کتاب بالتازار و بلموندا

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات روزگار - مترجم: کاوه یزدانی نسب-داستان تاریخی

از دریافت کننده جایزه نوبل سال 1998 در ادبیات، یک رمان "درخشان ... عجیب و غریب" (نظرسنجی نیویورک تایمز) از عاشقانه، فریب، مذهب و سحر و جادو در پرتغال قرن هجدهم در اوج تفتیش عقاید پرفروش ملی.خرید کتاب بالتازار و بلموندا
جستجوی کتاب بالتازار و بلموندا در گودریدز

معرفی کتاب بالتازار و بلموندا از نگاه کاربران
لیسبون بدبو، نامطلوبمان از پوسیدگی و بوی بخور دادن می دهد برخی از حس این بوی فساد بدن انسان، زیرا روح miomirisna.Saramagov سبک نوشتن نوازش چشم و روح مانند یک دلفین، نوازشگر دریا است. پس از این کتاب احساس نیاز به خواندن آن را می دانم. POA آغاز آن سخت بود به آن را بخوانید و من برای یک مدت طولانی به پایان خواهد رسید تا ‡ در این کتاب، و پس از آن کم کم فکر شروع به باز کردن درب در برخی از فضاهای، که خام، اما در همان زمان و زیبا، و آنها همچنین برخی از بینش ها را به موارد خاصی می رسانند. به سادگی، او مرا تحت تاثیر قرار داد. ساراماگو گاه وحشیانه و گاه گمراه کننده است. این اتفاق خواهد افتاد وحشیانه تراژدی است. ایستانا Istana anost که به معرفی دو شخصیت اصلی، که در هاله از سلسله مراتب یافت، سپس به درد و رنج خود در دوران تفتیش عقاید در دوره پس از جنگ، estovanje UA خود را تحت پرواز ساخت و ساز ‡ الکترونیکی maÅ¡ine است که ایده اصلی رمان و تلاش خود را در تفکیک از همه چیز که قابل توجه است. نثر او در یک راه شسته و رفته، با فرهنگ، شجاعانه و فلسفی، و نشان می دهد وضعیت در پرتغال، اعلام کرد که این کشور از فرصت های آینده ‡ است، بلکه آن است که یکی از ساده این است که مردم با توجه به دوره زمانی که در آن داستان می گیرد. هنگامی که من فقط فکر می کنم او عنوان \"هفت خورشید و هفت ماه\" را به من داد و من به داستان می روم، من فقط باور نمی کنم که چه چیزی آن را انجام می دهد!

مشاهده لینک اصلی
صادقانه؟ انتظار نداشتم آن را خیلی دوست داشته باشم. من یادداشت کلیه کلیسا را ​​خواندم. همانطور که برای خواندن: بالا و پایین، بخش های خشک کردن، اولین 200 صفحه کانی، سپس تا پایان، شروع به خشک شدن شد، فقط می خواستم به جلو حرکت کنم. Belimunda و Baltasar! حالا من فوق العاده شاد هستم چون قصد سفر به مفهان را دارم، من می خواهم بیشتر در مورد این کار بدانم! لعنتی، چرا همه می گویند مایاها و WTW خشکسالی بودند؟ : ماه kkkk5 برای خواندن یک کتاب، اما من آن را دریافت کردم!

مشاهده لینک اصلی
نوشتن یک © یکی از نقاط ترین realça این نویسنده â € \"£ utilizaçà که سرد، به زبان خام قطاری از توجه £ از خواننده و یک آن ¢ جادوگر می رسد، عمیقا دست زدن به هر یکی ساراماگو دارای قدرت باور نکردنی به بیدار کردن احساسات که بیهوده £ از یک سو به یکی دیگر از: از خشم و ناراحتی های várias injustiças به تصویر کشیده علیه مردم / شخصیت ها، náusea هنگامی که ما à © episódios دافعه، ATA © نشان داد لحظه های خنده در طول گذرگاه تکان دهنده ای مسخره! نوشتن está طرز ماهرانه ای با یک لایه نازک از طنز مومیایی و یک جامعه دموکراتیک ذاتی اجتماعی A A است © poca decrà © پیتا و ناعادلانه، نویسنده استادانه به ارمغان می آورد به نور دوباره dia.Fervilha برای تمام کار حداکثر که اراده های خودشان زمین را چرخانده و زندگی را به شدت یا به صورت سطحی حرکت می دهند. این به ما نشان می دهد که رویاهای ما همیشه با زندگی الگوا © متر (که توسط £ بار در بهترین راه) .Tal دوست لکه شراب روی یک حوله سفید دخالت، ما هرگز پیامدهای که هر میل می توانید مطمئن شوید خواهد .در طول خواندن ضروری است که بدون ذهنیت، بدون شتاب و یا در حال اجرا باشد. در غیر این صورت، ممکن است خودتان را از دست بدهید و یا نتوانید درک کنید که برخی از متن هایی که نویسنده قصد انتقال برخی پیام های مهم را داشته باشد. الزامات پذیرفته شده و صفحات به صورت خود برگزار می شود، در حالی که ما در هر پاراگراف لذت می بریم. من به ویژه رابطه ی منحصر به فرد و پیچیده راوی را با این طرح تحسین می کنم - همیشه همیشه می داند چه اتفاقی برای شخصیت های آینده خواهد افتاد، او از شوخی و عذرخواهی در موقعیت های مختلف استفاده می کند انتخاب یک فصل مورد علاقه دشوار است چرا که هر کدام با یک جنبه متفاوت، با طعم منحصر به فرد و ویژه ای که از بسیاری پاراگراف های فراموش نشدنی تشکیل شده است، تمرکز دارد. این توانایی شگفت انگیز ساراماگو است که در یک خط ساده چیزی پیچیده و واقعی را بیان کند! + فرهنگ لغت عالی و استفاده زیادی از چهره های بیان دا £ داستان یک لمس نادر از زیبایی و هماهنگی linguÃstica + £ Recriaçà histórica دقیق، riquÃssima توسط excelência از vários episódios گزارش. + ارزش هر دقیقه از خواندن، برای تمام لحظات غنی سازی خود! + اصالت بزرگ در اطراف نوشتن، ایستادن برای مثبت در میان بسیاری از رمان های دیگر (تاریخی) ---------------- ---------------------- مجتمع ساختاری: نمره مطابق با قوانین زبان پرتغالی و عدم نشانه است عنوان های فصل ممکن است اغلب خواننده گاه به اشتباه - این یک کتاب است که در آن هر جزئیات معنی دارد، بنابراین توجه مورد نیاز کلید درک و داشتن ادراک کامل در مورد همه چیز است آیا کار الهام بخش و بی انتهاست، من اکنون توانستم دلیل و شایستگی بسیار زیادی را بدست آورم. اگر چه باید به این نکته پی برد که این کتاب آسان نیست، پس از مشکل اولیه، آن را به تدریج حل و زمان می برد، زمانی که همه چیز برای ما کاملا آشنا است. بیش از یک رمان ساده، خواننده روح انسانی خود و پیام های بی شماری را منعکس می کند! کلاسیک بزرگ در فهرست قرائت obrigatórias.Uma inúmeras معابر مورد علاقه: â € œLisboa بدبو، بوی £ Podrida، از بخور دادن می دهد احساس fetidez A، A © شر از بدن، روح، این یکی است، آن عطر است. پائیز. 37

مشاهده لینک اصلی
من نمیتوانم انکار کنم که این کتاب را به پایان رسانده است. در اینجا قطعا این عنصر که در مورد رمان های دیگرش به من فکر کرد، یک بار به پایان رسید: و اکنون، چگونه یک کتاب @ normal @ را بخوانم؟ سبک در حال حاضر او، بی تردید بود، اما هنوز هم به دور از لذت بردن از شاهکارهای خود را مانند کوری در این بنای یادبود از صومعه نوشتن متراکم آن از کاما و پایین در نقطه گذاری های غیر ضروری به نظر می رسد طراحی به اشتباه، به بگویید. با وجود زیبایی از بازسازی تاریخی، کل رمان به نظر می رسد در واقع یک ورزش بزرگ در سبک، شرح مفصلی از اجتماعات و مراسم دیگر بیش از حد، کار برکنار شده، مجبور هستند. این باعث می شود که من بگویم - اگر از من بپرسید که رماننویس مورد علاقه من چیست، مطمئنا ساراماگو را نام خواهم برد، اما این رمان نیمی از موفقیت است. © من درک می کنم که چرا دیگران آن را یک شاهکار میدانند، اما از نظر من اولین وظیفه یک رمان نویس است گفتن یک داستان، و یکی از شخصیت های این کتاب (دو شخصیت به حداقل می گویند زیبا) است در دریایی از توصیف رقیق جذاب بلکه استریل و @ @ عنصر جادویی از طرح اغراق آمیز است، مصنوعی، بسیار متفاوت از ترفندهای سورئال فوق العاده است که خواهد بود که پس زمینه به رمان بعد. من به خصوص ناامید کننده راه دومنیکو اسکارلاتی است به تاریخ و ابتذال از عبارات که آن را احاطه، صحبت های او و یا توسط دیگران، قدرت موسیقی، واقعا ingenue.Leggetelo دیر یا زود قرار داده، اما برای اولین بار به عنوان خوانده شده نابینایی، انجیل با توجه به عیسی مسیح، Luomo به تکرار، تاریخ dellassedio لیسبون ... من مقاله خوشحالم در شفافیت در وجود دارد انتظار برای من در میان کتاب خواندن است، و نمی تواند صبر کنید.

مشاهده لینک اصلی
مثل بسیاری از افراد دیگر، فکر کردم کاملا از این کتاب متنفرم. همه چیز در مورد آن به نظر من کسل کننده بود: داستان، شخصیت ها، خود نوشتن. و بعد از همه، من هرگز طرفدار بزرگ ساراماگو نبودم. اما این کتاب به زودی تبدیل به یکی از بهترین آثار Ive تا به حال در کل زندگی من خوانده شده است. این خسته کننده نبود - جادویی بود. من نمی توانم از هر بخشی از این کتاب که به من خسته شده اند فکر کنم. پر از اشتیاق، طنز، انتقاد، خلاقیت است. شخصیت ها به سادگی کامل هستند. داستان فراتر از کمال است. و من به طور جدی نمی فهمم که چگونه می توان یک کتاب را مانند این نادیده گرفت. من خیلی خوشحالم که نمیتوانم بر آن غلبه کنم. بعد از پنج خط اول من هميشه خنديدم و زمان زيادي داشتم. من کاملا آن را به همه توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بالتازار و بلموندا


 کتاب یکی از ما
 کتاب قدرت و جلال
 کتاب میرامار
 کتاب داستان افتادن من از داستانم
 کتاب مارتین درسلر
 کتاب بازگشت به کیلی بگز