کتاب امپراتوری خورشید

اثر جی.جی. بالارد از انتشارات نشر چشمه - مترجم: علی اصغر بهرامی-داستان تاریخی

آمیزه درخشانی از تاریخ، زندگی‌نامه نویسنده و تخیل و تاملی که بالارد استاد مسلم آن است. یک موفقیت ادبی باورنکردنی است و چنان تکان‌ دهنده است که تحمل آن تقریبا ناممکن است.
- آنتونی بورگس -


خرید کتاب امپراتوری خورشید
جستجوی کتاب امپراتوری خورشید در گودریدز

معرفی کتاب امپراتوری خورشید از نگاه کاربران
این یک کتاب بسیار جالب بود. احتمالا مانند اکثر مردم وقتی فکر می کنم از جنگ جهانی دوم فکر می کنم چند تاریخچه @ touchpoints @: آلمان نازی، پرل هاربر، ایوویما، هیروشیما. biggies این کتاب در مورد هر یک از آنها نیست. خوب، نه به طور مستقیم این کتاب شخصی و صمیمی است و نشان می دهد که زیر خاکی از جنگی است که مردم دوست دارند رومانتیک شوند. هک، حتی شخصیت اصلی رومانتیسم جنگ، و او آن را زندگی می کردند! خلاصه داستان Quickie: جیم خوشحال است و با زندگی اش در شانگهای با پدر و مادر خود زندگی می کند. جنگ شروع می شود جیم از پدر و مادر جدا شده است و پس از آن بازماندگان دیوانه وار را از طریق ژاپنی ها متلاشی می کند و به چین حمله می کند و تلاش می کند آنها را پیدا کند. در حال حاضر من می خواهم داستان های قرون وسطی و حیرت انگیز و واقع گرایانه را بدست آورم. این یک نگاه جالب به آنچه اتفاق می افتد زمانی است که شما باید از سن نه تنها در حالی که یک جنگ اتفاق می افتد، اما smack-dab در وسط آن، رنج و گرسنگی و عدم اطمینان از فردا، حتی در حالی که دیدن جهان از طریق یک چشم های کودک شگفت زده شدن با هر دو اتومبیل و هواپیما کمی خسته کننده بود، اما آنچه که دیگر او باید خود را سرگرم کننده؟ دو چیز به جای اعصاب من: اول، گفت و گو احساس بسیار جعلی و غیر طبیعی است. بله، متوجه شدم که این یک ساله 11 ساله و باهوش و مشتاق است که برای زنده ماندن بهترین کار خود را انجام می دهد، و اگر این بدان معنا باشد که خود را به هر کسی و هر کس که با او ملاقات می کند، به دست آورد، پس باید این کار را کرد. اما، آیا واقعا لازم است همه چیز را که به او گفته می شود تکرار کنید؟ آیا او یک پسر یا یک طوطی است؟ به عنوان مثال، Basie می گوید: @ من مراقبت از شما، جیم بود. @ جیم می گوید: @ شما مراقبت از من، Basie به من توجه کرد. @ دوم، در طول دوره کتاب، Ballard مورد استفاده قرار گرفت عبارت @ دو سال پیش، زمانی که جیم جوان بود ... @. این فقط به دلایلی من را آزار می دهد. دو سال پیش، جیم جوانتر بود. چرا این را می گویند؟ گنگ نبود در حقیقت، من شگفت انگیز هستم هیچ خواننده گنگ نبود، اما واقعا فکر نمی کنم که بالارد به این معنی بود. من فکر می کنم او سعی می کرد بگوید که جیم در یک زمان بسیار کوتاه بالغ شده است، اما یک راه بسیار بد برای گفتن آن را انتخاب کرد. به هر حال، این ها چیزی شبیه نیت هستند اما منحرف شده اند. به طور کلی، داستان جالب بود و بینش های مختلفی را در مورد وضعیتی که امیدوارم هرگز آن را پیدا نکنم، ارائه داد.

مشاهده لینک اصلی
من فیلم را بر اساس این کتاب دوست دارم و در واقع فکر می کنم که من ترجیح می دهم سبک فیلم و داستان قصه ی فیلم را داشته باشم. اما چشم انداز پسر همانطور که در اینجا نوشته شده است چشمگیر است، به ویژه او را ارزیابی بی نظیر از بزرگسالانی که باید در نظر بگیرند مراقبت از او و سازگاری عجیب و غریب او با شرایطی است که مردم را در اطراف او کشت. همچنین جذابیت کمبود تمرکز او بر وضعیت فیزیکی اش است - زمانی که دکتر او را بررسی می کند، تکان دهنده است و در سکوت (بی نظیر) نگرانی های پسر را می فهمد. جزئیات جدی و بی رحمانه ای از بیماری و گرسنگی وجود دارد. به کتاب های دیگر Ballard نگاه کردم، و من انتظار ندارم هر یک از آنها را بخوانم، اما خوشحالم که این را می خوانم.

مشاهده لینک اصلی
برای کالج بخوانید من اعتقاد دارم این نوع تجربه خواندن است که از آن یاد می گیرید و به راحتی فراموش می کنید. نیمه اتوماتیک، امپراتوری خورشید در جنگ Word War 2 در چین اتفاق می افتد. این داستان یک نگاه واقعی و واضح نشان می دهد که زندگی در اردوگاه زندان که توسط سربازان ژاپنی کنترل شده بود، شبیه بود. این خیلی خوشگله، چون شما میتونید شرط ببندی، اما مطمئنا سزاوار توجه ماست. ما همچنین می توانیم مبارزه بین ژاپنی ها و مردم آمریکا و چینی را ببینیم که حتی می تواند ترسناک باشد؛ زیرا ما می دانیم بر اساس واقعیت های تاریخی واقعی است. خلاصه، برای کسانی که علاقه مند به خواندن در مورد این موضوع هستند و لذت بردن از خواندن در مورد لحظات واقعی در تاریخ، Id توصیه امپراتوری خورشید.

مشاهده لینک اصلی
این یک کتاب جالب و جذاب بود. پس از خواندن آن، افکار من را خوب ندید. وحشت جنگ به وضوح بیان شده است. باید در طول عمر ویرانگر، از دست دادن و فقدان کامل زندگی خود را ادامه داد.

مشاهده لینک اصلی
احساس کردم که آنجا بودم

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب امپراتوری خورشید


 کتاب بازمانده ی روز
 کتاب ماه بر فراز مانیفست
 کتاب پیش روی
 کتاب اعمال انسانی
 کتاب درمان مرگ با صاعقه
 کتاب مارچ