کتاب جاده ی سه روزه

اثر جوزف بویدن از انتشارات مروارید - مترجم: محمد جوادی-داستان تاریخی

جاده‌ی سه‌‌روزه اولین رمان جوزف بویدن کانادایی است که محمد جوادی آن را ترجمه کرده و انتشارات مروارید به چاپ رسانده است. نام کتاب از بخشی از فرهنگ و آیین سرخپوستان آمریکای شمالی گرفته شده است که به مرگ و گذر از این دنیا به دنیای دیگر اشاره دارد. سبک معماگونه‌ی داستان مخصوصاً در چند فصل اول که راوی مشخصی ندارد، کاربرد مونولوگ‌های فراوان و گاه مبهم، همراه با دیالوگ‌هایی میان راویان و دیگر شخصیت‌ها، تغییر مداوم زمان و مکان و نیز استفاده از توصیف‌های جزء به جزء، شیوا، بدیع و زنده، خواننده را مشتاقانه به دنبال‌کردن داستان ترغیب می‌کند.

حوادث این رمان در دو فضای جنگ، مناطق جنگی اروپا در خلال جنگ جهانی اول، و طبیعت وحشی کانادا اتفاق می افتد و خواننده را از یک سو در بطن جنگ همراه با ترس، اضطراب، وحشت و لطمه های روحی و فیزیکی سربازان قرار می‌دهد و از سوی دیگر با عقاید، رسوم و زندگی سرخ‌پوستان قبایل آمریکای شمالی آشنا می‌کند.


خرید کتاب جاده ی سه روزه
جستجوی کتاب جاده ی سه روزه در گودریدز

معرفی کتاب جاده ی سه روزه از نگاه کاربران
من عردریچ را دوست دارم برای این کتاب: \"کار وحشتناکی وحشیانه داستان، و یک گزارش استادانه از جهنم و شفا دادن. این کتاب قبر، بزرگ و پرشور است. این داستان یک سفر سه شبانه روزانه برای کری هندی Xavier Bird است که از طریق قطار در شمال انتاریو به شدت از تجربیات خود به عنوان یک سرباز پیاده در جنگ جهانی اول او یک پا را از دست داده و به مورفین معتاد شده است. او تنها عضو خانواده اش، عمه اش نیکا، یک خانم دارویی است که او را پس از رهایی 5 ساله از یک مدرسه مسکونی، در بوش از راه دور سوار کرده است. رمز و راز فراگیر برای نیکی، سرنوشت دوست Xaviers و برادر موثر الیا است که او از سن بالاتر از آن حمایت کرده است و با خاویر همکاری کرده است. این روایت مهارتآمیز شاگردان Xaviers و تجربه او در جنگ با الیا، جایی است که آنها به عنوان تک تیراندازان در جنگ های ترنچ در فرانسه و بلژیک، جایگزین شدند. دیدگاه سربازان معمولی در مورد مبارزه برای من به طور کلی با @ All Quiet در جبهه غربی @ است. در عین حال، این رمان چشم انداز تازه ای از بیگانگی را به نمایش می گذارد که نقص انسانی تمدن قرن بیستم را از طریق لنز فرهنگ بومیان آمریکا به تصویر می کشد. تبدیل دوستش، الیاس به یک دستگاه کشتار آمور، فساد، دیوانگی و بدبختی های کل سرمایه گذاری را نشان می دهد که نشان دهنده چالش بزرگی برای نیکی است تا بتواند از خاویر بهبود یابد.

مشاهده لینک اصلی
7/16/17 ویرایش: پس از بیان Boydens از ادعای بسیار وحشتناک خود را به ریشه های بومی، این بررسی را با یک کیسه نمک. --- ایو مقدار زیادی از زمان را صرف تعجب آنچه که نسبت ادبیات به تبلیغاتی که در آن قرار دارد، در مورد قفسه های من است. کتاب ها در قالب مهمان و آلمانیا از مرده ها و رمان بدون نام، چنین ملاحظاتی را ضروری می سازد و هر چیزی که به جامعه خواندن می انجامد، به طور گسترده ای با نقوش غیر انسانی روبرو است، باعث می شود همه افراد ساده تر از میانجی متقاضی از بین بروند. مطمئنا، سخت تر است که این همه شایع را پیدا کنی دیگران با گوشت و خون خود نوشته اند، اما من آنقدر طولانی شده ام که بدون آن توپ و زنجیره ای از پارانویا خواندن امری است که برای اولین بار امیدوارم. مطمئنا، همه این کارها باعث می شود حرفه ی حرفه ای من در زبان انگلیس خیلی بیشتر تشدید شود، اما حداقل می توانم با خودم کمی بیشتر زندگی کنم. در حال حاضر، ای امید امیدوار بود که تعداد زیادی کتاب وجود داشته باشد که پشت سر شکوه جنگ به اندازه کافی، قضاوت توسط بی فکر @ پشتیبانی از نیروهای نظامی! @ تبلیغات در مجتمع نظامی صنعتی من یک کشور، اما هر چند اغلب کار مانند این است که دو برابر، سه برابر، با این حال بسیاری از تسلیحات وظیفه هشت پا امپریالیست. این کشور کانادا نامیده می شود که گرسنگی و ضرب و شتم است و دوران کودکی بومیان خود را آسیب می زند (یکی از این مدارس مسکونی دارای صندلی الکتریکی برای بچه ها) و برخی از آنها به جنگ می روند. اگر آن را به اندازه کافی در هم آمیزد، داستان متفاوتی از یک زن قدرت، فرهنگ و اخلاق متولد محرومیت است که یکی از قوی ترین شکل دهنده های تفاوت بین اعتقادات و کدهای اخلاقی جوامع بی شماری است. نتایج دشوار است در سراسر جهان، و باید نگاه خوبی به قربانی انسانی است که یکی از آنها در عقل خود را از چیزهای عادت کرده است قبل از حتی در نظر گرفتن تجزیه و تحلیل از دیگران است. در این، قضاوت شایستگی های نسبی توسط افرادی که در حال حاضر نشسته اند، واقعا انتخاب ضعیف هستند. مطمئنا کسی به دنبال اعتقادات روانگرانه، از طریق استفاده مداوم و پاداش، تلاش می کند تا یک بار یا دو بار بر روی این عالم واقعگرایی @ آنچه در مراحل ابتدایی محدود می شود این است که چگونه توصیف های جامع در توصیف مشکلات وحشتی است که اکثر آنها کار می کند، حتی در موارد جنگی، به عنوان یک مشکل ناچیز یا بر سر حقیقت تلقی می شود. در مورد اعتقادات غیر مسیحی، احساسات خداباورانه من به طرز مؤدبانه از طریق ارجاعات کافی به دین و آیین نامه های علمی جاری شده اند و کسانی که این کار را با این کار انجام نمی دهند، بیشتر شبیه به هر چیز دیگری هستند. فریبکارهای اسلامگرا که خود را به عنوان خدایان جدید معرفی می کنند به اندازه کافی بد هستند. به طور خلاصه، این کتاب بی رحمانه، بی رحمانه و بی رحمانه است. آن را بخوانید اگر شما می خواهید یک حس واقعی از آنچه جهان دور می شود. @ من شکار برای نگهداری، @ من می گویم @ و بنابراین من، @ الیا پاسخ.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب به آسانی براساس فرانسیس پگاهمگابوف، تیرانداز مشهور بومی کانادا در سال 2010، بر پایه ی آن است. این مربوط به جنگ جهانی دوم است. این مربوط به نقش کانادایی های بومی در این جنگ است و در مورد اعتقادات عرفانی کری است. من فکر می کنم این کتاب یک قدم عمیق تر می رود. این در مورد جنگ به طور کلی و همچنین در مورد در نظر گرفتن زندگی دیگر شخص خارج از محیط جنگ است. من با پایان دادن به این موضوع خیلی ناراحت هستم بعد از خواندن این کتاب، سوالات بیشتری دارم. من یک صلح طلب هستم؟ من علیه تمام جنگ ها هستم؟ این کتاب شما را در ترانشه قرار می دهد و شما می بینید که واقعا چطور است و چطور در طول جنگ جهانی اول در فرانسه جنگید. شما بیش از فقط در مورد مرگ و رنج و درد یاد می گیرید، بلکه همچنین می توانید از خوردگی و کثافت و مورفین و باند انسان استفاده کنید. اما سوال واقعی این است: وقتی قتل بر لبه می رود؟ Isnâ € ™ یک سرباز قرار است که به عنوان بسیاری که ممکن است کشتن چه موقع درست است؟ هنگامی که این همه ناگهان اشتباه می شود؟ این درست است که این کتاب من را مغلوب می کند. من با سوالات حل نشده باقی مانده ام، و به طور خاص، آیا با آنچه که نویسنده پیشنهاد می کند موافقم؟ (مشاهده اسپویلر) [آیا باید خاویر الیاس را کشته و مدارک هویت خود را بگیرد؟ (پنهان کردن اسپویلر)] در نهایت، کتاب نیز در مورد بهبود است. پس از آنکه از طریق چنین وحشت های جنگی زندگی کرد، چگونه به بهبود فیزیکی، احساسی و معنوی دست می یابد؟ در اینجا دوباره با کتاب مشکل دارم. راه حل پیشنهاد شده خیلی ساده است. (مشاهده اسپویلر) [مراسم کری matatosowin یک راه حل نیست من می توانم سرم را به اطراف بچسبانم. این خیلی ساده است! (پنهان کردن اسپویلر)] به یاد داشته باشید که برای من یک کتاب سه ستاره ارزش خواندن دارد!

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستارگان. استاد ادبی جنگی من در اینجا تلاش می کند که مرا گریه کند؟ این کتاب زیبا بود آن حیرت انگیز و صریح و گاه بسیار ناراحت کننده است، اما نه تنها یک کتاب درباره کشتن خام بدون پیام است. شخصیت اصلی این چنین پیچیده و بی نظمی درونی است و من برای او در سراسر کتاب ریشه دار بودم و فقط برای او همدلی داشتم، هر چند که دو نژاد کاملا متفاوت بود و من هرگز نباید در جنگ باشم. من معمولا طرفدار کتابی نیستم که از طریق فلسفه ها گفته می شود، اما این به سادگی آن را یکپارچه کرد و به اندازه کافی علاقه مند به دانستن آنچه که در گذشته انجام می شد، به اندازه کافی علاقه مند بود، تا آنها در نهایت به کجا بروند. این یک کتاب تراژیک است، اما من کاملا پایان را حدس زدم. دلیل اینکه من نیمی از ستاره را برداشتم این است که فکر میکنم در انتهای کمال مطلوبیت را می خواهم، و هنوز چند چیز که سوالاتی در مورد آن وجود دارد، توضیح دادم. همچنین، بسیاری از فلسفه های مختلف وجود داشت که بعضی اوقات مکان ها و تجربیات ناخوشایند از آنجا که تمام ترانشه ها بسیار شبیه بودند. همچنین، تقریبا هر شخصیتی که دوستش داشتم، درگذشت.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست دارم قطعا در مجموعه ای از کتاب هایی است که من از یک ساختمان سوزان برداشته ام. من آن را 2 سال پیش یا بیشتر خواندم و اخیرا از آن برای مرور یک بحث در کتاب استفاده کردم. من خودم را شگفت زده می کنم که یک کتاب با توضیحات بسیار گرافیکی از جنگ ها و مرگ، به هر حال من را در لیست کتاب هایی قرار نمی دهد که هرگز به آنها تجدید نظر شود. برای همه غم و اندوه و ضرب و شتم، آن را توصیف می کند، هنوز آن را از من دلسرد نمی کند. من حدس می زنم شخصیت ها را به عنوان تصویری از قدرت روح انسان و به ویژه قدرت جامعه بومی می بینم. لایه های بسیاری در این کتاب وجود دارد - یکپارچگی بومی - یا نه - و پیامدهای غم انگیز آن؛ دوستی؛ جنگ جنون - و هر یک توسط نویسنده با مهارت فوق العاده رفتار می شود. زبان زیبا است، شخصیت ها به خوبی توسعه یافته است، تحقیقات در مورد جنگ جهانی دوم قابل توجه است. منتظر خواندن کتاب های بیشتر بویدن هستم و نمی توانم این کتاب را به اندازه کافی توصیه کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب جاده ی سه روزه


 کتاب یکی از ما
 کتاب استونر
 کتاب بازگشت به کیلی بگز
 کتاب پادشاه
 کتاب راه آهن زیرزمینی
 کتاب سیرسه