کتاب خانه

اثر مریلین رابینسون از انتشارات آموت - مترجم: مرجان محمدی-داستان تاریخی

خانه، سومین رمان رابینسون است که سال 2008 به چاپ رسید وباز هم در گیلیاد جریان دارد و به نوعی در ادامه داستان گیلیاد و در مورد همان خانواده گیلیادی از زبانی دیگر نوشته شده. جایزه کتاب ملی آن سال، اورنج انگلیس در سال 2009 و جایزه کتاب مسیحیت امروز سال 2009 ، بهترین کتاب سال و برنده جایزه کتاب لوس آنجلس تایمز و ، پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز، بهترین کتاب سال واشینگتن پست، بهترین کتاب بزرگترین روزنامه شمال کالیفرنیا یعنی سان فرانسیسکو کرونیکل را به خود اختصاص داد.
خانه کتابی است در مورد شک ها و تضادهای موجود میان رابطه یک پدر، و پسرش که از زبان دختر خانه بیان می شود. کتابی که در عین آرامش آتش فشانی در دل دارد.


خرید کتاب خانه
جستجوی کتاب خانه در گودریدز

معرفی کتاب خانه از نگاه کاربران
من با احساسات بی نظیر شخصیت های رمان و زندگی غیر واقعی آنها درمورد مسائل معنوی و اخلاقی در انزوا از سرچشمه ارتباطات و نگرانی های زندگی مداوم معمول ناامید شدم. پروس دارای همان ویژگی های ظریف و نازکی است که کتاب های قبلی رابینسون، «خانه» و «گویلاد» است، اما اغلب روایت به دلیل طولانی بودن نسبت به چند واقعیت اساسی و انتخاب در عمل توسط شخصیت ها. در اواخر 50 سالگی، یک دختر باهوش متوسط ​​ساله، Glory، کار خود را برای تدریس به سمت بازگشت به جیلاد روستایی، آیووا ترک می کند تا از پدرش سالخوردگانش مراقبت کند، یک ستون سنت مانند جامعه ای که به عنوان یک وزیر پرستاریایی. آنها با یک سفر طولانی از قدیمی ترین پسرش، جک، که در جوانانش ناراحت کننده بود، پیوسته و منبع نگرانی بوده و در حدود دو دهه بدون تماس بوده است. در عین حال، مهربانی مسیحی، بخشندگی و امید به رستگاری در تمام تعاملات آنها فراوان است، هرچند هر یک از این سه مبارزه با حوادث پنهان خود، بیش از پیش از شکست و ناکامی در نقش فعلی خود در زندگی است. همانطور که شخصیت ها به سمت درک بهتر یکدیگر بیشتر حرکت می کنند، خواننده با یک انفجار روبرو می شود. گذشته از تعاملات منظم زندگی روزمره زندگی، برای بسیاری از رمانها، دنیای بیرونی کم است. هنگامی که جک و جلال به زندگی گذشته خود اشاره می کنند، هیچ نام یا مکان مشخص نمی شود. یک تلویزیون به دست می آید، ارائه و پنجره کوچک بحث در مورد درگیری مداوم جنبش حقوق مدنی است. رانندگی زندگی جک توسط جک به طور مرتب بر روی ماشین قدیمی کار می کند و او و Glory روزانه به باغ می روند. هیچ کس نمی جنگد یا احساسات قوی را هنگامی که با هم هستند، نشان می دهد. هیچ بیماری جدی پزشکی از پدر خواستار تلاش های چشمگیر در مراقبت او نیست. زیبایی در این مدل نوآورانه برای کاوش معنای خانه و بررسی اینکه آیا بزرگسالان واقعا می توانند به آن بازگردند وجود دارد. اما داستان تقریبا به مینیمالیسم absurdist از \"انتظار برای خداحافظ\" و یا به تنظیم فلسفی غار افلاطون تقسیم می شود. اما برای من نیاز به واقع گرایی بیشتر یا مطالب بیشتری در داستان دارم تا لذتهای کامل تضاد بین جهانی و جزئیات زندگی را به دست آورد.

مشاهده لینک اصلی
من از کتاب سوم مریلین رابینسون ناامید نشدم برای مثال، هنگامی که یکی از ادبیات خوب را بخواند، Cormac McCarthy، یکی از آنها اغلب به نوبه خود از عبارت یا عبارتی است. @ به طوری که به درستی و شاعرانه نوشته شده است @ یکی فکر می کند. این به ندرت با رابینسون اتفاق می افتد، چرا که داستان او ما را به طور کامل به زندگی شخصیت ها هدایت می کند. بنابراین تنها در نگاه عقب است که شخصیت او را زیبا می شناسد، و این تنها به این دلیل است که خود فکر می کند که داستان خود را درست به این معنی که حقیقت باعث می شود کسی احساس برطرف شدن از خود. در @ Home @، رابینسون از بهترین @ Housekeeping @ و @ Gilead @ ترکیب می کند. از یک طرف، او با خلع سوزی مبهم زندگی او را توصیف می کند. از سوی دیگر او زندگی طولانی ایمان را با مبارزات و نعمت های آن توصیف می کند. با این حال، این کتاب همانند @ Giliead @ نیست، که در آن ایمان در اینجا بسیار تاریک تر از @ Gilead @ نقاشی شده است. جک، گوسفند سیاه و سفید از Pastor Boughtons هشت فرزند، باز می گردد تا پدرش را در سن خود بازدارد. پدرش دشوار است که دوباره جک را ببیند، او را عمیقا دوست دارد، اما هنوز هم مست می شود و در میان چیزهای دیگر نیز وجود دارد. خواهر خواهر کوچکتر نیز خانه است، به پدرش در خیابان او کمک می کند. جک هر دو از آنها هراس دارد، انتظار اتهاماتشان را دارند. پدر، بوثون، پسرش را با شادی به دست می آورد. با این حال، به عنوان کتاب می پوشد، سوال در مورد اینکه آیا او دارای قدرت دوست داشتن پسر فانی او است یا نه. او جک را به اتاقش دعوت می کند تا او را به خاطر گناهان تصور و به خاطر داشته باشد، به رغم درد بزرگ این سخنان به جک. شخصیت جک به یاد ماندنی است، او با ظرافت خیره کننده مواجه است و در تمام او می گوید مثل یک طنز و طنز، مانند یک طولانی که عادت به شکست و قضاوت دارد. Boughton به من یادآوری می کند که من می دانم والدین مذهبی قوی برای دیدن فرزند خود را به مسیر باریک می روند. معنای خوبی و ظرفیت بخشندگی، نیروی ناراحتی را کاهش نمی دهد، بلکه وزن آن را کاهش می دهد. قضاوت یک احمق، یا مرد بد، یا یک دشمن، بی اهمیت است. اما نارضایتی از یک پدر خوب، دوست داشتنی و حتی مهربان، وزن تقریبا بی نظیر است. افتخار، خواهر کوچک، با برادرش گرفته شده است. او طنز، طرز تفکر و ناتوانی او را از زمانی که او در حال رشد بود، به یاد می آورد. با این حال او مظنون به آماده شدن برای محکومیت زندان او است و تنها از طریق تلاش مستمر خود در مهربانی که دوستان آنها را می پذیرد، تنها است. او در نهایت آن کسی است که چند جناح را از جک دریافت می کند و می تواند به او کمی آرامش دهد. نمی توان این داستان را خوشحال کرد. اگر موضوعی مشترک در رمانهای ماریلین رابینسون وجود داشته باشد، درد عمیقی است که مردم زیر سطوح خود قرار می دهند و نیازمند تمسخر، بخشش و مهربانی و پایداری هستند. این رنج هایی را که جهان به مردم می دهد، پایان نمی دهد، اما این باعث می شود که شاید قابل تحمل باشد. این چیزهایی است که دود می کند

مشاهده لینک اصلی
خواندن فوق العاده! خانه در مورد خانواده، عشق، زندگی و شانس دوم است. من از Gloryâ € ™ ثانیه واقعا از آنچه در طول رمان اتفاق می افتد لذت می برند، اگر چه در یک نقطه من وسوسه به سوال از واقعیت آنچه که او فکر می کند و یا تعجب در مورد چگونگی شخصیت های دیگر درک حوادث مشابه. روایت او، وقتی که به برادر و پدرش می رسد، قابل توجه، محتاط و دقیق است، به شدت فامیلی اضافه می شود (اگر شما تعجب می کنید، این راوی راوی محدود شخص ثالث نامیده می شود و من حدس می زنم که رابینسون عمدا آن را به این جا نوشت کتاب به صورت سه گانه به صورت سه گانه) من فقط به عنوان خوانده شده برای خانه Robinson توسط راه. موضوع اصلی در خانه است Goda پراویدنس و چگونه ادراک آگاهانه ما همیشه مانع از آنچه که ما نمی دانیم و یا نمی تواند درک کند. قضاوت و درک ما از دیگران به دلیل وابستگی ناخودآگاه ما به تجربیات ذهنی ما و آنچه که ما نمی دانیم، اغلب ناسازگار است. پس از همه، ما فقط می توانیم تجربه خودمان را برای دادن، اندازه گیری و قضاوت دیگران و تجربیات برداریم. جالب است که لیلا و گیلاد بخوانند؛ برای تکمیل سه گانه و شخصیت ها در مورد چیزها - به طور کامل درک محاوره ای از سه رمان است. برگزاری خانه و خانه در کنار آن، دو روایت های پست مدرن، خوش بینانه و پر جنب و جوش هستند. خانهداری روی مراحل آغازین و رسیدن به سفر، سفر گذرا به روت و سیلوی تمرکز دارد. خانه تمرکز بر مرحله بازگشت است، مرحله ای که تمام انجام آن انجام می شود، جایی که سفر به پایان می رسد و شخصیت ها از طریق تمام جنگ ها بوده و زخم هایی برای نشان دادن آن در حال حاضر (فکر می کنم که چرا جک Jack چشم او در رمان ظاهر می شود). جالب است که چگونه رابینسون تمرکز سنتی بسیاری از روایت ها را تغییر می دهد، با توجه به این که هر رمان را در قالب ماتیم سفر می بینیم. پیش زمینه های اصلی در مورد فاکتور بازگشتی (فاز بازگشت) چه اتفاقی می افتد (یا چه اتفاقی نمی افتد). تبدیل جک به تازگی اتفاق افتاده است پس از بازگشت به خانه، اما تمام تنش به دلیل شخصیت ناشی از عدم درک این (حتی خود جک) â € | همه در همه، خانه خواندن فوق العاده است! نمی توانم منتظر بمانم تا بتوانم دست هایم را بر روی گیلاد و لیلا، به خصوص لیلا، به دلیل گذراندن گذرهای راوی، به یاد بیاورم که به نوعی دنباله ای برای رویت و سیلوی خانه بازسازی است. این بازبینی تحت مجوز مجوز مجوز Creative Commons Attribution 4.0 مجاز است.

مشاهده لینک اصلی
این یک ظرافت رویای estrema.Tutti داشتن یک جای، جایی که برای رفتن و پاسخ casa.Eppure خانه های که شبیه به یک داستان esilio.La دو برادر و دو سیاه پوست امتیاز است که ایستادگی کردن در یک خانواده است که یک صفحه خالی نگاه وجود دارد immacolato.Un پیوند قوی است که فراتر از احساس گناه شخصی هر یک می رود، را در آغوش عشق که قضاوت کرد، و می داند که چگونه به oltre.Quellamore قادر به بخشش است که فقط می داند افتخار اعطا Jack.NÃ © پدر، و نه © کشیش ایمز (Ames)، و نه افتخار، اما برای جک به اندازه کافی نیست. خیلی خوب.

مشاهده لینک اصلی
حرفی برای گفتن ندارم. من باید قبل از هر چیز منصفانه صحبت کنم. او متفکرترین نویسنده ای است که تا به حال خوانده است. لطفا این کتاب را بخوانید اگر خانواده و قلب داشته باشید!

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خانه


 کتاب بگذار دنیای بزرگ بچرخد
 کتاب ارباب انتقام
 کتاب تانگوی شیطان
 کتاب گرینگوی پیر
 کتاب مارچ
 کتاب از عشق و از خاک