کتاب خاک خوب

اثر پرل باک از انتشارات علمی و فرهنگی - مترجم: غفور آلبا-داستان تاریخی

این به داستان پر زرق و برق یک کشاورز چینی و خانواده اش در چین قدیمی آسیایی می گوید. فروتنی ریه های وانگ در خاکی که او کار می کند، شکوفا می شود و زمین را به عنوان پرورش او و خانواده اش پرورش می دهد. در نزدیکی، اربابان خانه هوانگ خود را بالاتر از سرزمین و کارگران خود قرار می دهند؛ اما آنها به زودی سقوط خود را خواهند دید. هنگامی که سیل و خشکسالی آنها را به دنبال کار در شهر می اندازند، زمان های سخت بر روی وانگ لیگ و خانواده اش می آیند. شورش مردم کارگر، وارد خانه های غنی شده و آنها را مجبور به فرار کردند. هنگامی که وانگ لیونگ رحم خود را به یکی از نجیب و پاداش می دهد، حتی در همان حال که خانه هوانگ می افتد، در جهان می افتد. برنده جایزه نوبل، مروارید س. باک، کل چرخه زندگی را می بیند: ترورهای آن، احساسات، جاه طلبی ها و پاداش های او. رمان برجسته ای که توسط میلیون ها نفر از خوانندگان محبوب شده است، یک داستان عامیانه از یک خانواده معمولی است که در جریان تاریخ قرار دارد.


خرید کتاب خاک خوب
جستجوی کتاب خاک خوب در گودریدز

معرفی کتاب خاک خوب از نگاه کاربران
4.5 به طور معمول قبل از شروع هر کتاب، مطمئن شوید که خواندن آن را انجام دهید یا حداقل چند بررسی انجام دهید. اما برای زمین خوب، من حتی نمیتوانستم آن را بخوانم، که در واقع معلوم بود که یک نقطه بهتری برای من است؛ زیرا اگر بخواهم بخوانم نمیخواهم آن را بفهمم. من آن را در یک توصیه دوستانه انتخاب کردم، من می خواستم یک کتاب خوب را با نوشتن خوب بخوانم و به او قول دادم این یکی از آن ها باشد و کاملا درست بود. در حال حاضر من خوشحالم که این را خوانده ام. این یک کتاب ساده در مورد یک مرد ساده است، اما آنچه آن را ویژه می سازد، داستان داستان است، که بلافاصله خوانندگان را به داستان و تمام شخصیت ها متصل می کند. این داستان در مورد یک کشاورز ضعیف وانگ لیونگ است که با یک برده از خانه بزرگ O-lan ازدواج می کند. عشق ورنگ به سرزمینش خالص بود. همه او آرزو داشت که بر روی آن کار کند، پول کسب کند، زمین های بیشتری بخرند و خوشحال شوند. اما زندگی به همان اندازه ساده نبود که فکر می کرد. او سهم خود را از مشکلات که او با کمک همسرش آمد. با گذشت زمان با تلاش های او ثروتمند شد و خانواده اش رشد کرد، او برای داشتن غذاهای بیشتری از جمله خانواده اش برادر پدرش بود. اما همانطور که او ثروتمندتر شد، مشکلات زندگی او بزرگتر و پیچیدهتر شد. هنگامی که او فقیر بود، از غذا و پناهگاه راضی بود، اما غنای او خواسته های غیر ضروری اش را در زندگی اش و انواع مختلفی از مشکلات که فقط مردم با پول می توانست داشته باشند خریداری کرد. شخصا شخصیت وانگ را دوست داشتم تا زمانی که ثروتمند شدم، نه آنکه بعد از آن از او متنفر بودم، اما من دوست نداشتم که او همسر مطیع خود را به عنوان چیزی بیشتر از یک خدمتکار در زندگی خود دوست داشته باشد. ناگهان او شروع به نادیده گرفتن او کرد، ازدواج کرد که خیلی زیباتر از اوست، حتی بدون دانستن اینکه چگونه احساسش کرد. اما در نهایت هنگامی که ارزشش را در زندگی اش متوجه شد، خیلی دیر شد. همچنین این کتاب شکاف نسبی بین وانگ و پسرانش را نشان می دهد، در حالی که زمین خوب (سرزمینش) نقش مهمی ایفا می کند. در حالی که او به سرزمین خود احترام می گذاشت، هرگز حتی فکر فروختن آن را نداشت حتی زمانی که فقیر بود، در حالی که پسرانش هرگز در مورد آن نگران نبودند، زیرا آنها تحصیلات خوبی داشتند و ذهنشان متفاوت عمل می کردند. آنها همچنین در مورد فروش زمین، حتی اگر پول کافی داشتند، فراموش کردند که تمام غنایتی که در طول زندگی آنها از آن لذت می برد، از این زمین خوب به دست آمد. به همین ترتیب، در این کتاب چندین موقعیت وجود دارد که باعث می شود یک فکر در مورد اینکه چه پولی می تواند برای یک انسان انجام دهد، در صورتی که در فراوانی وجود داشته باشد و به طور معناداری صرف نشده باشد. در کل من این کتاب را دوست داشتم. زیبایی این کتاب بیش از داستان یا شخصیتها به نحوی است که توسط نویسنده Pearl S Buck منتقل شده است.

مشاهده لینک اصلی
من بیشتر از این داستان را فراموش کرده ام تا زمانی که دوباره آن را برگردانم تا دوباره برگردم و از سختی و ناامیدی زندگی شخصیت ها ناراحت می شوم. ناامیدی آنها همراه با استبداد خود، که غالبا بی رحم می شود، ویرانگر است. نوشتن به نظر می رسد تقریبا ساده اما پیام بسیار عمیق است. همانطور که من خواندن می دانم از بذر هایی که برای انقلاب فرهنگی کاشته می شود آگاه هستم. فقر و جهل به حسادت و حرص و طمع بسیار منجر شد. گاهی اوقات این کتاب مرا ترسو می کند، زیرا امروز به وضعیت ما در ایالات متحده یادآوری می شود. امروزه حرص و طمع و خودخواهی وجود دارد. آیا این ما را به این نیاز برای مداخله دولت بیشتر، سوسیالیسم ترجیح داد، که در نهایت در هر فرهنگی شکست خورد؟ کسانی که کمتر می خواهند بیشتر از آنهایی که مولد تر هستند بیشتر تماشا کنند و به نظر می رسد دیگر جای کار پاداش برای کار سخت نیست. آیا این انقلاب فرهنگی ماست؟

مشاهده لینک اصلی
*** پیتر *** چنین نظری زیبا را نوشت !!!!!!! یادم میآید زمانی که این کتاب را میخوانم گریه میکردم. من یک کتاب می توانستم دوباره بخوانم هوم ؟؟؟ و چرا؟؟؟ آیا من بیشتر از کتاب های بزرگ که از دست داده ام خواندن ندارم؟ هر بار که من انجام می دهم - در وهله (تقریبا شوکه شده است که خود را sooooooo خوب امروز). فوق العاده است برای دیدن چنین رتبه بندی رتبه بندی بالا در یک کتاب قدیمی (که فقط توسط * پیتر * خوانده شده بود) من تجربه مشابه با @ از شرق @ و @ عبور از ایمنی @ --- (هر دو کتاب های قدیمی تر که احساس بی انتها) --- هر دو نوشته شده sooooooooooo زیبا !!!!!!!!!! متشکرم برای بررسی پترس !!!!!

مشاهده لینک اصلی
2 1 / 2I بین 2 تا 3 ستاره برمی خیزد، در نهایت تصمیمی برای ملاقات آن را به نصف می اندازد. همانطور که در نظرات یکی از وضعیت هایم گفتم، بخش هایی از کتاب را جالب دیدم، اما من واقعا از آن لذت نمی برم . این به همان اندازه که من فکر کردم ممکن بود آن را خسته کننده بود، و این خوب بود، اما من نیز به سختی ارتباط با شخصیت ها بود، به خصوص به این دلیل که Wang Lung به خصوص نیمه وقت ناکافی است، حتی اگر آنچه که او انجام می دهد، واقع بینانه و قابل درک از یک چشم انداز طبیعت انسان. اگر چه بعضی از کاراکترها به خصوص O-Lan برای شخصیت ها حس می کنند و من تعجب می کنم که اگر بیشتر از چشم انداز رگ های وانگ شبیه بودم، آن را بیشتر دوست داشتم. همچنین کاملا مطمئن بودم که داستان چه چیزی را دنبال می کند. آیا منظور آن یک تصویر لحظه ای از یک زمان و مکان خاص است یا به معنای یک داستان جهانی است؟ این احساس جهانی تر برای من بود، اما من نیز احساس نکردم که من واقعا چیزی در مورد طبیعت انسانی آموختم که قبلا نمی دانستم - هرچند می توانم تصور کنم که کمی کسل کننده تر و کمتر بدبینانه است. همانطور که یک عکس از قبل -Revolution China من مطمئن نیستم که من از آن چه فکر می کنم. در حالی که برخی از قطعات وجود داشت که به فرهنگ و دوره زمان بسیار خاصی می رسید، آن نیز بیشتر شبیه به یک افسانه بود - به عنوان مثال universality ذکر شده - و من فکر می کنم امیدوار بود چیزی بیشتر فرهنگی خاص. هرگز - همانطور که من گفتم قبل از آن، تصویر برداری از وانگ لیگ را قابل اعتماد پیدا کنید، به هر حال همیشه دوست داشتنی نیست. حتی با این، من متوجه شدم که او به طور کلی از او و به ویژه به خانوادهاش دلسوز است. اما چیزهای خاصی وجود دارند که منجر به از دست دادن بسیاری از این همدردی می شوند، و من بعد از آن نگرانی های سختی را صرف کردم، هرچند هنوز هم لحظات تلخ وجود دارد. در پایان روز من حدس می زنم که باید این را بگویم یک کتاب بد، اما من حدس می زنم آن را تا حدی بستگی به آنچه شما برای خواندن. شاید یک بار در زمان زمانی که من به طور فعال فلسفه و روانشناسی را مطالعه کردم، من از آن لذت بردم تا یک نگاه اجمالی جالب و دقیق به برخی از سطوح و سطوح طبیعت انسانی - که همانطور که گفتم این بود. اما این کتاب از بین رفته است و من به خاطر نقص های طبیعت انسانی خواندن آن را نادیده نمی گیرم - گسل های من همگی از حساب های زندگی روزمره آگاه هستند. و با این حال این چیزی است که کتاب من را با آن ترک کرد - مبهم افسردگی و نگرانی. ایا؟

مشاهده لینک اصلی
من از این کتاب برای سالها و سالها شنیده ام خوشحالم که بالاخره به گوش دادن به آن رسیدم. بد نیست، گرچه نه کاملا چیزی که انتظار داشتم. برای شروع، آن را به عنوان یک قصه گفت، حتی اگر آن را در حدود 1900 در چین تنظیم شده است. روایت ساده شده بود تا تعداد زیادی از جزئیات را حذف کند، که بیشترین انعکاس آن این است که به نظر می رسد هیچ نوع مالیات یا نظارت دولتی از هر نوع نیست. این از تلاش های واقع گرایانه منحرف شد. واقعا دوست داشتم \u0026 amp؛ با عشق \u0026 amp؛ اهمیت زمین. به زودی در مزرعه، فرار از آن را به زودی به عنوان من می توانم، اما در نهایت بازگشت \u0026 amp؛ این رفتار را به شیوه ای دوست داشتنی نسبت به بیشتر، من این فرض مرکزی را زندگی می کنم. همه چیز دیگر \u0026 amp؛ می رود، اما زمین من پایه و اساس زندگی من است. لزوما مهمتر از خانواده نیست، بلکه بخشی دائمی از آن است. این نباید همان پچ باشد، فقط برخی از این ها برای زندگی با \u0026 amp؛ مراقبت برای. من پیدا نشد وانگ شستشو به طور کامل قابل اعتماد، اما به طور کلی. او در بسیاری از موارد فشار زیادی را متحمل شد. مردی که به اندازه او بزرگ شده بود دارای ستون فقرات بیشتری داشت، IMO. هرچند او را دوست داشتم من می دانم او یک بار الاغ بود، اما عموما او یک جهنم از یک مرد خوب بود. (به نظر من در مورد درمان او با O-lan نگاه کنید به نظرات زیر، شماره 4-6). من برای چند چیز به سمت انتها اهمیت زیادی نداشتم. من فکر کردم که آنها از رمان جدا شده اند. به طور خاص، (مشاهده اسپویلر) [برادرزاده بازگشت به عنوان یک سرباز و آمپر؛ آخرین لگد زدن با دختر کوچولو. هیچ چیز به طرح کلی اضافه نشده است، فقط از پیام ژنده پوش ها، غنیمت ها در چند نسل و یا خانواده اش همان که ساکنان قبلی خانه است، پریشان می شوند. (پنهان کردن اسپویلر)] با این حال، آنها werent افتضاح. آنها فقط این رمان را کمی بیشتر می کشیدند. در کل، کتاب خوبی که در بسیاری از موارد وجود دارد. در حالی که آداب و رسوم کمی متفاوت بود، نشان داد که مردم همه مردم هستند. مسابقه هیچ ارتباطی با آن ندارد \u0026 amp؛ فرض بر این بود که بخشی از اهداف آن بود، با توجه به نظرات کلی که در آن نوشته شد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خاک خوب


 کتاب کبوترهای وحشی
 کتاب درمان مرگ با صاعقه
 کتاب بی حسی موضعی
 کتاب حکایت های محله ما
 کتاب تاریخ محاصره لیسبون
 کتاب خانه قانون زده