کتاب دختری با گوشواره مروارید

اثر تریسی شوالیه از انتشارات نشر چشمه - مترجم: گلی امامی-داستان تاریخی

حدس‌ها برای شناسایی این دختر بسیار گسترده بوده و همه آنها به علت عدم وجود مشخصه‌ای ویژه در صورت، لباس یا حتی محیط، در حد حدس و گمان باقی مانده‌است. از این میان می‌توان به ماریا ورمیر (دختر بزرگ یوهانس)، مدلینا ون رویژون (دختر دوست و حامی یوهانس، پیتر ون رویژون) و مدل گمنامی که در خانه ورمر به عنوان پیشخدمت کار می‌کرد، اشاره کرد.جدای از همهٔ این تفاسیر، این اثر از معدود آثاری است که الهام بخش بسیاری از نویسندگان، نقاشان و فیلمسازان در قرنها بعد از شکل گیریش بوده‌است.


خرید کتاب دختری با گوشواره مروارید
جستجوی کتاب دختری با گوشواره مروارید در گودریدز

معرفی کتاب دختری با گوشواره مروارید از نگاه کاربران
سبک های خواندن مورد علاقه من داستان تاریخی، هنر و تاریخ هنر، و عاشقانه است؛ خوب، این کتاب دارای همه این عناصر است که برای من مناسب است. من اغلب کارهای Tracy Chevaliers را خوانده ام، بنابراین از توانایی او برای ساخت یک داستان خوب قدردانی می کنم. پس از مرگ او ورمیر و حتی نقاشی هایش به مدت دو قرن به ناخن افتاد، به همین جهت، شوالیه یک دست آزاد داشت تا نقاشی تخیلی هنرمند و داستان پیرامون نقاشی «دختر با یک گوشواره مروارید» را نقاشی کند. او با زیبایی و احترام به موز، هنرمند و نقاشی نگاه کرد. تنها عاشقانه در رمان به آن اشاره شد، اما گاهی اوقات آن را حتی بیشتر دلسوزانه می سازد. هنگامی که به چهره در نقاشی نگاه می کنید، تصور آن آسان است که یک نگاه از عشق است که به نقاش بازگشته است.

مشاهده لینک اصلی
آیا شما از بی خوابی رنج می برید؟ بله، سعی کنید این کتاب را پیدا کنید. این باید شما را در 10 دقیقه صبح بخوابد. داستاني درباره خيلي خسته کننده در جهان، توسط دختري که افکار و انديشه هاي خسته کننده اي در تاريخ دارد، گفته شده است. حتی در حالی که در کوچه به در می رفته، او از ابرها فکر می کند! منظورم اینه که واقعا بعضی وقتها بعضی از توصیفات مورد استفاده را دوست داشتم، اما در دیگران آنقدر اشتباه بود که می خواستم چشم هایم را بچرخانم و کتاب را بسوزانم. به نظر می رسد چیزی مشخص نیست که تریسی با آن آشنا باشد، تمام شخصیت ها (از جمله Griet، شخصیت اصلی) مسطح و خسته کننده و استاندارد بود. تنها یک کلمه می توانم برای توصیف این کتاب استفاده کنم: BORING!

مشاهده لینک اصلی
دختر با یک گوشواره مرواریدی چنین کتاب زیبایی نوشته شده با یک داستان قانع کننده است. من داستان داستان پیرمرد گریت را برای یوهانس ورمیر جذاب می کنم. چطور Tracy Chevalier از نقاشی دختر با یک گوشواره مروارید برای این داستان فوق العاده استفاده کرد. گریت فقط یک دختر معمولی است که نیاز به کار دارد پس از آنکه پدرش تصادف کرد و اینکه چگونه زندگی خود را پس از ورود به خانوار ورمیر تغییر داد. این یک موقعیت آسان نیست، تنها یوهانس ورمیر است که هیچ مشکلی با آن ندارد. و، من عاشق آن نیستم که تبدیل به یک داستان عاشقانه ممنوع است. این عمیق تر از آن می رود. من فقط این کتاب را دوست دارم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دختری با گوشواره مروارید


 کتاب زندگی، جنگ و دیگر هیچ
 کتاب سیذارتا
 کتاب همه چیز فرو می پاشد
 کتاب پسرانی از جنس روح
 کتاب آخن آتن
 کتاب تالار گرگ