کتاب بیمار انگلیسی

اثر مایکل اونداتیه از انتشارات سبزان - مترجم: زهرا طراوتی-داستان تاریخی

با زیبایی زرق و برق و ناامید کننده، رمان مایکل اونداتایز بوکر برنده جایزه چهار زندگی آسیب دیده در ویلای ایتالیایی در پایان جنگ جهانی دوم را نشان می دهد. هانا، پرستار خسته؛ دزد دزدی Caravaggio؛ کلیپ: هر یک از معما بیمار انگلیسی، مرد نامعلوم و سوخته که در یک طبقه در طبقه قرار دارد و خاطراتی از اشتیاق، خیانت و نجات، این کتاب را مانند چشمک های رعد و برق گرمایشی روشن می کند. سفر به چالش کشیدن، ناسازگارانه، گاه گاه فریبنده بدون نقشه، بهترین زمانی که حداقل نشان می دهد، همانطور که در حساب کاربری شگفت انگیز از پذیرش KIPS توسط یک همتای انگلیسی انگلیسی بی نظیر، مربی او دفع بمب.


خرید کتاب بیمار انگلیسی
جستجوی کتاب بیمار انگلیسی در گودریدز

معرفی کتاب بیمار انگلیسی از نگاه کاربران
4.5 من واقعا این کتاب را دوست داشتم، اما این فیلم به هیچ وجه منافع فیبر حساس را لمس نکرده است، و هر بار که من آن را می بینم، من را تحریک می کند.

مشاهده لینک اصلی
خدا را شکر! یک کتاب دشوار و ناامید کننده نیمه اول این کتاب مانند داشتن یک پازل است که هیچ یک از قطعات مناسب نیست، بنابراین شما سعی می کنید آنها را با هم بیهوده بکشید. تنها با نیمه دوم کتاب است که شما تا حدودی پاداش می دهید ... روایت هموار می شود و شما در نهایت مراقب باشید که با این افراد چه اتفاقی می افتد. از طرف دیگر، بخشهایی وجود دارد که توصیفهای آنها زیبا و شاعرانه هستند، اما در ذهن من، برای نداشتن یک داستان کوتاه در نیمه اول، برای این موضوع کم نیست. من باید یک داستان داشته باشم وقتی که خواندن و من باید به کسی توجه داشته باشم. من باید چیزی برای چسبیدن کلاه خود داشته باشم. و هنگامی که ما در نهایت داستان را در اینجا پیدا کنیم، آنقدر غم انگیز و بیهوده است که شما شروع به تعجب می کنید که چرا این افراد فقط خودشان را نمی کشند. با توجه به عشق؟ این کتاب فقط تأیید نظر من این است که وقتی به عشق می رسد، اکثر مردان بی نظیر بی ادب هستند! چرا اینطور نیست؟ عشق واقعی خیلی نادر است و با این حال آنها تمایل دارند تا زمانی که ناخوشایند یا عصبانی می شوند، آن را کنار بگذارند. بیمار انگلیسی این کار را انجام داد ... و همانطور که ابتدا Kip را دوست داشتم، او نیز این کار را انجام می دهد. با این حال، من خودم کمی سرگرم کننده و کنجکاو هستم، تعجب می کنم که چرا نویسنده کتاب را اینگونه نوشته است. و من تعجب می کنم که آیا آیدی پیدا کردن فیلم بیشتر رضایت بخش است؟

مشاهده لینک اصلی
چه چیزی در مورد این رمان جدی می گویند؟ این در من گم شد! این مرد می تواند بنویسد، اما دانش من از بیابان مصری، کلاسیک و حوادثی که در اطراف آنها وجود دارد، من هیچ نظری ندارم! داستان های چهار نفر که تا پایان جنگ جهانی دوم می آیند، زندگی آنها درهم شکسته شد. من داستان های آنها را دوست داشتم و روابط آنها شکل گرفت، اما منافع من برای پایان دادن به منافع من بود (تنها). مایکل اونداتایس در مورد موضوعاتی که در اینجا از آن استفاده می شود، از جمله انفجار کفپوش و بمب و همه اتفاقات بیابانی است، این مرد خیلی زیاد و بسیار هوشمندانه می داند. کسی تنها شب گذشته به من گفت که آنها رمان Skin of the Lion را دوست داشتند و نمیتوانستند چندین سال پیش از سفر قطارهای طولانی به آنها نگاه کنند، اما به اندازه کافی نیز ذکر کرد که او فکر می کند اگر کسی از او سوال کند که پیام این بود که او تلاش برای انتقال او را از دست داد، اما به طور کامل از کتاب لذت برد. مردم این کتاب را دوست دارند یا نه. من از دومی می خواهم، اما من دوست دارم تمام کتاب هایی را که شروع می کنم را تمام کنم، احساس می کنم نویسنده به نوعی احترام قائل است.

مشاهده لینک اصلی
4.3 در واقع!

مشاهده لینک اصلی
فکر میکنم من هنوز فیلم فیلم این رمان را دیده ام، اما قطعا باید آن را انجام دهم. به خصوص از آنجایی که تعداد بسیار کمی از متخصصان معتقدند که فیلم در این مورد در واقع بهتر از کتاب است. پس از اولین جمله، متوجه شدم که چرا نظرات در این کلاسیک بسیار تقسیم شده است. مایکل اونداکت دارای سبک نوشتن فوق العاده ای است که قطعا همه چیز نیست. نویسنده دارای تمایل قوی برای تصاویر و مقایسه های زبان شناسی است؛ در بخش هایی از این موارد، فضولی و گیج کننده است؛ زیرا واقعا باید دو بار بخواند تا بداند چه معنایی دارد. در اصل، \"شاعرانه\" و \"اسحاق\" گاهی نزدیک به یکدیگر هستند، اما در اینجا جریان آرام روایت، که توسط زبان پیچیده ایجاد شده، به من خوشحال است. من فکر می کنم شما فقط باید به این رمان بپردازید و تصاویری را که Ondaatje در مقابل چشم داخلی به چشم می خورد، بگذارید. در صحنه هایی که در مورد تجربیات شخصیت ها در طول جنگ جهانی دوم رخ می دهد، رنج آنها می تواند تنها از طریق انحراف و از طریق استعاره قابل دسترسی باشد. \"بیمار انگلیسی\" احتمالا یکی از آن کتابهاست، که فقط باید در حالت درست باشد. ایده خوبی بود که این کتاب را به عنوان یک داستان عاشقانه بخوانید، حتی اگر فیلم - تا آنجا که من تریلر را به درستی تفسیر کردم - تمرکز کنید به تازگی، اگر چه عشق عجیب و غریب بیمار انگلیسی به یک زن متاهل گفته می شود، این فقط یک جنبه از رمان است. چه کسی و چه چهره هایی در ویلا سن ژیرولمو جمع شده اند که بیشتر در معرض آسیب های روانی قرار دارند که در طول جنگ رخ داد. من قطعا \"بیمار انگلیسی\" را به عنوان کار بر روی جنگ جهانی دوم و بعد آن، و نه به عنوان یک عاشقانه، در نظر می گیرم. چه کاراواجو و بیمار مرموز در طول سال های جنگ ساخته شده اند، من نمی توانم در اینجا بدون اخلال گران بود ولی کافی است بگوییم: هانا است که تقریبا در خود شغل به عنوان یک پرستار شکسته و کیپ عنوان Bombenentschä (؟) همچنین چیزهای وحشتناکی را تجربه کرد. توضیحات eindrücklichen از تجارب خود و سرنوشت غم انگیز از غریبه که من را لمس کرد و ارقام mitgenommen.Die همه جذاب و به خوبی کار می کرد، اما فاصله کمی از آنها را همیشه باقی مانده است. اگرچه ما در طول زمانهای بی شماری بدتر، عصبی و هیجان همراهی می کنیم، ما هرگز نمی توانیم آنها را به عنوان خوانندگان به طور کامل درک کنیم. من فکر می کنم رمان به من نزدیک تر خواهد شد اگر من رابطه نزدیک تر با هانا، کیپ، Caravaggio و بیمار انگلیسی داشته باشم، اما شاید این تقریبا چنین نیست ، درباره سرنوشت آنها را مطالعه کنید؟ نتیجه گیری کین ساده، اما یک کلاسی ارزشمند! یکی از آن ها باید در لحن درست باشد تا سبک نوشتن مایکل اوندیات را در آغوش بگیرد، سپس رمان می تواند اثر آن را به نمایش بگذارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بیمار انگلیسی


 کتاب آرتور شاه و دلاوران میزگرد
 کتاب نوسترومو
 کتاب انقلاب های پرهیاهو
 کتاب داستان یک نام جدید
 کتاب ابریشم
 کتاب رز برفی