کتاب بازگشت به کیلی بگز

اثر سورژ شالاندن از انتشارات آگاه - مترجم: مرتضی کلانتریان-داستان تاریخی

سورژ شالاندن، نویسنده‌ی فرانسوی متولد ۱۹۵۲، پس از ۳۴ سال همکاری با لیبراسیون روزنامه‌ی مشهور پاریسی، در حال حاضر عضو هیئت تحرریه‌ی کانار آنشنه، دیگر روزنامه‌ی مشهور پاریسی است. گزارش‌های او درباره‌ی ایرلند شمالی و محاکمه‌ی کلوس باربی، جنایت‌کار فرانسوی جایزه‌ی آلبر لوندر را که مشابه جایزه‌ی پولتزر است نصیب او کرد. شالاندن چند رمان دارد که از بین آن‌ها رمان درباره‌ی یک قول برنده‌ی جایزه‌ی مدیسی، سومین جایزه‌ی ادبی معتبر فرانسوی شد.

* رمان حاضر بازگشت به کیلی‌بگز، نیز برنده‌ی جایزه بزرگ ادبی ۲۰۱۱ آکادمی فرانسه شد.


خرید کتاب بازگشت به کیلی بگز
جستجوی کتاب بازگشت به کیلی بگز در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت به کیلی بگز از نگاه کاربران
لعنت به داستان سرایی کامل با تنها معایب کوچک، هیچ کدام که باعث شد من می خواهم این جایزه را با کمتر از 5 ستاره به عهده بگیرم، هر چند که این بدان معنی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب بزرگ او از همان ابتدا به دام افتاده بود. من به شدت آن را توصیه می کنم، آیا شما علاقه مند به موضوع (لیرا و ایرلند شمالی) هستید یا فقط می خواهید ادبیات خوب بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
Sorj Chalandon ... نویسنده فرانسوی که هرگز ناامید نمی شود! کتاب جدید (Le jour davant) ممکن است برنده جایزه Goncourt 2017 شود .... امیدوارم نقد: https: //nancyelin.wordpress.com/2017 / ...

مشاهده لینک اصلی
در قالب یک دفتر خاطرات، آن داستان یک زندگی صرف در مبارزه علیه دشمنان dellIrlanda dellIra تا به بالا و سپس به خیانت است. از دوران کودکی در سایه پدر نابود شده توسط تقسیم کشور خود، سال است که با بدبختی و مفاصل مداوم تا در هنگام ورود در بلفاست، بریتانیا، پاره شده توسط جنگ داخلی. در اینجا آغاز می شود مشارکت فعال قهرمان داستان را به مبارزه نابرابر، که مردان جوان زندانی، شکنجه و کشته می بیند. شور و شوق، احساس تعلق به چیزی بزرگتر، همبستگی، همزیستی همدستی با بی اعتمادی، ناامیدی، خشم، خستگی. تا اعتراف خیانت بیش از بیست سال در خدمت تلاش inglesi.Nessun در توجیه، کسانی که خیانت به عنوان کسی که خیانت شده است رنج می برد. در او قهرمان و نور وجود داشته باشند nellassurda امیدواریم که خیانت می تواند علت به آن اعتقاد را نجات دهد. اما این فقط یک راه برای دیوانگی نیست. و هنگامی که آن کار نمی کند، حافظه وجود دارد، خاطرات وجود دارد. فقط - - آن را در یک شب که تنها با مرگ به پایان خواهد رسید، در انتظار آمد در خانه پدرش، در کشوری که او متولد شد. و که در یک وحشیانه می رسند، می روم او را به طبقه در اتاق نشیمن که casa.Un کتاب بسیار خوب است، سنگدل، که در آن قضاوت حال بررسی است. مجازات واقعی تحقیر، بیشتر از دیگران است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت به کیلی بگز


 کتاب مردی در تاریکی
 کتاب جزیره دلفین های آبی رنگ
 کتاب خاک خوب
 کتاب بادبادک ها
 کتاب هیاهوی زمان
 کتاب ندای کوهستان