کتاب آن سوی آبی بی کران

اثر لارن ولک از انتشارات پرتقال - مترجم: شبنم حاتمی-داستان تاریخی

Twelve-year-old Crow has lived her entire life on a tiny, isolated piece of the starkly beautiful Elizabeth Islands in Massachusetts. Abandoned and set adrift on a small boat when she was just hours old, Crows only companions are Osh, the man who rescued and raised her, and Miss Maggie, their fierce and affectionate neighbor across the sandbar. Crow has always been curious about the world around her, but it isnt until the night a mysterious fire appears across the water that the unspoken question of her own history forms in her heart. Soon, an unstoppable chain of events is triggered, leading Crow down a path of discovery and danger.


خرید کتاب آن سوی آبی بی کران
جستجوی کتاب آن سوی آبی بی کران در گودریدز

معرفی کتاب آن سوی آبی بی کران از نگاه کاربران
من این کتاب را کاملا دوست داشتم این کتاب مورد علاقه من تا سال 2017 است. به طرز زیبایی نوشته شده ... من لورن ولز را دوست داشتم که در Wolf Hollow نوشتم - و سبک نوشتن دوست داشتنی او فقط در این داستان لمس بود. در سال 1925 در یک قایق کوچک، یک دختر کوچک متولد شده، در کنار ساحل یکی از جزایر الیزابت که از ساحل ماساچوست بود، شسته شده است. او توسط یک مرد که بعدها اوش را فراخوانی می کند که به زودی کرو را نامگذاری می کند، گرفته شده است. او و خانم مگگی از نزدیک جزیره Chuttyhunk مراقبت از او و او را عمیقا دوست دارم. اکثر افرادی که در Chuttyhunk زندگی می کنند، نوعی هستند، اما فاصله خود را حفظ می کنند؛ زیرا آنها از اینکه کلو را از جزیره Penuke که قبلا مستعمره Leper بود، رد می شد. گرچه Crow عاشق اوه و مگی است، او می خواهد برای پیدا کردن جایی که او از آن آمده است. اکتشافات او او را در یک سفر غیر منتظره است که به پایان می رسد بیشتر از او برای چانه زنی است. کلاغ درس های شیرین را در مورد عشق می آموزد و به معنای آن است که یک خانواده باشد. بسیار توصیه می شود برای کلاس 5 و بالا!

مشاهده لینک اصلی
من واقعا واقعا این داستان فوق العاده درجه عالی را دوست داشتم. اگرچه در ابتدا کمی آرام بود، من واقعا از هر لحظه، هر صحنه با کراو، اوش، مگی و موش لذت بردم. یک تصویر زرق و برق دار از خانواده و سوالاتی که ما را تحسین می کنند، اما گاهی اوقات ما را به خودمان می آورد، فراتر از دریای روشن، خواننده را به سمت شخصیت ها بر روی جزیره Cuttyhunk خیره می کند. و نویسندگان نوشتن \u0026 amp؛ توصیفات بنابراين منحصر به فرد و منحصر به فرد و دوست داشتنی، خواندن و نوشتن خطوطي را که واقعا مرا گرفتار کرده اند متوقف مي کند. بسیاری از آنها وجود داشت. به شدت توصیه می شود این کلاس متوسط ​​تاریخی را به خوانندگان در تمام سنین. Ive در ابتدا این نویسندگان را تهیه کرده بود، گرگ توخالی.

مشاهده لینک اصلی
به نظر من، لورن ولک خوب، نویسنده خوب است. گرگ توخالی یکی از کتابهای مورد علاقه من باقی مانده است. من ترسیدم این یکی نمی تواند اندازه گیری کند. من نباید داشته باشم آن را به زیبایی نوشته شده است، سخت برای قرار دادن، بررسی مسائل مهم، و دارای شخصیت های توسعه یافته است که من در مورد معامله بزرگ.

مشاهده لینک اصلی
یکی دیگر از داستان زیبایی لایه بندی شده، پیچیده و کاملا جدید از Wolk است. من گرگ توخالی را دوست دارم و این نیز همینطور است. کلا شخصیت بسیار جذاب و قابل توجه است، مانند مراقبین او، اوش و خانم مگگی. تنظیم به وضوح نشان داده شده است و تعلیق بالا بود. بسیار توصیه شده.

مشاهده لینک اصلی
سخاوتمندانه، غافلگیر کننده، رضایت بخش.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آن سوی آبی بی کران


 کتاب کجا می روی؟
 کتاب جین ایر
 کتاب لعنت به داستایوسکی
 کتاب خوش شانس تر از همه بودیم
 کتاب هایدریش مغز هیملر است
 کتاب نوسترومو