کتاب بی حسی موضعی

اثر گونتر گراس از انتشارات نیلوفر - مترجم: حسن نقره چی-داستان تاریخی

Starusch، معلم 40 ساله آلمانی و تاریخ، تحت درمان طولانی مدت دندان در دفتر که در آن تلویزیون استفاده می شود برای منحرف کردن بیماران. تحت بیهوشی موضعی، بیمار روی صفحه نمایش خود گذشته و با سیطره و کیفیت تصویری فیلم ها به نمایش می گذارد. پرتره طنز آمیز از سردرگمی های اجتماعی. ترجمه رالف منهیم کتاب هلن و کورت ولف


خرید کتاب بی حسی موضعی
جستجوی کتاب بی حسی موضعی در گودریدز

معرفی کتاب بی حسی موضعی از نگاه کاربران
من متوجه شدم که این کتاب دشوارترین کتابهای Gunther Grasss برای درک است. بر خلاف آثار دیگرش، من هرگز به طور کامل قادر به غوطه ور شدن در آن نبودم. من نمی دانم که آیا این مسئله حول محور تلویزیون و تاریخ آلمان بوده یا نه و یا من نتوانستم نفوذ به این جهان متراکم داشته باشم. من گلایه می کنم، گریس آزمایشات را در صفحه چاپی ادامه داد، اما این تنها یکی از کتاب هایش است که به سادگی برای من نیست.

مشاهده لینک اصلی
من می دانم که قصد دارم فکر کنم این یک کلاسیک مدرن است، اما واقعا آن را مبهوت و خسته کننده می دانم، من به تلویزیون ها غلبه می کنم که گلو من را در مکان های عمومی، پزشکان و جراحان دندانپزشکی، سالن های ناخن، هر جا که به دام افتاده به همین ترتیب یک کتاب در مورد یک مرد که روال های دندانپزشکی را در مقابل تلویزیون داشت، مجبور شد مرا بخواهد از جیغ فرار کند.

مشاهده لینک اصلی
آیا از طریق این کتاب آن را انجام ندادید؟

مشاهده لینک اصلی
نمی تونم اینو بخونم

مشاهده لینک اصلی
من حدس می زنم من به اندازه کافی فکری نیستم، اما نمی توانستم بفهمم که چه اتفاقی افتاده است. پس از شروع دو بار، من را ترک کرد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بی حسی موضعی


 کتاب اورندا
 کتاب پاچینکو
 کتاب خانه زاد
 کتاب شمال و جنوب
 کتاب بر کرانه کنعان
 کتاب وقتی به من می رسی