کتاب جزیره ی توفان

اثر کن فالت از انتشارات روشنگران و مطالعات زنان - مترجم: طاهره صدیقیان-داستان تاریخی

در اصل به عنوان جزیره طوفان منتشر شده است.

این سال 1944 و چند هفته قبل از روز D است. آلیس ها طرح های تهاجمی خود را با یک تسلیحات غیرمجاز از کشتی ها و هواپیماها مخفی می کنند. اگر یک عامل دشمن متوجه شدید، برنامه خود را از بین ببرد، ... و سپس، جایزه هیتلر "سوزن" این کار را می کند. شکار شده توسط MI5، او منجر به دنباله قتل عام در سراسر بریتانیا به انتظار قایق. اما او برای یک جزیره آسیب دیده طوفانی و زن جوان قابل توجهی که در آنجا زندگی می کند برنامه ریزی نشده است.


خرید کتاب جزیره ی توفان
جستجوی کتاب جزیره ی توفان در گودریدز

معرفی کتاب جزیره ی توفان از نگاه کاربران
این واقعا غم انگیز است چیزی که من از این کتاب آموختم این بود که وقتی قفسه کتاب را در کتابفروشی خود تمیز میکنید و رمان های جنگی 400 و یا رول جنگل را به دست می گیرید، به طور خودکار به این جنبش علاقه مند می شوید. شوهرم و من دو روز از تعطیلات کریسمس کریسمس را صرف تمیز کردن غربی ها، جنگ و بچه ها با بخش بزرگ اسلحه کردیم و آنها را باز نگه داریم تا بتوان آنها را مشاهده کرد و بنابراین خریداری شد! بازاریابی بسیار ساده است. و سپس یک جعبه کتاب و برخی از شراب را بسته بندی کردیم و به کابین ما در جنگل تنسی رفتیم. و در خودمان خندید، چون سه فلاکت داشتم و جک سه لنگ Deightons داشت. فلوتی ها همگی یکسان هستند - داستان های سه بعدی جنگی. تمام شخصیت ها به انسان نزدیک هستند، حتی اگر آنها آرکه تایپ ها شبیه یکدیگرند. Kinda به من یادآوری دیک فرانسیس، اما با جنگ به جای اسب. سرگرمی دوست داشتنی، دوباره کشف شد. اما ثابت می کند که قرار گرفتن در معرض طولانی مدت باعث ایجاد تمایل می شود. هر کسی این بیانیه را از متن حذف نمی کند!

مشاهده لینک اصلی
آه کون فولت، دوباره به من احترام گذاشتی شما در جنبه های جاسوسی گربه و موش از نوشتن این رمان های جاسوسی بزرگ جنگ جهانی دوم بسیار خوب است. به طور کلی، 2/3 از کتابهای شما، من را از خواب بیدار در شب برای پایان بخش خواندن یک فصل یا دو. چنین قهرمانان و خلبانان بزرگ و پیچیده. اما ... سپس سعی می کنید چیزهای مورد علاقه خود را بنویسید. و صادقانه، شما هیچ نظری ندارید که زنان می خواهند یا نیاز دارند. من متاسفم، اما یک زن خانه دار نمی خواهد به اتاق بعدی سرگردان شود تا غریبه را که دو ساعت پیش ملاقات کرده و از آسیب های اسرارآمیزش از بین برده است را از بین ببرد - در حالی که شوهر و پسر معلولش در اتاق بعدی هستند! من می دانم این یک فانتزی بزرگ مرد است - اما آن را فقط نمی خواهد اتفاق می افتد. بنابراین، این موضوع دوباره از موضوع 2/3 کتاب پیروی می کند - هیجان انگیز جاسوسی بزرگ 1/3 کتاب - اسرار جاسوسی وحشتناک و صفحه ای 5 صفحه ای که در آن مردمان خوب به اثبات رسیده اند.

مشاهده لینک اصلی
آیا یک کتاب می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد؟ این را در روزهای انسانهای خود بخوانید وقتی که می توانستم احساس کنم و کتاب را لمس کنم، و هنوز هم از طریق من بازتاب می شود. چه نخری. چه کاری انجام می دهی؟ اکنون آن را بخوانید

مشاهده لینک اصلی
عاشقانه، جنگ، جاسوسی === کتاب خوب! بله من بیشتر از این نویسنده می خوانم، اولین کتابی که از او خوانده ام!

مشاهده لینک اصلی
به عنوان یک طرفدار بزرگ کن فولت، این نگارش پیشرفته ترین نیست. قبل از نوشتن داستان های تاریخی Follet یک رمان نویس جاسوسی / هیجان انگیز بود. چشم سوزن نشان دهنده گذار آن است. کتاب پویای سریع (مخصوصا بخش دوم) در مورد یک جاسوسی آلمانی در دوران جنگ جهانی دوم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره ی توفان


 کتاب دیروز و امروز
 کتاب جین ایر (جلد اول)
 کتاب هاکلبری فین
 کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
 کتاب فرزند نیل (دو جلدی)
 کتاب خاک خوب