کتاب بروکلینی دیگر

اثر ژاکلین وودسن از انتشارات کتاب کوله پشتی - مترجم: سحر توکلی-داستان تاریخی

از پرفروش‌ترین‌هاى نیویورک تایمز و نامزد نهایى جایزه‌ی کتاب ملى سال ۲۰۱۶ آمریکا. آگوست که در رشته‌ی انسان‌شناسی تحصیل کرده، برای شرکت در مراسم تدفین پدرش به خانه باز می‌گردد. سال‌های زیادی را صرف مطالعه‌ی مرگ، درد و غم از دست دادن عزیزان کرده. آگوست داستان را از بیست سال قبل آغاز می‌کند، وقتی با مرگ مادرش در سال ۱۹۷۳ با پدر و برادرش راهی بروکلین می‌شوند. او تنها یازده سال دارد و مرگ مادرش را انکار می‌کند. در بروکلین دوستانی پیدا می‌کند که مثل خودش زخم‌های زیادی را در زندگی به دوش می‌کشند. گروه چهار نفره‌ی گیگی، آنجلا، سیلویا و آگوست. بروکلین آن سا‌ل‌ها، بروکلین سوزن‌های آلوده به مواد مخدر و ارتباطات تهدیدآمیز و خیانت‌هاست. بروکلین آشفته و وحشی در میان قرنی زهرآلود و تلخ برای آمریکا. روزهای سخت قحطی در بیافرا و قتل‌های زنجیره‌ای و کمی آن طرف‌تر جنگ ویتنام. ژاکلین وودسن با زبانی شاعرانه و موجز خواننده را آن‌قدر به شخصیت‌های داستان نزدیک می‌کند که حتی بوی خوش آدامس بادکنکی را از نفس شخصیت‌ها می‌توان احساس کرد. داستانی سراسر چالش و پیروزی که با تکرار جمله‌ی "این‌ها همه خاطره است" یادآور می‌شود که انسان می‌تواند از تمام سختی‌ها بارها و بارها گذر کند. در هندوستان، هندوها اجساد را می‌سوزانند و خاکسترش را در رودخانه‌ی گَنگ می‌ریزند. مردم کاواتینو در نزدیکی بالی اجسادشان را در تنه‌ی درخت دفن می‌کنند. پدرم خواسته بود تا به خاک سپرده ‌شود... ؛


خرید کتاب بروکلینی دیگر
جستجوی کتاب بروکلینی دیگر در گودریدز

معرفی کتاب بروکلینی دیگر از نگاه کاربران
این یک رمان قدرتمند و واضح است در مورد یک دختر از رنگ آمدن از سن در حالی که مبارزه با غم و اندوه خفه کننده از دست دادن مادر خود. پروکسی ژاکلین وودسون نویسنده محتاطانه ساخته شده و گاهی ضمنی است. این یک قطعه کوتاه داستان است که با مشاهدات مبهم از یک دختر تلاش می کند تا جهان او را درک کند. شخصیت او، اوت، سال های نوجوان او را در سال 1970 در بروکلین در نظر می گیرد. از طریق ماه اوت، خواننده درد و سردرگمی دختران جوان رنگ را پیدا می کند در حالی که تلاش برای حرکت در نوجوانی. این زمانی است که دوستی ها اهمیت زیادی دارند؛ زمان رؤیاها و ایده ها است. همانطور که آگوست خانواده های دوستانش، همسایگانش، فعالیت های خیابانی را می بیند، می خواهد بخشی از خیر باشد. او می خواهد یک داستان باشد که به خوبی به پایان برسد. یک پیچیدگی افزایشی از رشد اواسط، مرگ او ناشناخته مادر است. غم و اندوه احساسات اساسی است که مهمان بلوغ او است. این رمان عمیقا من را نقل مکان کرد. من با آگوست مواجه شدم و از سردرگمی پیام های متفاوتی درباره دختران / زنان آگاه شدم. من با او به عنوان یک پدر دوست دچار ترس شدم. وودسون یک نویسنده ماهر است. من به شدت آن را توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
پس از گذشت چندین سال، اوت به بروکلین بازگشت. مرگ پدرش او را به آپارتمان خود باز می گرداند، جایی که او با سیلویا درگیر است. این اوونت را به یاد آورده است که در مورد گذشته، درباره دوستان دوران کودکی اش با او نزدیک است، اما از آن زمان دور شده است. این یک سفر دردناک اما در نهایت امیدوار است. در زیر 200 علامت صفحه، این رمان باریک پانچ را می کشد. در بروکلین 1970 تنظیم شده است، ما با اوت و او بهترین دوستان Gigi، آنجلا و Sylvia را ملاقات می کنیم. هرچند از پیشینه های مختلف، این دختران یک پیوند را تشکیل می دهند که در خدمت آنها به جنگل @ Concrete @ Brooklyn می باشد. همانطور که آنها رشد می کنند، بیشتر بر یکدیگر تکیه می کنند، اما در این راه، برخی از اشتباهاتی نیز وجود دارد. با توجه به قدرت حافظه، این پروس با صدای بلند روبرو شد. این رمان بر روی بسیاری از مسائل سخت است، اما این کار را با تاکتی انجام می دهد. این اولین بار است که من خواندن رمان جکین وودسون برای او و کتاب های بزرگسالان او شناخته شده است. بعضی از کارهای دیگرش را بعدا در نظر بگیرید. این اولین کتابش است که مخاطبان بالغتری را هدف قرار داده و به خوبی انجام شده است. داستان در مورد تاثیر دوستی ها، این خواندن متفکرانه بود.

مشاهده لینک اصلی
3.5 ستاره یک جلسه تصادفی باعث می شود حافظه از صحنه های 1970s در بروکلین، به عنوان دوران کودکی با بزرگسالی همراه است. اوراق قرضه جعلی است و غم و اندوه و خستگی پایمال شده است. زندگی به عنوان یک نوجوان تجربه شده است، شما زیبا، درخشان، پر از امید، و به دنبال آینده، پس سختی ها به عنوان یک بزرگسال به یاد می آورند. شما بدترین شرایط را در زندگی خود خواهید دید - غم و اندوه، مرگ، طلاق، از دست دادن بی گناهی و ناامیدی. این یک رمان جدید YA است که بین زیبایی دوران کودکی و واقعیت بزرگسالی خلط می شود. وودسون یک پیام قدرتمند در پروسه بسیار ضعیف می دهد.

مشاهده لینک اصلی
وقتی که من این کتاب را خواندم، فکر کردم که این نوشته منحصر به فردی است که هنوز نوشته نشده است. من فکر کردم @ این است که احتمالا به ارزش 3.5 ستاره، در بهترین حالت. @ نیمه راه، من فکر کردم، @ هام، شاید 4 ستاره جامد. @ Yall. نیمه شب و من باید به کار در AM برویم، اما من با این کتاب و \u0026 amp؛ این بازنگری نمی تواند صبر کند: من هیچکدوم از این کتاب را ندیده ام. Lemme توضیح دهید، این بر خلاف هر نوع دیگری است. همانطور که ادوید دانتیات گفت، با اشاره به این رمان، @ هر صفحه زرق و برق دار منجر به وحی دیگری، یک رویداد یا حافظه دیگری می شود. @ شما باید با این کتاب به پایان برسید. هیچ رضایت فوری در این رمان وجود ندارد. شما باید با JW چسبیده باشید. من می توانم این را در یک نشست یا یک روز توصیه کنم، اگر بتوانید. همه چیز در انتها به پایان می رسد \u0026 amp؛ همه چیز خیلی زیبا است \u0026 amp؛ ضربان قلب این یک رمان کوچک است (داستان، اگر شما)، بنابراین من نمی توانم بیش از حد دور، اما JW در بسیاری از صفحات بسیار تحقیق می کند. عشق من قطعا خرید یک کپی بعدا \u0026 amp؛ دوباره خواندن آن. خیلی خیلی خیلی ممنون 5 ستاره (\u0026 amp؛ شما می توانید در آن با من مبارزه کنید)

مشاهده لینک اصلی
لذت بردم یک کتاب خاطرات. یک زن یادآور بر تربیت او در تنسی و آمریكا است بروکلین نوشتن یک جریان جوی روانی است. من بعضی از قسمت هایی که قوی تر از دیگران بود احساس کردم. من به ویژه دوست دارم که چگونه خواننده می تواند یک احساس از بروکلین را دریافت کند. من احساس می کنم کسی که در شهر درون رشد می کند می تواند در بسیاری از موارد در این رمان مربوط باشد. من برخی از آن را در صدا شنیدم. من قطعا توصیه می کنم گوش دادن به آن را در صوتی. 3.5

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بروکلینی دیگر


 کتاب سر بر باد رفته داماشنو مونته یرو
 کتاب درد
 کتاب لالایی
 کتاب وصیت نامه ی فرانسوی
 کتاب بنیادگرای ناراضی
 کتاب همراز