کتاب خانه ی خودمان

اثر سینتیا کادوهاتا از انتشارات افق - مترجم: شقایق قندهاری-داستان تاریخی

این داستان دو خواهر ژاپنی آمریکایی است که از ایاوای روستای گرجستان نقل مکان می کنند تا والدینشان بتوانند زندگی بهتر را کسب کنند. کیتی، خواهر کوچکتر که از نظر او داستان گفته شده است، فکر می کند که خواهرش لین، نابغه ای است که می تواند هر کاری را انجام دهد. همانطور که داستان پیشرفت می کند و معلوم می شود که زندگی بهتر که توسط والدین به دست می آید بدان معنی است که آنها باید برنامه های غیرمستقیم را کار کنند، معلوم می شود که با لین، که اغلب خسته و بیمار است، چیزی اشتباه است. بزرگترین رویای لینز برای خانواده است که از آپارتمان کوچک که در آن خانه خود زندگی می کنند حرکت کند. وقتی پدر و مادرش، که هرگز پول قرض نمی گیرند و به بانک ها اعتماد نمی کنند، سرانجام تصمیم می گیرند تا وام بگیرند تا خانه لنس را دریافت کنند، مشخص است که بیماری او باید جدی باشد. در نهایت، پدر Katies به او می گوید که لین دارای لنفوم است. وقتی لین در نهایت میمیرد، کتی نقش او را در حفظ آرزوهای فامیلی زنده به وجود می آورد، علیرغم مشکالت احساسی و مالی آنها.


خرید کتاب خانه ی خودمان
جستجوی کتاب خانه ی خودمان در گودریدز

معرفی کتاب خانه ی خودمان از نگاه کاربران
این یک داستان کوچک شیرین در مورد دو خواهر ژاپنی آمریکایی بود. خانواده آنها به سمت جنوب حرکت می کنند و والدین باید کارهای متعدد را در شرایط بد برای کار کردن انجام دهند. داستان در مورد تبعیض، دوستی، زندگی خانوادگی، کودکان با رشد سریع @ و خیلی از بیماری های دوران کودکی کاوش می کند. این کتاب خیلی خواندنی و لذت بخش است، گرچه غمگین است. ** این کتاب برای کودکان جوان کمی بالغ است و شامل برخی از زبان ها (شل، یک زن و شوهر دیگر) است، بنابراین من احتمالا 12 و برای این یکی توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب باعث شد من دوباره 11 ساله بخوانم - نمی توانم آنرا بگذارم. من فقط به آن غرق شدم و مانند یک دختر داشتم. بچه ها در حال فرار هستند، شام نیاز به پخت و پز دارند، خانه نیاز به نگاه کمتر ... تکه تکه شده است. مهم نیست من می دانستم که چه اتفاق خواهد افتاد، اما Kadohatas نثر طور همزمان دوست داشتنی و واقعی که من نیاز به ببینید که چگونه او قرار بود به آن انجام دهید، و مهمتر از آن، من نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاد به کتی است. من بر روی کتاب های برنده جایزه سخت تر هستم، اما اینها به من آسیب می زنند.

مشاهده لینک اصلی
کیرا کیرا داستان دو خواهر ژاپنی و آمریکایی را در اواسط قرن بیستم در گرجستان شرح می دهد. از دیدگاه و اطلاعاتی که چالش هایی را که این گروه های اقلیت قومی با آن مواجه بودند، قدردان بودم، اما آنچه که من دوست داشتم، درگیری میان خواهران بود. این ارتباطی بود که با قلب من همراه بود و اشک های چپ را به چالش کشیدم. آن را بسیار سریع خواندن برای یک بزرگسال، بسیار عاطفی، بسیار آموزنده است. یک کتاب عالی برای دادن هدیه به اواسط قهرمانی یا خواندن با خودتان.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب در فهرست خواندن بود. این واقعا یک داستان فراموش نشدنی بود. در بیشتر قسمتها آن را دوست داشتم وقتی که خوشحال بود، اما در انتهای وسط خیلی ناراحت بود. سینتیا کادوهاتا این کتاب را به نظر میرساند که واقعا در زندگی واقعی اتفاق میافتد. من فکر می کنم که او ممکن است این داستان را از تجربیاتی که ممکن بود داشته باشد، ساخته است. این یک داستان فراموش نشدنی است چرا که چگونه او را به کتاب می برد و مانند زندگی شما زندگی شخصیت ها را به جای آنها می گذارد. این کتاب شیرین تلخ بود. من این کتاب را برای هر کسی توصیه میکنم، مگر اینکه کتابهای تلخ شیرین را دوست نداشته باشید.

مشاهده لینک اصلی
اگر چه این یک برنده جایزه نیوبوری است، قطعا برای بخش پایین تر از گروه سنی، مانند Bridge to Terabithia، معنی دارد. مانند بسیاری از برندگان جایزه، این کتاب بسیار غالبا زیبا، عاطفی و روحانی است. توجه او به رابطه دوستانه بین دو خواهر است، اما مسائل محیطی جنبش اتحادیه است، پذیرش مردم ژاپن در جامعه سفیدپوستی عمدتا، اختلاف میان ثروتمندان و فقرا، اهمیت تکیه بر خانواده و مبارزه رسیدن به رویای آمریکایی.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه ی خودمان


 کتاب بیلی بتگیت
 کتاب سپیددندان
 کتاب هر کسی به فکر خودش
 کتاب سفر فیل
 کتاب عصر بی گناهی
 کتاب دشمن عزیز