کتاب بالتازار و بلموندا

اثر ژوزه ساراماگو از انتشارات روزگار - مترجم: کاوه یزدانی نسب-داستان تاریخی

از دریافت کننده جایزه نوبل سال 1998 در ادبیات، یک رمان "درخشان ... عجیب و غریب" (نظرسنجی نیویورک تایمز) از عاشقانه، فریب، مذهب و سحر و جادو در پرتغال قرن هجدهم در اوج تفتیش عقاید پرفروش ملی.خرید کتاب بالتازار و بلموندا
جستجوی کتاب بالتازار و بلموندا در گودریدز

معرفی کتاب بالتازار و بلموندا از نگاه کاربران
à © ساراماگو دوست داشتنی شده توسط برخی و نفرت دیگران (بخوانید: افرادی که احتمالا هرگز یک کتاب در زندگی او نیست برای مدرسه انجام گرفت، و حتی پس از آن با قدرت های بزرگ اراده بود، یاوه سرایی کردن و چلم، و در مورد این، از £ باید صفحه 10º گذشته است. هم که یا نه £ دانم که چگونه به رسمیت شناختن یک کتاب خوب یا یک آنها را دم نیش می زنند.) à ‰ همه.

مشاهده لینک اصلی
کتاب 5 ساراماگو من و من همیشه متعجب شده است. هر کتابی که توسط او به نظر می رسد، یک ایده کاملا متفاوت است. به نظر می رسد هرگز خود را بازنویسی نکرده است. من ابتدا با کورکورانه (3 ستاره) خودم درباره افرادی که کور شدم و جهان را تبدیل به آخرالزمانی کردم شروع کردم و این کتاب متعلق به کتاب 1001، The Double (4 ستاره) بود که به من یادآوری کرد وقتی یک روز صبح یک مرد را دیدم که دقیقا همانند من بود. سپس سال بعد سال 2011، من انجیل خود را با توجه به عیسی مسیح (3 ستاره) برای خواندن من لعنت خوانده ام. سپس هنگامی که نسخه جدید 1001 کتاب در سال 2012 آمد و یک کتاب دیگر را که او را به لیست اضافه کرده بود دیدم، کیم (4 ستاره) را در همان لحظه مطالعه کردم. Baltasar و Blimunda داستان عاشقانه است بنابراین کتاب خوبی برای روز ولنتاین است. این مرد Baltasar یک سرباز است که بازوی چپ خود را در جریان نبرد پرتغال با اسپانیا از دست داد. از خدمت، او با Blimunda که داری روان است که در داخل مردم می بیند و تنها نان را می خورد و زمانی که او می خورد چشمانش را بسته می کند، ملاقات می کند. آنها در حالیکه با پدر Bartolomeu de Gusmao (1724-1685) ملاقات کرده بودند، زمانی که در پرتغال در طول زمان خود پیشگام طراحی سبک هواپیمای سبکتر از هوا شد. در طول زمان خود، بازجویی هنوز در و به دلیل اختراع پدر Gusmaos، نه تنها این دستگاه پرواز، بلکه اختراع های دیگر نیز محاکمه و مجرم شناخته شده است. تفتیش عقاید یکی از دوره های تاریک در تاریخ کلیسای کاتولیک بود زمانی که مردم ظاهرا مقدس افراد مظنون را که حقایق را با شیطان می کشید می کشیدند، حتی گالیله از لجاجت محاکمه شد، زمانی که او گفت که جهان دور و نه صاف به عنوان کاتولیک مذهبی مورد اعتقاد قرار گرفت این نوشتار به صراحت به ساراماگو با دوره های بسیار و نشانه ها می پردازد. تقریبا مانند نوشته های او در Blindess کاملا شبیه نیست، اما لذت بخش تر از آن در مقایسه با آن است که عمدتا به خاطر آن است که یک داستان عاشقانه تاریخی است که به کن Folletts مراجعه کرد. ستون های زمین (3 ستاره) یکی از اولین کتاب های Ive خوانده شده زمانی که من در حال حاضر عضو Goodreads این کتاب در آن زمان نیز مانند Umberto Ecos نام «رز» (4 ستاره) و منفی فلسفی آن را احساس کرد. این طرح به عنوان @ Pillars @ بسیار هیجان انگیز نیست و به عنوانName of Rose @ بسیار عمیق است اما به خاطر محدوده آن به یادماندنی است: زمانی که Inquisition در پرتغال شایع بود و ایده ی پرواز هواپیما هنوز ناشناخته بود. مدت زیادی طول کشید تا این کتاب را به پایان برسانم؛ زیرا از زمانی که یکی از زیردستان من استعفا دادم، در دفتر خیلی مشغول بودم. با این حال، من آن را دیدم که من حداقل 5 صفحه هر روز خواندن را به عنوان من می خواهم بدانم که چه چیزی در نهایت به عاشقان، Sete-Sois (Baltazar) و Sete-Luas (Blimunda) اتفاق می افتد. صحنه های بسیار عاشقانه ای وجود دارد و به نظر من ساراماگو نمی تواند صریح باشد، اما لذت بردن از خواندن همه چیز را کاهش نمی دهد. من فقط به کار خود ادامه دادم و تا آخرین صفحه ادامه دادم. ارزش چندین نفر بود. قطعا یک کتاب بسیار توصیه شده برای طرفداران ساراماگوس است.

مشاهده لینک اصلی
3.5 Î ± ÏƒÏ \"ÎÏ Î¹Î ±

مشاهده لینک اصلی
یک فتوشاپ فکری بهترین روش برای توصیف کتاب است. با این حال، همانطور که من این را نیز اضافه کردم، من نیز باید متون بیشتری را که ممکن است توسط تگ پیشنهاد شده مطرح شود صرف نظر از اینکه چه ضوابطی ممکن است: مثبت یا منفی باشد. این کتابی است که در واقع یک واقعیت جالبی و واقع گرایی سوسیالیستی را در بر می گیرد. حتی اگر یک موضوع عاشقانه در سراسر متن وجود داشته باشد و حتی ممکن است بگوید این یک داستان عاشقانه ساده است. به هر حال، من قطعا کتاب را توصیه می کنم؛ در اینجا شما می توانید توصیف منظره از اوایل قرن 18th پرتغال، یک دیدگاه جدید برای دیدن مراسم تدفین قربانیان، و راهپیمایی از دهقانان بردگان که به سوگند سلطنت، که قرار است به کلیسای مافرا خواهد شد. در اینجا شما می توانید کنتراست بین دیدگاه های مختلف، به عنوان مثال از حاکمان و کسانی که حکومت می کنند، درک کنید. شما شخصیت های تاریخی تیزهوشانه را خواهید دید Padre Lourenco و Maestro Scarlatti؛ و در نهایت شما را در برابر چند نماد ظاهر می شود، به عنوان مثال پرنده بزرگ پاسارولا و رمز و راز آن چگونگی آن را با اراده انسان به سمت گنبد آسمانی، که در آن اداره تعلیم و تربیت هرگز به نظر نمی رسد، پرورش می دهد. با این وجود، این کتاب آسان نیست که بخواند، جملات خیلی بزرگ است و وجود دارد هیچ علامت گذاری برای کاما و نقاط همزمان ذخیره نشده است. مخاطبان به صراحت مشخص نمی شوند و گاهی اوقات خواننده مجبور است به عقب و عقب خواندن را به طور کامل ایده ها را درک کند. زمان خواندن لازم است؛ با این حال، می توانم بگویم، خواندن کتاب ارزش زمان صرف شده است.

مشاهده لینک اصلی
نوشتن ساراماگو یکی از زیباترین، پیچیده ترین و پیچیده ترین است که تاکنون دیدم. این ساده نیست شروع به خواندن یادبود از صومعه است که کمی مانند ورود به یک چشم انداز غنی، غنی، ضخامت، که چشم ما را به یک عادت به قادر به درک تمام عناصر، چون © می توانید یک ضربه با یک چشم ساراماگو را انجام ندهید، به هیچ وجه. هر جمله، هر کلمه ای است گاهی اوقات استفاده می شود، است ارزش نیست فقط، و پنهان یک سبک جذاب، استفاده گاه به گاه و نه unironia برجسته همیشه روشن، به لطف که تاریخ بازسازی شده است، ابداع، و برخی از demythologized تمسخر. در داستان بالتازار و Blimunda، ساراماگو به جای خود محفوظ نثر شاعرانه ترین خود، و تقریبا در مورد چشم، مدیریت برای ایجاد یک داستان عشق شدید و تقریبا کامل بدون افتادن تا به حال در -Having در حال حاضر، در این رویکرد آن ادبیات banale.E بیشتر رئالیسم فوق العاده، که بیشتر تاکید چگونه ساراماگو می داند که چگونه به بازی استادانه، بین واقعیت و تخیل، با شخصیت های آن، با داستان است که ایجاد و دوباره ایجاد، با نور و سایه، با طنز، و تخیل (خود را از طریق خود شخصیت ها، زیبا این صحنه ها) نقل قول ها، جوک ها، گاهی حتی عبارات تک تنها خواندن این کتاب را شایسته می گذارند، و این باعث می شود که من فکر کنم که به جای خواندن آن، دوست داشتم واقعا با این مرد صحبت کنم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بالتازار و بلموندا


 کتاب از قصر تا قصر
 کتاب جنگ آخرزمان
 کتاب بر باد رفته
 کتاب همه ی اسب های زیبا
 کتاب پول و زندگی
 کتاب دیوید کاپرفیلد