کتاب بیلی بتگیت

اثر ادگار لارنس دکتروف از انتشارات قطره - مترجم: بهزاد برکت-داستان تاریخی

بستر اجتماعی بيلی بتگيت محله‌ی برانکس است، جايگاه فرودستان نيويورک؛ اما اين فرودستی الزاماً حديث فلاکت نيست زيرا اين مردم تهيدست آرزوهای بزرگ دارند و می‌خواهند ثروتمند و خوشبخت باشند، از اين‌رو آنان هم به دنبال تحقق رؤيای آمريکايی هستند، گيرم دستيابی به اين رؤيا از راه خلاف و جنايت و خون و مرگ ممکن شود. بنابراين مردم برانکس فقيرند اما مصيبت‌زده نيستند، بی‌پناهند اما دل‌مرده نيستند. اصل مسلم برای‌شان جنگيدن برای رسيدن به خواسته‌های‌شان است، پس مهم نيست چه هستند، مهم اين است که چه می‌خواهند باشند. در نوع نگاه آن‌ها به زندگی، واقعيت مناط اعتبار نيست بلکه آرزوها، خيال‌بافی‌ها و رؤياها حقيقت زندگی‌اند. در حقيقت، دکتروف پس‌زمينه‌ی اجتماعى سخت و واقعى را ‌تا آن‌جا که تحريف، بی‌هويت و خنثى نشود، شاعرانه می‌بيند و در حقيقت درک جهان مدرن از واقعيت را به دوران پسا‌مدرن می‌برد، و از اين منظر است که بيلی بتگيت را می‌توان يک رمان پست‌مدرن دانست


خرید کتاب بیلی بتگیت
جستجوی کتاب بیلی بتگیت در گودریدز

معرفی کتاب بیلی بتگیت از نگاه کاربران
عالی، اما خوب اما عالی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب Doctorows خواندن به چالش کشیدن است. اول، داستان از نقطه نظر بیلی، یک پسر 15 ساله است. علامت گذاری و تلفظ برای سخنران مناسب است. دوم، داستان به ترتیب زمانی نشان داده نشده است، و من تا به حال برخی از مشکل در پیدا کردن تاریخچه وقایع. این جنبه های متن باعث شد من از خواندن کتاب دلسرد نشوید، اما اگر بخواهید خواندن سریع و آسان داشته باشید، این کتاب برای شما نیست. بیلی بانه یک پسر 15 ساله است که با باند هلندی شولتز در نیویورک از دهه 1930. این کتاب با کشتن بو وینبرگ، یکی از مردان برجسته هلندی که از رئیسش خیانت می کند، آغاز می شود. داستان بوس مرگ یک نقطه لمسی است که بیلی به چندین بار در طول رمان باز می گردد. بیلی می داند که زندگی با ملودی خطرناک است، و او متوجه می شود که هز برای زندگی به هندی متصل است - فرار نخواهد داشت. و هلندی یک مرد لمس است، در بهترین حالت او. او مردم را به قصد تصور می کشد. بیلی باید مذاکره یک دنیای خطرناک داشته باشد. در خانه برگشت، مادرش ذهنش را از دست می دهد. او نگران آنچه که باید با مادرش انجام دهد، چگونه می تواند از او حمایت کند، چگونه می تواند او را در صورت وقوع یک حادثه هلندی، به او تحمیل کند. علی رغم ترس از نگرانی هلندی ها، بیلی تحسین می کند و حتی مرد را دوست دارد. پرتاب به مخلوط Dutchs mol، جورج پرستون، که Billy در عشق می افتد. بیلی با بیش از 15 سال سن برخورد می کند. او زندگی می کند تا داستانش را معجزه کند.

مشاهده لینک اصلی
دنیای باند 1920s / 1930s برای شخصیت های رنگارنگش بدنام است. بوتلگینگ، رکید و حس کلاس، روحیه ای بر خشونت قدرت و مرگ ایجاد کرد که اغلب آنها را دنبال می کرد. در این رمان، Doctorow به این زندگی از طریق چشم شخصیت تیتی، 15 ساله ای که نه تنها شاهد قتل کسانی است که رهبر اصلی باند (هلول شولتز) را به خود مشغول می کنند، بلکه تقریبا از این رهبر تقلید می کند. او ضرب وشتم را زنده می کند پایان کمی سریع است و بیلی بوتگیت نمی تواند پیچیده شود و همچنین ممکن است من آن را بخواهم. به نظر می رسد تقریبا ضد کوه نوردی است که او را به مدرسه بازگرداند (اگرچه خیلی ثروتمندتر است). با این حال، Doctorows درک خود را از تاریخ آن دوره، همانطور که او در رمان خود @ Ragtime @ (بخش قابل توجهی از چند فصل نهایی شامل دادستان منطقه توماس دوی، فرماندار آینده نیویورک و دو بار نامزد جمهوریخواهان ریاست جمهوری در سال 1944 شامل و 1948) داستان را حس واقعیت می دهد که خواننده را قادر می سازد در زمان بوتلگرس از خود لذت ببرد. خواندن بسیار خوب و آسان.

مشاهده لینک اصلی
من باید اعتراف کنم، E.L. Doctorow یکی از نویسندگان است که کار من یک آتش سوزی مطمئن برای من است. من عاشق داستان های تاریخی هستم، و من عجیب و غریب به اسلحه می پردازم. Doctorow با هر دو مهارت دارد. این یک قطعه دوره است، نگاهی به زمان سخت و خطرات زشتی که بعضی از افراد از ناامیدی و شاید یک ایده نابجا از اینکه چه قدر ممکن است بزرگ باشد. برای حصول اطمینان، دولت دقیقا یک نمونه خوب را تعیین نمی کرد؛ به نظر من، کسانی که به دنبال ابزار کمتر از حد متعارف بودند، حق رام کردن رویای آمریکایی را به عنوان دود و غبار فراوان داشتند. اما جرایم سازمان یافته یکی دیگر از انواع فساد است. Doctorow نشان می دهد که خیلی خوب نیز. همه گفت: من اخلاقی نیست که من در یک کتاب مانند این، به عنوان یک داستان خوب است. Doctorow داستان سرایی است، و خواننده همیشه پول خود را به دست می آورد. من کتاب های زیادی را می فروشم، اما برای این مرد، هزینه پوشش کامل را پرداخت می کنم و از آن لذت می برم. یک گنج.

مشاهده لینک اصلی
\"یک نگاه فریبنده، پشت صحنه، جرم سازمان یافته واقعی\". ژنرال رمان. چه چیزی به ما می گوید بیلی یک نوجوان که، روی یک قایق در رودخانه بعدی به منهتن، می بیند کانگستر سرنوشت داچ شولتز آماده کرده است یکی از معاونان خود، بو واینبرگ، که قبلا بیلی با اعضای یک جلسه شد گروه رقیب بیلی را به جهان از جرایم سازمان یافته که او را به گارسیا شولتز، که رفت و به عنوان یک پاک کننده و پسر برای هر چیزی که موقعیت permitÃa بسیاری از فعالیت ها از مجرم شاهد کار افتاد آمد. قبل از مرگ، واینبرگ می پرسد بیلی به مراقبت از شریک زندگی خود را، درو پرستون، که او نیز © N در barco.¿Quiere است بدانید که بیشتر از این کتاب بدون اخلال گران؟ بازدید: http: //librosdeolethros.blogspot.com / ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بیلی بتگیت


 کتاب راز داوینچی
 کتاب گذرنامه
 کتاب هتلی در کنج تلخ و شیرین
 کتاب پوست
 کتاب مینیاتوریست
 کتاب گزارش محرمانه