کتاب الیزابت گم شده است

اثر اما هیلی از انتشارات آموت - مترجم: شبنم سعادت-داستان تاریخی

در این رمان ابتدایی پر سر و صدا - یک رمز و راز روانشناسی پیشرفته که مدیتیشن صادقانه و دلنشینانه برای حافظه، هویت و پیری است، یک زن سالخورده به زوال عقل مبتلا می شود و تلاش ناامید کننده برای پیدا کردن بهترین دوستی که به اعتقاد او ناپدید شده است و جستجوی او برای حقیقت دهها سال به عقب بازگشته و عواقب ناگهانی را تجربه می کنند. ماد، مادربزرگ سالخوردگی، به آرامی حافظه اش را از دست می دهد - و در زندگی روزمره اش می گیرد. با این حال، او فراموش نمی کند بهترین دوست او الیزابت، که او قانع است از دست رفته و در خطر وحشتناک است. اما هیچ کس به ماد نمی گوید - نه دختر ناامید او، هلن، نه حامیانش، نه پلیس، و به خصوص الیزابت، پسر پیتر، پیتر. ماد با یادداشت های دست نوشته ای که برای خود برگزید و احساس غرورآمیزی که الیزابت نیاز به کمک او دارد، ماند تصمیم می گیرد تا حقیقت را کشف کند و دوست عزیزش را نجات دهد.


خرید کتاب الیزابت گم شده است
جستجوی کتاب الیزابت گم شده است در گودریدز

معرفی کتاب الیزابت گم شده است از نگاه کاربران
الیزابت از بین رفته است. این رمان کاملا خلاقانه و ترکیبی غیر معمول از ژانرهای مختلف است، از آنجایی که در حالی که رمز و راز ژانر سرب است، شما همچنین می توانید طنز، عاشقانه، درام، حتی وحشت، شاید در این آخرین، نه به عنوان شما انتظار می رود اما مطمئنا عناصری واقعا وحشتناک و خزنده داشته باشد. الیزابت ... میلیه ... است ... mmh ... چی گفتم؟ سعی میکنم توضیح بدم که چطوری میتونید از اینجا انتظار داشته باشید، این مثل @ Memento @ meeting است @ قتل ممانته @ با برخی از عناصر موجود در فیلم های دیگر مانند @ Lady Vanishes @ و هر خانم مارپل نوع رمز و راز. اما با پیچ و تاب کاملا غیر منتظره. شما هم این را نمی بینید! همچنین، در کنار قصه رمز و راز قوی در داستان، اما هیللی، نویسنده، قادر به ساختن یک عکس فوق العاده از زمانی که مردم به سن، آنها مشکلات حافظه، و پس از تمام عمر مستقل بودن، آنها باید به کمک دیگران متکی باشند، جوانتر از آنها و حتی فرزندان آنها دستوراتشان را به آنها داده و به آنها می گویند که چه کاری می توانند انجام دهند و در کجا می توانند بروند. اگر افراد جوان تمایلی به انتقاد و نداشتن نسبت به بزرگان خود داشته باشند ، فقط سعی کنید در مکان های خود باشند و شاید بهتر بفهمید که چگونه ممکن است در مورد وضعیت کلی شدن بزرگتر احساس کنند. الیزابت گمشده است! آیا او نیست؟ مامان ... چه کسی هستی ؟! چرا نظر من را می خوانید؟ چرا من یک بررسی می نویسم ؟! بگذارید جیب هایم را چک کنم، به نظر می رسد که من یادداشت های خاصی دارم ... یک لحظه به من بدهید. نقطه ضعف منفی این است که در حالی که یک رمان کاملا کوتاه مانند کمتر از 250 صفحه است، حتی فکر می کنم این داستان می تواند کار کند حتی بهتر از یک داستان کوتاه. آن را دوست ندارم که هر قسمت خسته کننده است یا هر چیزی، کاملا برعکس، و حتی برخی از نقاط جانبی ثابت شده است که کاملا ضروری برای داستان اصلی است. با این حال، حتی با تأثیر مثبت در پایان خواندن، هنوز باور دارم که در یک داستان کوتاه، این می تواند یک شاهکار واقعی باشد که ارزش 5 ستاره دارد. بنابراین، من فکر می کنم که اخراج یک ستاره از امتیاز به اندازه کافی برای نشان دادن @ @ @ است که این می تواند بهتر از یک داستان کوتاه باشد، صرف نظر از آن که هنوز یک رمان باریک است. اگر تصمیم به خواندن آن داشته باشید، از آن پشیمان نخواهید شد. یا آن را فراموش کنید ؛) الیزابت؟ کدام الیزابت راجع به شما حرف می زنید ؟! من برای یک دلیل به اینجا آمده ام، درست است؟ آیا چیزی نوشتم؟ آیا چیزی درباره یک کتاب بود؟ آیا کتاب خواندی؟ واقعا؟ من اصلا فکر نمی کنم شما باید گیج شوید! اگر Id خواندن آن را بنویسید @ Elizabeth Missing @ که در آن صحبت می کنید، من آن را به یاد داشته باشید، درست است؟

مشاهده لینک اصلی
همه ی بررسی های من را در اینجا پیدا کنید: http://52bookminimum.blogspot.com/WARNING: من در حال رفتن به برخی از این یکی، بنابراین خواندن در Riski خود خود را به پایان رسید الیزابت است تمام مسیر را در ماه سپتامبر گم شده است، اما هرگز یک نظرسنجی نوشت کسانی که از من می دانند می دانند که وقتی به بررسی های ارسالی می آیند همیشه پشت سر می گذارند، اما این یکی از دلایل مختلف از رادار جدا شده است. . . من دلم می خواهم فاکتور â € œmeh â € œ ^^^^ selfie از واکنش من را پس از اتمام این کتاب ^ ^ ^ ^ اما پس از گفتگو در مورد این کتاب در اوایل امروز من figured من نیز ممکن است برخی از نوع بی معنی است که در نهایت این یکی را از \"خوانده\"، اما بررسی نمی شود، زیرا من لیست مکیدن. \"خلاصه ای است که Maud (مشاهده اسپویلر) [MAUDE! من عاشق MAUDE !!! (پنهان کردن اسپویلر)]، یک مادربزرگ سالخورده، در حال سقوط در معرض جنبش است و با یافتن دوستش الیزابت که از دست رفته است، کمی وسواس شده است. در حالت سردرگمی، ماد نیز شروع به یادآوری شخص دیگری که ده سال پیش در زندگیش گم شده بود خواهرش سوکی بود. مشکل اینجاست. . . الیزابت خیلی از آشکار است که الیزابت را از دست نداده است - یا در یک خانه سالمندان یا مرده است. از دست دادن صفحات و انجام دادن زمان وحشیانه و ناخوشایند از طریق روایت های دوران مختلف به منظور پوشش دادن هر دو ناپدید شدن الیزابت و Sukey آیا کار نمی کند زمانی که نیمی از کتاب بر روی چنین آشکار \"من همچنین متوجه شدم که قرارداد با سوکی خیلی زودهنگام است (اما من بسیاری از رمز و راز / هیجان را خوانده ام، بنابراین این اتفاق می افتد به طور منظم برای من و ممکن است برای شما). به نظر من این کتاب به من قول داد که این کتاب \"به شدت پرچین\" باشد اما متاسفانه اینطور نیست. این به سادگی داستان غم انگیز (و بعضی اوقات ناامید کننده) یک زن سالخورده بود که او به dimentia خاتمه می داد. من هنوز سعی می کنم مغزم را در اطراف این واقعیت که آن را به عنوان بهترین جایزه در جوایز انتخاب Goodreads نامزد شده است. اگر این در لیست شما قرار دارد (به همراه 500 کتاب دیگر، اگر چیزی شبیه به من باشد)، می توانید آن را به پشت خط بکشید.

مشاهده لینک اصلی
Maude 82 ساله است و دیگر تنها در حال حاضر زندگی نمی کند. خاطرات او از گذشته و ناپدید شدن خواهر او Sukey با ناپدید شدن دوست او در حال حاضر، الیزابت اشتباه گرفته شده است. روزهای او دچار زوال عقل می شود و باعث می شود که چیزها، تصاویر و اندیشه ها به نظر برسد. من تصور می کنم چقدر چالش نوشتن یک کتاب از دیدگاه یک زن مبتلا به این بیماری است، اما نویسنده کار شگفت انگیزی انجام داده است. بارها وحشت زده، گاه گاه خشن، کسی نمیتواند احساس کند که خیلی متاسفم برای ماد، به عنوان شخصیتی که او بسیار دوست داشتنی است. امروزه او همه چیز وجود ندارد و حتی گذشته خود را سخت نگه می دارد، بنابراین او بیشتر و بیشتر بر روی جیب خود پر از یادداشت های چسبنده تکیه می کند. او دو اندیشه تکراری دارد، @ Elizabeth missing @ andWhere is the best place to grow squash in summer. @ حالا شما باید این را بخوانید تا جوابها را بیابید. شما ناامید می شوید. ARC از ناشر

مشاهده لینک اصلی
من این را دوست داشتم خنده دار و غمگین پس از این دیدگاه متفاوت است. واقعا خوب کار کردی دوست مود من می دانستم که بین داستان های دو خط زمانی ارتباط وجود دارد و من واقعا پایان را دوست داشتم.

مشاهده لینک اصلی
چه چیزی در جهنم فقط خواندید؟ من احساس گرسنگی کردم، همانند ماد در این کتاب. دو داستان در اینجا وجود دارد ... ماد یک زن 82 ساله مبتلا به زوال عقل، و سپس ماد جوان، که به شدت به دنبال خواهر خود است که از بین رفته است. من می گویم نویسنده در معرض دمانس قرار دارد. من با مادربزرگم مشغول به کار بودم تا یک سال کامل پیش از آنکه این ژانویه تصویب شود، خیلی کارا مثل ماد انجام داد. اینها همه چیزهایی است که من می توانم بگویم چون هنوز یک موضوع لمس برای من است و زخم از عبور مادربزرگ هنوز تازه است. جوان Maud نزدیک به خواهرش است و سپس یک روز سوکی یا سوزان از بین می رود. شوهر او نیز می رود awol اما بعدا دوباره ظاهر می شود در داستان برای بپرسید جایی که همسرش بود و Maud همچنان به دنبال او، بنابراین همپوشانی را به ماد بزرگتر که در جستجوی الیزابت دوست او. دو داستان تقاطع، اما من احساس کردم تا گیج در پایان. من حدس می زنم بیشتر از یک پایان دیوانه انتظار داشتم. بهترین کتاب نبود و آرزو می کردم که ترک کنم اما می خواستم بفهمم اتفاق افتاده ... توصیه نمی کنم ... متاسفم! فقط برای من بزرگ است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب الیزابت گم شده است


 کتاب فیلها به خاطر می آورند
 کتاب نوسترومو
 کتاب گشتی در موزه کمونیسم
 کتاب آواز ناتمام
 کتاب اسیر خشکی
 کتاب مردی در تاریکی