زمانی دوگانه است - زمانی که این به خوبی انجام شد من خوشحالم که می گویم خانم مویس این را خیلی خوب زیربنایی کرده است. وقتی که داستان در سال 1916 شروع شد، فورا به سوفی لوفور و خانوادهاش وارد شدم. مجبور بودم خودم را به یاد بیاورم که این در طول جنگ جهانی اول تنظیم شده بود، زیرا فکر میکرد داستان در WW2 تنظیم شده بود. زندگی و مشکلات سوفی و ​​خواهر او هلن خیلی خوب به تصویر کشیده شد و سختی هایی که در نتیجه اشغال شهرشان در آلمان به وجود آمد، بسیار قابل اعتماد بود. به ویژه، سوفی شخصیت بسیار جذابی بود و در غیاب همسرش دوست Edouard و Heleneâ € ™ ثانیه شوهر که دور بودند برای کشور خود مبارزه، او Lynchpin از خانواده بود. عنوان داستان به یک عکس سوفی، که توسط شوهر هنرمندش نقاشی شده است، اشاره دارد و یکی از دارایی های ارزشمند اوست. متاسفانه برای سوفی، Kommandant محلی نیز دوست داشتنی به نظر می رسد و در نتیجه، هر دو زندگی او و خانواده اش هنگامی که تصمیم گیری های دشوار ساخته می شود خطرناک است. من داستان سوفی را خیلی جذاب کردم که وقتی داستان او به طور ناگهانی پایان یافت و تقریبا تمام شد، لیو شروع به کار کرد. معمولا من ترجیح می دهم داستان های دوگانه ای را برای دوران دیگری در نظر بگیرم و وقتی داستان لیو در سال 2006 شروع شد، نگران بودم که از داستان او لذت بردم اما با خوشحالی می گویم که سهم لیو به همان اندازه لذت بخش بود. نقاشی سوفی در زندگی لیو قرار دارد و مجددا علت روحانی و دلهره است. با وجود اینکه تقریبا 100 سال از هم جدا شده است، داستانهای سوفی و ​​لیو به طور ذاتی در طول کتاب پیوند دارند و هر دو شخصیت آنها نشان می دهد قدرت است که نه به آن فکر کرده بودند. من از این کتاب فوق العاده لذت بردم و این را به خواننده توصیه می کنم که از یک داستان لذت برده می شود که در آن به طور کامل توسط کاراکترها و داستان به کار گرفته می شود.

مشاهده لینک اصلی
داستان سوفیا - 4 ستاره داستان لیو - 2 ستاره

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در فرانسه 1916، در طول جنگ جهانی اول آغاز می شود، جایی که شوهر سوفیه برای مبارزه با او دعوت شده است، در حالی که سعی می کند در طول اشغال آلمان ماندنی شود. سوفی با یادداشتی از شوهرش باقی مانده است: یک نقاشی که او از زمانی که ازدواج کرده بود شروع کرد. این نقاشی قابل توجه (و سوفی) چشم افسر آلمانی را نشان می دهد که سوفی را در یک موقعیت خطرناک قرار می دهد و اگر تصمیم بگیرد که شوهرش را دوباره ببیند، انتخاب زندگی باید انجام شود. سپس کتاب به جلو امروز، جایی که نقاشی در حال حاضر در اختیار لیو است، که شوهر دیرین او را در ماه عسل خود برایش خریداری کرده است. فرزندان شوهر سوفی در حال حاضر به دنبال نقاشی هستند، اما لیو احساس چنین ارتباط قوی با آن را می کند، و او مایل است که با آن مبارزه کند (و از دست بدهد). من شخصیت های این کتاب را دوست داشتم، که همیشه تخصص Jojo Moyes است. حتی اگر من با انتخاب شخصیتی موافق نباشید، من همیشه آنها را بسیار دلسوزانه پیدا می کنم، زیرا من آنها را به شدت قضاوت نمی کنم. Jojo Moyes یک داستان لذت بخش را تهیه کرده است که در طی دوره های مختلف به آن پرداخته و باعث خستگی شما خواهد شد. و فازی، اما همچنین کمی خجالتی، که من فکر می کنم سبک امضای خود امضا است. این نویسنده را دوست دارم و همیشه خواهم بود

مشاهده لینک اصلی
یک پرتره زیبا با نام «Girl You Left Behind @» دو داستان عشق عاشقانه را در یک رمان تاریخی پر از ابهامات اخلاقی متصل می کند. این کتاب در سال 1916 در یک روستای فرانسوی تحت اشغال آلمان باز می شود. روستاییان گرسنه و سرد هستند و مطمئن نیستند که کدام همسایگان قابل اعتماد هستند. سوفی لوفور و خواهر او گفته شده است که هر شب برای سربازان آلمانی در رستوران هتل خود شام بخورند. شوهر سوفی، یک هنرمند که در حال حاضر یک سرباز در ارتش فرانسه است، تصویر خود را که در هتل آویزان است، نقاشی کرده است. Kommandant آلمان قدردانی هنر، و او توسط نقاشی سوفی - و توسط خود Sophie مجذوب. هنگامی که سوفی نامه ای دریافت می کند که شوهرش دستگیر شده و به اردوگاه کارگری آلمان فرستاده می شود، او می پرسد که آیا او می تواند از کمندنت کمک بخواهد. قسمت دوم کتاب 90 سال بعد در لندن اتفاق می افتد که لوی هالستون در آن گناه مرگ است از شوهرش دیوید هالستون نقاشی برای لیو را زمانی که در ماه عسل بودند، خریدند. لیو ملاقات با پل، یک محقق هنری دزد است که در طول جنگهای جهانی از هنرهای غارت گرفته است. در یک تصادف بعید، پل نقاشی خود را به عنوان یکی از گنجینه هایی که سعی در بهبود آن دارد، به رسمیت می شناسد. لیو نمیخواهد نقاشی را کنار بگذارد چون ارتباطش با دیوید عزیزش است. به عنوان مورد به محاکمه، و در مورد تاریخ نقاشی کشف شده است، داستان های سوفی و ​​لیو متصل است. مناطق خاکستری اخلاقی به عنوان پیشرفت های قانونی نشان داده شده است. این کتاب علاقه من را در هر دو داستان سوفی و ​​لیو داشت، هرچند داستان داستان جنگ جهانی اول شدت عاطفی بیشتر بود. نویسنده شخصیت های قوی و جالب را ایجاد کرده است که باید تصمیمات سخت و متزلزل ایجاد کنند. پس از خواندن دو کتاب Jojo Moyes، من منتظر هستم که به زودی برداشت کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختری که رهایش کردی


 کتاب دهقانان
 کتاب زمین نوآباد
 کتاب فرزندان سانچز
 کتاب جزیره ی توفان
 کتاب گیلیاد
 کتاب پول و زندگی