کتاب داغ ننگ

اثر ناتانیل هاثورن از انتشارات خوارزمی - مترجم: سیمین دانشور-داستان تاریخی

نامه نخستین روانپزشکی آمریکایی، ناتانیل هاوتورن The Scarlet Lettress یک داستان تاریک از عشق، جرم و انتقام است که در استعمار نیو انگلند تنظیم شده است. آن را در اطراف یک، عمل حرام از شور و شوق را برای همیشه تغییر می دهد که زندگی سه نفر از اعضای یک جامعه پیوریتن کوچک می چرخد: هستر پراین Hester Prynne، یک زن سرسخت و شدید که مجازات گناه او را در سکوت فروتن خرس؛ Arthur Dimmesdale، معاون ارشد، یک شخصیت عمومی محترم است که به صورت درونی از گناه پنهانی پنهان است؛ و Roger Chillingworth خشمگین، شوهر هیستر - مردی که به دنبال شهادت Ahab برای انتقام است. چشم انداز این رمان کلاسیک منحصر به فرد آمریکایی است، اما تم آن را به بررسی می-جهانی ماهیت گناه، گناه، و طلب مغفرت در برخورد میان خودشان خصوصی و عمومی ما، و هزینه های معنوی و روانی خارج از جامعه زندگی می کنند. با ظرافت یک تراژدی یونانی ساخته شده، نامه اسکارلت درخشان حقیقت را در قلب انسانی قرار می دهد.


خرید کتاب داغ ننگ
جستجوی کتاب داغ ننگ در گودریدز

معرفی کتاب داغ ننگ از نگاه کاربران
هستر در اطراف اتاق رفت. او روی پای چپ خود، پای راست خود، و سپس پا چپ خود را دوباره پله. یکی شگفت زده می شود، چرا او در این مورد از راه رفتن در اطراف اتاق، شروع به سفر خود را بر روی پای چپ و نه حق؟ آیا می تواند گناه وحشتناک او باشد، که شیطان پا پای چپ را همانطور که دست چپ و کسانی که فریب خورده، چپ دست ها در میان ما می داند، اطلاع می دهد؟ چرا، چرا که پای چپ گناه، پای راست بی گناه را در مسیر سفر ناپایدار خود از یک طرف اتاق به دیگری می کشد؟ او در اطراف اتاق راه می رفت، به شما می گویم! پاییز گناه ریتم ندارد ...

مشاهده لینک اصلی
داستان، نه بد. سبک، غیر قابل خواندن در اینجا کسی هست که من این کتاب را به - افرادی که احکام با 4 یا 5 افکار را دوست دارند و این که طول پاراگراف - به طوری که تقریبا غیر ممکن است درک کنند - توصیه می کنم زیرا به پایان زمان حکم آغاز و هر چه معنی آن شامل است فراموش شده است و نقطه از دست رفته است.

مشاهده لینک اصلی
من بازبینی قدیمی این دبیرستان را در این کتاب یافتم. کمی از ارزیابی من است. پیشاپیش ممنون: اگر جهنم وجود داشته باشد، هوتورن عجیب و غریب شیطان است و اولین چیزی که به شما داده شده است (پس از فهم دقیق اینکه شما در جهنم هستید، در آتش سوزی است و این برای همیشه به پایان می رسد) این کتاب است. و شما باید یک مقاله 10 صفحه ای که از مزایای شگفت انگیز این اتلاف وقت عظیم برخوردار باشد، انجام دهید. و بعد از پایان دادن به نوشتن (در خون خود، ذهن شما) مقاله احمقانه شما، شما یک موضوع مقاله دیگر در مورد این کتاب ناخوشایند است. تبریک می گوییم، این همان چیزی است که برای ابدیت انجام می دهید. هاها، من واقعا این کتاب را در HS ندیده ام، و بخشی از آن دلیل است که من همیشه درباره ادبیات ایالات متحده - به خصوص کلاسیک ها متأسف هستم. اکنون من یک معلم هستم و من رفتن به این تکلیف از تروما دبیرستان و دوباره به آن را با همان مقدار از ذهن باز که ممکن است. من هم همین کار را با پیرمرد و دریا انجام دادم (من آن کتاب را نادیده می گیرم وقتی که من سال اول سال تحصیلی خود را می خوانم) و دومین بار من آن را دوست داشتم! من هر کتاب را دوست نداشتم، زیرا معلمان من کار خوبی نکردند فروش آن را به من به هیچ پس زمینه، هیچ تنظیم، هیچ توضیحی برای اینکه چرا باید این را بخوانیم - به غیر ازED Hirsch گفت که شما باید، پس از خواندن آن وجود دارد. @ آموزش 101: هرگز دانش آموزان خود را خواندن یک کتاب که شما خودتان لذت نبرید من فکر میکنم که معلمانم هر دو کتاب را دوست داشتند و از دانشجویانشان خسته شدند.

مشاهده لینک اصلی
@ حقیقتا، زنانی از نامه اسکارلت هستند؛ علاوه بر این، از یک حقیقت نیز برخوردار است که نامه قرمز در کنار او وجود دارد. کمی درباره ی نبوت خود خواندنی صحبت کنید. اگر یک کل جامعه و فرقه مذهبی یک مادر دختر را به عنوان گناهکار معرفی کنید، چه عادلانه یا غیرمنصفانه، پس مطمئنا دختر این کار را به قلب انجام خواهد داد؟ اگر جهان تنها او تا به حال شناخته شده است یکی زمانی که او تنها پدر و مادر در نظر گرفته بی گناه، کفرآمیز و پر از گناه است، پس مطمئنا او شروع به منعکس کردن برخی از این آرمان ها؟ هنگامی که Puritans هاستر را با نامه اسکارلت مارک می کردند، آنها نیز دخترش را به نام مارک زدن (به طور استعاری صحبت می کردند). این رمان یک پیام سیاسی است که به طور مستقیم در Puritans از اوایل امریکا اشاره شده است. در حیله گری کور آنها تقریبا باعث می شود که آنها واقعا در برابر مسالمت آمیز باشند. در نهایت، هاوتورن فرقه مذهبی را منافقان می کند که در عمل خود کاملا شکست خورده اند. اگر دغدغه دینی را نداشته باشید، در مورد موعظه دینی چه می گویید؟ هیچ کس وجود ندارد. عملیات عواقب ناشی از آن را دارد، بنابراین محکومیت ناعادلانه است. در واقع، در این نویسنده، چگونگی تقلید افراطی تقریبا می تواند موجب بی دینی شود. دین می تواند بیش از حد گرفته شود. مسیحیت بر مبنای آمرزش و توبه، مجازات و شرمساری گناه ساخته شده است. خوب، Puritans چه گناهی را درک می کنند. سپس موضوع جداگانه ای از این واقعیت وجود دارد که آن مردان پارچه نیز می توانند مجرم باشند. هیچ کس کاملا خالص با وجود آنچه که فکر می کنند نیست. بزرگترین گناه هستر باردار شدن در خارج از ازدواج است. در آزار و اذیت او، او نمی داند چگونه او می تواند در کل این قربانی باشد. من نمی گویم او در این رابطه است، اما به بهترین وجهی که می تواند داشته باشد. او می توانست مورد تجاوز قرار گیرد. آنها نیز به طور غیرقانونی جنسیتی هستند؛ آنها دوباره حسرت حزب گناه را به رسمیت می شناسند، بدون اینکه این دو را به انجام رسانند. جهل آنها به حقیقت زندگی معقول نیست؛ آنها خود را با فضیلت مذهبی خود محافظت می کنند و در نظر ندارند که دنیای خشونت آمیز وجود دارد. این مردان خطرناک هستند و در این هاوتورن پیام او را می سازد. \"من خنده هستم، در تلخی و عذاب قلب، در مقابل بین آنچه که من به نظر می رسد و آنچه من هستم!\" این یک رمان بسیار انجام شده است؛ این دیدگاه جالبی را در بخش مهمی از تاریخ آمریکا فراهم می کند. این خواندن آموزنده بود، اما تمرکز تمرکز به سمت وسط شروع شد. احساس کردم چند جمله ای از روایت پیچیده و غیر ضروری وجود دارد. منظورم این بود کوتاه بود، اما کمی کوتاهتر بود. وسط با برخی از حوادث ناخوشایند پرتاب شده است. Iâ € ™ متر کاملا از نقطه آنها مطمئن نیستند. ترکیب زبان نیز گاه کمی عجیب بود. احساس می کردم نویسنده این اصطلاحات را مستقیما از واژگان شکسپیر لغو کرده است و آن را با خودم آورده است. نتیجه یک ترکیب بسیار ناهموار و سخت بود. پیام کلی این بخش از ادبیات این است که آن را خواندن ارزشمند حتی اگر تحویل آن کمی pedandtic بارها بود. به طور کلی، هر چند، من تایید می کنم که این یک رمان کم ارزش است. مفاهیم اجتماعی و تاریخی آن فراهم می شود فوق العاده است. این کلاسیک بسیار خوشحالم که خواندنی بودم. پیام کلی این بخش از ادبیات این است که آن را خواندن ارزشمند حتی اگر تحویل آن کمی pedandtic بارها بود.

مشاهده لینک اصلی
خدایا حواتوره این است که ماندگاری دائمی یک نویسنده، شما می دانید که کسی که بیش از شانه شما است، در حالی که شما تلاش می کنید به خواندن و بخش هایی از نوشته های خود اشاره کنید که بسیار خوب و یا حرکت می کند. @ yeah، ببینید؟ میبینی؟ ببینید چگونه من در مورد چگونگی قرمز شدن گل رز صحبت کردم، و سپس در مورد چگونگی قرمزی هیسترها نیز صحبت می کنم؟ آیا می بینید که من سعی در انجام این کار دارم، با نمادگرایی؟ و مانند آن همه چیز را از طریق کتاب. * ویرایش 12 سپتامبر 2008: من برای این کار برای دانش آموزان خودم آموزش می دهم، زیرا معلم انگلیسی AP او آن را بخشی از برنامه درسی خود می آموزد. و بله، هنوز هم به همان اندازه که من به یاد می آورم، خیلی بد می شود. در واقع، حتی بیشتر، چون اکنون باید آن را تدریس کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داغ ننگ


 کتاب راز داوینچی
 کتاب جوینده طلا
 کتاب خانه و جهان
 کتاب اختراع هوگو کابره
 کتاب دورنمای کاسل راک
 کتاب شاهزاده و گدا