کتاب جهان آخر

اثر کریستف رانس مایر از انتشارات پریان - مترجم: محمود حدادی-داستان تاریخی

جهان آخر رمانی است تاریخی بر زندگی ناسو اوید، شاعر ملی رم، سراینده دگردیسی‌ها، فرهنگ‌نامه اساطیر؛ و با آن که دوران‌های تاریخ را در هم جاری می‌کند و به این ترتیب نمونه‌ای عالی از رئالیسم جادویی می‌سازد، شیوه‌ای شرقی دارد و قصه سفر شاگردی است به نام کوتا در طلب استادش اوید. این سفر دراز مرید در هزارتویی از واقعیت، خاطره و رویا، سرانجام به سیر و سلوک در جهان‌نگری مراد تبدیل می‌شود. و حال اگر کوتا در آخر جهان هم اوید را نیابد. در عمل و در پهنه جهان با آموزه‌های او آشنا می‌شود و در می‌یابد: زایش و زوال، پیدایش و فروپاشی، ساختن و ویرانی... قانون عام کیهان است و تداوم زمان در گرو چرخه پدیده‌ها. در جهان هیچ چیز پایدار نیست مگر دگردیسی. جهان آخر اسطوره‌ایست زمینی شده، سیمای امروز ما در آینه اسطوره


خرید کتاب جهان آخر
جستجوی کتاب جهان آخر در گودریدز

معرفی کتاب جهان آخر از نگاه کاربران
و ناسا در نهایت جهانش را از مردم و دستوراتش آزاد کرد و هر داستان را به پایان رساند. او احتمالا رخ داده است حتی در تصویر متروکه سقوط انبوه شن به عنوان رویین تن پایین، باکلان بر وایتکپس از گشت و گذار نوازش و یا خزه بنفش به عنوان پیروزی در آخرین چمباتمه زده، محو دیوار یک شهرستان باقی مانده است. اختراع واقعیت دیگر نیازی به ضبط ندارد. Ãœberwältigend.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از بزرگترین رمانهای معاصر است. Ransmayr یک دنیای بی انتها ایجاد می کند که به طور همزمان Ovids دنیای عصرانه و دنیای خود را با تانکر بخار و پروژکتورهای فیلم ایجاد می کند. او یک فضایی شگفت انگیز با پروس است که زرق و برق دار و شاعرانه است، اما چیزی که نمی تواند فریب روایت را نیز قربانی کند. دوست داشتني. . من شدیدا این کتاب را توصیه می کنم

مشاهده لینک اصلی
یک رمان جذاب با ارقام متامورفید اویدیوس. سبک غروب آفتاب است، توصیفات شبیه نقاشیهای هیرونیموس بوش است و داستان ساده و در عین حال افسرده است. تلاش برای شاعر ما را در ارتباط با آرکه تایپ ها و چالش های کلاسیک قرار می دهد.

مشاهده لینک اصلی
کار ادبی شگفت انگیز! دو چیز واقعا ایستاده بود اول، بی نظمی از تنظیم - گذشته، حال و آینده در یک - فصل اول نمونه خوبی از این است. دوم، داستانهایی که در داستانها در داستانها وجود دارد - تجسم داستانهای اویدز به راوی - «کتاب سنگهای @» - یک پاساژ بسیار زیبا بود. من نمی توانم این کتاب را قرار دهم و شب را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
یک مرد به جستجوی اووید شاعر تبعید رومی می رود و در راه او سرنخ هایی را در قالب شخصیت های اسطوره ای و افرادی که در زمان Ovid زندگی می کنند پیدا می کند و آن را اساسا آن را می بینم. به اتمام رسیدن به مدت 5 ساعت در فرودگاه شارل دوگل.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جهان آخر


 کتاب خاک خوب
 کتاب کیوتو (پایتخت قدیم)
 کتاب پادشاه
 کتاب حالا وقت دویدن است
 کتاب غم های کوچک
 کتاب دیروز و امروز