کتاب بر گام خرچنگ

اثر گونتر گراس از انتشارات نیلوفر - مترجم: حسن نقره چی-داستان تاریخی

یک کشتی کروز آلمانی تبدیل به حامل پناهنده شد، آن را توسط یک زیردریایی شوروی در ژانویه 1945 مورد حمله قرار گرفت. حدود 9000 نفر در دریای بالتیک فرود آمد، و این باعث مرگبار ترین فاجعه دریایی از تمام دوران است. Paul Pokriefke یک مادربزرگ نابالغ در یک شبنم قایقرانی متولد شده است که روزنامه نگار میانه ای است که تلاش می کند تا رویدادهای غم انگیز را کنار هم بگذارد. در حالی که مادرش همه ی موجودیت خود را در لحظات ناسالم ببیند، پولس آرزو می کند که زندگی شان کمتر از گذشته باشد. برای پسر نوجوانش، که در تاریکی، گوشه های راست و چپ اینترنت است، Gustloff مظهر انکار رنج آلمان در زمان جنگ است. از دست دادن به عقب برای حرکت به جلو، Crabwalk در یک بار داستان فریبنده از یک فاجعه در دریا و بررسی بی اهمیت از روش های نسل های مختلف آلمانی ها در حال حاضر گذشته خود را مشاهده کنید.


خرید کتاب بر گام خرچنگ
جستجوی کتاب بر گام خرچنگ در گودریدز

معرفی کتاب بر گام خرچنگ از نگاه کاربران
چه چیزی باعث این رمان خاص می شود این است که چگونه داستان راوی داستان «داستان» داستان را به همه ی لحظات زندگی اش (و رویدادهای مربوطه در مدت کوتاهی قبل از زندگی اش) اجازه می دهد تا به طور همزمان، گاهی در جملات تک، ارائه شود. متاسفانه، با پیشرفت رمان، این رویکرد به گذشت زمان معمول منتهی می شود که نویسندگان از آن استفاده می کنند تا اطلاعات را نادیده بگیرند و سطح پیچیده ای را برای کارشان اضافه کنند (و سپس رویکرد خرچنگ به پایان می رسد). همچنین، در سومین و آخرین رمان، متوجه شدم که به سادگی اطلاعات زیادی وجود دارد. من شروع به دستکاری قطعات کردم اما مطمئنا ارزش دیدن این است که چمن چمن در نیمه اول رمان چطور است. 3.5

مشاهده لینک اصلی
آلمانی ها نیز قربانی بودند - دیدگاه های متفاوت. شما در مورد بزرگترین فاجعه دریایی، که غرق شدن ویلهلم گاستلوف است، یاد می گیرید. در این کتاب، شخصیت های اصلی که سه نسل را شامل می شوند به طور مستقیم یا غیرمستقیم از این فاجعه متاثر می شوند.

مشاهده لینک اصلی
gerã§ek OLAYA ± ± تمایز بررسی g.grass احزاب و پرداختن به دلایل او می گوید او sorgulanmalä deäÿil savaåÿä ± ± و باید محکوم شود.

مشاهده لینک اصلی
بمب افکن .60 سنت

مشاهده لینک اصلی
یکی از راحت ترین اهرم های مدرسه، حداقل تا آنجا که به تنش مربوط می شود. سبک نوشتن خود فوق العاده خسته کننده بود

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بر گام خرچنگ


 کتاب هایدریش مغز هیملر است
 کتاب دستیار ماما
 کتاب زوکرمن رهیده از بند
 کتاب جنگ و صلح
 کتاب سان ست
 کتاب اقیانوسی در ذهن