کتاب خانه گرد

اثر لوییز اردریچ از انتشارات مسافر - مترجم: مانا کوشانفر-داستان تاریخی

یکشنبه یک بهار سال 1988، یک زن در یک رزرو در داکوتای شمالی مورد حمله قرار می گیرد. جرالدین کوتز جزئیات جرم را به سطح می کشد، زیرا جرالدین کوتز آسیب می بیند و تمایلی به زنده ماندن یا نشان دادن آنچه اتفاق افتاده، به پلیس یا شوهرش، بازیل و پسر 13 ساله جو نیست. در یک روز، زندگی Joes به طور غیرقابل برگشت تبدیل شده است. او تلاش می کند تا مادر خود را درمان کند، اما او تخت خود را ترک نخواهد کرد و به یک ورای تنهایی فرو می رود. به طور فزاینده ای تنها، جو خود را پیش از موعد به دنیایی بالغ تبدیل می کند که برایش بیمار آماده است. در حالی که پدرش، که یک قاضی قبیله ای است، تلاش می کند تا عدالت را از وضعیتی که از تلاش های او برآمده است، بیرون بکشد، جو از تحقیقات رسمی ناامید می شود و با دوستان مورد اعتمادش، Cappy، Zack و Angus می گوید برای پاسخ دادن به برخی از او خودت تلاش آنها اولین بار آنها را به خانه دور، فضایی مقدس و عبادت برای اوجیبو می برد. و این تنها شروع است.


خرید کتاب خانه گرد
جستجوی کتاب خانه گرد در گودریدز

معرفی کتاب خانه گرد از نگاه کاربران
£ تصویر O جان HanContà © متر برخی اخلال گران رمان â € œThe خانه Redondaâ € جایزه ملی کتاب آمریکا در سال 2012 برای ficçà £ اهدا شد ای à © دا © چهارمین رمان بالای لوئیس ERDRICH آمریکا ( N. 1954)، از چه کسی به همه جا بی خبر فیلیپ راث نشان می دهد به عنوان â € œThe رمان نویس جالب ترین آمریکایی به نظر می رسد در últimos years.The € £ acçà یک € œThe خانه Redondaâ € است در ذخیره Andia فرهنگ در واقع دولت روستایی داکوتای شمالی، ما در بهار سال 1988، که در آن ما زندگی روز به روز از یک جامعه و به ویژه به دنبال هستند، در یک Famalia نمونه â € \"پدر، قاضی قبیله ای ANTONE Bazil کوتس از £ میلی آمپر و جرالدین و پسر جو، یک پسر سیزده anos.Estranhamente جرالدین está وجود ندارد، تا به حال فقط مورد ضرب و شتم و تجاوز - در مجاورت کاخ گرد، یک فضای مقدس و عبادت تشریفاتی رزرو matico جای و عارف، آیین و آیین، پر از نمادها و نمادین - و آن است traumático با این رویداد است که جو â œiniciaâ € € در desilusÃμes ها و غم های بزرگسالی، واقعیت های تلخ vivências خشونت، که همیشه نمی توانند درک کنند. تزلزل â € œvidaâ €، £ percepçà خود را در مورد محدودیت ها و â € € œpoderesâ پدرش، وکیل و قاضی قبیله ای، قادر به تامین امنیت عملکرد justiçae برای محافظت از خانواده خود، اصل و نسب ódios از â € œpecados خواستار justiçaâ €، عدالت در مقابل انتقام، حقوق قبیله ای و حقوق فدرال، درگیری و قضایی و حاکمیت بر ذخایر Andias، سنت سکولار که mantêm .Joe، راوی می خواهد بازگشت به حالت عادی، می خواهد برای ادامه به یک € € œbrincarâ با دوستان خود، Cappy، ژاک و آنگوس، شما می خواهید برای نوشیدن و سیگار بازدید کنندگان مخفی، سیگار سرقت رفته. او می خواهد £ مادر و انتشار £ سرعت، کابوس که ساکن اعماق تاریک از رویاهای خود، یک واقعیت است که عذاب و اسرار که £ خواهید به فاش. باورهای جو تغییر قابل ملاحظه ای دارند، زندگی شگفت انگیزش فرو می ریزد، بی گناهی که از دست می دهد؛ بعد از همه، می تواند یک fascÃnio تشدید گردن و سینه ها از او عمه سونجا، یک پوست کن سابق که با عموی خود مایل به سفید، تاریخ کاملا خنده دار از Mooshum بین خواب، رویا و واقعیت خود زندگی می کند را نگه دارید؛ و شرح avó Ignatia در مورد رابطه جنسی با شوهران خود در یک گفتگوی خنده دار و indescritÃvel با Mooshum، مکالمات و نگرش تراویس کشیش، یک کهنه سرباز سابق جنگ LÃbano و لیندا Wishkob، که TA £ انسان زشت می تواند تبدیل شود. â € œThe Round Houseâ € دارای یک داستان و روایت نفیس، یک هیجان انگیز ادبی عمیق و اصلی است؛ در ابتدا، مرتکب جرم à ©، تحقیقات £ avança در زمینه های متعدد و تحت múltiplas vertentes.A نفیس نوشتن لوئیس Erdich خواهد جزئیات را با یک کپی به ساخت و ساز £ از تاریخ و تاریخ را نشان می دهد آنها را با دو جزء فرهنگی و تاریخی پیوند می دهند؛ واقعی صفحه ترنر، @ @ خطوط کامل و بین خطوط، صادقانه و در حال حرکت کتاب با brilhante.Que نهایی برای من یک همیشه بدون â € â € œfinalâ € © |As زنان در £ £ به دا حساب از اهمیتی که مردان نسبت به منظم عادات خود دارند. ما جذب و پیروزی خود را در بدن ما، ریتم خود را در استخوان هایمان جذب می کنیم. »(ص 11)

مشاهده لینک اصلی
چنین کتاب زیبایی نوشته شده است. من پس از خواندن کتاب Shadowtag، کتاب قبلیم، طرفدار ارردریش بودم. خانه گرد بسیار بهتر است. داستان Antone Bazil Coutts یا جو، یک فرزند سیزده ساله ای است که در اقامتگاه Ojibwe هندی در هوپدانس، داکوتای شمالی زندگی می کنند، روایت شده است. پدرش یک قاضی قبیله ای است و مادرش، فردی است که کار می کند ثبت نام و ردیابی سرنوشت هندی را انجام دهد. در روزی که کتاب باز می شود، مادر جوس مورد تجاوز قرار می گیرد و به وی هشدار می دهد. جی مصمم است تا مردی را پیدا کند که این کار را انجام دهد، هر دو مادرش را بهتر می کند و به عنوان یک بهانه ای برای خارج شدن از خانه که او نمی تواند با مادرش روبرو شود. در این او چندین همکار دارد، یکی از اصلیترین دوستش، Cappy. Erdrich رمانش را با کاراکترهای بسیار رنگارنگ و کاملا متوجه می کند. برای من جالب بود که آداب و رسوم بومی آمریكا شرح داده شده است. چنین فرهنگی درخشان! مسیحیت به نظر می رسد یکپارچه به آن مخلوط شده است - در واقع، یکی از شخصیت های رنگارنگ رمان، کشیش کاتولیک بی نظیری است که بچه ها در ابتدا مظنون هستند و بعدها به احترام می افتند. مردم به توتم، ارواح و رویاها اعتقاد دارند، آنها همچنین به مریم مقدس اعتقاد دارند. این رمان همچنین در مورد پیچیدگی قوانین رزرو است و اینکه چگونه ناعادلانه به مردم اصلی این کشور هستند. در یک لحظه، پدر جوئه ناامید می شود که هیچ کس نمی تواند به فردی که زنش را تجاوز می کند، حتی اگر می داند که مرد است، چرا که نمی داند دقیقا چه کسی تجاوز جنسی را انجام داده است، چه در زمین رزرو و چه در خارج. جو به تدریج با سیستم خلع سلاح می شود و کارهایی که پدرش انجام می دهد، باعث می شود که او به مسائل خود دست یابد و منجر به نتیجه گیری شوکه شود. من دوست دارم که ارردریش برای هیچ یک از شخصیت هایش هیچ اتهامی نداشته باشد، حتی در حالی که با همدردی تصویر می کند. چند بار او جو را به عنوان یک سیزده سالگی وحشی، پر از خود نشان می دهد. یکی از بخش های مورد علاقه من این است که زمانی (مشاهده اسپویلر) [Sonja، عمه اش، او را رقص می کند و سپس او را برای اینکه فقط یک نفر دیگر از یک مرد است، زمانی که تصور می کرد او پسرش است (پنهان کردن اسپویلر) ] این یک کتاب عجیب و غریب است و یکی از همه شخصیت ها - حتی متجاوز (به خوبی و به طور کامل) همدلی دارد. نوشتن یکی از بهترین هاست که در سال جاری به آن پرداخته شده است و این طرح صفحات را به حرکت در می آورد. آن را به خوبی به عنوان هر رمان های کارآگاهی Ive خواندن - بهتر است، در واقع، به دلیل شخصیت های آن. فرگوت اضافه کنید که من آن را از Goodreads دریافت کردم!

مشاهده لینک اصلی
این نوعی از کتاب است که نفس من را به خاطر شیوه ای عالی که در آن ساختار یافته است دور می کند. همه چیز با هم بافته شده و هیچ جزئیاتی از بین رفته است. شخصیت اصلی، جو، پسر 13 ساله است. این یک انتخاب الهام بخش است، زیرا سن آن است که ما یک جهان (کودکی) را برای ورود به یک دیگر (بزرگسالی) ترک می کنیم. با این حال، این یک تغییر ظریف نیست. بعضی روزها با لذت های نور مانند دوچرخه، جنگ ستارگان، پیاده روی ستاره و کمپینگ صرف شده اند. دیگران با تحقق سنگین مسائل بزرگسالان خرج می کنند. جرمی که این کتاب را راه اندازی می کند نیز توجه به تقاطع دو جهان است: قانون ایالات متحده و قانون قبیله ای. جو به ما می گوید که ... مشخص نبود جایی که جرم مرتکب شد - در سرزمین های ایالتی یا قبیله ای - و یا متعهد شد که یک هند یا غیر هند باشد. من قبلا در یک روش ابتدایی می دانستم که این سوالات در اطراف حقایق پیچیده می شوند. من هم میدانستم که این سوالات حقایق را تغییر نخواهند داد. اما آنها اجتناب ناپذیر راه ما را به دنبال عدالت تغییر می دهند. با این حال، تقاطع دیگری از دنیای بین آنچه دونالد فیکسیکو به عنوان «اندیش فکر کردن» و «جهانی خطی» نامیده است، اتفاق می افتد. به عنوان مثال، رویاها چه هستند؟ سرانجام، کسی که نمیتواند کتابی را بخود جلب کند که عناوین فصل آن به طور مستقیم از قسمتهای پیاده روی ستاره دنبال می شود: نسل بعدی. من وقت زیادی را صرف فکر کردن در مورد هر فصل / قسمت صرف کردم، به یاد می آورد که چه پیامی از قسمت های منتقل شده است و با توجه به این که چگونه ممکن است مربوط به کتاب اریدیچ باشد. (بله، این یکی دیگر از تقاطع جهان است). وقتی به فصل با عنوانSkin of Evil @ آمدم، تقریبا نمیخواستم ادامه دهم. اما من انجام دادم. این کتابی است که اغلب ذهن من را فریب می دهد و فهمیده است که این فقط یک تقاطع دیگر از جهان نیست بلکه چیزی است که ما می خواهیم یک کتاب را انجام دهیم.

مشاهده لینک اصلی
لوئیز ارردریش، به خاطر روندهای آشکار او در رابطه با زندگی بومیان آمریکایی، این را در سال 1988 در داکوتای شمالی رزرو کرده است. Roundhouse بر جوان جوانی جو متمرکز است. جو بعد از تجاوز وحشیانه مادرش و امتناع از تجربیاتش صحبت می کند، جو تلاش می کند تا با فیزیکی و ذهنی آرامش او مقابله کند و با تلاش برای کمک به او و درک آنچه که به وجود آمده، مقابله کند. سوالات مربوط به صلاحیت و قانون معاهده پیچیده امور. با درک نابرابری های قضایی گذشته، جی به دوستانش کمک کرد تا به تحقیق در مورد جرم کمک کنند. Erdrich رنگ جواهانی را که از سن و سالهای هر دو جهانی و خاص است، به طوری که او به طرز ماهرانه ای در صدای یک مرد جوان صحبت می کند و توصیف بسیاری از آنتیویچ های معمول نوجوانان است. می توان رابطه او با پدر و مادر خود را با تلاش برای بلوغ و حفظ حریم خصوصی مشاهده کرد، در حالی که اغلب به آنها با نیاز به حمایت از یک کودک جوان مربوط می شود. این کتاب انتخاب گروه کتابی است که من فقط به آن ملحق شده ام. داستان با جزئیات در مورد رزرو زندگی رسیده است. Erdrich با شخصیت غنی از کاراکترهایش طعم، طنز و عمق را فراهم می کند. همیشه لذتبخش است که بخوانید پروسهای که به خوبی شناخته شده است، اما گاهی اوقات علاقه من به این داستان باقی مانده است. با وجود این، مطمئن هستم که من به دنبال یافتن پیشنهادات این نویسنده هستم.

مشاهده لینک اصلی
من به شدت به این کتاب نگاه کردم. کتاب مقدس فصل 1، آیه 4 - یک نسل از بین می رود، نسل دیگر می آید، اما زمین برای همیشه باقی می ماند. مطمئنا مزدور، مگر اینکه من این کلمه را نفهمیدم: من از مهاجم-دارت وادار در مقابل امپراتور استفاده می کردم که دیوانه شد تا دوستانش را از دشمنانش مرتب کند. ماده بد در مقابل شرارت اخلاقی تنها چیزی که خدا می تواند انجام دهد و همۀ زمان ها این است که از هر موقعیت شرارت خوبی بدست آورد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه گرد


 کتاب میراث گمشدگی
 کتاب آسیاب کنار فلوس
 کتاب مادر
 کتاب جاناتان استرنج و آقای نورل
 کتاب خانه قانون زده
 کتاب شبکه آلیس