کتاب تاریخ محاصره لیسبون

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات مرکز - مترجم: عباس پژمان-داستان تاریخی

قدرت این کلمه در رمان "پرچم لیسبون" در داستان پرتغالی خوزه ساراماگوس مشهود است. شخصیت او، متخصص ویراستار به نام ریموندو سیلوا، یک کلمه کلیدی را به تاریخ پرتغال اضافه می کند و بنابراین نه تنها گذشته بلکه زندگی اش را نیز بازنویسی می کند. تاریخچه محاصره لیسبون به طرز وحشیانه ای از پرتغال توسط جیووانی پونتیرو ترجمه شده است، مدیتیشن بر تفاوت های تاریخی، داستان تاریخی و داستان هایی است که در تاریخ وارد شده است. این رمان واقعا دو داستان در یک است: تاریخ دوباره محاصره 1147 محاصره لیسبون که Raimundo احساس مجبور به نوشتن و داستان زندگی Raimundos، از جمله عشق عاطفی غیر منتظره خود را با سردبیر، ماریا سارا. در دستان دست و پا چلفتی ساراماگو، رشته های این مجموعه پیچیده با هم ترکیب می شوند تا یک کل رضایت بخش ایجاد کنند.


خرید کتاب تاریخ محاصره لیسبون
جستجوی کتاب تاریخ محاصره لیسبون در گودریدز

معرفی کتاب تاریخ محاصره لیسبون از نگاه کاربران
خواندن capÃtulos اولین کتاب برای من بسیار دشوار بود، چرا که نه به £ دوست فرم نوشتن: صفحات کل بدون parágrafos با چند دوره که در آن مکث موجود £ SA اغلب با علامت زده شده غدد به نظر می رسید او خواندن چرب از £ Introduçà به قانون 1.º سال اول کالج را، من خواندن و بازخوانی پشت به تلاش برای درک conteúdo.Pelo خود را که خواندن monótona و خسته کننده و شد من از طریق برخی از خواب vezes.Acho رفتن من یک خواننده بسیار معمولی و تا حدودی در شکل های جدیدی از نوشتن ماهر هستم: من دوست دارم به خواندن کتاب های خوب نوشته شده با £ نقطه گذاری بر روی سایت © correto.Tambà متر قرار داده شده در £ من گفتگوهای شخصیت ها را دوست داشتم، و افکار خود را به صورت توصیفی در معرض دیدند. حذف هیجان £ à história.Quanto تاریخ نام نمایشی محتوا، در حال حاضر مثل کتاب به دلیل آن به ما گفت دو تاریخ که از وسط قطع بسیار منحصر به فرد: داستان یک جایگزین محاصره لیسبون توسط ارتش سبز rcitos © D. Afonso Henriques توسط چند صلیبی صهیونیست حمایت شد، زیرا اکثریت تصمیم گرفتند پرتقال را ترک کنند. و داستان از یک داور از کتاب هایی که تصمیم به عمد یک کتاب که بررسی incumbência با معرفی یک £ وزارت دفاع عمدی در همان پیش فرض یک ناشر و autor.E تا به حال تغییر، بین حال و گذشته، ما تبدیل به این شهرستان از لیسبون در SA © CULO XII هم از منظر مورها که در داخل قلعه احاطه شده توسط پرتغالی از منظر £ تاج کسانی که حل محاصره، زندگی می کردند، چه و ما داستان بازبین که زندگی می کند و آثار را دنبال در لیسبون SA © CULO XX، و در پنجاه بیند تغییر در زندگی monótona خود و به دست آوردن منافع حرفه ای و شخصی یک عمل (£ alteraçà داستان کتاب)، که می تواند منجر به مرتکب شده اند به اخراج او، اما قبل از آن او را تبدیل به یک نویسنده و عشق می شود.

مشاهده لینک اصلی
در حالی که تایپ کردن بررسی مختصر خود را از یک صد سالگی، من از این کتاب، یکی از علاقه مندان من از همه دوران، یادآور شدم، زیرا که مانند کتاب گابریل گارسا مورسکس، این یک تلاش ترجمه الهام بخش بود. در 15 سال من سردبیر کتاب مرجع بودم. پس نباید تعجب کرد که شخصیت ساز / رؤسای حرفه ای مجله بلافاصله من را مجبور کرد. علامت گذاری کاما، جملات فصل طولانی و سایر خصوصیات، به طرز باور نکردنی ایده آل برای این داستان (و برای من به عنوان یک خواننده) بود که من نمیتوانستم با وجود مشکلات ارائه شده برای درک آن را کنار بگذارم. ساراماگو من را مجبور کرد تا دقت بیشتری بخواند از اینکه من در حال انجام برخی از بهترین و محبوب ترین کتاب های علمی تخیلی تمام وقت بود. و من هرگز فکر نمی کردم که من می توانم لذت بردن از آنچه که اساسا به داستان عاشقانه بسیار.

مشاهده لینک اصلی
چگونه یک کتاب ساراماگو را مرور کنم؟ هر بار که من یک کتاب به پایان برسد، من هرگز می توانید نظر، برای توصیف احساسات، زیبایی که این نویسنده می توانید بدون صدایی بحث مبتذل و یا scontata.Ma و داستان cominciamo.Una در یک داستان است که شامل نه تنها این محاصره را شهرستان است، اما همچنین یک مصحح و تصمیم گیری است که می تواند زندگی خود را تغییر دهید. بین فانتزی و واقعیت، ساراماگو ما را به یک جهان که در آن داستان می شود حضور و تبدیل به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی protagonista.Un ساراماگو که نا امید نمی کند، در واقع، و اتفاقا چگونه می توانید خوانندگان خود شما را نا امید زمانی که شما ذاتی در DNA از نابغه با تشکر از شما برای ارائه یک اپرای شریف.

مشاهده لینک اصلی
â € داستان DA ™ عشق واقعی روز ما، که متولد شده و رشد می کند به موازات یک داستان دوم دا € ™ عشق، این محل در گذشته، ایجاد شده توسط تخیل قهرمان مرد داستان اول دا € ™ عشق، عشق بین سرباز Mogueime و گالیسی Ouroana، که در طول دلا € ™ محاصره به دیوار از لیسبون دیدار را به رایگان در شهرستان از مورها و بازگشت آن را به کاتولیک آفونسو، اولین پادشاه پرتغالی. سه داستان â € \"دو دا € ™ محبت و که از جنگ متولد همه به لطف یک کلمه، یک انکار، یک â € € œNONâ توسط revisore ریموندو قبل از فعل موجود در جمله نوشته شده توسط یک مورخ پرتغالی نوشته شده است، â € صلیبیون اوی ™ محاصره انکار Lisbona.Una که تاریخ و زندگی شخصیت های اصلی تغییر کمک کرده بود portoghesiâ € نلا €. ساراماگو، درهم بافته واقعیت و تخیل را با نوشتن تنگ معمول، -که افزایش دهد به یک رمان، نویسنده می گوید، â € œconsiste نا امید در تلاش است که گذشته است چیزی از دست رفته برای € sempreâ - با که گویا درس تمدن: © گویند هیچ دلیل آن را سخت تر می گویند که یک € SI.Un œnoâ منفعل â € نه تنها یک عمل شجاعت یا شورش، یک â € œnoâ € همچنین یک عمل مقایسه با دیگران است. برعکس، با وجود انکار بدون شک یک بسته شدن کلمه، زمانی که â € œnoâ € توسط یک € © â € œperchà یک عمل باز بودن به گفت و گو، که باعث نلا € ™ بیشتر بازتاب و واکنش به آن به دنبال است. یک کلمه کوتاه که تقریبا نادیده انگاشته میشود، که به جای باعث تحولات ناگهانی و عمیق در زندگی شخصیت های اصلی از این کتاب و در اغلب موارد، حتی در زندگی ما.

مشاهده لینک اصلی
اگر در ابتدا کمی خسته کننده باشید، این کتاب مطمئنا به سبک تا حدودی غیر متعارف تبدیل می شود. به عنوان داستان، داستان درگیر است، اما مکان های آن متن را در جهت به چالش کشیدن ارتدکسی از نوشتن تاریخی است که واقعا به یاد ماندنی است. مقدس بودن چاپ، خطی بودن زمان (به هیچ وجه از جمله) و حتی ارزش اصلاح (در روش های بیشتر از یک) همه پنجره را پرتاب می کنند. این داستان تاریخی در بهترین حالت است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تاریخ محاصره لیسبون


 کتاب یکی از ما
 کتاب گورستان پراگ
 کتاب سیاهاب
 کتاب لعنت به داستایوسکی
 کتاب دیدار به قیامت
 کتاب شرلوک هلمز در محلول هفت درصدی