کتاب بیمار انگلیسی

اثر مایکل اونداتیه از انتشارات سبزان - مترجم: زهرا طراوتی-داستان تاریخی

با زیبایی زرق و برق و ناامید کننده، رمان مایکل اونداتایز بوکر برنده جایزه چهار زندگی آسیب دیده در ویلای ایتالیایی در پایان جنگ جهانی دوم را نشان می دهد. هانا، پرستار خسته؛ دزد دزدی Caravaggio؛ کلیپ: هر یک از معما بیمار انگلیسی، مرد نامعلوم و سوخته که در یک طبقه در طبقه قرار دارد و خاطراتی از اشتیاق، خیانت و نجات، این کتاب را مانند چشمک های رعد و برق گرمایشی روشن می کند. سفر به چالش کشیدن، ناسازگارانه، گاه گاه فریبنده بدون نقشه، بهترین زمانی که حداقل نشان می دهد، همانطور که در حساب کاربری شگفت انگیز از پذیرش KIPS توسط یک همتای انگلیسی انگلیسی بی نظیر، مربی او دفع بمب.


خرید کتاب بیمار انگلیسی
جستجوی کتاب بیمار انگلیسی در گودریدز

معرفی کتاب بیمار انگلیسی از نگاه کاربران
چیزی که من می توانم بگویم: به سادگی بزرگ است. خواندن اعتیاد آور

مشاهده لینک اصلی
کار بی پروا با وجود طرح های آن، خیلی راحت، واقعا قابل خواندن است. و انطباق فیلم اجتناب ناپذیری آن به طور کامل تغییر کرده و یک پایان کاملا عالی را خراب کرد. و مانند من همیشه می گویم، همه چیز در مورد endings.So این دوباره مرتبط شد. جالبه. خیلی خنده دار. بعضی از آنها همچون کیکهایی از باد ساخته میشوند که مانند مردی که از بین رفته است، از بین نمی رود. در حالی که دیگران به شما یک آهنگ ترانه ای تصور می کنند. بله، زندگی عجیب است. ما درباره این کتاب ها صحبت می کنیم که پایان آن است. یکی از بهترین من تا به حال خوانده ام. مطمئنا یکی از تمام پایان های مورد علاقه من است. این واقعا هیجان انگیز بود و واقعا با من خوب بود. و سازندگان فیلم به طور کامل آن را خراب کردند. با نادیده گرفتن و پریدن به سمت آن، آنها این کتاب را خدشه دار کردند. اوه، من دلیلش رو عوض کردم اما از آنجا که این فیلم برای من خراب شده است، من این را برای آنها خراب می کنم، هاها. مخمل خوابانده شما می دانید چه باید بکنید. بدیهی است سومین شخصیت اصلی کورپال سینگ، یک جوان آمریکایی از هند بود، به سمت انتهای او درباره خبرهای ایالات متحده در مورد کاهش بمب اتمی در ژاپن خشمگین شد. او شروع به پرسش از همه اروپایی ها و ذهنیت استعماری خود کرد، فورا آنها را از جمله عاشق خود، هانا نفرت می بخشید. او می خواست @ انگلیسی @ Patient را هدف قرار دادن اسلحه اش را بر او بکشاند. با وجود آنکه بیمار بسیار به او هجوم می آورد تا این کار را انجام دهد، او این کار را انجام نمی دهد. در عوض، او گفت: یکی از چیزهایی که واقعا به من رسید. آنها نمی خواهند از یک بمب همانند در یک ملت غیر قهوه استفاده کنند. من نمی دانم در مورد آن. اما یک سوال قدرتمند، باعث می شود شما فکر کنید. عجیب و غریب و به نظر می رسد به موقع نیز. با توجه به سفر اخیر اوباما به سایت های هیروشیما و ناگازاکی. البته برای بمب گذاری عذرخواهی نکرد، هر چند من فکر نمی کنم یک رئیس جمهور نشسته می تواند عذرخواهی کند. اما نه اینجا و نه وجود دارد. این کل کسب و کار از آنچه انسان ها به یکدیگر انجام می دهند، گاهی اوقات خیلی ناراحت کننده و ناراحت کننده است. البته ختم توکیو به همان اندازه ویرانگر بود، شرمنده بود که نمی توانستیم بیشتر در مورد آن بشنویم. آه، این واقعا خسته و خسته واقعا سریع است. من پر از رنگین کمان و تک شاخ است. وقتی این بررسی را بازنویسی کردم، می خواستم آن را در مورد دو دختر انجام دهم. در عوض، درباره بمبگذاری هسته ای صحبت شد.

مشاهده لینک اصلی
چهار نفر از افراد آسیب دیده در سال 1945 در یک بمب گذاری شده از ویلای ایتالیایی ساکن هستند، زمانی که جنگ جهانی دوم به پایان می رسد. هانا، یک پرستار کانادایی، در جنگ شاهد مرگ بیش از حد بوده و همچنین مرگ پدرش را به سر می برد. او برای بیمار انگلیسی که با سوختگی از سقوط هواپیمای آتشین در لیبی پوشانده شده است، مراقبت می کند. سوختگیها شناسایی نامش را غیر ممکن کرده اند و ممکن است چند زبانه انگلیسی نباشد. دیوید Caravaggio کانادا یک جاسوسی و دزدی است که در جنگ شکنجه شده است. کیپ یک سیک تورانی از هند است که به عنوان معادن سمپائو و بمب برای ارتش انگلیس کار می کند اما هرگز احساس نمی کند که انگلیسی کاملا پذیرفته شده است. این کتاب در بخش هایی به کار رفته است، در حال حرکت به جلو و عقب در زمان است، از چهار کاراکتر مانند قطعات پازل. یک داستان شاعرانه و رویایی درباره حوادث بسیار غم انگیز است. از آنجا که Caravaggio و بیمار انگلیسی تحت تاثیر مورفین برای آسیب های خود هستند، یکی از شگفتی که آیا یادآوری آنها کاملا قابل اعتماد است. Ondaatje در عاشقانه، ادبیات، جاسوسی، تاریخ، موسیقی و اطلاعات جالب در مورد صحرا بافته شده است. تنش بالاست هر بار که کیپ بخاطر برداشتن یک بمب است، که Ondaatje جزئیات بسیار خوبی را توصیف می کند. اما Kip احساس کرد که کارش صرفه جویی در زندگی بود بیهوده است، زمانی که او در مورد تخریب از رها کردن بمب اتمی می آموزد. کتاب چالش های زیادی دارد. این باید بسیار دقت بخواند، مخصوصا برای اولین بار در پنجاه صفحه، به عنوان شخصیت ها در عکس های کوچک به صورت غیر خطی معرفی می شوند. اما زمانی که من بیشتر از این کتاب بودم، می توانستم زبان عجیب و غریب را به من بسپارم. من به خصوص از فلسفه ای از بیمار انگلیسی لذت می بردم زیرا او کاوش و نقشه کشیدن صحرای آفریقا را داشت و روابط عاشقانه غم انگیز را در پیش گرفت. هر شخصیت ناقص در معرض آسیب های عاطفی یا جسمی یا هر دو بوده و نیاز به درمان دارد. فیلم غیر انسانی جنگ را از طریق چشم ها می بینیم. فیلم: وقتی در سال 1996 منتشر شد، فیلم انگلیسی Patient @ را دیدم. با وجودی که جزئیات طرح پس از 19 سال ناهموار بود، من آن را به عنوان یک فیلم استثنایی به تصویر کشیدم با یک بازیگر فوق العاده.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب حاوی نوعی از داستان است که به خاطر وضوح آن خواننده ها را شگفت زده می کند: طرح فوق العاده است، شعر زبان، شخصیت های پیچیده، صحنه های پویا، شور و شوق گردش صفحات آن، سرنوشت انتظار کسانی که سرنوشت خود را به چالش کشیده اند. شروع می شود با توصیف هانا، یک پرستار مراقبت از یک مرد مرموز که پوست آن چنان سوخته است که او به عنوان سیاه و سفید توصیف شده است. سپس ما می آموزیم که داستان در طول جنگ جهانی دوم اتفاق می افتد، بدوئین که هواپیما از آسمان سقوط می کند، بیابان آن را غرق می کند، این مرد (یک سرباز یک جاسوس؟ کاشف؟) که توسط عشایر از او نجات می یابد هواپیما در آتش. هانا به طور شگفت انگیزی تلاش می کند درد خود را در حالی که با ضررهای خود درگیر است، کنار بگذارد؛ یک ویلای ایتالیایی محروم، که برای غم و اندوه شخصیت ها تنگ شده است. رویاها داستان ها؟ که به ذهن بیماران برسد، زمانیکه او به بی نهایت می پیوندد، ساعت ها را برآورده می کند. از طریق آنها، ما نگاهی به بیماران گذشته می کنیم، شور و شوق که روزهای او را غرق کرد، یک روابط است که هر دو نعمت و نفرین است و سرانجام یک وعده شکسته است. ویلا، ظاهر Caravaggio، یک سرباز که به دنبال انتقام است، به خواننده امکان دیدن ظلم و ستم از طبیعت بشر را می دهد. Kipp، کارشناس بمب هند، باعث می شود هانا نیاز خود را برای عشق در زمان وحشت، شکنندگی زندگی که در زندگی این شخصیت ها درک می شود، تحسین می کند. داستان قشنگ، تصاویری که این روایت را پر کرده است، غنی از تجربیات خوانندگان، گرما از کویر به لمس پوست خود، باد دمیدن موهای خود را، چشم خود را سایه زیر آفتاب سوزان.

مشاهده لینک اصلی
تصور کنید که بسیاری از افراد قبلاthe plot @ را نمیشناسند، بنابراین نمیتوانید دوباره کاری کنید. لذت بردن از این بیشتر از من فکر کردم من می خواهم. من به یاد داشته باشید زمانی که آن را برای اولین بار به نمایش گذاشتم فیلم را دیدم اما رمان را کاملا متفاوت با آنچه که به یاد می آورم می بینم. یک رمان پیچیده و شدید که در ابتدا برای پیدا کردن یک ریتم خواندن، تغییر دادن به عقب و جلو با شخصیت ها و حوادث . قسمت هایی از داستان که به آن افتادم، نوشتن زیبا بود، توصیف محیط، فرهنگ های مختلف. شخصیت های آسیب پذیر و آسیب پذیر، یک رمز و راز، عشق و محبت و محیطی است که به شدت اعتراض می کند. نیاز به صبر دارد اما ارزش تلاش دارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بیمار انگلیسی


 کتاب اما
 کتاب پدران و پسران
 کتاب زنگبار یا دلیل آخر
 کتاب شاهزاده و گدا
 کتاب درختی در بروکلین می روید
 کتاب شور ذهن