کتاب خانه زاد

اثر ریچارد رایت از انتشارات هاشمی - مترجم: سعید باستانی-داستان تاریخی

این کتاب بهترین فروش و موفقیت آمیز بود. پسر بومی (1940) یک رمان نوشته شده توسط نویسنده آفریقایی آمریکایی ریچارد رایت است. از همان آغاز، Bigger Thomas به زندان رفته بود. این ممکن است برای حمله یا خرابکاری های کوچک باشد؛ به احتمال زیاد، آن را برای قتل و تجاوز بود. بومی پسر داستان داستان این سیاه پوست مرد جوان را در یک مارپیچ پایین به دام می اندازد پس از آن که او یک زن سفید سفید را در یک لحظه ناگهانی وحشت زده می کشد. ریتم قدرتمند رایت در شیکاگو در دهه 1930 بازتابی بی نظیر در مورد فقر و احساسات ناامیدی افراد محلی در داخل کشور و آنچه در ایالات متحده آمریکا به شمار می آید، است.


خرید کتاب خانه زاد
جستجوی کتاب خانه زاد در گودریدز

معرفی کتاب خانه زاد از نگاه کاربران
اول از همه، من شوکه شدم - این کتاب در سال 1940 منتشر شد. این نه تنها توسط یک ناشر آمریکایی منتشر شد، بلکه به عنوان خوانده شده، به خوبی خوانده شده و حتی به عنوان انتخاب یک کتاب ماهانه انتخاب شد ( هرچند برخی از تغییرات در نسخه BotM برای حذف برخی از مواد قابل اعتراض بیشتر ساخته شده است). کسی توضیح می دهد که این اتفاق افتاد؟ این کتاب چهار بار بحث در مورد انگور گناه است و هر دو در همین سال منتشر شده است. اکنون سلب مسئولیت: بیشتر (اگر نه همه) کتاب ها با تبلیغات خاصی پر می شوند. گاهی اوقات آن را در آنجا پاشید، گاهی اوقات در تبلیغ قرار می گیرد و از طریق صفحات تلنگر به دام شما می افتد. خواننده پسر بومی ممکن است بخواهد از قبل بفهمد که نزدیک به دومی است. خوانندگان که ذهن خود را در مورد کمونیسم تشکیل داده اند و از داشتن شایستگی در هر چیزی که از کمونیسم پشتیبانی می کند، متنفر نیستند. اگر این کار را نکنید، این کتاب را بخوانید زیرا شما تنها امتیاز را کاهش می دهید. در کل، من واقعا از بومی پسر لذت بردم. من به طور قابل ملاحظه ای از مرد نامرئی الیسون در مورد سبک و تن یادآور شدم. با توجه به این که الیسون و رایت نه تنها معاصران بودند، بلکه به خوبی شناخته شدند، این شباهت در همه جای تعجب نیست. رایت کار شگفت انگیزی را ایجاد کرد که باعث ایجاد احساسات متضاد از خواننده اش شد. اگر چه بعضی از خوانندگان بی تردید بزرگتر توماس را نفرین می کنند و بعضی از آنها برای او ریشه دارد، اکثر اوقات هر دو نسبت به او دلهره آور و متواضع خواهند بود. این نتیجۀ تسلط بر رایت از سوژه و دست زدن به آن است. نقاط رایت در مورد روابط نژادی از طریق شخصیت های او سخنرانی و نقطه نظر است. من فقط دو شکایت کوچک در مورد این کتاب داشتم. اول از همه، می توانست یک سوم مواد را تخلیه کند و خوب بود. در طول کتاب، رایت نسبتا تکراری است. افکار بزرگتر اغلب خود را تکرار می کنند. صحنه های بعدی کتاب را بکشید. صحنه های دادگاه، در حالی که جزء پیام های کتاب، به نظر من مسخره است. آیا وکلا واقعا اجازه داشتند برای مدت طولانی ادامه دهند؟ دوم، به نظر میرسد رایت نیاز به توضیح دادن چیزهای کمی برای خواننده دارد. شاید او اعتقاد مخاطبانش را داشت که نمی توانست آن را بنویسد و شاید آنها نمیتوانستند آن را بپوشانند، اما سرگردان کردن خواننده را که «آن را می فهمد» را از بین می برد. «پسر بومی، منحصر به فرد است در روابط نژادی در اوایل نیم قرن بیستم. من آن را برای هر کسی که علاقه مند به موضوع است توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
باور نکردنی این بهترین بخش مدرنیسم است. بدون اینکه به طور کامل رها شدن طرح و چیزهایی که داستان را متحول می کند و بدون تسلیم شدن به پروسۀ جریان آگاهی بیش از حد نوشته شده، بدون هیچ گونه ضرب و شتم از استبداد فکری، رایت با این وجود خود را درون خود قرار می دهد و از تکنیک ها و نگرانی های مدرنیست استفاده زیادی می کند. او این کار را با درک مارکسیسم انجام می دهد که به مراتب فراتر از هر نوع بوهمی است. اما مارکسیسم او هیچ وقت آموزش نمی دهد. کتابی که بیشترین نزدیکی به ادبیات دیگر ادبیات پرولتری است، در مکس است که قهرمانانه آن کاملا بدون تردید تضعیف شده است. زمینه های فکری و سیاسی این رمان نیز توسط تعامل با روانکاوی و سنت سیاسی سیاه پوست آمریکایی متحول شده است. این سنتها به عنوان دکوراسیون فکری و یا علامت های متنوعی از چشم انداز روشنفکری بافته شده اند: رایت واقعا روابطی میان سنت هایی که به او علاقه دارند، ایجاد می کند. ماسک نژادی Du Boiss / حجاب / پرده یک شکل از بیگانگی مارکس است؛ تکنیک روانکاوی به عنوان وسیله ای برای تحقق خود، به عنوان یک گام به سوی درک سیاسی و فعالیت انقلابی تبدیل می شود. همچنین پانچ فوق العاده عاطفی را بسته می کند: رایت خشونت های خود را قوی تر و وحشتناک تر از هر کسی که می توانم بفهمم، و Biggers برای بیان خود در صفحات نهایی تلاش می کند واقعا حرکت می کند. و لبخند بسته شدن او ویرانگر است. حتا این واقعیت که شخص بزرگ Bigger تنها شخصیت اصلاح شده و زندگی است، دارای غرض خاصی است: به این معنی است که کتاب به مقاومت در برابر هرگونه تلاش در جهت نادیده گرفتن او یا کاهش دادن چیزی به معنای معنایی نمادین است. بزرگتر به نظر می رسد به عنوان یک انسان، و نه یک نوع. او دارای ارزش است که غیرمعقول یا مشروط نیست.

مشاهده لینک اصلی
پسر بومی یک رمان است که چشم انداز دیگران را باز می کند که نمی دانند چه احساسی دارند که با نابرابری رفتار کنند. محیط زیست Biggers او را تبدیل به شخص او تبدیل شد به دلیل جامعه خود را untied نشده بود. بزرگتر به سختی برای پنهان کردن ترس هایش از جهان عمل کرد، اما زمانی که احساس آزادی او دستگیر شد، آینده او شکسته شد. Bigger شروع به شک و تردید افکار خود را به دلیل آن بود که گفته می شود خجالت آور؛ محیط محیط Biggers او را با درگیری های انسان در مقابل انسان، مرد در مقابل جامعه، و مرد در مقابل خود را مقابله است. بهترین بخش در مورد سبک نوشتن ریچارد رایتز این است که خواننده را احساس می کند که این صحنه را تجربه می کند. توصیفات و گفتگوهای رایت باعث می شود یک تصویری را که در کتاب اتفاق می افتد تجسم کنید. این یک مهارت است که باعث می شود خواننده در مورد وضعیت موجود فکر کند. یک نویسنده که خواننده را در مورد علت و معلومات خود سوال کرده است، نویسنده موفق به اطمینان از این که خواننده بینش را در مورد تجربیات شخصیت ها به دست آورده است، موفق شده است. تا پایان کتاب، وکیل Max، Biggers به ​​Bigger توضیح می دهد که نه تنها کسی که احساس می کند که چیزهایی که او انجام داد، برای اینکه جایی که می خواست، توجیه می شد. سفیدپوستان باید خودشان را نسبت به سیاهپوستان احساس کنند، تا احساس کنند که آنها جهان را کنترل می کنند، اما آنچه آنها نمی فهمند این است که صرف نظر از رنگ پوست، آنها احساس مشابهی می کردند و همین کار را می خواستند. به طور کلی، بومی پسر تا به حال شده است یکی از بهترین کتاب ها به دلیل ایده ها، صدا و انتخاب کلمه است.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از بهترین کتابهایی است که تا به حال خوانده ام. این نوع کتابی است که سخت است در مورد آن توضیح دهد یا توضیح دهد، نوعی کتاب که باید بخواند تا بتوان آن را درک کرد. اما اگر بخواهید خلاصه ای از کتاب را بخوانید، گزیده ای از صفحه ویکیپدیا است که بسیار بهتر است از خلاصه ای که در مورد Goodreads وجود دارد: ولی در حالی که از جنایات بیگراس عذرخواهی نمی کند، رایت از عدم اجتناب ناپذیر سیستم در پشت آنها دلسوز است. این رمان یک بیانیه قوی درباره نابرابری های نژادی و بی عدالتی های اجتماعی است که بسیار عمیق است و تقریبا غیرممکن است که بتوان تعیین کرد که انتظارات و انتظارات جامعه چه خواهد بود و آزادی آغاز خواهد شد. همانطور که وکیل بیگرس اشاره می کند، هیچ فرار از این سرنوشت برای مشتری خود و یا هر آمریکایی سیاه دیگر وجود ندارد، از آنجا که آنها محصول ضروری جامعه است که آنها را شکل داده و آنها را از زمانی که تولد دقیقا آنها قرار بود باید به آنها گفته شود. فوق العاده قدرتمند، ناآرام، کتاب شدید. بعضی از باورهای عمیق تر ما را به عنوان یک کشور سوق می دهد. با توجه به نمادگرایی و پیام های عمیق، می توان آن را سرگرم کننده، با برخی از تصاویر وحشتناک و هیجان انگیز است که به نظر می رسد متعلق به یک فیلم هچاک است. ریشارد رایت یک نویسنده باور نکردنی است، کاملا کنترل داستان، اما او همچنین می تواند شدید ( برای مثال، دفاع وکیل Biggers طول می کشد برای 17 صفحه). و اگر چه این کتاب فقط چند هفته طول می کشد، به نظر می رسد سال ها با تمام ایده ها و پیام های ارائه شده و تغییرات چشمگیر زندگی Bigger و همه کسانی که در اطراف او هستند.

مشاهده لینک اصلی
فکر اول من این بود که ما در 75 سالگی بسیار دور افتاده ایم. من نمی توانم بگوییم ما پیشرفت هایی را به عنوان یک جامعه انجام دادیم، اما شما احتمالا می توانید کل طرح پسر بومی را بپذیرید و آن را در دوران فعلی قرار دهید و واقعا نباید چیزی را تغییر دهید. بنابراین، بسیاری از مردم هنوز هم احساس ناامیدی و انزوا را به همان شیوه که Bigger در سراسر داستان بیان شده است. من قصد ندارم به هر نوع بحث اجتماعی در این زمینه دست یابم، اما باید بهتر عمل کنیم - همه ما باید بهتر عمل کنیم. فکر دیگر این که من به طور قابل ملاحظه ای اهمیت داشت، اهمیت پدران است. پدر Biggers هرگز ذکر نشده است. او هیچ ارتباطی با خانواده اش ندارد - ما حتی نمی دانیم چرا چی وجود ندارد. اجازه دهید من به مدت یک دقیقه به عنوان یک معاون روانشناسی من بهreal world @ تجربه کنم. من از بسیاری از سخت ترین موارد خودم به عنوان یک درمانگر کودک فکر کردم و اکثر آنها با روابطشان با پدرانشان مشکل داشتند. این ها پسران و دختران از انواع مختلفی از اقتصاد اجتماعی و اجتماعی بود، هر دو جنس، سیاه، سفید، اسپانیایی، خاورمیانه ... من می توانم ادامه دهم. برای همه این بچه ها پدرانشان به هیچ وجه غایب نبودند و مسائل بزرگ را ایجاد کردند. بدیهی است، Bigger دارای برخی از صفات روانشناختی ترسناک است که احتمالا با حضور پدر یا پدرش پیش از آن در زندگی او تسکین یافته نیست، اما ارزش آن را در مورد چگونگی انجام این کارها متفاوت می داند. بررسی کامل اینجا https: // ennleesreadingcorner.wordpres ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه زاد


 کتاب ذرت سرخ
 کتاب داستان یک نام جدید
 کتاب آن سوی آبی بی کران
 کتاب مجرمان را بیاورید
 کتاب گیرنده شناخته نشد
 کتاب گزارش محرمانه