کتاب بازگشت به خانه

اثر هارولد پینتر از انتشارات کاربر هزاره سوم - مترجم: فتاح محمدی-داستان تاریخی

در یک خانه قدیم و کمیاب در شمال لندن خانواده ای از مردان زندگی می کنند: مکس، پدرسالار قدیمی، اما هنوز مهاجم. برادر کوچکتر و برادرش؛ و دو نفر از سه پسر Maxs، که هیچ کدام از آنها ازدواج نکرده اند - لنی، شوک کوچک و جوئی، که آرزوی موفقیت را به عنوان یک بوکسور می بیند. در این خانه شوم، پسر بزرگتر، تدی، که طی شش سال گذشته تدریس فلسفه در آمریکا انجام داده است، همسرش روت را به خانه می فرستد تا به خانواده اش که هرگز ملاقات نکرده است، بیفتد. به عنوان پیشرفت بازی، برادران جوان به طور فزاینده ظالمانه در خواهر خود را می گذرانند تا زمانی که عملا او را در مقابل شوهر عصبانی، اما عجیب و غریب او دوست داشته باشیم.خرید کتاب بازگشت به خانه
جستجوی کتاب بازگشت به خانه در گودریدز

معرفی کتاب بازگشت به خانه از نگاه کاربران
4 ستاره و بیشتر همانطور که دوباره خواندید ... این اولین بازی پینتر من است و باید بگویم، من بیشتر میخواهم. در ابتدا من واقعا این بازی را نگرفتم، اما بعد از آنکه در مورد آن فکر کردم، آن را تجزیه و تحلیل کرده و مقالات چندانی در مورد آن نوشتم، واقعا از آن لذت بردم! مبارزه جو و قدرت به شدت به زندگی تبدیل شده است. برخی از نقاط بازی به نظر بسیار پوچ است که خنده دار می شود و تقریبا به واقعیت دیگری تعلق دارد. من دوست دارم جهان های جدیدی را در ادبیات کشف کنم و این بازی ناامید نشود. پینتر این بازی را به عنوان فمینیست توصیف کرد و می توانم ببینم که چرا. روت شخصیت مورد علاقه من است، او موفق به سرنگونی کل سلسله مراتب خانواده و به دست آوردن استقلال می شود. من می خواهم برنامۀ بازگشت Homecoming در لندن 2016 را ببینم و بیش از انتظاراتم باشد. لنی واقعا عالی بود. موسیقی که اضافه شده تهدیدی را در جو ایجاد شد: علاوه بر عالی. اگر شما مجذوب تماشای آن هستید، دریغ نکنید، کاملا شگفت انگیز بود. این بازی توسط مدرسه من ارائه شده است؛ من در حال تحصیل در بازی به عنوان بخشی از مدرک لیسانس هستم.

مشاهده لینک اصلی
قطعا جالب توجه است. آیا تا به حال فکر کرده اید چرا کسی می تواند در یک گفت و گو ارعاب به نظر می رسد؛ چرا برخی افراد ممکن است احساس عصبانیت کنند؟ خوب، در Homecoming، هارولد پینتر نشان می دهد که چگونه اشکال مختلف زبان â € یا فقدان آن وجود دارد â € â € می تواند به کسی قدرت در گفتگو. به غیر از استفاده منحصر به فرد از زبان در Homecoming، داستان بسیار جالب است. از طریق شخصیت های مختلف که ویژگی ها و صفات خاصی دارند، مطمئنا یکی از آن ها را پیدا خواهید کرد. از مکس، توجه پدربزرگ پدر به تدی، به ظاهر ضعیف ترین آکادمی خانواده است. در یک محیط تحت سلطه مرد، جذابیت دارد تا ببیند که تنها زن، روث، با مردان مذهبی برخورد می کند. در کل، Homecoming، ویژگی های مهم قدرت مکالمه را نشان می دهد که امروز هم مطرح هستند و از روابط شخصیت پیچیده ای استفاده می کند که شما را حفظ می کند قلاب و تعجب آور است.

مشاهده لینک اصلی
من یک نسخه فیلم از این بازی را دیدم و در آن زمان زیاد فکر نمی کردم. من مطمئن نبودم که پینتر مشهور است. اما پس از خواندن این بازی من عجله و طنز را در بازی در میان داستان عمیق نگران کننده و تعاملات شخصی مشاهده می کنم. اگر دوباره این فیلم را تماشا کنم، مطمئن هستم که این بار خیلی بیشتر از آن لذت می برم. پیندر واقعا یک هدیه برای سکوت، سوالات بدون پاسخ، اظهارات نیمی از کارها را داشت. بخش عمدهی زیرنویس بازی به معنای آن است که در معرض نمایش قرار میگیرد، که بر روی بیننده / خواننده مسئولیت تفسیری زیادی میگذارد. با این حال، شیوه ای که این بازی را ارائه می دهد گفت و گو و مسائل انتقال معنا از نظر زبانشناسی پست مدرن اهمیت دارد - تا چه اندازه می توانیم بگوییم که شخص دیگری چیزی را که ما گفته است را درک کرده است؟ (چطور) می توانیم بگوییم درست است که معانی را که ما می خواهیم به آن انتقال دهیم را بیان می کنیم؟ پینتر این و دیگر عدم قطعیت های زبانی را از طریق ساختار رسمی گفت و گو و تعاملش به نمایش می گذارد.

مشاهده لینک اصلی
@ Homecoming @ by Harold Pinter یک بازی بسیار هیجان انگیز است که واقعا سوالات خانواده را مورد سوء استفاده قرار می دهد و نور را روی دینامیک خانواده واقعی رها می کند. این بازی برای خواندن طولانی نبود، و زبان دشوار بود که بداند چه چیزی خوب بود. همانطور که برای این آثار تم ها و هدف، که بسیار دشوار است برای درک. پس از آنکه ابتدا آن را خواندید، یک هدف پیدا کردن سخت است و من فکر کردم که این موضوع حتی در مورد؟ @ اما پس از فکر و اندیشه بسیار سخت است که ببینیم این کار اینجاست که ما را به نقش زنان در خانواده سوق می دهد. و قدرت پویایی در یک خانواده. یک موضوع خاص که من در این بازی دوست دارم این است که کمتر شما میگویید قوی تر است. روت کم کم در این بازی می گوید، که انعکاسی مستقیم از داشتن قدرت بیشتر در میان مردان در خانواده است. من این بازی را به جوانان توصیه می کنم زیرا چندین صحنه قدیمی و زبان خشن دارد، اما من فکر می کنم خواندن خوب است.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که بازی باز می شود، اعضای خانواده به طور مداوم سوزن و تکان دادن یکدیگر، گاهی اوقات با کلمات و گاهی اوقات با اقدامات. شخصیت های آنها در پشت زبان و پشت سکوت ظاهر می شوند. اگر چه تنظیمات و شخصیت ها به نوعی از دنیای واقعی ظاهر می شوند، ما در دنیای واقع بینانه نیستیم. اقدامات تنها شخصیت زن، به ویژه غیر واقعی است و جهان بازی را برای من تضعیف می کند، هرچند می توان گفت که تمام شخصیت ها به واسطه ی اهداف دراماتیک به هیچ وجه محدود نیستند. هیچ انرژی و گاهی زیبایی از گفتگو آقای پینتر وجود ندارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازگشت به خانه


 کتاب هزارتوی خواب و هراس
 کتاب گوژپشت نتردام
 کتاب بی حسی موضعی
 کتاب جزیره زیر دریا
 کتاب اعترافات یک جاسوس
 کتاب تبصره 22