کتاب آنک نام گل

اثر اومبرتو اکو از انتشارات روزنه - مترجم: رضا علیزاده-داستان تاریخی

نام گل رز اولین رمان سال 1980 میلادی است که نویسنده ایتالیایی اوبرتو اکو است. این یک رمز و راز قتل تاریخی است که در سال 1327 میلادی در یک صومعه ایتالیایی، یک رمز و راز فکری متشکل از نشانه شناسی در داستان، تجزیه و تحلیل کتاب مقدس، مطالعات قرون وسطی و نظریه ادبی است. سال 1327 است. فرانسیسکن ها در یک ابهت ایتالیایی ثروتمند مشکوک به یقین هستند و برادر ویلیام باسکرویل وارد تحقیق می شوند. هنگامی که ماموریت ظریف خود را به طور ناگهانی تحت تاثیر هفت عجیب و غریب مرگ و میر، برادر ویلیام کارآگاه تبدیل شده است. ابزارهای او منطق ارسطو، الهیات آکویناس، بینش تجربی راجر بیکن است - همه آنها به لبه درخشان با طنز کلاسیک و کنجکاوی خشن تبدیل شده است. او شواهد را جمع آوری می کند، نمادها را مخفی می کند و نسخه های خطی را به کار می برد و به دخمه پرپیچ و خم عجیب و غریب ابی نگاه می کند، جالب ترین چیز ها در شب اتفاق می افتد.


خرید کتاب آنک نام گل
جستجوی کتاب آنک نام گل در گودریدز

معرفی کتاب آنک نام گل از نگاه کاربران
مى خوايد راجع به فرقه هاى فرانسيسكن و بنديكتين و فراتيچلى بخونيد؟ توى اين كتاب هست.
مى خوايد راجع به دادگاه هاى تفتيش عقايد بخونيد؟ توى اين كتاب هست.
مى خوايد راجع به گسترش دانشگاه ها و آغاز رنسانس بخونيد؟ توى اين كتاب هست.
مى خوايد راجع به نوميناليسم ويليام اوكام بخونيد؟ توى اين كتاب هست.
مى خوايد راجع به كتاب گمشده ى ارسطو بخونيد؟ توى اين كتاب هست.
حتى اگه بخوايد راجع به شرلوك هولمز و خورخه لوييس بورخس و لودويگ ويتگنشتاين هم بخونيد، دست خالى از اين كتاب بر نمى گرديد.

و البته جز اين چه انتظارى ميشه داشت از اومبرتو اكو؟ مردى كه همه چيز رو ميدونه. و اين ريويو هم ناچار تكه پاره هايى پراكنده خواهد بود، از نكاتى كه اينجا و اونجا به ذهنم رسيده.


١. ويليام باسكرويل و شرلوك هولمز

(view spoiler)[شخصيت محورى داستان، ويليام باسكرويل اقتباسى شيطنت آميز از شرلوك هولمزه. جداى از ظاهر مشابه، شيوه ى استنتاج مشابه و اصليت مشابه، اسم «باسكرويل» ناخودآگاه معروف ترين داستان هولمز (درنده ى باسكرويل) رو تداعى مى كنه.

ويليام و هولمز هر دو به سنت فكرى كمابيش مشابهى تعلق دارن: ويليام نومنيناليسته، و هولمز پوزيتيويست. هر چند به علت آشنايى بيشتر اومبرتو اكو از مكتب فكرى شخصيت داستانش (نوميناليسم)، استنتاج هاى باورپذيرترى مى كنه. به اين ترتيب كه وقتى ويليام به مشكلى بر مى خوره، احتمالات مختلف رو در نظر مى گيره و به دو طريق احتمال هاى مختلف رو كنار ميزنه و يك احتمال رو نگه ميداره:
١. شواهد بيشتر به نفع يك احتمال؛
٢. احتمالى كه مقتضى فرض هاى كمتر و علت هاى سر راست ترى هست رو انتخاب مى كنه.

اين به روش يه محقق واقعى نزديك تره تا هولمز كه معلوم نيست چطور از شواهد موجود همه ى حقايق رو استنتاج مى كنه و در عمل هم نه در تحقيقات علمى و نه در تحقيقات جنايى چنين چيزى امكان نداره، هر چقدر هم فرد باهوش باشه.
از توضيحاتى كه هولمز ميده هم نقص روشش واضحه و اگه يك محقق موشكاف بخواد استدلال هاى هولمز رو به بوته ى نقد بذاره آشكار ميشه كه چقدر سست و بى پايه ن و چقدر از احتمالات ممكن رو بى توضيح قانع كننده اى ناديده گرفته. و اين سستى به خصوص در يك دنياى واقعى كاملاً نمودار مى شد، جايى كه قادر متعال (نويسنده!) پشتيبانش نبود تا همه ى استنتاج هاش رو به طرز عجيبى مصاب كنه، در يك دنياى واقعى هولمز با همين استدلال ها، تقريباً در تمام موارد به راه اشتباه مى رفت و بى مقدمات كافى، دچار قضاوت عجولانه مى شد. (hide spoiler)]٢. كتاب گمشده ى ارسطو

(view spoiler)[ارسطو كتابى داره به نام «بوطيقا» كه «فن شعر» ترجمه ميشه، اما بر خلاف اون چيزى كه از كلمه «فن شعر» برداشت ميشه، ربطى به شعرى كه ما امروز مى فهميم نداره، بلكه درباره درام نويسيه.

ارسطو درام رو به دو نوع تقسيم مى كنه:
الف، تراژدى.
كه موضوعش مسائل جدى و فضيلت هاى انسان هاى بزرگه.
ب، كمدى.
كه مسائل جدى رو به مضحكه مى گيره و نقص ها و اشتباهات انسان هاى پست و دور از فضيلت رو نشون ميده.

اما بوطيقاى فعلى، فقط به تراژدى اختصاص داده شده. همين باعث شده عده اى حدس بزنن كه احتمالاً بوطيقا جلد دومى راجع به كمدى داشته و اين كتاب دوم مدت ها پيش، به دلايل نامعلومى گم شده و هيچ اثرى ازش باقى نمونده. (hide spoiler)]۳. کتابخانه

(view spoiler)[خورخه لوییس بورخس نویسنده و کتابخوار معروف که در پایان عمرش نابینا شد، داستانی کوتاه داره که کاندیدای عجیب ترین داستانیه که توی عمرم خوندم، به نام «کتابخانه بابل». این داستان در حقیقت توصیف یک جهان موازیه، که تماماً یک کتابخونه عظیمه. کتابخونه از هر طرف ابعاد بی نهایتی داره، مشتمل بر بی نهایت کتابه، در نتیجه هر کتابی که قابل تصور باشه، در این کتابخونه موجوده، تمام دانش های جهان، به علاوه بی نهایت کتاب بی معنی و رمزی دیگه.
معماری این کتابخونه، به شکل خاصیه. کتابخونه از بی نهایت اتاق چند ضلعی تشکیل شده که از هر طرف با دالان هایی به هم متصلن.

اومبرتو اکو کتابخونه داستانش که محور اصلی داستانه رو با شیطنت از بورخس اقتباس کرده. اولاً کتابدار این کتابخونه، پیرمردی نابینا به نام «خورخه بورگوس»ـه، که هم از نظر نام و هم از نظر نابینایی و هم از نظر کتابخوار بودن، شبیه به بورخسه.
ثانیاً کتابخونه در حقیقت استعاره ای از تمام جهانه، و تمام کتاب هایی که هیچ کس حتی اسم شون رو هم نشنیده، در اون وجود دارن.
و سوم، معماری کتابخونه است، که شبیه کتابخانه بابل، از تعداد زیادی اتاق چند ضلعی تشکیل شده که از هر طرف با دالان هایی به هم متصلن. (hide spoiler)]


۴. پست مدرنیسم

(view spoiler)[در مورد این که هنر پست مدرن دقیقاً چیه؟ بحث های زیادی بین نظریه پردازهای پست مدرن شده. اما از این بین نظر چارلز جنکس (معمار امریکایی) و اومبرتو اکو کمابیش شبیه هم دیگه است. چارلز جنکس در تعریف هنر پست مدرن، اصطلاح «کدگذاری مضاعف» رو به کار می بره، که یه چیزی توی این مایه هاست که هنرمند پست مدرن، بدون این که اعتقادی به مضامین و سبک های سنتی داشته باشه، به شکلی بازیگوشانه و طنزآمیز از اون ها در اثر خودش استفاده می کنه. بر خلاف هنرمندان مدرن که - مثل ازرا پاوند که معتقد بود «جدیدش کن!» - اصرار دارن که سبک ها و مضامین سنتی باید دور ریخته بشن و هنر باید به سمت «چیزی» جدید بره. پست مدرن ها دیگه به این «چیز» باور ندارن. به هیچ «چیز»ی باور ندارن. در این بی باوری، تنها کاری که باقی مونده، اینه که با سبک های قدیمی بازی کنن و با هم مخلوطشون کنن و جدیت دوران قدیم رو به شوخی بگیرن.

اومبرتو اکو کمابیش همین نظر رو داره. اکو میگه: هر چیزی، هر مضمونی، تا حالا بارها گفته شده. در نتیجه هنرمند دیگه نمی تونه صادقانه و «معصومانه» حرفی بزنه، چون هر چی بگه تقلید و دزدی ای از گذشتگانه. در نتیجه، تنها راه اینه که کاملاً تصریح کنه به این که داره از گذشتگان تقلید می کنه. تصریح کنه که داره از «شرلوک هولمز» و «خورخه لوییس بورخس» و «لودویگ ویتگنشتاین» تقلید می کنه. و وقتی این طور اذعان کرد که آثارش چیزی جز تقلید نیست، اون وقت می تونه با خیال راحت، بدون متهم شدن به تقلید و دزدی، حرفش رو بزنه.
(hide spoiler)]


مشاهده لینک اصلی
اولین کاری بود که از اکو خوندم. باید بگم اگه حوصله ی داستان فلسفی و نشانه شناسانه رو دارین و به مباحث فلسفه ی دین و اخلاق علاقه مندین برین سراغش.
کتاب روایتی پست مدرنیستی و مدرنیستی توامان داره چون به صورت کلی این خود اکوئه که به ما می گه یه همچین دست نوشته ای به دستش رسیده که در هفت روز دسته بندی شده و اکو می خواد اون رو به ما ارائه بده حتی یه پیش زمینه ای هم می سازه که چطور این دست نوشته رو پیدا کرده و برای بازنویسی یا تنظیمش برای مخاطب امروزی چقدر تلاش کرده. ما حتی نمی تونیم باور کنیم که اکو این جا داره راست می گه یا یه دروغ ساخته برای فریب مخاطب که بگه داستانش حقیقیه. این هم یه ترفنده که نویسنده می تونه ازش بهره ببره برای تاثیرگذاری بیشتر. البته که شنیدم اکو توی کتاب بئولدینو یه راوی اول شخص دروغگو داره پس این کار ازش بعید نیست. بنابراین اکو یه مقدمه به ما داده و موقع خوندن کتاب متوجه می شیم که بالای هر فصل اون خلاصه ای از فصل رودر حد یکی دو خط توضیح داده. از اون طرف ما اول شخصی رو داریم که داستان رو برای ما نوشته. از همون ابتدا می گه که قراره فلان ماجرا رو در هفت روز روایت کنه و تمام این ها خاطراتی هستن که اون داره موقع پیری می نویسه و در جای جای داستان هم به این اشاره می کنه که مثلا من بعدها فهمیدم چی شد یا از زمان جلوتر هم خبر می ده که فلان فرستاده دو سه سال بعد فرار کرد یا زندانی شد یه به مقامی خاص رسید. پس همزمان ما حضور نویسنده و راوی رو با هم تا انتهای کتاب به وضوح حس می کنیم.

اکو داستان جنایی و مرموز خودش رو توی یه صومعه ی قدیمی روایت می کنه تا از این طریق تمام آن چه که می خواد در مورد تاریخ مسیحیت و دعواهای موجود روی موضوعات خاص و ماجرای ارتدادها رو به مخاطب ارائه بده. پس باید انقدر صبور باشین که بذارین اون مکان رو به درستی با تمام جزئیاتش براتون توصیف کنه چون مکان این جا نقش مهمی ایفا می کنه. دیگه این که تاب بیارین دیالوگ های طولانی ای که گاه به مونولوگ های پر از اطلاعات تبدیل می شن. درسته که گاهی مثل اون جلسه ی انتهای کتاب بیانشون اضافه به نظر میاد اما در باقی موارد اگه اونا رو برای شما جا نندازه و با ذهنی خالی-به خصوص ما که از مسیحیت چیز زیادی نمی دونیم- شما رو پیش ببرین اون طور که باید متوجه ی مفاهیم نمی شین. علاوه بر اینا اکو ثابت می کنه که هر جایی که بخواد می تونه تعلیق داستان رو بالا ببره و ضرباهنگ روایت رو انقدر تند کنه که نتونین کتاب رو زمین بذارین از اون ور هم هر جا بخواد درنگ می کنه و مجال می ده تا گفت و گوها و مباحث دینی-تاریخی در قالب داستانش به مخاطب ارائه بشه.

احتمال لو رفتن(اسپویل شدن) داستان هست:
چیزی که خودم خیلی دوست داشتم یکی اون سیر دینی قتل ها بود که بعدتر معلوم می شه اون قدرها هم واقعیت نداشته. دیگه این که اصلا گمان نمی کردم اون کتاب مرموز کتاب ارسطو باشه و تازه اونجا بود که تونستم به سوال خودم که چرا انقدر به اون مبحث خنده پرداخته شده جواب بدم. الزامش رو بالاخره فهمیدم. پایان بندی کتاب هم به شدت برای من دوست داشتنی بود چون هیچ چیزی زیباتر از سوختن و نابود شدن برای همچین صومعه و به خصوص همچین کتابخونه ای وجود نداره. این پایان، این نابودی بهترین انتخاب بود. بعد از آتش سوزی عمارت ثورنفیلدهال توی جین ایر این یک از بهترین آتش سوزی ها بود.

مشاهده لینک اصلی
نوشتن Ecos بسیار عفونی، پر جنب و جوش و دوست داشتنی است که من فکر کردم مناسب برای نوشتن بررسی خود را در سبک خود را. در آن، من به عنوان خواننده احساس کردم استفاده می شود. بله، من تقریبا خاص اکو این چیز را برای این منظور به اطلاع ما رساند که چگونه از نظر دقیق تر از دستورات مدرن، چیزهای بی اهمیت و فلسفه قرون وسطایی آگاه است. با دانستن بیشتر این ترس را برای 500 صفحه خالی نکنید، او عاقلانه تصمیم گرفت تا بسیاری از حرکاتش را بر فقر، یتیمان، یا عیسی خندید، ارسطو، معماری یا غیره را با طرح یک رمز و راز آماتور، قطع کند. عجیب و غریب آن به عنوان داستان تعبیه شده است. من استفاده کردم 2. در کدام سرعت سرعت می گیرد. فقط هنگامی که شما تصور می کردید جالب می شود، فقط زمانی که طرح جلوه بیشتری می کند و توجه شما را به خود جلب می کند، در اینجا یک پایان نامه یا توضیحات طولانی در مورد درها، کلیساها، چاشنی ها، حیوانات، شخصیت ها وجود دارد به طور کلی بی اهمیت به طرح و بکاپ هایی هستند که هیچوقت برای رهایی از وقایع انجام نمی دهند. شما اغلب یک یا دو فصل را صبر کنید تا به رمز و راز بازگردید که شما را به خواندن این چیزها در وهله اول می برد. خود را به نفع خود و ترک پس از او اولین @ رمز و راز خود را حل کرده است @ (صفحه 25؟). 3. که در آن سنگین بودن آن توهین آمیز است. در اطراف کتابفروشی ها به اندازه کافی بلند شوید و شما مجبورید برای پیدا کردن برخی از شبه فکری شگفت انگیز که توسط سرنخ های غنی، بافت، و در عین حال ظریف ادبیات، به طرز شگفت آوری ساخته شده در این قطعه، پیدا کنید. جورج د بورگوس، راهب کور، در واقع یک گربه به جورج لوئیس بورخس، نویسنده نابینا آرژانتینی است؟ واتا؟ خیلی هوشمندانه ... من مطمئنم که بعد از آن، بورخس این را شنید، چهره به چهره، و سپس در قبر خود را روشن کرد. 4. که در آن طرح نتواند تحویل دهد. با توجه به اینکه شما آن را تا انتها رساندید، همه امیدوارند تا نتیجه ای را برای ستاره ای به دست آورید تا بتوانید خرابکاری های پیش از آن را جبران کنید. به احتمال زیاد بیشترین ناامیدی است. اکثر زمانیکه آنها در آنجا می آیند، قبلا می دانند که چه کسی مقصر است و با توجه به تنظیمات و ابزارهایی که شخصیت های اصلی انجام می دهند، چه خواهد شد در صحنه نهایی اتفاق می افتد. آیا این یک پیچ و تاب فوق العاده است؟ یک قرن توطئه در ساخت؟ نه فقط حوادث خائنانه مشابه کسانی هستند که اکو را به رمانتیک شدن در مورد عشق، شهوت، دانش و ... راندند.

مشاهده لینک اصلی
این یکی از کتابهای نادر و نزدیک به کامل است که از طریق بسیاری از ژانرها عبور می کند و می تواند به طور جهانی تحسین شود. دهها بازبینی عالی وجود دارد که در اینجا وجود دارد، اما این کتاب به من خیلی عمیق کشانده بود که احساس کردم نیاز به کوتاه کردن افکار من است. من نمیتوانستم خودم را به این کار بسپارم و همیشه این کار را نکردم تا کاری را انجام ندهم و بعد از ناهار بخوابم. Eco رمانتیک را رمان می کند که می تواند به عنوان داستان تاریخی، رمز و راز، الهیات و فلسفه، متافیزیک، یک دیگ بخار، ادبیات و بسیاری دیگر، برچسب زده شود - جهنم، حتی کمی عاشق و جنس است که در گرایش های مختلف جنسی قرار می گیرد! او اساسا شرلوک هولمز و واتسون را میگیرد و آنها را به عنوان راهبان در 1300 سالگی که در آنجا قتل و گفتگوهای الهیاتی در اطراف هر گوشه ای ظاهر می شود، می نویسد. دو قطعه اصلی، رمز و راز قتل و بحث های مذهبی، با هم به سختی بافت می زنند، هر یک از خوردن یکدیگر را به عنوان تنش افزایش می یابد و قطعه thickens.This است ساده ساده تریلر driven اما. محیط زیست یک جدول تاریخ قرون وسطی و مسیحی را به میز ارائه می دهد، آن را به عنوان یک قطعه دوره و آموزش خواننده و همچنین سرگرمی است. این مقادیر زیادی را برای کارهایی مانند Dan Browns Da Vince Code به ارمغان آورده است، با این وجود Eco تقریبا در هر رده از Brawn فراتر می رود. این کتاب حقیقتا مستحق آن است که @ liter @ در نظر گرفته شود؛ چرا که برای آن بیشتر از یک تاریخ و تحقیق در یک طرح وجود دارد. اکو می تواند با استفاده از بهترین آنها پروسه را رها کند و دیکشنری خود را در دست نگه می دارد. سخنرانی کاراکتر او کاملا قابل اعتماد است و آنچه بیشتر از من جذاب بود، این بود که چگونه استدلال های کلامی میان اشراف ابی را به خوبی می نوشت. از طریق این کاراکترها، بسیاری از افراد واقعی، او مباحث چندگانه و باورنکردنی و غالبا آتشی، چندگانه را در مورد موضوعاتی چون یونانیان، اظهارات فقر و تفاسیر انجیل ارائه می دهد. Eco دارای دانش گسترده ای از مطالعات قرون وسطایی است و نشان می دهد. او همچنین استاد سمشناسی است که نقش مهمی در این رمان دارد. روش ویلیامز کذب بر توانایی او برای نشان دادن @ در جهان اطراف او است. او با دقت قواعد اخلاقی، که من را به منطق و دوره های استدلال من در MSU آورد، برای تولید نظریه هایش، به من کمک کرد. محیط زیست بهترین ها را به جلو هدایت می کند و خواننده را به معرفی خویش در رشته های تحصیل خود با رز می دهد. با این حال، او همچنین در گریز استدلال می کند که جهان ممکن است از هیچ معنی ذاتی متشکل نباشد و سعی در اعمال معنا به تصادف بی معنی است. این می تواند آرامش یک معضل برای یک راهب که زندگی از مفهوم انجیل ترسیم می کند، ارائه دهد. شاید جنبه هیجان انگیز این رمان این بود که این کتاب در مورد کتاب بود. کل رمان پیچیده است در سراسر چندین متن، مانند ارسطو و Revelations، اما از دیگر کتاب ها تشکیل شده است. او حتی توجه خوانندگان را به این موضوع جلب می کند، زیرا ویلیام به آستو توضیح می دهد چگونه مطالب کتاب را می توان با خواندن کتاب های دیگر شناخت. او با همراهی الهامات سنگین به دیگر متون قرون وسطایی و همچنین به یکی از Ecos و یکی از نویسندگان مورد علاقه من، جورج لوئیس بورخس، اشاره می کند. این رمان با اشاره به آثار بورژس اشباع شده است، حتی یک کتابدار کور (مانند بورخس واقعی) به نام جورج بورگوس وجود دارد. من به شدت توصیه می کنم برداشتن یک نسخه از داستان های جمع آوری شده خود را، به سادگی به عنوان یک خواندن فوق العاده ای است، و خواندن داستان های انتخاب شده مانند کتابخانه بابل به طور همزمان با نام گل رز به عنوان اکو بسیاری الهام بخش خود را برای این کتاب از داستان بورخس. صحنه هایی از کتابخانه Labyrinthne آبی، طلا هستند، من می خواستم با ویلیام و آدسو از بین ببرم، زیرا آنها از طریق کارهای بزرگ با هم در حالیکه تلاش می کردند تا محیط اطرافشان را درک کنند. استفاده Ecos از متافیزیک به این رمان افزوده است، به عنوان یک خواندن حاد نشان خواهد داد اکو اغلب در مورد خود کتاب بیش از طرح واقعی با دو منجر خود صحبت می کند. او همچنین در بسیاری از لاتین غیبت نشده باقی می گذارد در حالیکه ویلیام بر این عقیده است که دانشمندان حقیقی باید ابتدا زبان ها را مدرسند و به این ایده که این کتاب یک متن است که توسط شخصیت اکو ترجمه شده و ترجمه شده است. او یک کار کارآگاهی برای خواننده را ترک می کند، و از آن برای او تشکر می کنم. شما واقعا باید این کتاب را بخوانید. تعداد کمی از افراد وجود دارند که در صفحات خود چیز خاصی را به دست نمی آورند. این یک اقیانوس عمیق و متراکم از یک رمان است و نه یک استخر کوچک برای طراحی، که فقط برای لذت بردن از آن استفاده می شود، اما فقط با کمی تلاش، چشمه ای از لذت را فراهم می کند. این یک عجیب و غریب و بی ربط استعاره آب بود، اما شما این ایده را دریافت کردید. به راحتی 5/5

مشاهده لینک اصلی
(چاپ شده از مرکز شیکاگو برای ادبیات و عکاسی [cclapcenter.com] من نویسنده اصلی این مقاله است و همچنین صاحب CCLaP؛ آن را به طور غیر قانونی مجددا چاپ نمی شود.) CCLaP 100: در آن من خواندن صد صدای @ classics @ و سپس گزارش هایی را درباره اینکه آیا من فکر می کنم که آنها سزاوار کتاب برچسب # 7: نام گل رز، توسط Umberto EcoThe داستان به طور خلاصه: در یکی از داستان های جذاب از چگونه یک رمان نویس برای اولین بار به حرفه او متصل شد، محقق Umberto Eco در واقع یک استاد ایتالیایی تاریخ و متخصص قرون وسطی برای سالها قبل از تبدیل شدن به نوشتن خلاق بود؛ با توجه به افسانه ها، داستان های هیجان انگیز و دقیق او درباره داستان واقعی تاریکی است که دوستانش را الهام می داد تا او را برای نوشتن یک رمان در آن زمان که او در نهایت در اواخر دهه 1970 انجام داد، بیان کند. به همین ترتیب، نام گل رز، یک آمالگام عجیب و غریب است که شما تا کنون در ادبیات معاصر پیدا نکرده اید - یک بازیگر سبک (رمز و راز قتل) با بسیاری از عناصر ملودراماتی در هسته خود، اما در عین حال نگاه دقیق تاریخی در 1300 سالگی اروپا، بخش مهمی از این دلیل این است که این کتاب را بخواند تا بتواند جزئیات دقیق پروسس Ecos در مورد این موضوع را از دوره لباس و معماری تا ساختارهای مذهبی و فلسفه هایش در معرض دید قرار دهد. اما در عین حال، به نظر می رسد که Eco یک متخصص پست مدرن و متخصص نشانه شناسی است، و این کتاب را نه تنها به یک رمز و راز potboiler و رمان تاریخی تبدیل می کند، بلکه در واقع یک پایان کامل درباره ماهیت زبان خود، در معنای پشت نمادها، و به همین دلیل است که رفتار انسانی خود را اغلب بدون توجه به سن شما مطالعه می کنید و مهم نیست که منطق چنین رفتار در طول هر سن خاصی چیست. داستان در مورد یک راهب فرانسیسکان به نام ویلیام باسکرویل که فقط آغاز منابع شگفت انگیز به شرلوک هولمز اکو عمدا درج می کند؛ معلوم می شود که ویلیام نیز انگلیس است، قهرمان منطق و استدلال استنتاجی است و حتی یک دستیار نوجوان بی ادعایی به نام Adso دارد که به طور نمادین برای مخاطبان به همان اندازه بی ادب ایستاده است. ویلیام در ایتالیا است، کمک به یک راهبان دیگر، مرگ یک مرموز را در کوبانی تقویت شده که منجر به آن می شود، بررسی می کند. در واقع، این یکی از بزرگترین و مشهورترین کتابخانههای صومعههای مسیحی Darkness-Age است که یک تیم بینالمللی از راهبانهای تخم مرغ و یک فضای علمی بیشتر شبیه دانشگاههای مدرن است. هر دو رمان و تحقیقات بیش از هفت روز در این قلعه / قلعه، جایی که ویلیام و آدسو زمان خود را جمع آوری سرنخ ها، تبرئه در مورد انواع موضوعات که روشنفکران در 1300s تسلیم شده، و جزئیات دقیق از جزئیات تاریخی به عنوان کلیساها پس از آن بحث در حال بحث در مورد اینکه آیا بهتر است که به ثروتمند یا فقیر، و همچنین به همین دلیل که راهبان مقدس و فرانسیسکان یکی از آنها به شدت از آن زمان به شدت متنفرم. البته این رمز و راز قتل است، اما طرح واقعی چیزی است که خواننده را به خود مشغول می کند، هر چند من به شما هشدار می دهد که @ whodunit @ part واقعا suspenseful نیست؛ همانطور که در بالا ذکر شد، حقیقت این است که رمز و راز قتل است که برای اکو نشان داده شده است که چگونه انسانها همانطور که در حال حاضر در حال انجام آن هستند، رفتار می کنند، حتی زمانی که خود انگیزه و عذاب کاملا متفاوت است. (بنابراین به عبارت دیگر، خیلی کمتر @ عاشق بچه ماما @ در سال 1300، خیلی بیشتر @ شیطان ساخته شده من آن را انجام دهد @) استدلال برای آن یک کلاسیک: طرفداران این رمان (و یک بسیاری از آنها؛ سخت است که این کتاب را نپسندند)، استدلال می کنند که این کتاب سزاوار کلاس @ label است که سریع تر از بسیاری از رمان های معاصر دیگر (با این حال، کتاب ها تنها 27 ساله در این نقطه) دقیقا چرا که با مسائل مربوط به عصر کلاسیک روبه روست؛ به عبارت دیگر، به دلیل آنکه مجموعه آن در قرون وسطی، در عصر تاریکی نوشته شده است و شامل جزئیات تاریخی است که از آکادمی معتبر Eco معتبر است، طرفداران ادعا می کنند که البته نام گل رز در نهایت یک کلاسیک است، نتیجه گیری که ما هم ممکن است آنرا اعلام کنیم. آه، اما همچنین استدلال بسیار قوی تر برای این است که در حال حاضر کلاسیک در نظر گرفته شده است؛ همانطور که ذکر شد، بسیاری از کسانی که در زمینه علمی تئاتری از نشانه شناسی ها مطالعه می کنند ادعا می کنند که رمان یک نمونه کامل از آنچه که انجام می دهند، در شرایط غیرمعمول توضیح داده شده است، به طوری که غیر متخصصان می توانند در نهایت آن را بدست آورند. به همین ترتیب، این افراد ادعا می کنند که نام گل رز نه تنها یک هیجان انگیز تاریخی هیجان انگیز DaVinci-Code است، بلکه یک بررسی گسترده ای از داستان هایی درباره داستان های داستان ها، نمادها در مورد نمادها در مورد نمادها، معنای پشت معانی پشت معانی است. بله، ببینید چه معنی می دهید وقتی می گویند که semiotics یک چیز سخت برای توضیح دادن به عموم است؟ استدلال علیه: استدلال اصلی علیه این کلاسیک به نظر می رسد که بسیاری از کتاب های با معروف و معروف ( conte ...

مشاهده لینک اصلی
برو جلو، گوجه فرنگی های خود را به من بسپار! من می دانم که به طور کلی این کتاب دوست دارد. بسیاری از آن را در میان موارد مورد علاقه خود شمرده اند. من آن را بسیار کسل کننده و بسیار خسته کننده یافت. من تا به حال بسیار سخت ماندن علاقه مند به داستان، که برای من عجیب و غریب و داستان رمز و راز / تعلیق است. هرگز به سختی برای پایان دادن به یک کتاب جنگی انجام دادم (به طور کلی، من DNF را ندارم). بنابراین، اگر شما نمیتوانید آن را تحمل کنید، اجازه بدهید متوجه شوید که من تنها نیستم. برای کسانی که آن را دوست داشتند و آماده تولید فاسد شدهاند به من:

مشاهده لینک اصلی
@ نام گل رز @ یک کتاب نیست که به راحتی برداشت شود با این انتظار که شما، خواننده، در حال رفتن به یک کار سنتی از داستان تاریخی است. امبرتو اکو از خواننده این کتاب بسیار انتظار دارد. تقریبا بلافاصله خواننده ناامید کننده خود را در میان قرون وسطای بالا قرار می دهد، جامعه ای که به طور کلی برای اکثر خوانندگان مدرن خارجی است. در زمینه های تاریخی، این داستان در طول زمان پاپیچ نقل مکان از محل سنتی خود در ایتالیا به آوینیون جان XXII یک پاپ است که توسط پادشاه فرانسه به ریاست کلیسای رومی مقدس آورده شده است. جان اولین پاپ نیست که خانه های ایتالیایی کلیسا را ​​ترک کند. با این حال، این 1327 سال است و نارضایتی بزرگی از اروپا پرده برداری می کند که پادشاه فرانسه باید بر کلیسا تأثیر سیاسی داشته باشد. به طور سنتی، پس از تقسیم امپراتوری رومی بین غرب و شرق، حفاظت از سکولار کلیسا به امپراطور امپراتوری روم مقدس، یک عنوان توسط اعضای خانواده های سلطنتی آلمان افتاد. در آن سال، لوئیس IV خود را پادشاه ایتالیا اعلام کرد و در سال 1328 خود را به امپراطور بعدی امپراتوری روم مقدس معرفی کرد. ورود لویی به ایتالیا اجتناب ناپذیر بود، زیرا پادشاه فیلیپ فرانسه یک اتحاد با @ French @ پاپ از طریق ارتباطش با شاه ناپل لوئیس همدردی، و یا شاید تردید سیاسی او، او را به حمایت از فرقه فرانسیسکن، متعهد به زندگی فقر است. این در تضاد مستقیم با بولهای پاپایی که توسط جان XXII صادر شده بود، سفارشات فرانسیسکن را به عنوان یک نیروی مخرب در بین مردم عادی مشاهده کرد. خاموش شاخههای فرانسسکانها، بهویژه رسولان روحانی، به رهبری فر Dolcino، منجر به هرج و مرج مطلق در ایتالیا شد. پیروان معمولی Dolcinos به ثروتمندان حمله کردند تا یک وضعیت جهانی فقر را به وجود آورند. نباید غنی باشد فقیر نباید وجود داشته باشد. هدف نهایی دولسیوو لغو نیاز کلیسا و قرار دادن آن تحت قدرت مردم است. تحت این نظریه نیازی به پاپ ها، کاردینال ها، اسقف ها و یا کلیساهای کلیسای هر نوع نیازی نبود. ویلیام باسکرویل هدف از رفتن به ایبی ملوکو به عنوان فرستاده ی متخصصان کلیسای امپریالیست برای مذاکره برای ملاقات بین ماموریت های تعیین شده توسط پاپ و لوئیس برای حل و فصل اختلاف بین پاپی، فرقه های مونوریت یا فرانسیسکان و لوئیس. در معرض خطر، تفسیر مجدد بین کلیسا و دولت است. مسئله اصلی این است که کسانی که قدرت واقعی در اروپا دارند، واضح است. اما ماموریت واقعی ویلیامز به تأخیر افتاده است. برای اینکه، پس از رسیدن او، متوجه می شود که روشنفکر جوان در Scriptorium Abbeys مرگ مرگ ناگهانی را تجربه کرده است. آیا قتل یا خودکشی بود؟ مرگ یکی از راهب دوم، به وضوح نشان می دهد که فردی در جامعه بسته ای از ملکه کشیش یک قاتل است. با همراهی اساتید او، آدسو، ویلیام تحقیق می کند که مرگ دو راهبان را بررسی کند. رمز و راز تنها عمیق تر می شود که بیشتر مرگ و میر رخ می دهد. به نظر می رسد که شرایط صدایی از صدای تپه ها که در افسانه ی جان نشان داده شده است، پیروی می کند. اوکو همچنان حقایق پرونده ویلیامز را با پیچیدگی بیان می کند که عبید شامل یکی از بهترین کتابخانه ها شناخته شده در جهان معاصر است. جالب توجه است که هیچکسی نه کتابدار، دستیارش و نه کسی که با اجازه امارت شیاطین می تواند وارد کتابخانه شود، که توسط یک دخمه پرپیچ و خم ظاهر می شود که قادر به هدایت آن نیست. ویلیام باسکرویل معادل یک قرون وسطی شرلوک هولمز . آدسو، که نام فرانسوی آن آدسون است، به راحتی با واتسون تعبیر می شود. ویلیام مردی است که به منطق متعهد است. او دانشجوی راجر بیکن است. او معاصر ویلیام اككام است. جای تعجب ندارد که او از طریق این منطق کیهان کجایی است و نه اینکه او باید دارای یک لنز نوری باشد که او را به عنوان عینک به خدمت می دهد تا بتواند خواندن نوشته های کوچک یک راهب به قتل برسد و به سختی قابل درک به چشم غیر مسلح. راههای تقریبا نامرئی، ویلیام و آدس را برای کشف اسرار دخمه پرپیچ وحوی و جستجو برای یک کتاب که به نظر می رسد انگیزه برای بدن تجمع، روز به روز روزانه. Abbot به شدت به ویلیام می گوید که موضوع این مرگ و میر باید باشد قبل از ورود دو مهاجر حل و فصل شده است. حکومت پاپا توسط برنارد گویی، یک متهم شناخته شده است که در تاریخ طولانی خود به عنوان مدافع ایمان، بسیاری از یونانیان را سوزانده است. مطمئنا برنارد سوال خود را در رابطه با مرگ در ابیه بر عهده خواهد گرفت و از آنها برای تقویت موقعیت پاپ ها استفاده می کند که فلسفه فرانسیسکن ها از فقر مسیح توسط پاپ ویلام و آسوس کاوش در لابیرنت برای کشف یک کتاب گمشده، انگیزه ظاهری برای قتل، تشدید می شود. و آنها موفق به کشف راه خود را از طریق دخمه پرپیچ و خم. با این حال، آنها در شکستن یک موضوع بی پایان از سرنخ های متنی که از یک نسخه خطی تا قبل از ورود دو مخالفان مخالف ناموفق بودند، ناموفق بودند. همانطور که ترسیدند ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آنک نام گل


 کتاب مرگ وزیر مختار
 کتاب سرزمین گوجه های سبز
 کتاب خانم زایدنمان زیبا
 کتاب داستان کودک گم شده
 کتاب آینه های شهر
 کتاب محفل عوضی ها