کتاب تابستان دیوانه‏‫

اثر ریتا ویلیامز گارسیا از انتشارات دنیای اقتصاد - مترجم: بیتا ابراهیمی -داستان تاریخی

Eleven-year-old Delphine is like a mother to her two younger sisters, Vonetta and Fern. Shes had to be, ever since their mother, Cecile, left them seven years ago for a radical new life in California. But when the sisters arrive from Brooklyn to spend the summer with their mother, Cecile is nothing like they imagined. While the girls hope to go to Disneyland and meet Tinker Bell, their mother sends them to a day camp run by the Black Panthers. Unexpectedly, Delphine, Vonetta, and Fern learn much about their family, their country, and themselves during one truly crazy summer.


خرید کتاب تابستان دیوانه‏‫
جستجوی کتاب تابستان دیوانه‏‫ در گودریدز

معرفی کتاب تابستان دیوانه‏‫ از نگاه کاربران
یک دیوانه تابستان یک داستان است که توسط 11 ساله دلفین به عنوان او و خواهران او، Vonetta (9 ساله) و فرشته (7 ساله) نقل مکان کرد، تابستان را با مادر خود، که با خواهر و برادر خود را ترک با پدر خود را در مادربزرگ در بروکلین وقتی سرخ کرده بچه بود داستان در Oakland در طول جنبش پانچ سیاه رخ می دهد. در حالی که با مادر خود زندگی می کنند که ظاهرا آنها را نمی خواهند، دلفین و خواهرانش روزهای تابستان خود را در یک اردوگاه تحت سرپرستی Black Panthers می گذرانند. دلفین توضیحات دیدگاه مادربزرگ خود را در مورد مسائل مربوط به مسائل مربوط به آیات Delphines مامان مشاهده مسائل اجتماعی و نژادی منعکس کننده تغییر نسلی در نگرش نسبت به نژاد و چگونه آمریکایی های آفریقایی در طول زمان خود را مشاهده. برخی از مسائل و موضوعاتی که در این داستان مطرح می شود عبارتند از: روابط مادر / دختر، مسئولیت های دوران کودکی، توانمند سازی نژادی، نابرابری نژادی، هویت و پذیرش خود. این کتاب برای بچه های متوسطه تا مدرسه عالی، مخصوصا دختران، بسیار مناسب است زیرا دختران داستان در مورد آن سن هستند. من آرزو می کنم که کتاب اطلاعات بیشتری را درباره دلیل سسیل برای ترک دخترانش داده باشد. شاید خوانندگان بیشتر در مورد آن در کتاب دوم، بی 11، یاد بگیرند. با این حال، همانطور که در این کتاب می گوید، منطق برای خروج مادران به اندازه کافی قوی نبود. یک تلاش برای پایان دادن به توضیح اینکه چرا مادر مادری را ترک کرد، اما به نظر بعد از آن فکر کرد. با این حال شاید این امر به طور هدفمند انجام شد تا ساختن کنجکاوی در مورد کتاب بعدی ... من به نسخه صوتی این کتاب گوش دادم که توسط سیسی آیشا جانسون نقل شده است. در حالی که من تازه به کتاب های صوتی، باید بگویم که من به طور خاص از این روایت یافت نشد. گاهی اوقات صدای آزار دهنده بود وقتی راوی با صدای 7 ساله، سرخس سر صحبت میکرد. این به نظر می رسد مانند یک ساله 3 ساله ناله به عنوان مخالفت با یک سر و صدای قوی و محکم.

مشاهده لینک اصلی
100٪ بله به این کتاب. من می خواهم آن را به دست هر خواننده درجه می توانم پیدا کنم. صدای شخصیت اصلی، Delphine، بسیار باورنکردنی است. او تلاش می کند تا با روابط خانوادگی خود مقابله کند، بدون اینکه مادر داشته باشد که خواهر قدیمی ترین باشد، و سپس می داند که مادرش را دوست ندارد، احساس فوق العاده معتبر می کند. مطمئنا من 11 ساله نبودم و هیچ کس را نمی شناختم، اما من معتقدم که دلفین. تعاملات او با خواهران و مادرش واقعی بود. و مادرانش دردناک بود. این کار شما را مانند یک فرزند رد می کند. استادانه انجام شده است. همچنین. این کتاب در مورد کودکان در Panthers سیاه است. فرزندان! در Panthers سیاه و سفید! چرا هرگز چنین چیزی خواندی؟ این موضوع به همه چیز مربوط می شود به اینکه والدین بدون هیچ دلیلی به افراد سفید پوست دستگیر شده اند که کودکان سیاه پوست را مانند حیوانات در باغ وحش به آدم ربایان و آگاهان پلیس عکاسی می کنند. دلفین در مورد تمام چیز مطمئن نیست (@ ما برای انقلاب نمی آمد. ما برای صبحانه آمد @) اما در نهایت بر او رشد می کند. برنامه های آموزش عمومی و برنامه صبحانه رایگان، قطعا این نیست که اکثر مردم به احتمال زیاد به یاد داشته باشید در مورد Panthers سیاه. این نوعی از کتاب داستان در حال تغییر است. من عاشق قصه داستان بودم: دوست داشتم رابطه ی کودکان با مادر خود را تکامل بدهم، دوست داشتم تماشای هر یک از بچه ها صدای خود را پیدا کنم. و اینکه چگونه بسیاری از کتاب های متوسطه تقریبا به طور کامل دختران و خواهران و مادرانشان این را دوست دارند؟ اگر چه این کتاب از نژاد به عنوان یک پس زمینه صریح استفاده می کند، این قطعا یک کتاب قدرتمند دخترانه است. آیا می دانید کلاس های متوسط ​​چیست؟ پس چرا این کتاب را به آنها داده اید؟ من می خواهم این نویسنده را خیلی بیشتر بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
من احساسات زیادی در مورد این کتاب دارم. من شخصیت اصلی، 11 ساله، Delphine، و خواهران او، Vonetta و Fern را دوست داشتم. زمان و مکان - اوکلند 1968 من را جذاب کرد، اما من به سختی از تمام وضعیت گذشته برخوردار بودم - 3 دختر کوچک به طور کامل در سرتاسر قاره فرستاده شدند تا تابستان را با یک مادر که آنها را وقتی جوان ترین هنوز پرستار است و هرگز نمیخواهد اکنون آنها را ببیند. آیا زندگی واقعا بسیار متفاوت از آن است که در حال حاضر؟ آیا پدر و مادربزرگ واقعا آنها را بدون هیچ هشداری، بدون آماده سازی، هیچ برنامه پشتیبان گیری - و پس از آن برای تابستان تمام آنها را بررسی کنید؟ سخت است باور - اگر خواننده نیز بر این باور است که این خانواده (به غیر از مادر غایب) البته یک دوست نزدیک و نزدیک است. اعتقاد هنوز سخت تر از نظر شرایط آب و هوایی سیاسی و نژادی از زمان و واقعیت است که داستان در Oakland اتفاق می افتد - که پس از آن یک گل لاتین بود. همه چیز را کنار بگذارید، نگاهی جالبی به راه های سیاه پانتیرز برای سیاسی کردن جوانترین نیروی کار و در محیطی، خطراتی که در معرض آن قرار گرفته اند، و همچنین رابطه دوستانه بین خواهر و برادر. من کاملا مطمئن نیستم که هدف نویسنده این است، چرا که من نمی دانم که مخاطبان هدف حتی بر خطراتی که این کودکان از هم پاشیدند و یا حتی درک کنند که واقعا چه اتفاقی می افتد. اگر هدفش داستان داستان قابل خواندن درباره خواهرها باشد، آنگاه او آن را میخورد. در غیر این صورت، شاید خیلی زیاد نیست لازم به ذکر است که: کسی که در آن دوره زندگی می کند نویسندگان مخاطبان نیستند.

مشاهده لینک اصلی
من واقعا دوست داشتم یاد بگیرم در مورد دوره های پناهگاه های سیاه پانزدهم دهه 1960 که هرگز واقعا درباره آن نگفتم. همچنین سفر از نیویورک به کالیفرنیا شامل جاذبه های توریستی جالب، به ویژه در سانفرانسیسکو است. سه خواهر واقعا دوست داشتنی بودند. این داستان فقط برای آزار و اذیت من خیلی آهسته بود. به نظر من، اقدامات کافی در طرح انجام نشده است.

مشاهده لینک اصلی
مخاطبان: متوسط ​​(3-5) ژانر: داستان های تاریخی و واقع گرایانه گل ها پرسش های طبقه بندی: به خاطر سپردن: آیا دختران تابستان خود را صرف می کنند؟ چه دختران فکر می کنند تابستان خود را شبیه خواهند بود؟ درک: چرا فکر می کنید داستان دارای عنوان \"One Crazy Summer @\" است؟ - به این معنی که نویسنده به این معنی است؟ به پایان کتاب، درست قبل از اینکه دختران باید اوکلند را ترک کنند، سسیل به دلفینBe یازده دلفین می گوید، وقتی که شما می توانید یکازده ساله شوید. توصیف آنچه که به این معنی است. اعمال: در این داستان، سیسیل نمی خواهد دختران را تحمل کند - حتی برای غذا. او می گوید چیزهایی مانند @ من برای شما ارسال نمی کنند، نمی خواستند شما را در اولویت قرار دهید و باید به مکزیک رفته و از شر این فرصت خلاص شوید. اگر شما با دلفین صحبت کردید، اگر کسی به شما نزدیک شد، این چیزها را گفت، اگر چه شما می توانید با دلفین صحبت کنید، چه سوالاتی از او درباره تابستان او می پرسند که او با مادرش در اوکلند گذراند؟ تجزیه و تحلیل: شما چگونه Cecile را به دختران پدر و Big Ma مقایسه می کنید؟ این کتاب در مورد بسیاری از چیزهای دیوانه اتفاق می افتد، جالب ترین قسمت برای شما چی بود؟ ارزیابی: نظر شما در مورد Cecile چیست؟ چرا این احساس را در مورد او احساس می کنید؟ در مورد Delphine به چه چیزی بیشتر فکر می کنید؟ اعمال Ceciles را در داستان تکرار کنید، اجازه دهید دختران در آشپزخانه اجازه ندهند و مردم را در تمام ساعات شب بگذرانند. ایجاد: این داستان در نقطه دلفین ها نوشته شده است. چگونه می توانید آن را از مادر خود بازنویسی کنید، از نقطه نظر Ceciles؟ ایجاد یک کارت پستال برای Delphine برای بازگشت به خانه به پدرش و Big Ma ازCrazy تابستان @ خود را.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب تابستان دیوانه‏‫


 کتاب مدرسه ی قدیم
 کتاب ردپای فرشته
 کتاب ویرانه های زیبا
 کتاب عشق های زودگذر ماندگار
 کتاب بوسه
 کتاب دوران تحقیر