کتاب بیلی بتگیت

اثر ادگار لارنس دکتروف از انتشارات قطره - مترجم: بهزاد برکت-داستان تاریخی

بستر اجتماعی بيلی بتگيت محله‌ی برانکس است، جايگاه فرودستان نيويورک؛ اما اين فرودستی الزاماً حديث فلاکت نيست زيرا اين مردم تهيدست آرزوهای بزرگ دارند و می‌خواهند ثروتمند و خوشبخت باشند، از اين‌رو آنان هم به دنبال تحقق رؤيای آمريکايی هستند، گيرم دستيابی به اين رؤيا از راه خلاف و جنايت و خون و مرگ ممکن شود. بنابراين مردم برانکس فقيرند اما مصيبت‌زده نيستند، بی‌پناهند اما دل‌مرده نيستند. اصل مسلم برای‌شان جنگيدن برای رسيدن به خواسته‌های‌شان است، پس مهم نيست چه هستند، مهم اين است که چه می‌خواهند باشند. در نوع نگاه آن‌ها به زندگی، واقعيت مناط اعتبار نيست بلکه آرزوها، خيال‌بافی‌ها و رؤياها حقيقت زندگی‌اند. در حقيقت، دکتروف پس‌زمينه‌ی اجتماعى سخت و واقعى را ‌تا آن‌جا که تحريف، بی‌هويت و خنثى نشود، شاعرانه می‌بيند و در حقيقت درک جهان مدرن از واقعيت را به دوران پسا‌مدرن می‌برد، و از اين منظر است که بيلی بتگيت را می‌توان يک رمان پست‌مدرن دانست


خرید کتاب بیلی بتگیت
جستجوی کتاب بیلی بتگیت در گودریدز

معرفی کتاب بیلی بتگیت از نگاه کاربران
3.5 ستاره جامد برای این حماسه آمریکایی نسبت های گانگستری. این یک داستان نابهنگام از داستان سن است که در برابر فاجعه قتل، ضرب وشتم و یک خطر همیشه در حال تغییر و تغییر است. به یک علاقه عشق ممنوعه اضافه کنید، و شما یک رمان دارید که باید هر قفسه کتابخوان خواننده را در اختیار داشته باشد. E.L. Doctorow یک داستان آموزنده است که سبک خام و گوچی خود را به خوبی به یک داستان در مورد گانگستر ها مانند هلندی شولتز که به همان اندازه نامعلوم به عنوان پروسس مورد استفاده برای توصیف او را به خود قرض دهد. تنها مسئله ای که من با رمان داشتم و تنها دلیل آن این نبود که کتاب چهار ستاره بود، پایان خنده دار وحشتناک بود. من آن را برای همه شما خراب می کنم، اما آن را فقط با بقیه کتاب مناسب نیست. به طور کلی، به خوبی به ارزش خواندن حتی اگر آن را به نظر می رسد کمی کشیدن در وسط.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** # 1001 کتاب # 643leftReally از این یکی لذت می برد. من فکر کردم این یک ترکیب عالی از شخصیت ها، گفتگو و درونی / بازتاب است، که من شروع به درک آن نیست که در کتاب ها رایج است. دوست داشتم بیلی و عصبش، اما من نیز با آقای برمن، که واقعا روح خاندان شولتز است، بسیار مورد توجه قرار گرفتم. با این حال، یک تفکر، بچه ای بود که شولتز پسر بچه ماری را کشت؟ من نیز نیمی از متقاعد شدم که این اتفاق می افتد که شولتز، پدربزرگ بیلیس بود، که نوعی متقارن بود، اما ... هنوز خواندن عالی بود.

مشاهده لینک اصلی
به طور کامل از این داستان زیبایی نوشته شده در مورد یک جاسوسی از پسران جوان با گانگسترها، هلندی شولتز و باند او در دهه 1930 نیویورک لذت بردم. برای من مشکلاتی وجود داشت. گاه گاه گمراه کننده است و در بسیاری از موارد بسیار طولانی است. اما اینها مشکلات جزئی در مقایسه با قدرت کلی کتاب است. داستان تاریخی احتمالا ژانر مورد علاقه من است و هیچ سؤالی وجود ندارد که Doctorow استاد آن است.

مشاهده لینک اصلی
E.L. کاراکترهای Doctorows دارای عمق هستند که من شک دارم در سازگاری فیلم (این کتاب و دیگران از فیلم او اقتباس شده است). شخصیت های او قابل اعتماد و معتبر، قابل تحسین، قابل تحسین و خسته کننده است. بخش های خاص بدون اظهار اخلاقیات غم انگیز هستند. او با یک سبک و نوشتار است که خود را به هنرپیشه واقعی تبدیل می کند. شیرجه زیبا، غواصی و خطرناک در دهه 1930 نیویورک. نمی توانستم آنرا بگذارم

مشاهده لینک اصلی
من همیشه زمانی که یک نویسنده می تواند زمان و مکان با کلمات را تعریف کند، همیشه مرا شگفت زده می کند. Doctorow استاد داستان داستان است. من سعی می کنم قضاوت را محکوم کنم و داستان را با من همراه کنم. چند نمونه وجود دارد که در آن سوال شدم این که آیا واقعا این اتفاق افتاده است یا خیر، اما به طور کلی این یک تجربه خواندن است که به زمان سفر به عنوان پرواز بر روی دیوار است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بیلی بتگیت


 کتاب عشق و رویا
 کتاب بازار خودفروشی
 کتاب زندگی واقعی وینی خرسه
 کتاب سرگذشت مورو
 کتاب نجات استخوان ها
 کتاب ملکه اسیر