کتاب باری دیگر برایدزهد

اثر اولین وو از انتشارات مروارید - مترجم: سهیل سمی-داستان تاریخی

داستان از زبان کاپیتان چارلز رایدر روایت می‌شود. او که در سال 1944 به همراه واحد نظامی‌اش به قصر برایدزهد آمده تا در آنجا مستقر شوند، به یاد تجربه جوانی‌اش در این قصر می‌افتد و داستان با بازگشت به گذشته چارلز ادامه پیدا می‌کند.
رایدر به یاد می‌آورد که در سال 1922 در دانشگاه آکسفورد درس می‌خوانده. در همین‌جا بوده که او با سباستین فلیت و خانواده‌اش آشنا می‌شود و دفعات مختلفی را در برایدزهد، ملک خانوادگی فلیت‌ها، مهمان این خانواده‌ی ثروتمند و آریستوکرات بوده است.
داستان در بخش اعظم خود به تجربه رایدر با خانواده فلیت می‌پردازد. رایدر روش زندگی و طرز تفکر این خانواده‌ی آریستوکرات را با جزئیات شرح می‌دهد و نویسنده ضمن شرح مبسوط معماری برایدزهد و غذاهای مختلفی که بر سر میز خانواده فلیت سرو می‌شود، توصیف دقیقی از محیط رو به زوال آریستوکراسی انگلستان در ابتدای قرن بیستم بدست می‌دهد.
داستان با این جملات آغاز می‌شود:
"گفتم: "قبلا اینجا بودم." قبلا به آنجا رفته بودم؛ اولین بار به همراه سباستیان، در یکی از روزهای آفتابی ژوئن بیست و اندی سال پیش، وقتی خندق‌ها از جعفری کوهی و اسپیره‌ی چمنی یکسره سفید، و هوا از بوهای خوش تابستان اشباع بود؛ روز واقعا زیبا و باشکوهی بود، از آن روزها که در آب و هوای دیار ما فقط سالی یکی دو بار شاهدش هستیم. وقتی که برگ‌ها و گل‌ها و سنگ‌های روشن از نور خورشید و سایه‌ها همگی نمایشگر شکوه خداوند می‌شوند، و با این‌که قبلا بارها، و با حس و حال‌های متفاوت، به آن‌جا رفته بودم، در آن لحظه، قلبم خاطره‌ی نخستین دیدارم را از آن‌جا در ذهنم بیدار می‌کرد.
آن روز هم بدون آن‌که مقصدم را بدانم به این‌جا آمده بودم. آن‌جا ایتزویک بود. آکسفورد - غوطه‌ور و محو شده، غیرقابل نجات مثل لاینس، در یک آن پوشیده از سیل - آکسفورد، در آن روزها هنوز شهر آشنایی بود. در خیابان‌های وسیع و ساکتش، مردها راه می‌رفتند و مثل روزگار نیومن حرف می‌زدند؛ مه‌های پاییزی‌اش، بهار خاکستری‌اش، و زیبایی و شکوه نادر روزهای تابستانی‌اش - مثل آن روز - هنگامی که درختان شاه‌بلوط به شکوفه نشسته و ناقوس‌ها برفراز شیروانی‌ها و گنبدها، بلند و واضح به صدا درآمده بودند، بخارهای لطیف هزار سال علم و دانش را بیرون می‌دادند ..."


خرید کتاب باری دیگر برایدزهد
جستجوی کتاب باری دیگر برایدزهد در گودریدز

معرفی کتاب باری دیگر برایدزهد از نگاه کاربران
در سطح آن یک کتاب در مورد دو دوست، راوی، چارلز رایدر، و دوست شگفت انگیز، اما عجیب و غریب خود، لرد سباستین Flyte. در نهایت، چارلز از کل خانواده Flyte و این دوستی غیرمعمول و همچنین روابط دیگر - به عنوان آنها در طول سالهای زیادی تکامل یافته است - که اساس رمان تشکیل می دهند. اما در واقع یک داستان دربارۀ مشکل بودن اشراف کاتولیک رومی در انگلستان در دهه 1930 بود. چارلز، آگنوستیک، نمی فهمد زمانی که با سباستین و خانواده متفاوتی او ملاقات می کند، چرا و چگونه دین هر انسانی می تواند بسیار مهم باشد، اما همانطور که او می داند که Flytes را می بیند و می بیند که چگونه هر گونه غرق شدن با اعتقادش به یک محیط خصمانه، می آموزد. واو، خود تبدیل، بدون شک از تجربه شخصی نوشت. رمان شجاعانه - در ابتدا امیدوار است، به نظر می رسد در عمق گناه غرق، اما سپس افزایش دوباره؛ داستان بازجویی، بخشش، بازگشت به خانه، تبدیل و در نهایت رستگاری. یکی از موارد مورد علاقه من تمام وقت این تاریخ خواندن تنها یکی از چندین بار است که من این را خوانده ام. آغاز شده: 24 مارس 1998

مشاهده لینک اصلی
â € ~Brideshead Revisitedâ € داستان چارلز رایدر و رابطه او با خانواده اشرافی اشرافی است؛ سباستین غول پیکر هنوز نگران کننده، جولیا یخبندان و دور افتاده و بریدی برادر بزرگتر است. این رمان به طرق مختلف نشان دهنده جذابیت چارلز به عنوان نقاش (کاملا نیمهتمام) از ساختمان های اشرافی و محل های اقامت است که به زودی به دوران تاریخ عرضه می شود، به طوری که چارلز تلاش می کند تا اشرافیت محو را قبل از نابودی اجتناب ناپذیر خود بگیرند. با این حال، خواننده به طور مداوم به تعجب می اندازد که آیا زندگی کم عمق، خودخواهانه و در نهایت کم عمق خانواده Flyte است ارزش ضبط یا به یاد آوردن به خاطر سپردن - به وضوح وو از این نظر است که جهان تصفیه شده از اشرافیت در حال توسط توسط زرق و برق و vapid دنیای بورژوازی - شگفتی های درک شده و بی نظیری که چارلز آن را اغوا می کند، ناخوشایند زندگی درونی خود و خستگی جذب خود را پنهان می کند. اما چارلز قادر است نقاشی های بسیار کمی در طول رمان را نقاشی کند، زمان ماندگاری او با سباستین در ونیز؛ â € œ در چند روز زندگی با هندوانه همگام شد، همانطور که ما از طریق کانال های جانبی بینی افتادن و قایق رانی سخنرانی پرنعمت موزیکال هشدار؛ در روزهای دیگر با سرعت قایق تندرست بیش از تالاب در جریان فوم خورشید روشن است؛ حافظه گیج شده ای از نور خورشید شدید بر روی مصالح سنگ مرمر، شن و ماسه و مرطوب خنک، آب در همه جا، خم شدن روی سنگ صاف، منعکس کننده نور خورشید روی سقف های نقاشی شده، و یا زیبایی غلیظ و غیرواقعی جولیا را ترک کرد؛ ، در لباس تنگ لباس طلایی کمی و لباس سفید، یک دست در آب بیدرد تبدیل یک حلقه طلایی برای گرفتن آتش غروب آفتاب؛ حیوانات حک شده روی سرش تاریک در یک کاسه ای از سبوس سبز و سنگ درخشان و سایه متراکم قرار می گرفتند و آب های دور آنها را فلاش می زدند و به شعله های شکسته نفوذ می کردند. با این حال در پشت احساس پاپیانی که رمان را تحریک می کند، عشق وجود دارد چارلز احساس می کند که اعضای مختلف خانواده فالت بسیار به دور از محفظه ی اکو قصه راوی تسخیر می کنند.

مشاهده لینک اصلی
یک شعار جذاب و جالب برای پایان دادن به دوران طلایی اشرافیت انگلیس. با زیبایی نوشته شده و بسیار لذت بردم: ایمان و به ویژه - کاتولیک، وظیفه، عشق، میل، عظمت، فروپاشی، حافظه و تراژدی. در قلب آن داستان زیبای و دلربا وجود دارد. شخصیت های مختلف، به پایین ترین قسمت ها، به طرز محکم و معتبر ترسیم شده اند - فقط کتاب را به پایان رسانده ام، احساس می کنم که من در میان آنها بوده ام و آنها را شناخته ام. من بسیاری از رمان های Evelyn Waugh را خوانده ام و این بهترین است *. اگر شما آن را خواندید، هنوز هم به شما حسادت می کنم. * EDIT: Sword of Honor آن را بسیار نزدیک می کند. من همچنین به شدت توصیه می کنم مطالعه جهان دیوانه: Evelyn Waugh و اسرار Brideshead توسط پائولا برین که اطلاعات زیادی در مورد Brideshead Revisited ارائه می دهد. من به اندازه ای که آن را بر اساس تجارب خود Evelyn Waughs و کسانی از افرادی که او می دانستم شگفت زده شد. برای خواندن بررسی من اینجا را کلیک کنید

مشاهده لینک اصلی
سباستین گفت: فقط جایی برای دفن گلدان طلا. â € ~ من می خواهم چیزی ارزشمند در هر جایی که من خوشحال بود و سپس زمانی که من پیر شدم و زشت و بدبختی بود، من می توانم بازگشت و حفاری و به یاد داشته باشید. \"(ص 20) این است یک کتاب در مورد یادآوری - روابط گمشده و خیانت، شکوه ناپدید و خاطره یک جهان ناپدید شده است. خوشگل...

مشاهده لینک اصلی
\"تم من حافظه است، مهمان بالدار (...) این خاطرات، که زندگی من است - از آنجا که ما هیچ چیز با اطمینان به جز گذشته نیست، هرگز من را ترک نکرده است. مانند کبوتر از پیازا سان مارکو آنها در همه جا بودند، در وسط پا، به تنهایی، در جفت ...  »رمان مثل لباس پوشیدن ما را امتحان کنید: برخی وجود دارد که شما در خور Allistante؛ ما دوست داریم که چگونه لباسشان را مانند @ آنها سقوط @ و ما زیبا، اصلی در مورد ما، نقص های کوچک خود را پیدا کنید. هیچ دخمه پرپیچ و خم کامل و رمان کامل وجود ندارد. اما لباس ها و رمان ها برای ما و برای فرصت مناسب است. در اینجا من فضل را یافتم که آرام Anglo-Saxon است که به نظر من نسبت به سرما احترام قائل است. شارپ در صورت نیاز من تحریک و حس زمان را پیدا کردم. ایرگون پنهان لبخند بیش از ماندنی. مدرنیته مطلق (نه فقط برای آن زمان نوشته شده بود). آگاهی، نه ظاهری. و سهولت روایت جریان دارد تقلا کردن موقعیت های خشن بدون دادن فریبندگی فضایی. این موضوعات داغی را تحت تاثیر قرار می دهد، از لحاظ اجتماعی چشمگیر است، بدون اینکه منحرف شود و اجازه ندهد که خود را از ناتوانی بحث ها دور کند. او می گوید بدون گفتن. پیشرفت با تصمیم و تاکتیک. زمان را به عنوان یک کل مشاهده کنید. این حافظه را با شیرینی تخریب می کند. و از زمان به زمان او خود را به عطر شعر رها می کند. لذت بزرگ برای من Ora. \"[سباستین] دوست داشتنی بود، از زیبایی مبهم است که nellestrema جوانان allamore است محو سرود و باد اول gelido.Â\" دستگیره تشکر، دوست من، برای دعوت به خواندن.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب باری دیگر برایدزهد


 کتاب من خدمتکار شاه انگلیس بودم
 کتاب شگفت زده
 کتاب کفچه ماهی (۲ جلدی)
 کتاب دلبند
 کتاب اقیانوسی در ذهن
 کتاب کنت مونت کریستو