کتاب خانه روان

اثر یا جسی از انتشارات نشر نون - مترجم: محمد حکمت-داستان تاریخی

خانه‌روان داستان هفت نسل است در گستره‌ی سه قرن و دو قاره. داستان زندگی و زنده ماندن، ایمان و تردید، داد و بیداد، از پا افتادن و برخاستن، بخشیدن و فراموش نکردن و داستان آب و آتش. داستان‌ آنانی که ماندند و هراسشان از آتش و آنانی که برده شدند و وحشتشان از آب.

سرنوشت برای افیا و اسی، دو خواهر ناتنی و بی‌خبر از وجود یکدیگر، دو مسیر متفاوت را برگزیده و یا جسی ما را همراه این دو در این مسیر طولانی که تا شش نسل پس از آن‌ها ادامه دارد با خود می‌برد. از سرزمین‌های داخلی و ساحلی غنا در قرن هجدهم تا پنبه‌زارهای جنوب آمریکا، تا معادن زغال‌سنگ آلاباما، تا ایالت‌های آزاد شمال آمریکا و تا کالیفرنیا و غنای امروز، خانه‌روان داستان تکان‌دهنده‌ی ما انسان‌هاست که با وسعت و کششی کم‌نظیر و با نثری پراحساس همه‌ی ما را به فکر وامی‌دارد که هم نقش نسل‌های گذشته را در ستمی که رفته به یاد آوریم و هم به وظیفه‌ی خود در قبال ستمی که همچنان می‌رود بیندیشیم.


خرید کتاب خانه روان
جستجوی کتاب خانه روان در گودریدز

معرفی کتاب خانه روان از نگاه کاربران
بذر خشونت جمعیUAU! چه اتفاقي افتاده است من به این نویسنده تازه کار به این عکس های فوری رمان تسلیم! داستان در فلپ História.Episódios گفت توسط کسانی که به زندگی و رنج می برد. FicçÃμes از یک واقعیت است که یک خط از وقایع با raÃzes در escravatura.Sementes از Violência که بزرگ شد اتفاق افتاد و میوه با مته سوراخ: داستان رنگ آمیزی ضرب و شتم، violaçÃμes، separaçÃμes forçadas، segregaçà 3 لیوان SA © O £، جنگ، نژادپرستی ... سخت به آزمون sobrevivência که نشان می دهد قدرت از زندگی، که همچنان ادامه دارد و impÃμe! ... تظاهرات یک Violência جمعی، یک رکورد نشانه که سدیم £ ما می توانیم به نوبه خود خشونت که اشتباه است! متعلق به ما، و در نتیجه جنایات هر زمان که ما leme.E ترک کند زیرا هرگز à © بیش از حد، یک بار دیگر، یک پرتو نور در حال سقوط در جمعی £ NegridÃ! à ‰ سمت انسان بیش از حد غیر انسانی وجود دارد! در معرض تمرکز کنید در دل شکسته! ... \"از شر شیطانی متولد شده است. این رشد می کند این Transmuta و در نتیجه گاهی اوقات، انجام £ برای دیدن شر در جهان começou به شر در ما própria home.The خود €Rumo خانه @ à © خواندن که ارضا coraçà ذهن شما پنج ستاره وجود دارد که به هیچ وجه مطلوب نیست! یا گیزای در پارابین است! آنچه در این رکورد کیفیت دنبال می شود میل من است :)

مشاهده لینک اصلی
Onvan: Homegoing - Nevisande: Yaa Gyasi - ISBN: 1101947136 - ISBN13: 9781101947135 - Dar 305 Safhe - Saal e Chap: 2016

مشاهده لینک اصلی
این به راحتی خواندن مورد علاقه من از سال 2017 است. در طول نسل های بسیاری، ما خانواده های دو خواهر نیمی را دنبال می کنیم. من با نوشتن و بافندگی شخصیت ها و گردنبندی که از طریق نسل ها به داستان منتقل شد، از بین رفته بودم. من نفس نفس زدن و از دست دادن کلمات. یک رمان مثل این است که اغلب اتفاق نمی افتد، اما زمانی که آن را انجام می دهد، وقت خود را به آن را خیس کن و لذت بردن از آن.

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره عالی اجرای یک رمان. فقط 300 صفحه طول می کشد، از یک قرن پیش یک خانواده و دو کشور - آمریکا و غنا - که همگی در حال وقوع تولد، مرگ و پس از برده داری در هر دو کشور هستند را دنبال می کند. چشمگیر.

مشاهده لینک اصلی
@ هیچ کس فراموش نمی کند که آنها یک بار اسیر بودند، حتی اگر آنها در حال حاضر آزاد است. @ چنین هیجان هنگامی که یک نویسنده اعلام خود را در مرحله ادبی با یک شروع مطمئن و بلند پروازانه. حماسه در محدوده و حمل یک پیام مهم، Homeending یک جهنم از اولین است. یا گازی - به یاد داشته باشید که نام. داستان داستان ثروت یک خانواده آفریقایی را به دو رشته تقسیم می کند. Effia Otcher روستای خود را ترک می کند تا با یک برده برده بریتانیا ازدواج کند و زندگی راحت را در قلعه کیپ ساحل Fanteland، که بعدها بخشی از غنا می شود، زندگی می کند. در زیر قلعه در خونسردی، سیاه چال های پر سر و صدا، اسیران وحشت زده در انتظار سرنوشت خود هستند، توسط قبایل محلی به اروپایی ها فروخته می شود. شرایط بسیار ناخوشایند است، به طوری که بسیاری از جسد در زندان زن قرار دارند که همه آنها مجبور بودند دروغ بگویند، به همین علت زنان می توانند در بالای آنها قرار گیرند. در میان آنها، فیلیاس، خواهر ناتنی، Esi است. در فصلهای متناوب ما دنبالهروهای خطوط این دو شخصیت را دنبال می کنیم: فرزندان Esis برای کارآموزان بی رحم آمریکایی در زمینه های پنبه به سر می برند، در حالی که فرزندان Effias باید با عواقب همکاری با برده های برده زندگی کنند. در بخش های آفریقایی که Homeending واقعا زنده می ماند ورود اروپایی ها سبب بروز جنگ در این پادشاهی ها می شود - قبایل اجازه می دهند حرص و آز برای اقدامات خود و خون زیادی برای برآورده شدن تجارت برده سود آور است. چند سال بعد آنها از این تصمیمات عذاب می کشند: این اقدامات ناامیدانه خود خرابکاری به شدت به وجدان خود اهمیت می دهند. فیلسوف پسر کیوی از خانواده تجارت وحشت دارد اما جایگزین او این است که به عنوان فقیرنشین در فقر زندگی کند. در بخش هایی که در روز کنونی غنا قرار دارد، قلعه و قلعه های آن همچنان ایستاده اند، به عنوان یک جاذبه توریستی محبوب عمل می کنند، اما همچنین یک یادبود دلسرد کننده از گذشته های وحشتناک است. بخش های آمریکایی بیشتر نشاط آور نیستند. کار غرورآمیز و شکنجه محکوم به نظر می رسد. عیسی دختر ناس است که اغلب شلاق زده است که پوست زخم شده مانند یک بدن دیگر است و به خودی خود، شکل مانند یک مرد با آغوش او را از پشت با سلاح های خود را حلق آویز گردن گردن @ عشق تنها شیب نور در تاریکی است و خوشبختانه بعضی از مردم فرار می کنند تا زندگی جدیدی را در مکان هایی مانند بالتیمور و هارلم ایجاد کنند. اما زخم های برده داری عمیق و آهسته در حال بهبود است. اگر در این داستان حماسی ضعف وجود داشته باشد، آن را در اندازه ی اصلی بازیگران قرار می دهد. در هر فصل ما یک شخصیت سرباز جدید را در یک زمان و مکان جدید دنبال می کنیم و انتظار می رود ارتباطات با آن دسته از اجداد افراد باشد. و فصل شروع به پیروی از الگوی مجموعه می کند: قهرمانان معمولا تحت ستم و بدون امید قرار می گیرند، تا زمانی که عشق عشق را از بین نمی برد و جرأت می کند که آنها را آزاد کند. با کشف این میراث در طول قرن ها تا کنون، Gyasi یادآوری فراموش نشدنی را در مورد اینکه چگونه زادگاه های بردگی هرگز به طور کامل بهبود نمی یابند، ارائه می دهد. همدلی او و درک عمیق از موضوع، از طریق داستان سرایی پر جنب و جوشش، درخشان است. این یک جلوه قابل توجه از صدای قدرتمند جدید است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه روان


 کتاب هر کسی به فکر خودش
 کتاب رویای سلت
 کتاب عزازیل
 کتاب ندای کوهستان
 کتاب زنگبار یا دلیل آخر
 کتاب نویسنده پشت پرده