کتاب تفنگت را زمین بگذار

اثر دالتون ترامبو از انتشارات تیسا - مترجم: شاهپور سخی-داستان تاریخی

Johnny Got His Gun,Dalton Trumbo (1905 - 1976)
عنوان: تفنگت را زمین بگذار؛ نوشته: دالتون ترامبو؛ ترجمه: شاهپور سخی؛ مشخصات نشر: تهران، نشر تیسا، 1392 ، در 241 ص، شابک: 9786006662169؛ ، داستانهای نویسندگان آمریکایی قرن 20 م


خرید کتاب تفنگت را زمین بگذار
جستجوی کتاب تفنگت را زمین بگذار در گودریدز

معرفی کتاب تفنگت را زمین بگذار از نگاه کاربران
جانی تفنگ خود را گرفت و به جنگ رفت، بدون توجه به آنچه، جانی رفت و برگشت از جنگ، اما رمان no.Il بدن خود یک مونولوگ طولانی را به دو بخش تقسیم شده است: مرده و زنده است. در طول مونولوگ کمک allacquisizione دولت را با آگاهی جانی که به آرامی متوجه او کند دست و پا بیشتر ندارد و تمام حواس از دست داده بود، اتصال البته lesterno.Nel رمان، رو به افزایش از مردگان به زندگی، جانی به آرامی از سر گرفته تماس با خارج و بازگشت تا به عنوان vita.E یک رمان بسیار نافذ، هر دو برای محتوای دراماتیک را برای سبک که در آن آنها را به خواننده انتقال؛ فکر جانی جریان با نقطه گذاری و تعداد تکرار را بسیار کم است، برجسته تمایل langosciante به protagonista.Non ارتباطات است خواندن ساده، اما این یک مطلب را به انجام است .--- جانی کردم تفنگ خود را و به جنگ رفت، آن را نمی کند موضوعی که جانی برگشت، اما بدون بدنش. رمان یک تکگویی است که به دو قسمت تقسیم می شود: مرگ و زندگی. در طول مونولوگ، جانی آگاهی خود را در مورد وضعیت او افزایش می دهد؛ به آرامی او می داند که او هیچ دست و یا پا بیشتر ندارد و به دست داده اند همه از حواس خود و ارتباط با world.During بیرونی رمان، رفتن از مرگ به زندگی، جانی دوباره تماس با جهان بیرونی و می آید به زندگی رمان ones.The مشتاق است، هر دو برای محتویات شگرف آن هر دو برای سبک روایت تقریبا بدون نقطه گذاری و با تعداد زیادی از کلمات تکرار، با تاکید بر تمایل شخصیت برای ارتباط با دیگر beings.It انسان آسان نیست به خواندن، اما باید یکی را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
عالی و عالی برای حداقل قرن 20th.If شما مانند من، شما را به این رمان از طریق ویدئو متالیکا @ یک @ آمد که قطعه از نسخه برجسته فیلم آمده است. سپس متوجه شدید که این یک رمان بود و شما آن را خواندید و ناخودآگاه دیدگاه جهانی خود را به آن اطلاع دادید. سپس آن را بیست و چند سال بعد ترجيح دادم و اجازه دادم آن را دوباره تمام کنم (به علاوه، آن را به شما یادآوری می کند که وقتی که متالیکا ارزش گوش دادن بود). این رمان فوق العاده است، از نقطه نظر یک سرباز جنگ جهانی اول پوسته ای که هیچ دست و پا، پاها، صورت یا حس های غیر از لمس ندارد. بله درست است. از دیدگاه او و استادانه و بی نظیرش آن را بیان کرده و هیچ کس آن چیزی را که قبلا آنرا قبلا ندیده بود، نوشته بود. مطمئن هستم که مردم با فقدان نشانه ها خاموش می شوند و نه. چه کسی مراقبت می کند؟ آیا افکار شما را تعریف می کنید؟ آیا شما دارید؟ داستان دیگری است. به هر حال آن را بخوانید تب و ترس و اضطراب داره و همه چیز از طریق آن رو به زوال می نشیند، مانند Joes پوسته به شما نزولی می کند و شما مراقبت نمی کنید، فقط به انتهای من می رسم، و سپس دو صفحه گذشته را حدود 50 بار خوانده اید و. و مطمئن شوید که آن وحشت آور است، اما برخلاف بسیاری از ادبیات امروز، با هدف ذکر شده ذکر شده بود: شما را به وحشت انداخته و نشان می دهد که جنگ یک چیز وحشتناک و وحشتناک است. دشوار است که به درون ذهنیتی که می تواند از این موضوع بیرون بیاید دست نخورده

مشاهده لینک اصلی
رمان ضد جنگ قدرتمند و قلبي که در سال 1939 نوشته شده و پر از آرمانيسم است. اگر شما تا به حال داستان سرباز جنگی که خود را در یک بیمارستان بدون پاها، بدون اسلحه و هیچ چهره ای پیدا می کنید شنیده اید، من شرط می بندم که هنوز آن را به یاد می آورید و شما هرگز آنرا را فراموش نکنید. حتی اگر من هرگز کسی را با من ندیدم چشم ها. اما من به طور معمول ضد جنگ نیستم. این یک موضع است، درست مثل بچه داری که ضد دندان است. @ من نمیخواهم انسانها دندانهای بیشتری داشته باشند! @. خوب، موفق باشید با جنگ صلیبی شما. دندان ها (به عنوان نماد تهاجم طبیعی ما) و جنگ در اینجا برای مدت طولانی باقی می ماند، متاسفم. برای من، این بیشتر از همه یک داستان در مورد توانایی های معجزه آسایی روح انسان است: احتمال اینکه جو موفق شود، بسیار شدید است که هیچ کس واقعا نمی تواند آن را تصور کند. خلاقیت ایده هایش درباره چگونگی کشف زمان، واقعیت و ارتباطات در شرایط ناامیدانه او، بهترین های داستان های اسحاق اسیموف است. در فیلم قدیمی سیاه و سفید ساخته شده از این کتاب، در نهایت جو فریاد @ کشتن من! @. که در کتاب اتفاق نمی افتد. او فقط شیرها را می گیرد @ چرا @ در پایان. شايد شايد محصول توليدي فيلمبرداري پايين تري داشته باشد؟

مشاهده لینک اصلی
من منفجر شده است پیام قدرتمند است اگر شما می توانید به صوتی که توسط ویلیام دوفیس خوانده شده گوش کنید، به خوبی آن را ارزشمند می داند. او شور و انرژی را در خواندن قرار می دهد و کتاب را زنده می کند. من ابتدا این کتاب را برداشتم چون متوجه شدم که من به نویسنده ... شاخه های مختلف درخت مشابه مربوط می شود. فکر می کنم او پسر عموی یا چیزی است. به هر حال، من سپس فیلم Trumbo را دیدم و حتی بیشتر از او جذاب بود. در نهایت تصمیم گرفتم این کتاب را بخوانم که در قفسه نشسته بود و بسیار خوشحالم که این کار را انجام دادم. فکر می کنم این یکی از آن کتاب هایی است که شما آن را دوست دارید یا از آن متنفرید. یک عنصر گرافیکی خاص وجود دارد بدون اینکه بیش از حد متورم شود. پیام ضد جنگ از طریق صدای بلند و روشن است. این کتاب در مورد جنگ جهانی اول نوشته شده است اما می توان آن را تقریبا در هر اقدام نظامی یا پلیس که کشور ما در آن دخیل بوده است، اعمال کند.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که از سبک این نوشتار قدردانی می کنم باید یک چیز را بگویم. این یک دیدگاه یکطرفه نسبت به یک جنگ است. این کتاب در مورد وحشت از جنگ و دلایل اشتباه برای مبارزه در جنگ صحبت می کند. این مورد برای ویتنام، کره و اروپا بود. این در مورد یک دلیل خوب برای مبارزه با جنگ صحبت نمی کند. مانند، من نمی دانم، برای متوقف کردن چیز کمی به نام هولوکاست با توجه به آن بود که در طول جنگ جهانی دوم نوشته شده بود. یک کتاب قدرتمند و یک کتاب قوی آن، با وجود اینکه هیچ علامتی ندارد. این کتاب از شخص ثالث به فرد اول به سوم شخص محدود می شود. در حقیقت این می تواند گیج کننده باشد که بدانید نویسنده چه چیزی در مورد آن صحبت می کند. اگر شما علیه جنگ هستید کتاب را بخوانید، دلایل بیشتری برای نداشتن جنگ خواهید یافت. اما اگر میخواهید بیشتر بدانید که یک دلیل خوب برای مبارزه در لیست جنگ Schindlers List وجود دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تفنگت را زمین بگذار


 کتاب گشتی در موزه کمونیسم
 کتاب زندگی پشت زندگی
 کتاب آدولف ھ. دو زندگی
 کتاب پرنسس مان تو
 کتاب شیرین ترین رویاها
 کتاب مبارزه با رومی ها