کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ

اثر اسکات اودل از انتشارات علمی و فرهنگی - مترجم: منوچهر آتشی-داستان تاریخی

در اقیانوس آرام یک جزیره وجود دارد که به نظر می رسد مانند یک ماهی بزرگ سواری در دریا است. در اطراف آن، دلفین های آبی شنا می کنند، صدف ها بازی می کنند و فیل های دریایی و پرندگان دریایی فراوانند. یک بار، سرخپوستان نیز در این جزیره زندگی می کردند. و هنگامی که آنها به سمت شرق رفتند، یک دختر جوان پشت سر گذاشت. این داستان کارنا، دختر هندی است که سالها در جزیره دلفین های آبی زندگی می کرد. سال بعد او یک فصل را به یک دیگر منتقل کرد و منتظر یک کشتی بود تا او را دور کند. اما در حالی که منتظرش بود، با ساخت پناهگاه، ساخت سلاح، یافتن غذا و مبارزه با دشمنانش، سگهای وحشی، خود را زنده نگه داشت. این تنها یک ماجراجویی غیر معمول از بقا نیست، بلکه داستان زیبایی طبیعی و کشف شخصی است.


خرید کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ
جستجوی کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ در گودریدز

معرفی کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ از نگاه کاربران
نیمه اول کتاب بسیار آهسته بود، تقریبا به نقطه ای که من خسته شدم، اما خودم را از مخاطبان یاد می گرفتم که برای آن نوشته شده بود و به جلو حرکت می کرد. زمان کارانا به تنهایی در جزیره من را بسیار ناراحت کرد؛ من واقعا می توانستم با تنهایی او را شناسایی کنم، مخصوصا هنگامی که او سعی کرد رانندگی قایقرانی خود را به سرزمین اصلی ادامه دهد. چیزی بیش از فکر من بودن در یک رگ کوچک که در اطراف مایلهای بی پایان از آب محاصره شده بود، بیشتر از من ترسناک بود و من ترس را که در نهایت باعث شد که او به خانه ی جزیره ی خود بازگردد، ترسیده بود. کرانا یک زن جوان بسیار متجاوز و محترم بود. من شگفت زده شدم که او توانست تنها 18 سال را صرف غذا، ادوات، لباس و حتی طلا و جواهر از گیاهان، حیات وحش و اشیای محلی کند. او رشد کرد تا حیوانات و پرندگان را دوست داشته باشد که با آن جزیره را به اشتراک می گذارد، برخی از زخمی ها را به سلامتی و پرورش برخی از حیوانات خانگی @ پس از خواندن نوشتار نویسندگان در انتهای کتاب، جستجو در اینترنت چندین وب سایت را نشان داد که جزئیات حساب کاربری زن واقعی را که الهام بخش این داستان بود، معرفی کرد. گزارش های متناقضی وجود دارد زیرا هیچ کس در کالیفرنیا زبان او را درک نمی کند. من این مقاله را در مورد باستان شناسی حفاری در جزیره به نظر می رسید بسیار جالب است. به نظر می رسد که @ Lone Woman از جزیره سن نیکلاس @ بسیار خوشحال بود که جزیره را به نفع همراهی انسان بگذراند. با این حال، به نظر می رسد که زندگی در کالیفرنیا بهترین چیز برای او نبود، زیرا در هفت هفته تنها در سرزمین اصلی او مرده بود.

مشاهده لینک اصلی
من کلاس ششم دارم و این کتاب را در کلاس می خوانیم. یک کشتی می آید و روستاییان را از روستای غالس در شرق می برد. اما یک دختر جوان به نام کارانا پشت سر گذاشته می شود. کارانا منتظر کشتی برای بازگشت است. در حالی که او می رود پس از حیوانات می رود، پناهگاه می کند، غذا می دهد، هر آنچه که او باید برای زنده ماندن انجام دهد. ایده مرکزی این داستان این است که کار سختی برای زنده ماندن در یک جزیره انجام می شود. کارنا هر روز در سپیده دم می رود و در غروب خورشید می رود. این یک زمان بسیار طولانی است که خارج و کار کند. او باید هر روز برای خوردن آبله ها، ماهی صاعقه مصرف کند. یک دره وجود دارد که او باید برای گرفتن آب برای نوشیدن قدم بزند. او لباس ها و جواهرات خود را می سازد و او پناهگاه می سازد و همچنین سلاح های او ساخته شده است. کارانا با استفاده از این منابع، همه این موارد را انجام می دهد. اسکات د دل یک کتاب ساخته بود که بسیار خوشنود و جالب بود، سخت بود که کتاب را بچرخانم. اسکات د دل در این کتاب بسیار توصیفی بود و از جزئیات بسیار زیادی استفاده کرد. این کتاب برای خواندن سخت نبود، گفتگوی زیادی نداشت و بعضی از واژگان کمی دشوار بود. اما به طور کلی این سطح خواندن عالی بود و سرگرم کننده بود. من این کتاب را به کسی که دوست دارد یک ماجراجویی عالی توصیه می کند.

مشاهده لینک اصلی
من: 4 starsson (10 سال): 2 starsdaughter (5 سال): 2 starsI کاملا از این کتاب صوتی به طور کلی لذت می برد، اگر چه پس از فقط گوش دادن به Cay، آن را کمی کند. من از تمام روابطی که MC با حیوانات مختلف در جزیره در عدم همراهی انسان ایجاد کرده بود، لذت بردم. بچه های من از آن لذت نبردند و خوشحال شدند که با آن کار می کردند. پسر من گفت که @ action @ به اندازه کافی وجود ندارد و @ بسیار زیاد در مورد احساسات @ وجود دارد. او 1.5 ستاره را به او داد، مگر اینکه او از دو بیت طنزآمیز مانند زمانی که پرندگان تند و تیز به پایین میرفتند و از خفاش ها از سگ ها استفاده می کردند تا در لانه خود استفاده کنند لذت بردند. دخترم گفت که او قسمت هایی از پدر، برادر و سگ را دوست ندارد. Understandable.I فکر می کنم ما نیاز به چرخش چرخ دنده ها و انتخاب یک کتاب است که داستان بقا برای کتاب صوتی بعدی ما نیست.

مشاهده لینک اصلی
یکی از عناصر کلیدی اصالت داستان تاریخی، تحقیق است. همبستگی منسجمی از حقایق و داستان، همراه با اعتبار و تحویل فضایی نیز عوامل موثر است. بنابراین، جای تعجب نیست که Scott O'Dell برنده مدال John Newberry برای \"ایسلند دلفین های آبی\" است. این نوشته ها به خوبی نوشته شده اند، درخشان ساخته شده، جوی، بلافاصله اسپارتان، مایع، و به وضوح خوب است. تحقیق و فکر کردن درباره تاریخ نشر «1960»، به ویژه در مورد تحقیقات و ارائه «دلایلی»، باعث تاسف می شود. قبل از سن کامپیوتر، مقدار زمان و زمان انجام شده در تحقیق باید متاثر کننده باشد. گاهی اوقات، هنگام خواندن کارهای پرنعمت، فراموش می کنیم که داده ها در آن روز ها آسان نبود. یکی از اینها باید اطلاعات جمع آوری شده را جمع آوری کند، مقادیر زیادی دست نوشته های یادداشت ها را به صورت دستی و کامپایل شده آن به نوعی فرمت قابل اجرا داشته باشد. پس از همه، نه تنها کامپیوترهای شخصی موجود نبودند، بلکه ماشینهای کپی، تلفنهای همراه، دستگاههای فکس، دوربینهای دیجیتال، اسکنرها و Fed-Ex هم وجود نداشت. البته، تکنولوژی تنها یک ابزار است. این هدیه استعداد، تسلط بر مهارت و مراقبت از هنر است که بیشترین تفاوت را در یک داستان خوب از یک شخص بزرگ دارد. در آن â € œIsland دلفین آبی \"یک داستان جذاب و سرگرم کننده بزرگ است که جوان و پیر می تواند به طور یکسان می تواند لذت بردن - کار قابل توجه و منحصر به فرد از داستان تاریخی است. و هنگامی که فکر می کنم در مورد تاریخ انتشار، محبوبیت سی ساله و مقدار وقت و تلاش Dell و یا دیگران را در تحقیق قرار داده است، \"ایسلند دلفین آبی\" می شود به شدت بزرگ، پنج - ستاره انتخاب بالا.

مشاهده لینک اصلی
خواندن یک کتاب برای بار دوم، توسط 33 سال جداگانه یک چیز کنجکاو است. من می توانم وقتی و کجا از اولین خواندن من و طرح اصلی بنویسم، اما بقیه فقط بین جلدهای مناسبی بود. دخترم میخواهد این را با من بخواند و من خوشحالم که دوباره خواندن یک کار عالی برای خوانندگان جوان و فرصتی برای بحث در مورد کتاب با او دارم. و آیا تا به حال این بار را برای دومین بار خواندید، ممکن است متوجه شوم که این داستان براساس یک واقعیت واقعی بود؛ یک دختر زن را تبدیل به تنها در 18 سال در اواسط 1800 در جزیره باقی گذاشت. چرا این طور نبود که ما در سال 1982 آن را بخوانیم؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ


 کتاب کاغذ پاره های افلاطون
 کتاب باغبان
 کتاب عیسای پادشاه
 کتاب قبل از طوفان (۸ جلدی)
 کتاب میراث گمشدگی
 کتاب نارسیس