کتاب جین ایر

اثر شارلوت برونته از انتشارات افق - مترجم: نوشین ابراهیمی-داستان تاریخی

جین ایر (که در اصل به عنوان جین ایور منتشر شد) یک رمان نویس انگلیسی انگلیسی شارلوت برونته است. این در 16 اکتبر 1847 توسط اسمیت، الدر و لندن، انگلستان، تحت نام قلمرو کورر بل منتشر شد. جین ایر، یتیم به خانه عمه رید در گیتشده و با رعایت رژیم بی رحمانه در مدرسه خیریه لووود، با این وجود در روح و یکپارچگی ظاهر می شود. او پست پست مدرن در Thornfield را می گیرد، در عشق به آقای روچستر می افتد و مانع از ازدواج قانونی خود را در یک داستان می کند که ملودرام را فراتر می گذارد تا یک زن و شوهر جستجوگرانه برای زندگی گسترده و غنی تر از جامعه مجازی ویکتوریا به طور سنتی اجازه دهد. با یک قهرمان پر از اشتیاق، اسرار خطرناک او مواجه می شود، و گزینه های او را در نهایت می سازد، رمان نوآورانه و رمانتیک شارلوت برونتز همچنان به خوانندگان تحریک و تحریک می کند.


خرید کتاب جین ایر
جستجوی کتاب جین ایر در گودریدز

معرفی کتاب جین ایر از نگاه کاربران
عالی! خیلی ساده است

مشاهده لینک اصلی
آنچه که واقعا در مورد این کتاب عاشق شد این واقعیت بود که شارلوت برونت خود را به سمت فرمول معمول عاشقانه فراگرفت. این داستان به دنبال روحیه ای عاشقانه بود: پسر با دختری روبرو می شود، جدا می شود، دوباره ملاقات می کند، اما تقریبا مثل یک مرد است ... اما عشق غالب می شود، ازدواج می کند و با خوشحالی می گذرد. با این حال، برونت با تصدیق عاشقان، به ویژه شخصیت اصلی مرد، روچستر، کنوانسیون را مقصر دانست. برونته حتی با داشتن یک گرایش به دنبال (یونانی خوش تیپ) رقص سنت جان به عنوان Rochesters. سپس، به نظر می رسد ناراضی نیست، برونته قهرمان ما به نام ما، جین Eyre دلایل بیشتری برای متوقف کردن دوست Rochester در فصل نهایی کتاب. با این حال، عشق همه را شامل می شود، از جمله دلایل خوب و تفکر منطقی، به طوری که من با آنچه که قلب او به او می گویند مخالف هستم. نوشتن فوق العاده است هر چند می تواند برای خواننده غیر کلاسیک مفید باشد. با این حال، اگر شما به آرامی بخوانید و احکام مورد بررسی را بررسی کنید، هیچ کلمه ای هدر نمی رود. برونت زمان برای توصیف محیط، احساسات شخصیت ها و افکار خود را بیان کرد. عنصر گوتیک، که من متوجه شدم، در طول زمان برونتز خجالت زده بود، برای خنده دادن به برخی از صحنه ها، اما به عنوان شیوه ای که وی خواهر کوچکتر امیلی آن را در Wuthering Heights استفاده می کرد، استفاده می شد. این خیلی خوب بود، حتی اگر آنها خواهرها باشند، شارلوت و امیلی، به نظر می رسید که دارای سبک های متمایز هستند. طرح، اگر چه پیچیده بافته شده است، کمی شیک و باور نکردنی است، با داشتن دو تا از هماهنگی های بیش از حد دور. اما من فکر می کنم برونت قصد دارد این کتاب را بخواند که زنان آن را عاشقانه می دانند، بنابراین من در این مورد نمی گویم. پس از همه، من این کتاب را بخاطر داشتم زیرا در این تلاش دیوانه خواندن تمام کتاب های Boxols 1001 شما باید قبل از مرگ و Bloomburys 501 کتاب بخوانید و این کتاب در هر دو لیست است. من خواندن این را برای چند سال به تعویق افتادم، اما مجبور شدم این را انتخاب کنم تا در نهایت به عنوان خوانده شده شوم زیرا این کتاب به عنوان کتاب سال 2012 آوریل 2012 توسط باشگاه کتاب من، The Filipino Group (GR-TFG) در اینجا برگزیده شد Goodreads.The پیچیدگی طرح به خاطر وقایع است که Bronte مورد استفاده برای به چالش کشیدن شخصیت های بسیار جالب خود را. برونت به نظر می رسید می داند چه می تواند شخصیت های خود را از لوبیا خود را به لذت خوانندگان خود را پرتاب کند. هیچ قهرمان و خائنانی روشن نیست. هر شخصیت به تصویر کشیده شده است که فقط خودش را به زمان، مکان، رفتار مورد انتظار و هنجارهای که در قرن نوزدهم انگلستان داده بود، داده می شود. موضوعات بسیار زیادی وجود دارد که می توان از داستان آن را محاسبه کرد: عاشقانه بین عادلانه، استقلال زن، مذهب و وضعیت اجتماعی. جین اایر در مقایسه با زنان جین اوستنز رمان یک ضربه زدن است. او مستقل است، می تواند مانند یک اسب کار کند و زندگی اش در ازدواج با هیچ یک از افراد ثروتمند متمرکز نیست. برای نوشتن عالی، شخصیت های به یاد ماندنی و تم های بی انتها، من هیچ شکی ندارم که این کتاب توسط بسیاری از آنها خوانده شود بسیاری از نسل های آینده.

مشاهده لینک اصلی
این چه اتفاقی افتاد اینجا یک معجزه کوچک بود، تا کنون از آنجایی که توسط Pride و Prejudice نا امید شدم، ستایش کلاسیک ها را مشغول نداشتم. هیجان های معاصر در قلب من جای بیشتری را به خود گرفتند. من جین اایر را با نگرانی در حفره شکمم شروع کردم. به اندازه کافی، ترس های من بی اساس نبودند. من به سختی می توانم یک فصل را در روز مطالعه کنم. اما پس از آن در یک نقطه مبهم در کتاب، من شروع کردم به درک نحو، سبک، قدم زدن و انگیزه های این کلاسیک. با اخراج سومین کتاب، من نمی توانم در وجدان من به جین اایر 4-5 ستاره بدهم، و شخصیت او را نمی ستایند. برای اینکه مطمئن نیستم، من زن خانم نجیب زاده را دوست نداشتم، اما از او هم متنفر نبودم. چه اتفاقی برای من افتاده؟ من فکر می کنم که من به زودی برای خواندن کلاسیک بعدی تأیید خواهم شد، آیا یک کتابی که تقریبا هیچ عقلانی در آن اتفاق نمی افتد، مشعل مشعل من را روشن کرده است و راه را برای خواندن کلاسیک نشان داده است.

مشاهده لینک اصلی
بررسی کامل در حال حاضر نوشته شده! من برای اولین بار خوانده شده جین Eyre حدود پنج یا شش سال پیش، و من واقعا آن را دوست داشت. از آن به بعد، چندین کلاسیک زیر کمربند من دریافت کردم. کلاسیک ها بسیار متفاوت از داستان های مدرن هستند و باید متفاوت به نظر برسند. حالا که من این واقعیت را درک می کنم، خواندن کلاسی ها برای من خیلی بیشتر شده است. بنابراین، زمانی که من جین اایر را برای دومین بار برداشتم، من واقعا واقعا آن را دوست نداشتم؛ من آن را دوست داشتم اول از همه، نوشتن کاملا زرق و برق دار است. شارلوت برنت \"یکی از زیباترین رمانهای من را خوانده است. هر کلمه ای که نوشت، هدف و قدرت داشت. در این کتاب ما داستان یک سفر یتیم یتیم را از زنده ماندن تا رونق می گیریم. زندگی او را سخت دستکاری کرده است، اما او حتی با سخت ترین شرایط خود را با غرور و فریب شگفت انگیز رفتار می کند. جین متفاوت است، و به ضرب و شتم از درام خود رژه می رود. در واقع بسیاری از منتقدان امیدوار بودند باور داشته باشند که یک زن در هنگام انتشار اولین کتاب آن را نوشته بود. زمان هایی وجود دارد که جین خم می شود تا به عقب به تلاش برای کسانی که در زندگی خود را لطفا به دلیل آن است که به طوری ناامید برای عشق و خانواده است که او هرگز، اما او همیشه نقطه شکستن است. وقتی جین به شدت تحت فشار بود، همیشه جرثقیل محکم ایستاد و از هویت خود را به کسانی که آرزو می کردند او را به آرمان های خود قالب بندی کند، از دست بدهد. â € œ من هیچ پرنده و هیچ خالصی را به من نمیدهد. این یکی از قدرتمند ترین خطوطی است که تا به حال خوانده ام. جین همیشه وقتی که با کسانی که مایل به از دست دادن این حقوق غیرقابل قبول از او هستند، به خواست آزادی او و آزادی او احترام می گذارد و همیشه از این حقوق دفاع می کند. حتی در مواجهه با از دست دادن آن چیزی که برای اکثر اوقات در جهان خوشی دارد، او نخواهد بود و یا مجبور نیست که اصول خود را به خطر بیندازد. چیزی دیگر که من واقعا درباره این کتاب با «برندا» دوست داشتم: «ایمان که از صفحات روشن . در این کتاب بسیاری از الاهیات و کتاب مقدس و روح را جستجو کرد. اما آنچه من بیشتر دوست داشتم، این واقعیت بود که هرگز آن را مجبور و یا غریب ندیدم. ایمان به اندازه ی بخشی از «زمان» تنفس بود و به همان اندازه طبیعی به تصویر کشیده می شود. و البته، این عاشقانه است که این کتاب بیشتر شناخته شده است. این زیبایی است، اما چیزی نیست که به من تعلق دارد. در حالی که ممکن است معروف ترین جنبه رمان باشد، موضوع اصلی نیست. به نظر من، جین ایور داستان دختر است که از سختی ها رنج می برد و خودش را پیدا می کند و همیشه از این هویت محافظت می کند. بدون تردید، این در پنج طبقه برتر من است. و بدون شک، این یک کتاب برای بازنویسی است. برای بیشتر از بررسیهای من، و همچنین داستان و افکار من در زندگی، وبلاگ من، Celestial Musings را بررسی کنید.

مشاهده لینک اصلی
â € œ من هیچ پرنده و هیچ خالصی را به من نمیدهد: من یک انسان آزاد هستم با یک اراده مستقل. »\nبنابراین، داستان می رود: جین اایر تنها در جهان است. هیچ پدر و مادر، تنها یک عموی که او را گرفت، اما بعد از آن فوت کرد و او را تنها با عمه و برخی از خواهر و برادرش که از او نفرت می گرفتند و فکر می کند او دچار کمبود و بی حوصلگی و بعد او را در مدرسه Lowood، یک مدرسه دولتی، جایی که شرایط مسکن وحشتناک است و حتی بدتر می شود به طوری که تورفوس اعتصاب می کند و جین تنها یکی از دوستانش را از دست می دهد، هلن برنز. این کتاب پس از چندین سال به جلو می رود و جین، در حال حاضر یک معلم، مدرسه Lowood را ترک می کند و در Thornfield Hall جایی که او با استاد خانه، ادوارد روچستر، که او کاملا قابل توجه است، در سمت زشت، ملاقات می کند، اما به آرامی و به طور پیوسته احساسات خود را به وجود می آورد. و سپس همه چیز در مورد او، به او، زیبا است. این رمان واقعا من را شگفت زده کرد، می دانید. فصل اول، داستان داستان جانز به عنوان یک کودک، بسیار شگفت انگیز بود و من احساس خواندن یک داستان خوابیدم و برای من کاملا شگفت انگیز بود. موضوع کل داستان عشق حماسی است و من نمی توانم کمک کنم اما جین و ادوارد را دوست دارم. آنها هر دو شخصیت های برجسته ای عمیق بودند و من نمی توانم به اندازه کافی از آنها به دست آید، مخصوصا زمانی که با هم و بحث می کردند. شیمی بین آنها چی قابل ملاحظه بود و من دروغ نمی گویم وقتی می گویم که می دانم این دو در نهایت به عشق می افتند وقتی که آنها برای اولین بار ملاقات کردند و چشم ها را بر یکدیگر متمرکز کردند. آنچه که بر من تاثیر گذار بود این واقعیت بود که جین چنین بود شخصیت قوی، نه کاملا احمقانه و یا آسان به دستکاری است. از مراحل اولیه زندگی او، انتخاب های خود را انجام داده بود و نمی ترسید از آنها حمایت کند و در صورت لزوم از آنها حمایت کند. جوانب مثبت دیگر این است که داستان می تواند کاملا تیره و تلخ باشد و باعث می شود که کتاب حتی بیشتر شگفت انگیز باشد. چیزی بود که من هیچ وقت ندیدم، چیزی شبیه به پیچیدگی طرح، که ما آن را در رمان های کلاسیک نادیده می گیریم. من آن پیچ و تاب را دوست داشتم و می فهمم که چرا جین واکنش نشان داد، اما اگر این داستان هر چیزی را به من آموخت، این است که اگر دو نفر متعهد به همکاری شوند، هیچکس نمی تواند بین آنها ایستادگی کند. پیدا کردن و سپس از دست دادن کسی و سپس یافتن راهی برای بازگشت به آن، به نظر می رسد یک داستان قدیمی به عنوان زمان است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جین ایر


 کتاب ماه پنهان است
 کتاب زندگی واقعی وینی خرسه
 کتاب سقوط پادشاهان
 کتاب کیمیا خاتون دختر رومی
 کتاب نبرد
 کتاب میراث گمشدگی