کتاب داغ ننگ

اثر ناتانیل هاثورن از انتشارات خوارزمی - مترجم: سیمین دانشور-داستان تاریخی

نامه نخستین روانپزشکی آمریکایی، ناتانیل هاوتورن The Scarlet Lettress یک داستان تاریک از عشق، جرم و انتقام است که در استعمار نیو انگلند تنظیم شده است. آن را در اطراف یک، عمل حرام از شور و شوق را برای همیشه تغییر می دهد که زندگی سه نفر از اعضای یک جامعه پیوریتن کوچک می چرخد: هستر پراین Hester Prynne، یک زن سرسخت و شدید که مجازات گناه او را در سکوت فروتن خرس؛ Arthur Dimmesdale، معاون ارشد، یک شخصیت عمومی محترم است که به صورت درونی از گناه پنهانی پنهان است؛ و Roger Chillingworth خشمگین، شوهر هیستر - مردی که به دنبال شهادت Ahab برای انتقام است. چشم انداز این رمان کلاسیک منحصر به فرد آمریکایی است، اما تم آن را به بررسی می-جهانی ماهیت گناه، گناه، و طلب مغفرت در برخورد میان خودشان خصوصی و عمومی ما، و هزینه های معنوی و روانی خارج از جامعه زندگی می کنند. با ظرافت یک تراژدی یونانی ساخته شده، نامه اسکارلت درخشان حقیقت را در قلب انسانی قرار می دهد.


خرید کتاب داغ ننگ
جستجوی کتاب داغ ننگ در گودریدز

معرفی کتاب داغ ننگ از نگاه کاربران
این کتاب در مورد پیشگامان SPERM آن را مردم UPTIGHT در آن است

مشاهده لینک اصلی
در واقع، Ive این کتاب را دو بار خواند، اولین بار که من در دبیرستان بودم. خواندن دوباره آن پس از حدود سی سال، من به معنای معنایی که از اولین بار از دست رفت، شگفت زده شدم. بیشتر خوانندگان مدرن نمیدانستند (و مطمئنا در مدرسه تدریس میشوند) که Hawthorne - داستان، مقالات و مجلاتش روشن است - یک مسیحی قوی بود، هرچند او به شدت از پیوستن به یک مذهب خودداری کرد؛ و در اینجا موضوع اصلی او موضوع اصلی انجیل مسیحی است: گناه گناه و بخشش. (بر خلاف بسیاری از مدرن هاوورتون، زن و شوهر هایستر را به عنوان کامل بودن و توجیه پذیر بودن نمی پذیرد، اگرچه او نیز این را گناه غیر قابل تقدیر نمی داند) اما ایمان وی به نوعی آرامینی بود. و همانطور که او به وضوح روشن می کند، بسیار سخت است برای گناهکاران در مقابل، سنت کلوینیستی که توبه و رستگاری را در بر می گیرد، زمانی که اعتقادات مذهبی آنها به آنها می گویند که ممکن است در انتخابات منتخب @ انتخاب نشوند. محیط او قرن هفدهم نیو انگلند است - قلب اصلی یک کالوینیسم بی قاعده و بدون شک، که در اندیشه اش مردم بیشتر از آنکه در روزگار خود ساخته شده بود، آهن را پوشانده بود.) اگر شما از طریق گفتمان قرن نوزدهم کنار گذاشتید، این کتاب فوق العاده خواندن است، با نمادین شگفت انگیز و تحریک و استعداد جو محیط (نکات گاه به گاه از احتمالا فوق العاده ای اضافه کردن عطر و طعم به کل مانند نمک در خورش). بسیار توصیه شده!

مشاهده لینک اصلی
جامعه مدرن و تعدادی از مردم به نظر می رسد تا حدودی در مورد اجداد ما اشتباه است. از یک طرف، آنها دهقانان را می کوبند که BYOW (خود را جادوگر خود را) به دعوت های باربیکی خود متصل می کنند. از سوی دیگر، آنها گاهی اوقات آنها را با هوش فوق العاده عرفانی، کلاس و توانایی ها درهم می ریزند، در حالی که از اینکه چگونه احمقانه و بی رحمانه ما را در مقابله با آن مقابله کرده اند، نامه می دهیم. Letter Scarlet ما را به قضاوت می رساند که واقعیت جایی در میان است اما اغلب نشسته در کنار حقیقت پاتولوژیک. [خطای تصویر] و لغزش مرزی، اما ما در مورد آن شکایت نمیکنیم. نامه اسکارلت یکی از آن کتابهایی است که کودکان را در مدارس آمریکایی به کار میگیرند تا در آموزش اسلحه به آنها کمک کنند تا آنها را آموزش دهند و آنها را مجبور کنند در غیر این صورت دانش مفید از آن مغزهای جوان است. ارزشمند، دانش ارزشمند! در حقیقت، خواندن این کتاب به من یادآوری کرد که چرا من اصلا اصرار زیادی نسبت به اصلاحات آموزشی ندارم. تغییر دادن پارادایم های آموزشی این کتاب تقریبا همه چیز را با سیستم آموزشی ما امروز اشتباه گرفته است. از زمان های قدیم، آن را تقریبا به طور مداوم در سراسر هیئت مدیره خواند که آیا آن قابل اجرا یا نه، و درس های آن کاملا جامع برای جامعه امروز است و ارزش کمی در این کتاب یاد می شود، بهتر است با روش های دیگر آموخته شود. واقعیت این است که مردم دقت می کنند. همیشه. این ممکن است به این طریقی که جرسی شارل بر روی تلویزیون شما نصب می شود نگاه نکنید، اما درست است. و واقعا برای کتاب بسیار باهوش بود که درسهای شیء در جامعه امروز بسیار کم کم از تاریخ گذشته است. این کتاب به طور عمده با مسائلی مواجه است که دیگر مسائل نیستند و هر درس اخلاقی که ممکن است در زندگی امروز اعمال شود، بسیار بد ترجمه شده است و باید بحث کرد که چرا این کتاب هنوز در نظام آموزش و پرورش جریان دارد. به همین دلیل اکثر فارغ التحصیلان دبیرستان خواندن را دوست ندارند و اکثرا دوست ندارند خواندن کلاسیک ها را بپذیرند. آنها فکر می کنند که فقط آن را همان نامه نامه اسکارلت می دانند. بنابراین، اگر شما در مدرسه هستید و درودگر انگلیسی خود (به یاد داشته باشید: مردان نیز می توانند سگ باشند)، از شما خواسته است که این کتاب را بخوانید، بگویید آنها ایده های تعطیلات خود را از تحصیل سرکوب تمایل خودکفا خود را برای یادگیری در یک حالت است که هر دو طبیعی و مقرون به صرفه به یک روز تبدیل شدن به یک عضو ارزشمند جامعه است. آنها را به یاد داشته باشید که خواندن کتاب های قدیمی بخشی ترجمه به تحصیل در مورد تا آنجا که قرار دادن این کتاب ها روی سر شما و امید به جذب این دانش از طریق فرم روانشناسی-اسمزی است. [تصویر خطا] یا شما می توانید این تصویر را به آنها نشان دهید و از طریق یک مجموعه ای از چشماندازهای چشم باز کنید که این است و آنها از شما امتناع می کنند بخشی از آن. اگر آنها استدلال می کنند، لطفا احساس رایگان به آنها بگویید که من به شما اجازه کامل به خواندن چیزی است که نه اتلاف کامل از وقت خود را.

مشاهده لینک اصلی
این بار سوم من خواندن نامه اسکارلت بود. اولین بار در سال تحصیلی سال دوم دبیرستان بودم. من واقعا از آن لذت بردم، گرچه ادبیات قرن نوزدهم چنین رمز و رازهایی برای من بود پس از آن که من از کلمات بلند خیره کننده خجالت زده شدم و به خودم افتخار می کردم برای موفقیت فقط به دنبال طرح. وقتی من برای اولین بار آن را به سال قبل آموزش دادم، من غافلگیر شدم. این سال همان بود. Hawthorne چنین فرمانهای قابل توجهی بر زبان دارد. فصاحت زبان او چنین عمقی دارد که شبیه خواندن شعر است. من متوجه شدم بخش های متعدد را در هر صفحه برجسته کرده ام و مایل بودم چند ماه برای آموزش کتاب صرف کنم، فقط می توانستم ساعت ها را با کلاس هایم مطالعه کنم و به بررسی مفهوم پیچیده و الگوهای موجود در زبان او بپردازم. (دانش آموزانم احتمالا نمی توانند آن را به عنوان سرگرم کننده به عنوان من می خواهم، من betcha.) خواندن طرح صابون اپرا یک لذت گناه است. شاید به این دلیل که من به عاشقانه آرام از رمان های قرن نوزدهم عادت کرده ام، صحنه عشق (یعنی؟) بین هستر و عاشق مخفی او را لمس و شیرین می بینم (من فکر می کنم این بار از زمانی که در جنگل بود گریه می کردم)، جایی که اکثر مردم ظاهرا آنها را غریب و غیر واقعی پیدا کنید. حتی اگر طرح بر اساس رسوایی و اسرار باشد، رمان بسیار کشف داخلی و انگیزه های انسانی است و من فکر می کنم که هوتورن شخصیت های بسیار جالب را ایجاد می کند. من عاشق آن هستم، هرچند هستر به رعب و وحشت مجازات او در خارج متکی است، هاوورتون گاهگاهی بینش خواننده را به داخل ناحیه وحشی، آشفته و مظلومش می دهد. و من مروارید را دوست دارم اوه، این بی احتیاط کمی از شر. من واقعا لذت بردن از Hawthornes استفاده از نمادین در سراسر رمان - نامه، مروارید، rosebush، علف های هرز، گلابی، نور، تاریکی، داربست، موهای هیستر، و غیره من نمی دانم اگر همه نمادگرایی فوق العاده واضح است و یا اگر امروز به نظر می رسد فوق العاده واضح است، زیرا من آن را گلو از دانش آموزان من است، اما مسلما از الگوهای جذاب و رسیدن به نتیجه گیری که Hawthorne بارها و بارها در سراسر کتاب پشتیبانی می کند. این فقط باعث می شود که نفس من احساس خوبی داشته باشد.در این زمان من نامه نامه اسکارلت را بخوانم، می خواهم تمرکز خود را بر استفاده از تصاویر پرنده برای توصیف مروارید و چگونگی دیدگاه هاتوورنس از طبیعت و ادراک قرن نوزدهم زنان در مورد تفسیر / ، چشم انداز @ آمریکای جنوبی کمتر و Hester.I واقعا دوست دارم نامه اسکارلت. این ممکن است در ده بالا من باشد اما من فکر می کنم اگر من تا به حال نشستم برای نوشتن ده بالا، آن را در حدود چهل کتاب در آن وجود دارد. با این وجود، بر اساس علاقه من به نامه اسکارلت، من به طور جدی با توجه به رؤیت House of Seven Gables، که پس از مجبور شدن به خواندن آن قبل از سال اول تحصیل در مقطع دبیرستان، کتاب من بیشتر از همه متنفر است، مورد توجه جدی قرار گرفته است. من احساس می کنم آن را بیشتر از زمانیکه من 12 ساله بود دوست داشتم. (این بازبینی از سال 2007 بود. حالا من آن را چندین بار خواندم و هرگز قدیمی نمی شود.)

مشاهده لینک اصلی
عالی است که در نهایت به کلاسیک برمی گردد از آنجایی که من یک کتاب با شدت بسیار دقیق خوانده ام، از خطوط پرتابی که به احتمال زیاد در آزمون چند گزینش یا پاسخ کوتاه نشان داده می شود که موضوعات اصلی یک کتاب را کاملا نادیده می گیرد، در حالی که توانسته است از پرسش هایی مانند @ در فصل چهارم، چه نوع از کفش ها [شخصیتی که شما حتی یادآوری نکنید] پوشید؟ فکر کردم شاید خواندن یک کتاب مثل این بدون نگرانی در مورد آن چیز، فقط جذب آن را برای آنچه که بود و سپس حرکت می کند از طریق زندگی من مست می شود. اشتباه، اشتباه است، اشتباه است. دشوار است که بدانیم کجا شروع کنیم. این پروس تقریبا غیر قابل خواندن است. بگذارید نمونه ای از جمله جمله ای در این کتاب به شما بدهم: یک مرد - که در یک شهر کوچک متولد شد و هیچ شباهتی به شهر نداشت و پدر و مادرش برای او تصور می کردند که بیش از 40 سال پیش در آن محل سکونت داشتند هر قصد از راه اندازی یک کسب و کار کوچک به فروش آنلاین هدایای سبز که به نوعی پس از شرکتهای بزرگتر مثل FTD بر روی همه چیز گرفتار شد و بچه های کوچکی را با قیمت گذاری های خرابکارانه فرار کرد، تصمیم گرفت تا یک روز یک پیاده روی کند. هر بار که یک داش Id را دیدم به جست و جوی دوم رسیدم و معمولا از طریق نیم صفحه برای پیدا کردن قطعه مربوطه که پروسه آن را دوباره برداشت کردم دیدم که در خیابان هاوورتون، که این کتاب را در سال 1850 منتشر کرد، در واقع آن را نوشت که به نظر می رسد حتی بیشتر از زمان قدیمی از آن بود، که بسیار عاقل قدیمی زمان در این نقطه است. تا جایی که می توانم بگویم نوشتن نامه های قدیمی است: 1. توصیف مبلمان و لباس در چنین جزئیات کامل که پوشش عروسی سلطنتی به نظر می رسد دچار کمبود و توسعه شده است. با استفاده از کاما هر کجایی که فهمیدید که دوستش داری. ساختن طرح را به طریقی که قبل از آن انجام می دهید، همه چیز را پیش بینی می کنید. پیش از انجام این کار، می بینید که طرح را می نویسید. در حالی که موضوع در مورد موضوع بود، طرح مانند سلسله با تمام قسمت های آبدار خارج می شود. من جدی هستم همه رویدادها را می توان با تصویری از یک مرد نشانه مقابل نشانه ای که می گویدBanging people not so bad @ و از زمان به زمان چشمک زدن خلاصه می شود. یکی از شخصیت ها لعنتی است، و از طریق جنگل، بیت های نور که به وسیله طناب از درختان به دنبال مسیر می روند، قبل از اینکه بتوانند به آنها راه یابند، از بین می روند. در حال حاضر این کار خوب است در یک کتاب که شخصیت لعنتی در جنگل بود، می گویند، منجر ارتش اورک ها. اما در یک کتاب که در آن سوء تفاهمات جنسی و اجتماعی جامعه پوریتانی مورد سوء استفاده قرار گرفته است، نوعی از همه چیز غلبه می کند و خلق و خوی را می کاهد.بنابراین همه این پرسش را مطرح می کند: چه فکری با این کلاسیک ها ادامه دارد؟ به یک مطالعه اخیر، ششمین کتاب تدریس شده در دبیرستان های آمریکایی است. آن بسیار محبوب است و شما به سختی می توانید وارد Barnes و Noble بدون دیدن نسخه جدید با چنین هنر پوشش بسیار جذاب است که آن را تقریبا شما را به خرید آن استدلال استدلال استدلال من با برادر من در مورد چیزهایی که چیزها (فیلم ها، کتاب ها، و غیره) ) عالی. برای مثال، به عنوان مثال، یک فیلم ممکن است بزرگ باشد، زیرا اولین فیلم در دوران جدیدی در فیلمسازی است، که واقعا تعریف یک دوران را در عین حال با احترام به گذشته دارد. زمینه برای او مهم است، و خواندن مطالب در صفحه IMDB بخشی از تجربه فیلم در جهان خود است. برای من، من واقعا نمی دانم در مورد متن. دانستن اینکه Hawthorne احساسات خاصی در مورد Puritanism بر اساس اجداد خود دارد، واقعا برای من مهم نیست. پیدا کردن که شخصیت اصلی به طور خلاصه بر روی نویسندگان متمرکز شده است، واقعا برای من خیلی کارهای زیادی انجام نمی دهد. به عبارت دیگر، من تقاضا دارم حداقل در بعضی از سطوح سرگرم نشویم و اگر سطح سرگرمی من را جذب نکنند، من فکر می کنم که این شکست هنر است و نه نمونه ای از تنبلی من که منجر به ناتوانی من می شود این هنر در مورد سوال است. علاوه بر این، زمانی که پروس به چالش کشیدن است، من دائما فکر می کنم، این کتابی است که من خواندهایم و خط بعدی این کتاب است. @ من هیچوقت در روایت نیستم و در نتیجه از آن تقریبا به اندازه کافی لذت ببرید. دوست دارم که کتاب ها را به عنوان جادوگران در نظر بگیرم. یک دیوید کاپرفیلد را نگاه کنید ... جادوگر، نه کتاب. او به دنبال کشف شگفت انگیز است که به شدت به نظر می رسد، به همین دلیل است که آنها به خوبی جادویی هستند. دیوید بلین، از سوی دیگر، شاهکارهایی را اجرا می کند که به هیچ وجه کار آسانی نیست و بنابراین جادویی کمتر است. یک نویسنده بزرگ برای نوشتن یک کتاب عالی طول می کشد. یک نویسنده حتی بهتر است یک کتاب بزرگ را بنویسد که تقریبا بدون دردسر باشد. ممکن است من به ندرت کتابهای چالش برانگیز را بخوانم و شاید آن را درست بیان کنم. من خودم را به کتابهایی متصل میکنم که من را مجبور به پایان دادن به آنها میکند، در مقابل آنهایی که من احساس میکنم باید از آنها بترسم، در حالی که کتابهای دیگر در انبوه در حال رشد در اطراف آپارتمان من نشستهاند، و با وعدههای خود از خندههای واقعی، دلتنگی، به من مربوط است، و پرویز مشکوک است که به من نگفته است که آن را بیشتر از مانع به داستان از چیزی است. شاید اغلب گفتن، در جلسه باشگاه کتاب ما ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب داغ ننگ


 کتاب جنگ، چهره ی زنانه ندارد
 کتاب سقوط پادشاهان
 کتاب دلقک و هیولا
 کتاب وقتی هیتلر کوکائین می زد
 کتاب روزهای ممنوع ما
 کتاب هیاهوی زمان