کتاب اورندا

اثر جوزف بویدن از انتشارات مروارید - مترجم: محمد جوادی-داستان تاریخی

n چشم انداز از راه دور زمستان یک قتل عام وحشیانه و آدم ربایی دختر جوانی Iroquois خشونت آمیز یک رگه جدی بین دو قبیله. قاتل دختر، پرنده، یکی از جنگجویان و دولتمردان بزرگ کشور هورون است. سال ها پس از قتل خانواده اش گذشت، اما هنوز هم از ذهنش دور نیست. در این دختر، Snow Falls، روح دختر گمشده را به رسمیت می شناسد، اما از آنجا که او برای قلب و وفادار خود مبارزه می کند، جنگ های کوچک به جنگ های بزرگ فوران می کنند؛ زیرا هر دو قبیله از تهدید به خطر می اندازند.
< br /> در سفر با هورون کریستف، یک مبلغ کاریزماتیک است که خواستار آن در میان قبیله است و خود را به یادگیری و درک آداب و رسوم و زبان خود اختصاص می دهد. یک فرستنده از سرزمین های دور، او بیش از ایمان خود به این دنیای جدید با زیبایی و ثروت طبیعی خود به ارمغان می آورد.

به این ترتیب که این سه نفس با یکدیگر از طریق اعمال پیچیده دوخته شده با یکدیگر رقابت می کنند، ، دنیای سیاسی و معنوی برخورد می کنند - و یک ملت جدید از جهان در حال افزایش است.


خرید کتاب اورندا
جستجوی کتاب اورندا در گودریدز

معرفی کتاب اورندا از نگاه کاربران
شاید نارنجی باشد که Orenda را ارزیابی کند چون من مطمئن نیستم که من آنرا به پایان برسانم. کمی کمتر از صد صفحه برای رفتن. اما چه سخت است. بیش از حد جزئیات تاریخی غیر ضروری و داستان بسیار کمی، ادبی و غیره. به علاوه، هیچ یک از کاراکترها همه آن اصلی نیستند (دفعات بازدید: جالب). کافی نیست @ هامون رنگ @ در مورد آنها. آنها من را تنها احساس بیاعتنایی می کنند اما بدتر از آن، Boydens 2 رمان اول، جاده سه روزه و درخت سياه، بسيار زياد بود - هر 4 ستاره! یک شخصیت وعده داده بود، Huron، نیمه عجیب و غریب، Gosling، اما به ندرت در متن است. شاید او در کمتر از صد صفحه که بیشتر یا شاید نتواند به پایان برسد، بیشتر نشان می دهد - اما من با رمان از دست رفت و دیگر نیازی به پیدا کردن آن نیست. دختر یخی اروگوئه ربوده شده، برف فالز، بسیار خشمگین بود، اما در مورد او چهره ای به چشم می خورد، مانند اینکه او را در یک فیلم هزار ب دیدم، او را در یک هزار زین گریس خواند. و صحنه های شکنجه؟ خوب، اجازه دهید فقط می گویند، که یک فصل بیش از حد مستند از گوشت skewered و گور، تا به حال تارانتینو به زودی اقتباس فیلمنامه در سراسر آن نوشته شده است. به عادلانه است هر چند، من هرگز طرفدار داستان تاریخی است. به همین دلیل است که بیشتر نویسندگان زمان زیادی را صرف جزئیات دود سیگار می کنند و ماهی ها ماهی 400 یا 1500 سال پیش هستند و زمان کافی برای بازنویسی آن آرکه تایپ های معمولی که انسان ما را ایجاد می کند نیست. این داستان روایت از این موجود موجودات فاسد است که انسان است، گذشته و در عین حال همیشه حضور دارد، که با احساسات نجیبانه و غیرقابل کنترل، داستان های کوچکتر و صمیمی تر پر از اشتیاق، فاجعه و غم و اندوه است که مربوط به بی نظم است. مطمئنا بویدن تلاش کرد رمان را در کنار این خطوط قرار دهد و روایت اول شخص هر فصل را به یک صدای واحد از شخصیت های تکراری او اختصاص دهد، اما به طور کلی او شخصیت خود را با جزئیات بیش از حد تاریخی (خوانده شده: غیر ضروری) را غافلگیر کرد. با عرض پوزش، جو، من هنوز معتقدم که شما بهترین نویسنده کانادا هستید که در سال ها دیده اید، و من می دانم که Orenda را ناتمام می گذارم، اما 2 ستاره تمام است که من می توانم برای این یکی بخورم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب افسانه ... من تمام این 490 صفحه را خوانده ام، در یک نشستن. حالا 2 دقیقه است، من به رختخواب میروم

مشاهده لینک اصلی
برای این کتاب یک امتیاز سخت گرفتم. از یک طرف، عباراتی از پروسی وجود دارد که از لحاظ ذهنی زیبا و دلهره آور هستند. و جهان Boyden در صفحات خود دوباره بازسازی شده است بسیار واقعی شما تقریبا می توانید آن را لمس کنید. و من به افتخار توانایی او برای گفتن چنین تاریخی پیچیده بدون تردید واضح است. این است که، در واقع، یکی از تم های او. با این حال. در فریب دادن خیلی نزدیک به تاریخ، او داستان را ترک کرده است. در حالیکه به ما می گوید که تاریخ از طریق چشم 3 کاراکتر، همه 3 را ناکافی توسعه داده است. من احساس می کردم به طور همزمان بیش از حد ... و بیشتر مایلم. با این حال، کتاب خود را به ارزش خواندن، و آن را به یک فصل از تاریخ ما که هر کانادایی باید بدانید می گوید. من به هیچ وجه با توجه به Boyden لیست من از نویسندگان مورد علاقه من. اما این کار او نیست، و من بیش از کمی نا امید شدم.

مشاهده لینک اصلی
یک داستان قدرتمند و تلخ که در آن دنیای قدیمی با جهان جدید مطابقت دارد. سه راوی شخصیت های فوق العاده اما ناقص در دنیای سخت است. این یک رمان شگفت انگیز و اصلی بود. من قصد دارم که بیشتر این دوره را در تاریخ پیدا کنم، اما همچنین در مورد نویسنده Joseph Boyden که این حماسه بزرگ را نوشته بود.

مشاهده لینک اصلی
بنابراین من حدس می زنم فردا فردا تماس می گیرم چون این کتاب فقط روی الاغ من زدم. همچنین نیاز به بازیابی از خشونت Giller فعال یکپارچهسازی با سیستمعامل.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب اورندا


 کتاب خطای نسل ها
 کتاب خشم
 کتاب گمشده
 کتاب دست نوشته های آکرا
 کتاب وزن رازها
 کتاب میدل مارچ