کتاب جام زرین

اثر جان اشتاین بک از انتشارات امیرکبیر - مترجم: خشایار قائم مقامی-داستان تاریخی

«هنری مورگان» نوجوان پانزده‌ساله‌ای است ساكن دره‌های سیاه والز كه احساس می‌کند پانزده سال را بیهوده زندگی نموده و سودای قطب جنوب، دریانوردی و دزدان دریایی را در سر دارد. تصمیم می‌گیرد راهی دریا و جنوب شود اما قبل از سفر به توصیه پدرش نزد «مرلین» پیر، ساحره‌ی دیار خود می‌رود...


خرید کتاب جام زرین
جستجوی کتاب جام زرین در گودریدز

معرفی کتاب جام زرین از نگاه کاربران
ده سال جنگ و غارت و سوزاندن، و سی ساله بود. به نظر میرسد که موهای زائد او به سرش نزدیکتر شده است. هنری مورگان موفقیت آمیز بود، خوشبخت ترین راننده ای بود که در جهان شناخته شده بود و مردان حرفه اش به او احترام می گذاشتند. دشمنان او - و هر مردی از اسپانیا که پول داشت دشمنش بود - با اشاره به نامش فریاد زد.

مشاهده لینک اصلی
من صادقانه این کتاب را دوست داشتم! Ive خواندن بررسی از افرادی که دوست ندارند بسیار و افرادی که آن را دوست دارم. من این کتاب را دوست داشتم اما اگر بخواهید Steinbeck را بخوانید، فکر نمیکنم که جای خوبی برای شروع باشد. قبل از خواندن این مقاله، بخشی از استایل بک را بخوانید. من تجربه زیادی در خواندن استینبک دارم، چون این کتاب 7 استنبک جان است که خوانده است. اگر شما یک فن دفاعی ماجراجویی هستید یا یک طرفدار فانتزی که بسیار علاقه مند به Steinbecks نیست، دیگر کار می کند، سپس به جلو بروید و ابتدا این را بخوانید، اما اگر شما قصد دارید بیشتر بخوانید Steinbeck، این اولین بار نیست که آن را خیلی بزرگ بخوانید از کتاب های دیگر خود تغییر دهید. به طور خلاصه، این رمان ماجراجویی دزدان دریایی بزرگ است و شما می توانید ببینید که این رمان Steinbeck در نقاط خاصی است. این یک کتاب عالی برای همه طرفداران استینبک و خوانندگان گاه به گاه است.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که این بهترین استاینبکه رمان نیست - این اولین باری بود که شما می توانید ببینید که او به وضوح روش بسیار خوبی برای توصیف چیزها و راه با کلمات است که عادی نیست. این تنها رمان داستان تاریخی است که او را در محدوده ای از داستان قرار می دهد که به تل آویو می گوید و اتاق کوچکی برای درخشش عادی خود دارد. با این حال، من خوشحالم که خواندن آن را می بینم و می توانید ببینید که چه چیزی باید بیافتد.

مشاهده لینک اصلی
من طرفدار Steinbeck بزرگ است و برای سنین بوده است، اما این یکی من را ناامیدانه وحشتناک. من از آن متنفر نیستم، اما احساس کردم که این اولین رمان استینبکک بود که در هر جنبه ای عالی نبود! خوشبختانه، پس از این اولین رمان بسیار فراموش نشدنی، استینبوک نوشت و به ستاره ای از کلاسیک ادبی تبدیل شد که ما می دانستیم و دوست داشتیم.

مشاهده لینک اصلی
او به وضوح اولین رمانش است. گاهی اوقات آن را مانند رمان خمیر یا عاشقانه می خوانیم. برخی از خطوط گفت و گو قابل توجه است. ما چشم انداز نویسندگی را به دست می گیریم، اما @ Cup of Gold @ خیلی دور از او نیست. آیا این چنین داستان لذت بخش و درون خود نبود، من آن را توصیه نمی کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جام زرین


 کتاب او بازگشته است
 کتاب مرگ کسب و کار من است
 کتاب واحه ی غروب
 کتاب مردی در تاریکی
 کتاب خانه گرد
 کتاب نیمه ی یک خورشید طلایی