کتاب جوینده طلا

اثر ژان ماری گوستاو لوکلزیو از انتشارات نشر چشمه - مترجم: پرویز شهدی-داستان تاریخی

Prospector دستاوردهای تاج و تخت از یکی از فرانسیس رمان نویس معاصر معاصر و یک کار غنی با حساسیت و تهاجم فراموش نشدنی است. این نوید قرن در جزیره موریتیوس است و جوان الکسلی لایتنگ با وجود والدین و خواهر محبوب خود، از وجود خویشاوندی لذت می برد: نمونه هایی از لذات امتیاز، کاوش در صورت فلکی و فلکی های گرمسیری، و رویای گنجینه ای که مدتها پیش توسط افسانه ای ناشناخته Corsair. اما با مرگ پدرش، الکسیس باید بهشت ​​بهشت ​​و دوران کودکی خود را ترک کند و وارد دنیای سخت و ناتوان و شرم شود. سالها بعد، الکسیس با ایده یافتن گنجینه Corsairs و از طریق آن، سحر و جادو گمشده و فراوانی جوانان خود را گرفتار شده است. او از کار و خانواده رها می شود و تلاش می کند که او را از جزایر گرمسیر از راه دور به جهنم از جنگ جهانی اول برساند. با پیچیدگی و نجیب زاده، اشاره و دلتنگ، پرشور، شبیه به شرایط انسانی است (Le Mond) توسط یکی از مهمترین شخصیت های ادبی در اروپا امروز.


خرید کتاب جوینده طلا
جستجوی کتاب جوینده طلا در گودریدز

معرفی کتاب جوینده طلا از نگاه کاربران
بسیاری از نمادین (به عنوان مثال، مردان مدرن مایل به بازگشت به بهشت ​​را از دست داده اند؛ غیر انسانی برای انسان، اعم از اعضای خانواده یا غریبه، معنای / ارزش زندگی؛ چمن همیشه زرد در جای دیگر و غیره). طرح کوچک و توسعه شخصیت. تصاویر دوست داشتنی من از SaramagosThe Cave @ یاد می گیرم.

مشاهده لینک اصلی
من فقط این را مرور کردم و به دلایلی آن را ذخیره نکردم ... بنابراین من همه چیز را دوباره تایپ نمی کنم. Hmmph.Overall، @ من خوب پیدا کردن @ داستان - من دوست داشتم قطعات که در آن بیابان در بیابان - من آرزو می کنم بیشتر در مورد Mauritius می دانم، و این کتاب با یک نقشه آمد جایی غربی مانند غریبه مانند خودم می تواند بهتر شود حس جغرافیایی

مشاهده لینک اصلی
من این داستان را دوست داشتم، عاشق فیلم های زیبا، دوست داشتن توصیف و شخصیت اصلی و جستجو برای پدران @ دارایی @ من به مکان ناشناخته مرا گرفتم، من در آن نفوذ، و هنگامی که یک کتاب می کند که من در عشق .

مشاهده لینک اصلی
این فانتزی عجیب و غریب استعمارگرانه است که من خودم را مجبور به پایان دادن به امیدوار بودم که لو کلاسیو اشتباه من را اثبات کند. فقط چندین بار می توانید چهره های سیاه پوست را به عنوان @ impassive، @ @ impenetrable، @ و غیره توصیف کنید تا قبل از آن نه تنها توهین آمیز، نوشتن بد آن.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به من توسط یک دوست توصیه شد و من واقعا از خواندن آن لذت بردم. تکامل زمانی و مکانی با نرمی لازم انجام می شود و ریتم متعادل را برای کتاب فراهم می کند. این تنها کتاب من از این برنده جایزه نوبل بود، اما من کنجکاو بودم که بیشتر از آثار او را کشف کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جوینده طلا


 کتاب پادشاه
 کتاب انتخاب سوفی
 کتاب در نبردی مشکوک
 کتاب آخرین رز کشمیری
 کتاب گذرنامه
 کتاب لعنت به داستایوسکی