کتاب آفتاب خانواده اسکورتا

اثر لوران گوده از انتشارات روزنه - مترجم: آزاده حسینی پور-داستان تاریخی

برندهٔ جایزهٔ ادبی گنکور 2004، معتبرترین جایزهٔ ادبی فرانسه. این رمان حکایت پرماجرای خانواده‌ای ایتالیایی را از سال 1875 تا به امروز به تصویر می‌کشد؛ خانواده‌ای که در جنوب ایتالیا زندگی می‌کنند و علیرغم بداقبالی و سایهٔ شوم سرنوشت بر زندگی‌شان، در تلاش هستند تا با شجاعت و ارادهٔ منحصر به فرد خویش به آرامش برسند. در گذر سال‌ها هریک از اعضای این طایفه به نوبۀ خود در جستجوی راهی برای تغییر سرنوشت است.


خرید کتاب آفتاب خانواده اسکورتا
جستجوی کتاب آفتاب خانواده اسکورتا در گودریدز

معرفی کتاب آفتاب خانواده اسکورتا از نگاه کاربران
در ابتدا، مجلس اسکورت به نظر می رسد که از واقعیت جادویی و یک قول خاصی برخوردار است. اما، در نهایت، این بزرگ chichà ¨ از تجربه روستای جنوب ایتالیایی است. چه چیزی باعث می شود آن را بازپرداخت کیفیت از پروسس است. من نمی توانم فهمید که چرا جایزه Goncourt را به دست آورد. مجله: دوست دارم نقد من را بالا ببرم؛ چون روزها رفته اند، داستان و داستان به من عطر بسیار خاصی تبدیل شده است. به نظر دوم، من باید بگویم که داستان دارای قدرت ماندنی خاصی است که در طول یک قرن زندگی روستای جنوبی ایتالیا در چندین رمان انجام می شود. این زبان به گوش گوش می دهد، یک اثر شاعرانه از نویسنده و مترجمین است.

مشاهده لینک اصلی
Scortas نشان می دهد نوع استقامت است که به مردم اجازه می دهد زندگی عمیق را در حالی که عمق ادبی یا هنری اغلب در هنگام بحث در مورد زندگی معنی دار است. در عوض، Scortas پیشرفت می کند تا مسئله را در هر جهت که مجبور به تجربه می شوند، تحریک کند. در ابتدا، پیشگام به نظر می رسد بدون شایستگی، در واقع او یک جنایتکار است، اما به عنوان نسل های خانواده عبور گذشت زمانی که می فهمید که یک وجود ناتوان کننده نیاز به مهارت های @ me-first @ survival.

مشاهده لینک اصلی
حماسه خانوادگی فوق العاده در جنوب ایتالیا در روستای گرمی و گرد و خاکی در پوگلیا قرار دارد، اما این می تواند هر روستایی در جنوب باشد. نسل ها ... فرزندان ... نوه ها ... اما خانواده همچنان خانواده هستند. و آنچه که شخصیت های بسیاری را به خود مشغول می کند (به این دلیل که تنها یک شخصیت اصلی وجود دارد ...) فقط نام آنها، تقسیم بندی زمین و ریشه های آنهاست. ساده، متقاعد کننده، روایت اعتیاد آور است که باعث می شود شما را نسبت به شخصیت هایی که در نهایت، نسبتا مبهم و ناپسند هستند، متقاعد کنید. آن را بخوانید!

مشاهده لینک اصلی
در قالب کوتاه (کمتر از 250 صفحه حافظه)، لورن گواد © موفق به ایجاد چند نماینده از یک خانواده از چند نسل زندگی می کنند چند بار، بدون اینکه باعث ایجاد تصور برش یا برخی از عناصر مهم را فراموش کرده اید. جیمز خیلی نوشتن بسیار آرام، بسیار زیبا و بی نظیر است. صدای درست است. پس از خواندن این کتاب، همه ی دیگر از این نویسنده، یکی از بهترین معاصران فرانسوی را خریدم، اگر بهترین از نظر من است، به عنوان آنها خروجی.

مشاهده لینک اصلی
من به طور کامل با این بررسی موافق هستم: آیا شما اخیرا با یک رمان واقعا استثنایی که در زمان ما نوشته شده، خسته شده اید؟ آیا آنها با رمان ها برای استفاده و پرتاب کردن، کسانی که یک بار از ذهن و قلب دور از ذهن و قلب فقط چند ساعت خواندن خسته شده اند؟ آیا تصمیم گرفتید عادت خواندن را قبل از پانورامای پوچ را ترک کنید؟ آیا می خواهید در دست یکی از آن کتاب هایی که به نام کلاسیک نامیده می شود، در یک داستان که در سی سال و پنجاه سال به خواندن ادامه خواهد داد؟ Http: //www.ojosdepapel.com /Index.aspx ...

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب آفتاب خانواده اسکورتا


 کتاب صلیب سربی
 کتاب آیوانهو
 کتاب شبکه آلیس
 کتاب استونر
 کتاب گرگ دریا
 کتاب آخرین مرز