کتاب بازمانده ی روز

اثر کازوئو ایشی گورو از انتشارات کارنامه - مترجم: نجف دریابندری-داستان تاریخی

در سال ۱۹۵۶، استیونز، پیش‌خدمت پیر عمارت دارلینگتن، سفری را با ماشین به سمت غرب انگلستان آغاز کرده که به سفری درون گذشته‌اش منتهی می‌شود... ؛


خرید کتاب بازمانده ی روز
جستجوی کتاب بازمانده ی روز در گودریدز

معرفی کتاب بازمانده ی روز از نگاه کاربران
من این کتاب را از کجا دریافت کردم: کتابخانه محلی من. هرگز اجازه نده من برو، این رمان با احساس ناراحتی شدید و این تصور که آن را برای مدت طولانی در سرم می ماند. Ishiguro خنک می کند بسیار خوب است، زیرا او فقط باعث سرد شدن معمولی می شود؛ او تصور می کند که عادی بودن این است که خودخواهانه است که ما عمیق در زیر سطح تنها برای پیدا کردن - سطح بیشتر. در روزهای دیگر او نشان می دهد ما آقای استیونز، مردی که به طور کامل در نقش باتلر به یک مرد بزرگ است که به سادگی هیچ چیز دیگری از او وجود ندارد. هر اندیشه ای به مفهوم خود در مورد بوستر کامل و به همان اندازه هر احساسی است؛ در تلاش برای حفظ کرامت انسانی، او را از عشق در او در دسترس، همه محبت، تمام کنجکاوی و تمام تلخی که او به درستی در تحقق احساس است که کارفرمای دومی او مرد بزرگ استیونز فکر او نبود، اما به سادگی یک پیاده رو در دست قدرتمند است. همانطور که با هرگز اجازه ندهید بروید، از دو چیز شگفت زده شدم: گذرگاه های طولانی و پر سر و صدا که جزئیات وسواس شخصیت های اصلی را نشان می دهند و احساس ناراحتی عمیق که در داخل من تقریبا در صفحه 1 رشد می کرد و می بینم که دو چیز مرتبط هستند؛ با اجازه دادن به خواننده به مضامین مشاغل روزمره، Ishiguro ما را به شخصیت بسیار نفس می کشد و ما کشف می کنیم که هیچ چیز وجود دارد، و یا شاید تنها چیزی کوچک و پراکنده که در تاریکی کورکورانه می ماند. این وحشتناک است زیرا می تواند ما باشد. چقدر اغلب ما از حقایق یا حوادث دور می شویم زیرا آنها هیچ یک از ما نیستند؟ از آنجا که ما مایل به تمرکز بر آنچه که ما معتقدیم هدف اصلی ما در زندگی است؟ و فکر می کردم که در این مورد اشتباه بود؟ نمی توانم بگویم من این رمان کوتاه را دوست داشتم. اما من کاملا مطمئن هستم که من یک روز دوباره خواندن آن را دارم.

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب بسیار جالب و کاملا ناراحت کننده. درخشان نوشته شده و با بینش عالی روانشناختی و تحلیلی. من تا به حال برخی از مشکلات را در اوایل داشتم زیرا همیشه وقتی کتاب فیلم را دیدم سخت است که کتاب بخوانم. اما این یک سابقه به این فیلم است که من این کتاب را بدون شنیدن صدای و اطلاعات آنتونی هاپکینز شنیدم. به هر حال، کتاب معمولی به مراتب فراتر از فیلم است و به شدت توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
@ آنچه اهمیت دارد نگرانی بیش از حد خود را در مورد آنچه که می تواند و یا نمی توانست انجام داده است برای کنترل دوره های زندگی در زمان؟ @\nآیا تا به حال در مورد تصمیمات اشتباه در زندگیتان فکر کرده اید؟ آقای استیونز آگاهانه در مورد پشیمانی در زندگی خود فکر می کند، و در عین حال این چیزی است که هنوز در مورد روز وجود دارد. در سال 1956، متولد سالن غذاخوری در تالار Darlington تصمیم می گیرد سفر را از طریق کشور غربی، یک سفر شش روزه که تبدیل به روایت از بین دو گذشته از دو جنگ جهانی، فاشیسم و ​​عشق غیر واقعی است. تعجب آور است که چقدر کمی از آنچه شخص آقای استیونز است را می فهمیم، هرچند کسی که داستان را می گوید - بیشتر از آن، این داستان اوست. و هنوز هم، به عنوان یک سرباز ناتمام، به دنبال شفافیت بودم، با توجه به نیازهای کارفرمایانم. بنابراین بیش از هر چیز، شش روزی که او از تالار دارلینگتون صرف می کند، به عنوان خاطره ای از شخصیت او و آنچه در زندگی او به وجود آمده است، خدمت می کند. بسیاری از داستان ها از طریق فلاش ها گفته می شود که او به یاد می آورد که چگونه پدرش به عنوان یک آشپزخانه نیز کار می کرد، چرا که کارفرمای اواخر خود را برای دعوت از سیاستمداران بریتانیایی و آلمانی به منظور تسهیل درک در برابر دوران جنگ جهانی دوم و مهمتر از همه رابطه حرفه ای او با همکار خانم کنتون سال پیش، که می توانست خیلی بیشتر باشد. یک داستان بسیار وحشتناک است. ایده حرمت در داستان روایت استیونس نقش مهمی دارد: به نظر او، یکی از خصوصیات آن تفاوت بین یک قهرمان توانا و بزرگ است. او ادعا می کند که این توانایی هرگز به ترک حرفه ای بودن یک محل زندگی متوسل نمی شود. در این راستا، استیونز آن را به دست آورده است - اما تنها خواننده می تواند بگوید که چه قیمتی برایش پرداخت می کند. ذهنیت حرفه ای او شخصیت خود را به دست می آورد، او تبدیل به سربازانی است که او کار می کند و ما شاهد یک داستان عاشقانه هستیم که هرگز قادر به توسعه بیش از حد محبت و تفکر آرزوی به دلیل آن نیست. (مبهم اسپویلر پیش رو!) این داستان به من امیدوار بود که یک قطعنامه دیگر، یک نتیجه دیگر، اما یک داستان است که می تواند تنها در یک راه پخش شود. من ناراضی مانده ام من منتظر یک نوبت از وقایع رخ داد، بیداری، تغییر ناگهانی بود. استیونز مردی بود که او را دوست داشت. آن غم انگیز است، اما واقع بینانه است. این یک داستان در مورد پشیمانی و فرصت های از دست رفته است که در حالی که من اعتقاد دارم، به ذهنم می آید.

مشاهده لینک اصلی
Kazuo Ishiguro (1954) نویسنده متولد ژاپن است اما \"ساخته شده\" در انگلستان است، بنابراین برای تمام اهداف و مقاصد خود ادبیات انگلیسی است. نویسنده هفت رمان Ishiguro مهمترین جوایز ادبیات بریتانیا را دریافت کرده است. من این نظر، سومین رمان او در سال 1989 منتشر شده است، یک کار طراحی زیبا، پر از ظرافت و تشریفات و که در آن ما می توانید خلط مشخصه انگلیسی این کشور درک است. خواندن او بسیار مایع است و با وجود ورود بسیاری از جزئیات در آنها از بین رفته است؛ برعکس، من فکر می کنم که آنها روایت را غنی می کنند و به آن غلبه می بخشند. جزئیات را به خوبی به پایان رسید که ما احساس در این فضای تشریفات، اشراف و آموزش و پرورش از اشراف انگلیسی با تمام بندگی خود و در همان زمان، این جلوگیری نمی کند او مراقبت از خطوط طرح ساده هستند اما به خوبی مشخص شده است. ریتم روایت است لذت بخش ثابت و ریتمیک است، هرگز از دست دادن علاقه و تداوم در روایت خود. این رمان، علیرغم نشان دادن قله های برجسته یا حقایق تکان دهنده، رمان است که به راحتی قابل خواندن است. هرچند گاه به نظر می رسد که هیچ چیز اتفاق نمی افتد، ما در حال حرکت به سمت خودمان هستیم؛ به نظر می رسد یک جذاب عجیب و غریب بر اساس سادگی آداب و رسوم زندگی در تمشک های زیبا و اشرافی از انگلستان قرن بیستم است. آقای استیونز شخصیتی است که در اطراف همه اتفاقات رخ می دهد و در عین حال آن است که رمانی را روایت می کند. آقای استیونس یک مباشر افتخار از یک عمارت زیبا مشهور قرن بیستم انگلستان، در نزدیکی آکسفورد است، و وظیفه اصلی و نگرانی خود را در زندگی این است که حفظ کرامت و تعالی حرفه ای خود را به عنوان همیشه به نگه دارید، و علی رغم هر رویدادی، وفاداری و احترام به \"عاقلانه\" او، و همچنین دفاع از شهرت وی. این ها نگرانی اصلی شخصیت اصلی هستند که توسط نویسنده توسط یک روش بی عیب و نقص از طریق یک صدای معقول، ساده، محرمانه و پررنگ نشان داده شده اند. سفر به سوی جاده های جنوب غربی انگلستان وسیله ای است که از طریق نویسنده و آقای استیونز از طریق خاطرات و درگیری های او مورد استفاده قرار می گیرد تا طرح کتاب را توسعه دهد. سفر است © n یک سفر درونی به عنوان در طول Ã © STE آقای استیونس خالی تمام خاطرات و تأملات او Ã © کمی طلایی که عمارت که در آن پاسخ در خدمت دارلینگتون سالن به سر برد. در رمان ما می توانیم درک کنیم که آقای استیونس، با تمام سختی را از رفتار، با تمام موانع و حس عمیق و دقیق انجام رسالت حرفه ای، قربانی زندگی شخصی او. زندگی او تنها خدمت به \"عاقلانه\" اوست. در طول سفر برگزاری شخصیت، ما نشان می دهد که آن نیز © N به دنبال یک سایه گذشته است که برای انجام با زندگی خود personal.Sin ابهام فکر می کنم این رمان کازوئو ایشیگورو، یک ± کوچک به کار است از هنر ادبیات معاصر. صدای افتخار، آشتی جویانه، معقول، وفادار، مناسب و معقول، صادق و ساده از آقای استیونس در عین حال در گوش من بازتاب و برخی از من در شخصیت از سری آقای کارسون دانتون ابی گنجانده شده است.

مشاهده لینک اصلی
یادداشت کتاب: افکار من، با الهام از کتاب. چیزی در مورد زمان هدر رفته برای فرصت های زندگی، و از دست رفته شانس در عشق است که من مفتخرم. من از احساس تاسف و شکاف قلب ناشی از احساسات غریب ناراحت می شوم، اما کتاب هایی که در این زمینه نوشته شده اند من را دوست دارند. و باقی مانده از روز، تشنگی من برای چنین داستان را پر کرده است. این بار دومین بار است که من اسحاقورو را می خوانم؛ اولین کسی بود که اجازه ندادم برو و علیرغم حساسیت بی نظیری که احساس می کردم هرگز اجازه نمی دادم بروید، برای همین روزهای آینده انتظار چنین چیزی را نداشتم. در واقع من کمتر از چیزی انتظار می برم. من می خواهم کتاب را از بین ببرم، اما در مورد نوشته های اسحاقورو چیزی وجود دارد که من آن را خواندن و تسکین می دهم. باید بگویم که سخت است که یک کتاب را برای یک کتاب که خیلی دوستش دارید بنویسید و ترس داشته باشید که ممکن است به چیزی که خوانندگان انتظار دارند، عدول نکنند. من هم سعی می کنم هر گونه اسپویلر را از بین ببرم. در اینجا، استیونس، یک متخصص پیری در سفر به دیدار یک خانه دار سابق، کنتون، با او کار می کرد. در سفر سفر او، او رابطه خود را با کارفرمای سابق خود، لرد Darlington، و چگونه او صرف سال خود را برای خدمت او به یاد می آورد. داستان به نظر ساده، خسته کننده و قابل پیش بینی است اما فریب خورده است. استیونز، شخصیت اصلی، برای داستان زندگی خود، که خوانندگان هر سن خاصی از آن قدردانی می کنند، بسیار چیزهای زیادی را به اشتراک می گذارند، و در مسیر زندگی خود مفید است. در میان تمام داستان های زندگی او، مفهوم برجسته ای از ارزیابی جهت زندگی شما، و اطمینان از این که زمان خود را صرف مسائل بی اهمیت می کند، نادیده گرفته می شود. همانطور که استیونز به زندگی خود نگاه می کند، همانطور که او سعی در پیدا کردن معنی و مفهوم در هر چیز اقدامات قبلی شما این است که شما می توانید خودتان زندگی خود را ارزیابی کنید و همراه با استیونس نوعی زندگی را که می خواهید با روزهای باقی مانده خود داشته باشید ممكن است متوجه شوید كه روایت می تواند کمی خسته کننده و خشن باشد و راوی بیش از حد محفوظ است، اما بخشی از درمان آن. من به خاطر این اعدام بهتر از ای اس ایگورو قدردانی میکنم. شخصیت در حالت مناسب برای درک نظرات خوانندگان است، اما به شیوه ای خوب است. این یکی از کتاب هایی است که نیازی به گریه کردن یک سطل اشک ندارند، اما قلب شما را برای شخصیت ها تحمل می کند. درباره وفاداری، اولویت ها، عزت، عظمت و عشق صحبت می کند. در پایان داستان، قلب خود را برای یک زندگی گمشده، زمان گمشده و عشق گمشده شکسته می شوید. شما شگفت زده خواهید شد که چگونه یک وضعیت کوتاه در داستان می تواند کل زندگی را به کل داستان بسپارد. بخشی از درمان شگفت انگیز Ishiguros، و به عنوان کتاب خود را به پایان برسانید، من شرط می بندم که شما به نقطه عطف زندگی خود و فرصت های از دست رفته نگاه کنید. در ابتدا این کتاب را به عنوان 4 ستاره ارزیابی کردم، اما بعد از آن هر درس ساده ای از داستان او، متوجه شدم که چقدر بر من تاثیر گذاشته است، بنابراین این کتاب سزاوارتر از آن است. بیشتر از یادداشت های کتاب من، دیگر افکار کتابفروشی و داستان های غیر کتابفروشی در یک وان ژله لوبیا

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازمانده ی روز


 کتاب میدان ایتالیا
 کتاب مرد گردویی
 کتاب گمشده
 کتاب جنگ آخرزمان
 کتاب دیدار به قیامت
 کتاب بیوه ها