کتاب بازار خودفروشی

اثر ویلیام تکری از انتشارات نیلوفر - مترجم: منوچهر بدیعی-داستان تاریخی

نمایشگاه غرور: یک رمان بدون قهرمان یک رمان ویلیام مکپیس ثکری است که برای اولین بار در سال 1847-1848 منتشر شد و در اواخر قرن نوزدهم بریتانیا به جامعه ماجرا پرداخت. عنوان کتاب از جان بانیان داستان تمثیلی پیشرفت زائران ، اولین بار در سال 1678 منتشر شد و هنوز هم در زمان رمان Thackerays به طور گسترده ای خوانده شده است. نمایشگاه غم انگیز اشاره به توقف در طول پیشرفت زائران: منصفانه بی پایان در شهر به نام Vanity، که به معنای نشان دادن وابستگی گناه آلود انسان به چیزهای دنیوی است. این رمان در حال حاضر یک کلاسیک است و چندین اقتباس از فیلم را الهام بخش ساخته است.


خرید کتاب بازار خودفروشی
جستجوی کتاب بازار خودفروشی در گودریدز

معرفی کتاب بازار خودفروشی از نگاه کاربران
Parlavano یک کوهنورد اجتماعی است، اما ما به صورت یک کوه مقیاس @ این یک نقل قول مستقیم از کتاب اما bensì از فیلم میرا نایر دقیقا از این گذشته گرفته شده است، اما ماندن مطمئن باشند که حتی اگر تاکری ارسال در کتاب خود، در هر یک از خاطر سالن از اوایل رمان قرن نوزدهم لندن است pronunciata.Ora بوده است، من باید به داشتن یک ضعف بزرگ اعتراف، و است که، به عشق شخصیت سیاسی نادرست در رمان (فقط به عنوان عزیز خانم کراولی در این کتاب، او را در رمان خواندن و در روابطی که به او مربوط نیست، دوست دارد). به عنوان یک نتیجه من آماتو بکی شارپ و من باید بگویم که او دچار وقتی دسیسه خود کشف شد (بله بله، من اعتراف) و شاد زمانی که، بیشتر یا کمتر، و به دست آوردن دوباره ... پس از من پیدا آملیا یک فرد بسیار خوب، هر چند حتی به بکی مقایسه، من الهام گرفته از یک مهربان، cosicchà © خوانده عکس و دوش افتادن سر بد شانس با هوا comprensiva.Ora که که من پیدا کردم خودم اغلب فکر خواندن این رمان بود در حال تغییر خود این واقعیت که من اشاره به یک کتاب دیگری بود که خواندم، اما من نمیتوانستم آن را پیدا کنم. حتی در انتهای کتاب، من نهایتا در مورد آن چیزی نگرفتم. و اتفاقی فقط از دیدن این فیلم نایر، رامالا گری ایفا می کند آملیا، که همان رومولا بعد از آن در شکر تفسیر می:Il زرشکی گلبرگ و سفید @ بین شکر و بکی شباهت قابل توجه از آن وجود دارد. کوهنوردان اجتماعی و این واقعیت است که آنها هرگز در هیچ چیز متوقف به بالا بردن وضعیت خود را با استفاده از روش بد اخلاق ترین و خوار شده توسط کل شرکت .Or که هر دو هیچ اهمیتی به عشق را نمی دهد، بر خلاف مخالفت خود در romanzi.In خود هستند نتیجه گیری یک میلیون دلاری برای خواندن @ Vanity Fair @ وجود دارد و یک میلیون دیگر برای خواندن @ Petal Crimson و White @ وجود دارد، فقط سعی کنید ابتدا به این باور برسید.

مشاهده لینک اصلی
من هرگز طرفدار ترسناک نیستم، اما هی هیجان انگیز نمایشگاه آن را مجبور به خواندن آن! Thackeray می تواند بدون شک در مورد آن بنویسید، هرچند که پسر کوچک به یک وفل مستعد است. این کتاب با تفسیر تیز و متفکرانه در جامعه روز پر شده است. اما کلاسیک آن هنوز هم مربوط است. این تفسیر دقیق و روشنی فقط در مورد امروزه جامعه قابل اجراست. از آنجا که Thackeray رمان را ساخت، به این معنی که از آن امتناع نمیکردم، همانطور که امیدوار بودم. من طرفدار کست های گروه نیستم همیشه این یک داستان است که میخواهید به آن بازگردید، اما به جای اینکه از طریق داستانهای دیگر که فقط جالب توجه هستند، گیر بیفتید. برای من، این کتاب باید درباره بکی شارپ باشد. من می خواستم در مورد او بیشتر بدانم و برای شخصیت او به طور کامل تر توسعه یافته بود. چگونه این زن جوان از تلاش برای تضمین موقعیت او از طریق یک ازدواج سودمند (که در آن روز به طور غیر معمول غیرمعمول نیست) پیشرفت کرده است؟ (به نظر سنجی) [مرتکب قتل (پنهان کردن اسپویلر)]؟ من احساس نکردم که Thackeray ما را به دیدن این پیشرفت اجازه داد. سبک او این بود که برای توصیف شخصیتها از یک دیدگاه همهجانبه، به جای اینکه ما را در مراسم درونی افکار و انگیزههای خود قرار دهیم، همچنین منافاتی با من داشت. من یک گوگل داشتم و متوجه میشوید که میچل ادعا می کند او VF را خوانده است تا زمانی که او GWTW را نوشته است. من این شلوارهای دروغگو دروغگو را می کشم. آیا این کتاب را بخوانید؟ شاید. اگر دوست دارید طنز، اگر شما تمایل به تمایلات موضوعی بیش از ویژگی، اگر شما دوست دارید کتاب های بزرگ؛ سپس آن احتمالا یک انتخاب خوب است.

مشاهده لینک اصلی
غارنوردی برای همیشه خواندن را برای همیشه خواند، اما واقعا آن را دوست داشتم. جالب ترین چیز برای من در مورد این کتاب، نحوه نگاه زنان به آن زمان بود، نه تنها در زمانی که کتاب تعیین شد، بلکه زمانی که آن را نیز نوشته بود. Becky Sharp بدبینانه ممکن است خودخواه بود، اما حداقل او مایل بود راه خود را در جهان بسازد. Amelia بی گناه، ساده و بی تکلف و کاملا بی ادب ممکن است زن و شوهر ایده آل باشد، اما او قطعا از این علامت فاصله نگرفته است. من دوست داشتم که نمایشگاه غرور کلاس های مختلف را مشخص کند و آن چه به معنای زندگی کردن به عنوان یک نجیب زاده یا خانم زن است. وضعیت پس از آن یک معامله بزرگ بود. این یک کتاب خوب است اگر شما به دنبال یک رمان ملایم و شخصیت محور هستید. عمل زیادی وجود ندارد بیشتر در مورد نحوه طبقه متوسط ​​و بالا در اوایل دهه 1800 زندگی می کردید.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از معدود کتابهایی است که برای کلاسهای انگلیسی دبیرستان خوانده ام که دوست ندارم. من واقعا از این موضوع متنفر بودم کمبود لذت بردن از خواندن این کتاب، شاید بخشی از آن است، زیرا من مجبور شدم آن را برای یک کلاس پیشرفته انگلیسی شکسپیر بخوانم. معلم تصمیم گرفت این کتاب را به لیست خواندن ما اضافه کند، در غیر اینصورت شامل بسیاری از نمایشنامه های درخشان ویلیام شکسپیر، که من آن را دوست داشتم. من نمی توانستم احساس همدلی با بکی شارپ داشته باشم و چیزی در مورد او نداشتم. مثلا فکر میکنم اگر امروز این کتاب را بخوانم میتوانم کمی با او همدردی کنم، اما من قانع نیستم. این یکی از کتاب های بسیاری است که من احتمالا باید آن را مرور کنم، اما من شک دارم که من همیشه خواهد شد.

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را دوست دارم و از آن دفاع می کنم. Ive آن را بارها خواندید، از سری مینی بی بی سی بسیار لذت بردم، و زمانی که من این نمایشنامه کامل را در سمع خوان دیدم، من به طور مداوم به این شانس رسیده بودم (مثل اینکه من می توانستم در برابر چیزی که می گوید @ by Styrian Fry @ البته، بسیار مختصر، و برخی از صحنه های مورد علاقه من کاهش یافته است، اما من فکر می کنم این عدالت را انجام داد. بازیگران کار بسیار خوبی انجام دادند تا شخصیت ها را به زندگی تبدیل کنند. اگر من مجبور شدم فقط محتوای این نسخه را ارزیابی کنم، شاید تنها سه ستاره باشد، اما از آنجایی که من قبلا میدانم و دوست داشتم نمایشگاه غرور، من با امتیاز اصلی من ایستاده ام.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بازار خودفروشی


 کتاب گشت شبانه
 کتاب بگذار دنیای بزرگ بچرخد
 کتاب علف ها آواز می خوانند
 کتاب سرگذشت سرباز سال ۱۸۱۳
 کتاب کوتوله
 کتاب برهنه ها و مرده ها