کتاب بن بست نورولت

اثر جک گانتوس از انتشارات افق - مترجم: کیوان عبیدی آشتیانی-داستان تاریخی

ملاقات کامل و حقیقی داستان، Dead End in Norvel داستان دو ماهه باور نکردنی برای یک پسر به نام جک گانتوس است که برنامه های آن برای ماجراجویی های تعطیل ناگهان خراب می شود، زمانی که توسط والدین فریبنده او برای آنچه که برای همیشه به نظر می رسد، پایه ریزی شده است. اما فرار می آید جایی که جک آن را بیشتر انتظار می رود، زمانی که مادرش وام او را برای کمک به یک همسایه سالخورده با غیر معمول ترفند - ترفند مربوط به تازه مرده، موم مذاب، وعده پیچ خورده، دختران اسکات کوکی ها، رانندگی زیر سن قانونی، درس از تاریخ، حوادث، فرشتگان جهنم، و بینی های خونین بی شماری. بی وقفه تعجب آور است، این روایت وحشیانه و افراطی نویسنده در بهترین حالت خود است، و خوانندگان با صدای بلند در چیزهای غیرمترقبه در یک تصویر مفرط خنده دار رشد می کنند که در جایی که در آن زمان گذشته وجود داشته است، در حال حاضر گیج کننده است و آینده به طور کامل در هوا است.


خرید کتاب بن بست نورولت
جستجوی کتاب بن بست نورولت در گودریدز

معرفی کتاب بن بست نورولت از نگاه کاربران
جک نوجوان در سال 1960 در شهر کوچک Norvelt (که به نام Eleanor Roosevelt نامیده می شود) یک نوجوان است. هنگامی که او برای یک تابستان به زمین می آید، او مجاز است که خانه را ترک کند تا به یک همسایه کمک کند، خانم ولکر، نامه هایی را برای این شهر می نویسد. خانم Volker دیگر نمی تواند تایید به دلیل آرتریت است که دست خود را فلج کرد. آنها دوستی جالبی را در حالی که از مرگ در شهرها و دیگر رویدادها به گوش می رسیدند، کتاب می زدند. من به صدا گوش دادم، خواندن نویسنده، و او کار خوبی انجام داد. من تمایل به از دست دادن تمرکز با این یکی بود، اما داستان فقط برای من مناسب بود. مصاحبه کوتاهی با نویسنده در پایان وجود دارد و به نظر می رسد که بیشتر کتاب (و یا حداقل شخصیت های کتاب) از زندگی اش گرفته شده است (اولین حرف این است که شخصیت اصلی نام نویسنده است).

مشاهده لینک اصلی
Hm بنابراین. من دوست داشتم تنظیمات و شخصیت های خنده دار، اما با برندگان نیوبری من همیشه فکر می کنم که چگونه آنها را در چند سال به تعطیلات، و آیا من آنها را به بچه ها توصیه می شود. اگر چیزی داشتید، مرا به CRISS-CROSS یادآوری کردید، که یک هفته بعد من نمیتوانستم بیش از آن را به یاد داشته باشم. . . چیزی درباره یک بچه با یک گیتار ؟؟؟ اما این کتاب سرگرم کننده و جالب و متمایز است که درواقع یک زندگینامه نیمه داستانی است. اما من نمیتوانم سن شخصیت اصلی را تا زمانی که یک روز تولد داشتم پایین بیاورم و آنها اعلام کردند که او دوازده است. او احساس یکازده دوازده را داشت، اما این کتاب همانند نوشته هایش برای نوجوانان هم بود، تا پایان نابود شدن آن، که باعث شد من فکر کنم برای خوانندگان جوان بیش از حد ساده شده بود. . . مطمئن نیستم که چگونه همه چیز را احساس کنم.

مشاهده لینک اصلی
در ابتدا فکر کردم این یکی دیگر از این کتاب های شهر کوچک با شخصیت های نابهنگام است که توسط کمیته های نیوبری محبوب شده اند و من فکر می کنم این است، اما این فراتر از این ژانر، عمدتا به دلیل آنتوی قهرمان است که همیشه در معرض خونریزی بینی قرار دارد کوچکترین تحریک آمیز، دوستی او با خانم والکر، همسایه سالخورده، ناظم فوق العاده و ناظم، و شهر نورولت، یک موجود عجیب و غریب اودوپنی که ابتدا توسط النور روزولت حمایت شده بود. همچنین، آن را فقط قاتل، خندیدن، صدای خنده دار. خوشحالم که Newbery را برنده شد اگرچه هنوز هم می توانم GIRL WHO CIRCUMNAVIGATED FAIRYLAND را انتخاب کنم.

مشاهده لینک اصلی
خوب، این خسته کننده بود من فکر می کنم که اگر یک مرد 60 ساله بودم، کاملا دوست داشتم که Dead End در Norvelt باشد. اما من اینطور نیستم، بنابراین من ندیدم. همه چیز به نظر می رسد تصادفی و هیچ چیز در پایان با هم گره خورده است، واقعا. سپس * SURPRISE * رمز و راز قتل که شما حتی نمی دانستید که شما در حال خواندن بود در پایان حل شد. من نمی توانم اشتباه کنم، من می فهمم که چرا برنده Newbery شد. به خوبی نوشته شده بود (فقط خسته کننده بود) به عبارت دیگر، این کتاب فقط برای من خوب نبود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب جت ناتو واقعا عالی است! خوب، من حدس می زنم آن Y کتاب، که من معمولا برای جلوگیری از، به عنوان من O به A، اما این مطلب را برای دوستان من از باشگاه کتاب کتابخانه لازم بود، و من خوشحال بود. بچه در این داستان شد کمک به اعلامیه فوت نوشتن، و طوری که شخصیت اصلی در کتاب دیگری من در حال حاضر: من به طور کامل تصادف عجیب و غریب it.A (این اتفاق می افتد به طوری که اغلب این چیز خوبی است که من مقاوم در برابر وو وو نظریه ها و باورهای) لذت می برد خواندن، مرگ و پنگوئن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بن بست نورولت


 کتاب شرق غرب
 کتاب قلمرو روشنایی:کاوشگری های دانته آلیگیری
 کتاب تالار گرگ
 کتاب بازی ازدواج
 کتاب کمدی منطق
 کتاب دسته دلقک ها